Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kosárlabdás Játékok (NBA 2K, NBA Live)


Drakeamarth

Recommended Posts

Drakeamarth

hali!

most telepítettem fel a 06-ot, és nagyon tetszik. korábban már játszottam a 2000-el.

remélem van még valaki, akit érdekel az NBA Live

Link to comment
Share on other sites

Real013

hali!

most telepítettem fel a 06-ot, és nagyon tetszik. korábban már játszottam a 2000-el.

remélem van még valaki, akit érdekel az NBA Live

Most 2005 -tel játszom,mert a 07 elveszett,amikor tönkrement a vinyóm :D

Bulssal vagyok,csapatom:

Mutombo

Okur

L.B.James

S.Pippen

A.Miller

cserék:Reggie Miller

Livingston

R.Artest

Starter fokozat,29 meccses alapszakasszal(a rájátszás a lényeg)meg sok elszórakozott meccsel(a legjobb az volt amikor csak 3-ast dobtam,igaz,azt megnyertem :smile: 2 perces negyedekkel

14 győzelem 8 vereség

Rájátszásba 3 perces negyedekel fogok játszani:)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

07-el még nem nyomultam , mert nem "valami jó " , azt hallottam :D

06-al viszont sokat játszok mostanába is :smile:

Tényleg rossz a 07 :tongue: ?

Bár mostmár lassan itt a 08 :D

Link to comment
Share on other sites

cusl

Nem rossz a 07,csak kevés az újdonság

Amúgy legjobb csapatom az NBA 05-ben volt:

Amare Stoudemire

Dirk Nowitzki

Vince Carter

Joe Johnson

Steve Nash

:smile:

Amúgy most ilyen 07-ben

Nenad Kristic

Dirk Nowitzki

Zoran Planinic

Vince Carter

Jason Kidd

Amúgy Starter szvsz túl könnyü xD abba mindig kb 2-szer annyit dobok mint a gép xD, bár abban játszom,

legnagyobb gyözelem 117-18 volt 4 perces negyedekkel, Nowitzki+ Carter mind2-en 10 tripla fölött dobtak, Carter kb 15-öt. Szezonban amúgy Starteren 48-0-ra állok xD. All-Star szintet azért nem szeretem mert nem jól játszik, hanem irreálisan (magyarul csal).Nem az hogy nem lehet megverni (mert simán meglehet)

csak egyszerűen mocsokul játszik

Link to comment
Share on other sites

sid

Most 2005 -tel játszom,mert a 07 elveszett,amikor tönkrement a vinyóm :D

Bulssal vagyok,csapatom:

Mutombo

Okur

L.B.James

S.Pippen

A.Miller

cserék:Reggie Miller

Livingston

R.Artest

Starter fokozat,29 meccses alapszakasszal(a rájátszás a lényeg)meg sok elszórakozott meccsel(a legjobb az volt amikor csak 3-ast dobtam,igaz,azt megnyertem :smile: 2 perces negyedekkel

14 győzelem 8 vereség

Rájátszásba 3 perces negyedekel fogok játszani:)

Ennek aztán sok értelme van xD Legalább akkor Superstaron nyomnád.

Én neten játszom csak, gép ellen soha, és Bobcatsel meg Pistonsal. Elég tré a játék, de azért lehet szórakozni, meg szépen játszani...

Link to comment
Share on other sites

Real013

07-el még nem nyomultam , mert nem "valami jó " , azt hallottam :D

06-al viszont sokat játszok mostanába is :smile:

Tényleg rossz a 07 :tongue: ?

Bár mostmár lassan itt a 08 :D

Szar a 07,bizonyos szempontból,viszont szerintem a legjobb NBA LIVE.

SID:Nem beszólni,funnak jó :D

Superstar a köv idény lesz. :D

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

na, már elég sokat játszottam a 06-tal és megállapítottam hogy nehéz. hogy kib*szottul nehéz. lehet, hogy én vagyok béna, de legkönnyebb fokozaton is eltángálnak. na azért utoljára vér-verejték és könnyek árán legyőztem a gépet, de akkor is... azt hittem, kettéharapom a gamepadom, olyan osotbaságok miatt vertek meg mindig.

amúgy jó játék, tetszik :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Legkönnyebb fokozaton is elkalapálnak? :blink: Az hogy lehet?

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

Legkönnyebb fokozaton is elkalapálnak? :blink: Az hogy lehet?

nemtom. ez az első NBA, amivel játszom, de akkor is. Leginkább akkor kapok idegzsábát, amikor a Shooter játékosom (aki 3 pontosakat tud dobni) 10 3 pontos próbálkozásból 0-t dob be. meg azt is utálom, amikor az ellenfél (legkönnyebb fokozaton) simán dobálja a vonalról a kosarakat, nekem meg sosem megy be... van valami fontossága annak,hogy a levegőben mikor engedem el a lövésgombot?

