Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kosárlabdás Játékok (NBA 2K, NBA Live)


Drakeamarth

Recommended Posts

Gyu

Bostonban 6 hely? LOL :smile: Mikor jön végre rá a vásárlótömeg, hogy az EA xart csinál?

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

Bostonban 6 hely? LOL :smile: Mikor jön végre rá a vásárlótömeg, hogy az EA xart csinál?

((Na a kedves fórummotor nem bírja a idézett dzöveget editálunk...))

Hát hogy finom legyek, ez a 08 PC-re egy talicska sz@rt sem ér.... :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Csak ismételni tudom magamat. Szégyen, amit az EA művel, de az pláne, hogy sokan még így is megveszik, csak mert "voábaze új roster"! Igaz, a netrõl le lehet tölteni a korábbi részekhez a legfrissebb adatbázist, de nem probléma, nem velem szúrnak ki. A Madden NFL sorozat önmagában remek játékokból áll, csak hát nem ártana újítani ott is. Az NBA Live-ot a 07-tel sárbatpiorták, a FIFA ugyebár évek óta harmatos, az NHL dettó. Nem fejlesztenek? Miért? Mert PC-n így is az õ játékaikat veszik a legtöbben. Miért? Mert tódulnak az arcunkba reklámok. Jó lenne, ha a 2k Sports betörne a PC-s játékiparba is, talán felkavarná a sportjátékok állóvizét, ha az EA minden "fronton" vereséget szenvedne. Sajnos a PES évekkel ezelõtti trónralépése nem kényszerítette a kedves EA Sportsot arra, hogy jobb játékot adjanak ki. Van bõr a képükön 12-13k-t elkérni a szemeteikért? Az újításnak csúfolt módosításokat le lehetne tölteni a netrõl egy 100 megás patch személyében. Érdekes módon, a KONAMI nem dob ki semmi kiegészítõt horribilis összegekért, hanem 9000-ért kiadják az alapjátékot, a rajongók pedig folyamatosan ontják magukból a kiegészítéseket (lásd UEFA CL mod, World Cup 06 mod, U-21 EC mod, stb, stb...).

Az EA-nek példát kéne venni a KONAMI-ról és a konzolos konkurenciáról, a 2K Sportsról...

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

Csak ismételni tudom magamat. Ez a szégyen, de az meg pláne, hogy sokan még így is megveszik, csak mert "voábaze új roster"! Igaz, a netrõl le lehet tölteni a korábbi részekhez a legfrissebb adatbázist, de nem probléma, nem velem szúrnak ki. A Madden NFL sorozat önmagában remek játékokból áll, csak hát nem ártana újítani ott is. Az NBA Live-ot a 07-tel sárbatpiorták, a FIFA ugyebár évek óta harmatos, az NHL dettó. Nem fejlesztenek? Miért? Mert PC-n így is az õ játékaikat veszik a legtöbben. Miért? Mert tódulnak az arcunkba reklámok. Jó lenne, ha a 2k Sports betörne a PC-s játékiparba is, talán felkavarná a sportjátékok állóvizét, ha az EA minden "fronton" vereséget szenvedne. Sajnos a PES évekkel ezelõtti trónralépése nem kényszerítette a kedves EA Sportsot arra, hogy jobb játékot adjanak ki. Van bõr a képükön 12-13k-t elkérni a szemeteikért? Az újításnak csúfolt módosításokat le lehetne tölteni a netrõl egy 100 megás patch személyében. Érdekes módon, a KONAMI nem dob ki semmi kiegészítõt horribilis összegekért, hanem 9000-ért kiadják az alapjátékot, a rajongók pedig folyamatosan ontják magukból a kiegészítéseket (lásd UEFA CL mod, World Cup 06 mod, U-21 EC mod, stb, stb...).

Az EA-nek példát kéne venni a KONAMI-ról és a konzolos konkurenciáról, a 2K Sportsról...

A kedvencem az, amikor egy "így készült" videón mutogatták, h milyen rossz és használhjatatlan volt a 07 deeee ez a 08 mennyire más :smile: Hihetetlen, h mennyire nem volt szégyenérzetük :smile:

A 2k sorozat hihetetlen élményt ad a maga interaktivitásával. A titkuk, h olyan játékelemekre koncentráltak, amelyek ugyan apró nüanszok, de rengeteget tesznek hozzá a játékélményhez: a mezek mozgása, izzadás, pálya melleti mozgások, és ez ötvözve a a játékosok mozdulatainak tökéletes konvertálásával, az isteni grafikával egy írtózatosan jó játékot eredményez :smile:

((Apropó remek mozgás...nos a Live szériában sose éreztem azt h embereket irányítok, mindig az volt az érzésem, h valami sínen mozgó robotokat...))

