Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Office US


-Kratos-

Recommended Posts

-Kratos-

Azt hiszem Drake már egyszer nyitott egy Topicot neki,de azért mégegyszer megpróbálom!

Ez egy remek sorozat, amely eredetileg angol volt,de az amerikaiak is elkezdték csinálni és SZVSZ jóval felülmúlta az eredetit. Egy Scranton nevû kisváros Dunder Mifflin nevezetû papírvállalat ottani irodájának az életérõl szól,és valami egészen fantasztikus!

IMDB link ITT

Aki meg szereti,és ismeri jöjjön!!

Látta már valaki rajtam kívül SE4Ep1?

Vagy ki hol tart?

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

nna, én is itt vagyok

de mostmár tényleg, aki officefan gyûjjön ide, oszt vesézzük ki a legújabb részeket

én még nem láttam az új részt, mert a feliratra várok... neked hogy tetszett? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

nna, én is itt vagyok

de mostmár tényleg, aki officefan gyûjjön ide, oszt vesézzük ki a legújabb részeket

én még nem láttam az új részt, mert a feliratra várok... neked hogy tetszett? :unsure:

Martin is látta már,és arra jutottunk, hogy kicsit döcögõs,és nem ontják folyamatosan a poénokat(41 perces a drága),DE amik vannak azok nagyon ütõsek,és nem féltem egyáltalán a sorozatot, jó lesz ez,csak kicsit furi volt a hossza miatt.nálam 9/10

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Martin is látta már,és arra jutottunk, hogy kicsit döcögõs,és nem ontják folyamatosan a poénokat(41 perces a drága),DE amik vannak azok nagyon ütõsek,és nem féltem egyáltalán a sorozatot, jó lesz ez,csak kicsit furi volt a hossza miatt.nálam 9/10

ok, akkor örülök :D

am neked melyik volt a kedvenc évadod? :smile:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Martin is látta már,és arra jutottunk, hogy kicsit döcögõs,és nem ontják folyamatosan a poénokat(41 perces a drága),DE amik vannak azok nagyon ütõsek,és nem féltem egyáltalán a sorozatot, jó lesz ez,csak kicsit furi volt a hossza miatt.nálam 9/10

Remélem ez az epizód nem annak a jele volt, hogy kezd fáradni a stáb :sad:

Kedvenc évadom nekem nincs, az összes úgy kiváló, ahogy van B)

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

ok, akkor örülök :D

am neked melyik volt a kedvenc évadod? :smile:

Huh.ez nehéz kérdés: Az elsõ nekem még kicsit döcögõs volt,de kb. a Diversity Day c. résztõl megszerettem nagyon.A 2. végére már imádtam a sorozatot, és jópár kedvenc részem (the fire,Boys&Girls,Take daughter to work day,stb) is innen van.De azthiszem a kedvencem a 3. évad.Az új emberek szint hoztak be, elkezdõdtek a konfliktusok,a kavarások,és persze rashida jones.. :wub:

Neked?

Remélem ez az epizód nem annak a jele volt, hogy kezd fáradni a stáb :sad:

Kedvenc évadom nekem nincs, az összes úgy kiváló, ahogy van B)

Nemhiszem, hogy fáradnának,csak nem túl jó 5let hogy ilyen hosszúak az epizódok.....

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Huh.ez nehéz kérdés: Az elsõ nekem még kicsit döcögõs volt,de kb. a Diversity Day c. résztõl megszerettem nagyon.A 2. végére már imádtam a sorozatot, és jópár kedvenc részem (the fire,Boys&Girls,Take daughter to work day,stb) is innen van.De azthiszem a kedvencem a 3. évad.Az új emberek szint hoztak be, elkezdõdtek a konfliktusok,a kavarások,és persze rashida jones.. :wub:

Neked?

tényleg nehéz kérdés xD am talán a második évad a kedvencem, de a harmadik is nagyon jó. imádom dwightot, jimet meg pamet. õk a kedvenceim. ja, meg talán még kevin :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

tényleg nehéz kérdés xD am talán a második évad a kedvencem, de a harmadik is nagyon jó. imádom dwightot, jimet meg pamet. õk a kedvenceim. ja, meg talán még kevin :lol:

Nah és Michael Scottal mi a helyzet? :lol: Amúgy most újranézem épp Se04Ep1et,azért ütõs ez is.......DwightxDxD

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Nah és Michael Scottal mi a helyzet? :lol: Amúgy most újranézem épp Se04Ep1et,azért ütõs ez is.......DwightxDxD

õt inkább csak kedvelem. kétség kívül a legjobb karakter, de sose lesz a kedvencem. azért minden tiszteletem steve carrellnek. meg sztem ezt a karaktert nem is lehet annyira szeretni, nem túl szimpatikus igazából xD egy büdösbunkó barom xD

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

õt inkább csak kedvelem. kétség kívül a legjobb karakter, de sose lesz a kedvencem. azért minden tiszteletem steve carrellnek. meg sztem ezt a karaktert nem is lehet annyira szeretni, nem túl szimpatikus igazából xD egy büdösbunkó barom xD

Énazért õt is szeretem.....Na,megnéztem másodjára is,és egyáltalán nem rossz,mondom szokatlan a hosszúsága,és rájöttem mi hiányzik:Jim és Dwight nem b*szogatja egymást ebben a részben.