Link to comment
Share on other sites

cusl

nemtom. ez az első NBA, amivel játszom, de akkor is. Leginkább akkor kapok idegzsábát, amikor a Shooter játékosom (aki 3 pontosakat tud dobni) 10 3 pontos próbálkozásból 0-t dob be. meg azt is utálom, amikor az ellenfél (legkönnyebb fokozaton) simán dobálja a vonalról a kosarakat, nekem meg sosem megy be... van valami fontossága annak,hogy a levegőben mikor engedem el a lövésgombot?

Természetesen van fontossága neki :smile:, próbáld akkor eldobni amikor a legmagasabb ponton van a csávó (de ha már megállt a levegöben már késő, azaz pont akkor dobd el mielött a legmagasabb pontra ér), és legyen ritmusa. Amúgy meg az sem mindegy hogy a védö keze ott van-e az arcában. Ha tisztán van sokkal nagyobb százalékkal dobja be. Ajánlom hogy free practice-ben vagy mi a nevében gyakorold :smile: ott látod hogy mennek be.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

na, örömmel jenethetem, túlestem az első hét viszontagságain, és sikerrel gyepáltam el a gépet 169-109-re, persze legkönnyebb fokozaton. 3 pontost dobni megtanultam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

na, örömmel jenethetem, túlestem az első hét viszontagságain, és sikerrel gyepáltam el a gépet 169-109-re, persze legkönnyebb fokozaton. 3 pontost dobni megtanultam :lol:

Grat B) :smile: :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
battyo02

07-el még nem nyomultam , mert nem "valami jó " , azt hallottam :D

06-al viszont sokat játszok mostanába is :smile:

Tényleg rossz a 07 :tongue: ?

Bár mostmár lassan itt a 08 :D

jaja,07et iszonyat el**rták :S

nekem a 06a favorit,rengeteget toltam,multiba is,meg dynastit

Link to comment
Share on other sites

Real013

jaja,07et iszonyat el**rták :S

nekem a 06a favorit,rengeteget toltam,multiba is,meg dynastit

Jó az a 07. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

battyo02

Jó az a 07. :tongue:

csak közel nem annyira mint az előzők :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

csak közel nem annyira mint az előzők :D

Szerintem az a legjobb rész..igaz,ami igaz,kicsit bugos,meg van benne pár nagy hülyeség,de amúgy szerintem mindenben sikerült továbbfejlődni..

Link to comment
Share on other sites

battyo02

Szerintem az a legjobb rész..igaz,ami igaz,kicsit bugos,meg van benne pár nagy hülyeség,de amúgy szerintem mindenben sikerült továbbfejlődni..

hát figy,nekem már az is bőven elég idegesítő dolog,hogy minden második támadásnál büntetőt dobál a gép,mert egyszerüen nme lehet blokkolni normálisan

akkor ottvan a röhejes "kézkalimpálás a levegőben"....nem lehet elvenni az ellenféltől a labdát

arrol meg már nem is beszélek hogy a gép 100pontjábol 60at az irányitoval dob....

Link to comment
Share on other sites

Real013

hát figy,nekem már az is bőven elég idegesítő dolog,hogy minden második támadásnál büntetőt dobál a gép,mert egyszerüen nme lehet blokkolni normálisan

akkor ottvan a röhejes "kézkalimpálás a levegőben"....nem lehet elvenni az ellenféltől a labdát

arrol meg már nem is beszélek hogy a gép 100pontjábol 60at az irányitoval dob....

Jah,ez a kedvencem,védekezd le az irányítót,és nem ő dobja..nekem más szokott 60at dobni xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kretenke

Az lenne a kérdésem, hogy egy embernél hogy tudnék váltani a külöböző Superstar típusok között?

Tehát ha nem világos:

Steve Nash alatt alapból playmaker ikon van, de én azt szeretném hogy shooter legyen, hogy tudok váltani?

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Nah, sikerült rájönnöm

Nem túl aktív topic :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ha gamepades váltásra gondoltál, akkor meséld má el a megoldást nekem is. Köszi :D

Link to comment
Share on other sites

Kretenke

Nyomva tartod a Superstar Trigger gombot és nyomogatod az Off-ball gombot. :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Köszönöm, majd kipróbálom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
deny79

Hali, elég régóta NBA-zek, de ez mindig problémám volt: Hogyan tudom elmenteni, majd be is tölteni a játékot, mert ez elégé idegesít, és haverjaim között senki nem nyomja ezt a gamát. És lécci, msot szájbarágosan mondja el vki, mert sztem most szükségem lenne rá. De már nagyon idegesít, mert más játékokkal nincs ilyen problémám. Köszi

Link to comment
Share on other sites

battyo02

ha érdekel vkit,kijött a super update mod v2.0 a 07hez

www.nba-live.com

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...