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Pontosan! NBA Live? Mi a nagy világot megváltó csoda? Pár játékos dobását lemodellezték és bedigitalizálták a játékba. Azt a mindenségit! Igaz, az összes többi játékos ugyanúgy mozog, de nem gond. Meg kell nézni a konkurenciákat. Mindenhol arra törekednek, hogy minél életszerûbbé tegyék a játékukat, ki akarják emelni az egyéniségeket, hogy valóban olyan érzésünk legyen, mintha tévét néznénk, vagy élőben tekintenénk meg a mérkőzéseket.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ehh,annyit tudnám még fikázni a játékot,de még annyit sem érdemel.Én is nagyon örülnék a 2k8-nak :rolleyes: Tesó tegnap próbálta ki XBOX 360-on haverjánál,és tetszett neki. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Jah nincs next gen grafika? :blink: Akkor fel se telepítem... azt hittem, hogy legalább az valamit enyhíteni fog a dolgokon, de akkor nem...

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Ehh,annyit tudnám még fikázni a játékot,de még annyit sem érdemel.Én is nagyon örülnék a 2k8-nak :rolleyes: Tesó tegnap próbálta ki XBOX 360-on haverjánál,és tetszett neki. :smile:

Ne fogd vissza magad, még megárt :smile: Hajrá fika!

Jah nincs next gen grafika? :blink: Akkor fel se telepítem... azt hittem, hogy legalább az valamit enyhíteni fog a dolgokon, de akkor nem...

Mit gondoltál, FIFÁnál nincs, NHL-nél nincs, majd pont itt lesz?

Link to comment
Share on other sites

Real013

Ne fogd vissza magad, még megárt :smile: Hajrá fika!

Mit gondoltál, FIFÁnál nincs, NHL-nél nincs, majd pont itt lesz?

Gamestar hasábjain szívesen látnák egy 60%os NBA értékelést :rolleyes: :D Ha már fika :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Gamestar hasábjain szívesen látnák egy 60%os NBA értékelést :rolleyes: :D Ha már fika :lol:

Amint megkapom a tesztpéldányt, és tesztelem, akkor majd megírom róla a cikket. de már tavaly is nagy csalódás volt, ha annál is xarabb, akkor az gáz...

Link to comment
Share on other sites

Real013

Amint megkapom a tesztpéldányt, és tesztelem, akkor majd megírom róla a cikket. de már tavaly is nagy csalódás volt, ha annál is xarabb, akkor az gáz...

Hááátt..szarabbnak nem mondanám,de azóta eltelt egy év..sõt,így belegondolva..bár azthiszem a csere-dolgot meg pár ilyen hibákat kijavítottak,de ugyanannyit rontottak is szvsz.Szóval.. <_<

Megyek játszok egy kicsit vele(még nem töröltem,úgyis kell kosárõrült tesómnak),aztán még írok :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Hááátt..szarabbnak nem mondanám,de azóta eltelt egy év..sõt,így belegondolva..bár azthiszem a csere-dolgot meg pár ilyen hibákat kijavítottak,de ugyanannyit rontottak is szvsz.Szóval.. <_<

Megyek játszok egy kicsit vele(még nem töröltem,úgyis kell kosárõrült tesómnak),aztán még írok :smile:

nézd, ha valami olyan, mint tavaly, akkor eleve kevesebbet kap... mert azóta eltelt egy év (lásd NHL 08 cikkemet)

Link to comment
Share on other sites

Real013

nézd, ha valami olyan, mint tavaly, akkor eleve kevesebbet kap... mert azóta eltelt egy év (lásd NHL 08 cikkemet)

Olyan.:)Opsz,újdonság:Benn van a Spanyol,olasz,kínai,francia,görög,argentín,német válogatott :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Olyan.:)Opsz,újdonság:Benn van a Spanyol,olasz,kínai,francia,görög,argentín,német válogatott :D

Húha :smile: Ez nagyon komoly újdonság :smile: +10% :smile:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Húha :smile: Ez nagyon komoly újdonság :smile: +10% :smile:

:lol: Inkább -10%,szerintem nevetséges értékei vannak a spanyoloknak,velük játszok az USA ellen,de Navarro asszem 58-as! :lol: Vicc az egész.