Amúgy azt hallottam a következõ részekben Karen visszatér,úgyhogy számíthatunk egy kis fightra Jimért.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Na, Kratos szíves invitálására én is megérkeztem ide.

Momentán Heroes szerzõdik be, de utána szerintem nekiugrom a 04x01nek, vagy várok egy kicsit a feliratra, vagy bepróbálom angolul. Bár a poénok megértéséhez elég nagy segítség a valóban minõségi felirat. De azért nagyon jó lenne, ha nem kéne rá egy csomót várni...

Nemhiszem, hogy fáradnának,csak nem túl jó 5let hogy ilyen hosszúak az epizódok.....

Ha minden igaz, és jól értettem anno a promoból, akkor cask az elsõ négy héten lesznek hosszû részek.

A kis kérdéskékre is válaszolok:

Kedvenc karakterem Jim, marha nagy arc, de nálam Stanley is a topon van, egy cinikus állat a csávó, csak kicsit keveset szerepel. Abban a promoban is, amelyikben mesélék, hogy ki mit csinált nyáron... Fapofával ül, aztán megszólalt a brutálmély torokhangon:

'Still herre...'

Hát komolyan, ezen fél percig biztos röhögtem. Hatalmas arc.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Jobb aláírása is lehetett volna a topicnak, mindegy.

Na, 4x01-et még a release napján láttam, szerintem nagyon jó volt, Karen, mégha gyönyörû teremtés is volt, jobb nélküle, Pam és Jim többet van együtt, többet szívatják Dwight-ot.

Kedvenc évad? Második, egyértelmûen.

Kedvenc szereplő? Stanley, Temp, Jim.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Jobb aláírása is lehetett volna a topicnak, mindegy.

Na, 4x01-et még a release napján láttam, szerintem nagyon jó volt, Karen, mégha gyönyörû teremtés is volt, jobb nélküle, Pam és Jim többet van együtt, többet szívatják Dwight-ot.

Kedvenc évad? Második, egyértelmûen.

Kedvenc szereplõ? Stanley, Temp, Jim.

Sasori:Elvileg hamarosan jön vissza Karen is.........

Megnéztem 3x17-et(Businnes School-t),immár 3* és megint beszartam a röhögéstõl.......JimvámpírxDxD,meg amikor Dwight bemegy denevért fogni..... :lol: :lol: :lol: :lol:

És a végén,Pam+Michael a kiállításon,az tényleg megható volt.....

Amúgy ajánlom figyelmetekbe,ez egy jó Officeos Fanoldal:Officetaly

Sok érdekességet megtudhatunk,és Season4 promok is vannak itt........Holnap megy Se4Ep2...remélem péntek-szombatra már tölthetõ :rolleyes:

ITT található egy videó az Entertainment Weekly fotózásából,sztem nézzétek meg.....

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Sasori:Elvileg hamarosan jön vissza Karen is.........

Megnéztem 3x17-et(Businnes School-t),immár 3* és megint beszartam a röhögéstõl.......JimvámpírxDxD,meg amikor Dwight bemegy denevért fogni..... :lol: :lol: :lol: :lol:

És a végén,Pam+Michael a kiállításon,az tényleg megható volt.....

Amúgy ajánlom figyelmetekbe,ez egy jó Officeos Fanoldal:Officetaly

Sok érdekességet megtudhatunk,és Season4 promok is vannak itt........Holnap megy Se4Ep2...remélem péntek-szombatra már tölthetõ :rolleyes:

Ehh, a feltöltéssel is olyan tetû lassúak, mint a felirattal??? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Ehh, a feltöltéssel is olyan tetû lassúak, mint a felirattal??? :unsure:

Áh,azzal nem......Drake szerint magyar felirat kb két hét....... <_<

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Sasori:Elvileg hamarosan jön vissza Karen is.........