A legnagyobb gond a játékkal,hogy TOTÁLISAN IDEJÉTMÚLT.

Link to comment
Share on other sites

Gyu

:lol: Inkább -10%,szerintem nevetséges értékei vannak a spanyoloknak,velük játszok az USA ellen,de Navarro asszem 58-as! :lol: Vicc az egész.

A legnagyobb gond a játékkal,hogy TOTÁLISAN IDEJÉTMÚLT.

Nem fogok tudni aludni, ha ilyen jókat mondtok :smile:

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem fogok tudni aludni, ha ilyen jókat mondtok :smile:

Jah,akartál bugokat.Edzõ benn áll a zsûriasztal közepén,az mi? :lol:

Komolytalan az egész.Én még bírtam a 07-et valamennyire,de ezt már én sem nyelem le.Még mindig nincs élethû blokk a játékba,csak az elõre gyártott,amikor valaki simán besákolhatná,de mögötte ott van Gasol,aki jól blokkol,akkor természetesen csak ziccert dob,hogy Gasol belegyalulja a földbe a blokkal.LOL?

Grafika szerintem csúnyább,mint a 06,de mindjárt belépek a 2006ba,fenn van a gépen,hogy igazam van e,vagy csak már mindent le akarok húzni ,ami a játékba van...Nopersze,ahhoz képest,hogy nextgennek kellene lennei,igencsak LOL megint.

Jaj,kérdezzetek még,válaszolok szívesen a kédrésekre :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát én annyira nem követem az EA munkásságát... ezt a címet mindig is szerettem, gondoltam megnézem milyen... és hát... fél perc alatt kiábrándultam az egészbõl. Nagynehezen betanultam a 2007 irányítását, tényleg, néha már akkorákat zsákoltam hogy szinte már bazsajogtam a gép elõtt, erre most kivették belõle. De ez még a jéghegy csúcsa... nagy nulla, el is ment tõle a kedvem...

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hát én annyira nem követem az EA munkásságát... ezt a címet mindig is szerettem, gondoltam megnézem milyen... és hát... fél perc alatt kiábrándultam az egészbõl. Nagynehezen betanultam a 2007 irányítását, tényleg, néha már akkorákat zsákoltam hogy szinte már bazsajogtam a gép elõtt, erre most kivették belõle. De ez még a jéghegy csúcsa... nagy nulla, el is ment tõle a kedvem...

Szerintetek tetszik ez valakinek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Szerintetek tetszik ez valakinek? :lol:

Hát de bakker, tök unalmas... ugyan azt adja, mint a 2006... semmit többet. Ráadásul alig lehet 3 pontost dobni :lol: Persze az enemy az szórja, de én eddig csak a lepattanó csodálatos új animációját csodálhattam meg xD

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hát de bakker, tök unalmas... ugyan azt adja, mint a 2006... semmit többet. Ráadásul alig lehet 3 pontost dobni :lol: Persze az enemy az szórja, de én eddig csak a lepattanó csodálatos új animációját csodálhattam meg xD

Lehet 3-ast dobni,azzal nincs gond.Persze a gép a'zisten",de ezzel szvsz nincs gond.Na,megyek PESezni,abban van ERÕ meg újdonság.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

:lol: Inkább -10%,szerintem nevetséges értékei vannak a spanyoloknak,velük játszok az USA ellen,de Navarro asszem 58-as! :lol: Vicc az egész.

A legnagyobb gond a játékkal,hogy TOTÁLISAN IDEJÉTMÚLT.

Navarro 58.... Grat EA. <_<

Link to comment
Share on other sites

Real013

Navarro 58.... Grat EA. <_<

Egyébként 57es.Sorry. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Egyébként 57es.Sorry. :lol:

Erre csak egy kommenthunter típusú hozzászólást tudok fûzni. ROFL!

Link to comment
Share on other sites

Real013

Erre csak egy kommenthunter típusú hozzászólást tudok fûzni. ROFL!

Ez van ,ezt kell szeretni...

Vagyis pontosítva:Szerencsére nem kell szeretni. :D

Juteszembe,a passzokat is megcsinálhatnák végre élethûre,mert még mindig inkább kislányok labdadobására hasonlít egy passz,mint egy valódi NBAs kosaraséra <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...