Megnéztem 3x17-et(Businnes School-t),immár 3* és megint beszartam a röhögéstõl.......JimvámpírxDxD,meg amikor Dwight bemegy denevért fogni..... :lol: :lol: :lol: :lol:

kegyetlen xD

én még az Altoidos poénon röhögtem órákig, mikor Jim újraindítja a gépét,ad Dwightnak egy Altoidot, stb.

meg az is zselé jó, amikor dwight meséli, hogy jim miket mûvelt vele ( a kedvenc a telefonnal fejbevágós trükk... xD)

Stanley tényleg eléggé keveset szerepel :sad:

azért elég fura lesz, hogy hetente van új rész (és 2 hetente felirat), mert eddig daráltam. B) na nembaj, majd jobban megbecsülöm az aktuális részt B)

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

kegyetlen xD

én még az Altoidos poénon röhögtem órákig, mikor Jim újraindítja a gépét,ad Dwightnak egy Altoidot, stb.

meg az is zselé jó, amikor dwight meséli, hogy jim miket mûvelt vele ( a kedvenc a telefonnal fejbevágós trükk... xD)

Stanley tényleg eléggé keveset szerepel :sad:

azért elég fura lesz, hogy hetente van új rész (és 2 hetente felirat), mert eddig daráltam. B) na nembaj, majd jobban megbecsülöm az aktuális részt B)

Az Altoidos melyik részben van?

Amúgy a kedvencem a Future Dwight...xDxD

Az BESZARÁS!!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

kegyetlen xD

én még az Altoidos poénon röhögtem órákig, mikor Jim újraindítja a gépét,ad Dwightnak egy Altoidot, stb.

meg az is zselé jó, amikor dwight meséli, hogy jim miket mûvelt vele ( a kedvenc a telefonnal fejbevágós trükk... xD)

Stanley tényleg eléggé keveset szerepel :sad:

azért elég fura lesz, hogy hetente van új rész (és 2 hetente felirat), mert eddig daráltam. B) na nembaj, majd jobban megbecsülöm az aktuális részt B)

Na ezek télleg marha jók voltak. A telefonos az übertuti poén! Kegyetlen, de télleg, elképzelem Dwightot, ahog lendületbõl fejbevágja magát XD

Amúgy nekem az is egyik kedcvencem, mikor Jim beöltözik Dwightnak. De a Future-Dwightosban is komoly, mikor ráugrik Stanley-re :D

Jó sorozat ez, na.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Az Altoidos melyik részben van?

Amúgy a kedvencem a Future Dwight...xDxD

Az BESZARÁS!!!!! :lol: :lol:

ja, future dwight... :lol: rohan stanleyhez, majd kiborítja a kávéját xD KEGYETLEN!!!

asszem a Phyllis' wedding címû részben kerül elõ az altoid :smile:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Sasori:Elvileg hamarosan jön vissza Karen is.........

Megnéztem 3x17-et(Businnes School-t),immár 3* és megint beszartam a röhögéstõl.......JimvámpírxDxD,meg amikor Dwight bemegy denevért fogni..... :lol: :lol: :lol: :lol:

És a végén,Pam+Michael a kiállításon,az tényleg megható volt.....

Amúgy ajánlom figyelmetekbe,ez egy jó Officeos Fanoldal:Officetaly

Sok érdekességet megtudhatunk,és Season4 promok is vannak itt........Holnap megy Se4Ep2...remélem péntek-szombatra már tölthetõ :rolleyes:

ITT található egy videó az Entertainment Weekly fotózásából,sztem nézzétek meg.....

Okt. 4-én adják, ami azt jelenti, hogy holnap estefele. :D Péntek hajnalban tölthetõ lesz.

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

Okt. 4-én adják, ami azt jelenti, hogy holnap estefele. :D Péntek hajnalban tölthetõ lesz.

Reméljük.....Bár egybõl a HD változatot teszik fel,ami jóóóóóóóóóóóó B)

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Emberkék, melyik 04x01-et érdemes letölteni?

Mert van kettõ is, mindegyik hdtv-Xvid-XOR verzió, de az egyikhez csak egy weboldal van, ahol viszont befigyel egy fake-jelzés... Mondjuk butasokan leszedték, szal nemtom...

Na most látom, a másiknál van 4 darab jó Minõség, szal az lesz. Azért majd valaki sikít, ha van az elsõ részhez felirat? Kösz

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

öjömbódottá, 1 hét alatt sikerült írni egy ANGOL feliratot... <_< mondjuk így lényegesen könnyebb a megértés, de akkor is...

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

öjömbódottá, 1 hét alatt sikerült írni egy ANGOL feliratot... <_< mondjuk így lényegesen könnyebb a megértés, de akkor is...

Hurrá, linkt adsz a köznép boldogságára?

(Hogy ezt elõször mérnem MSNen kérem, azt ne kérdezd...

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

A nagy hype hatására elkezdtem leszedni az elsõ három részt. Ha megnéztem majd beszámolok róla, hogy mennyire tetszett.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...