Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kosárlabdás Játékok (NBA 2K, NBA Live)


Drakeamarth

Recommended Posts

sid

Szerezz be egy XBOX-ot,én 10k-ért havertól vettem,megérte :rolleyes:

De amúgy igazad van,de attól még sokkal jobb :rolleyes:

Utálom a konzolokat :smile: Meg mivel neten játszom ezért hiába van más kosaras játék, csak azzal lehet tolni

ami PCn van.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
madrid4ever

Csá!!!!!!!!!!

Írja már le valaki létszi hogyan kell az nba 08-ban sarkazni!!!

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Kosárlabdában? :huh:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Éreztem, hogy valaki megkérdezi xDDDD

Link to comment
Share on other sites

madrid4ever

Igen a ksoárlabdában!!

Nem tudjátok?

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Éreztem, hogy valaki megkérdezi xDDDD

Most tényleg lehet? :D Mert én sosem hallottam ilyenrõl. xD

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Jézusom, a sarkazás egy mozdulat. :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Hát gondoltam, hogy nem lábbal... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

madrid4ever

De lehet??

Mert a 06-ban lehetett!!

Az a mozdult volt amikor a játékos megkapta a labdát és még nem indult el hanem egy helyben megállt és az egyik lábával kitámasztott a másikkal pedig lépegetett egy helyben!!

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Én sem tudok sarkazni... ez sexy h kivettek egy alapmozdulatot?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Oli12

Kosárlabdában? :huh:

Mért, mi másban? :D

Tuti kivették a sarkazást, bár én sem értem, hogy miért. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Mért, mi másban? :D

Tuti kivették a sarkazást, bár én sem értem, hogy miért. :huh:

ha a nulla nyolcról van szó akkor asszem nem lehet...

csak annyi h megáll egyhelyben és a lábdával szórakozik... össze vissza teszi veszi de nem pattintja le... és abból lehet elindulni szóval... nem lehet sarkazni... :sad:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

ha a nulla nyolcról van szó akkor asszem nem lehet...

csak annyi h megáll egyhelyben és a lábdával szórakozik... össze vissza teszi veszi de nem pattintja le... és abból lehet elindulni szóval... nem lehet sarkazni... :sad:

Ez szomorú pedig ez elég fontos dolog az nba-ban!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Cycl0ne28

az NBA Live 06 volt a leges-legjobb kosárprogi az EA-tól! 94 %-ot kapott a GS-tõl.Miért rontották el az EA-sok a 07-et és a 08-at? a 07 csak 77% ot kapott. Mi a helyzet a 08-cal? Hány % lett?

Link to comment
Share on other sites

Real013

az NBA Live 06 volt a leges-legjobb kosárprogi az EA-tól! 94 %-ot kapott a GS-tõl.Miért rontották el az EA-sok a 07-et és a 08-at? a 07 csak 77% ot kapott. Mi a helyzet a 08-cal? Hány % lett?

Csak egyet mondok:Játsszon mindenki(aki tud) a NBA 2k sorozattal. MINDENBEN agyongyalázza az EA játékát.-

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Csak egyet mondok:Játsszon mindenki(aki tud) a NBA 2k sorozattal. MINDENBEN agyongyalázza az EA játékát.-

Gondolom nem pc-s játék :(

Link to comment
Share on other sites

Real013

Gondolom nem pc-s játék :(

Nem, azért írtam, hogy aki tud.:)

Link to comment
Share on other sites

a880120

az NBA Live 06 volt a leges-legjobb kosárprogi az EA-tól! 94 %-ot kapott a GS-tõl.Miért rontották el az EA-sok a 07-et és a 08-at? a 07 csak 77% ot kapott. Mi a helyzet a 08-cal? Hány % lett?

NBA-ból is a 2001 volt a legjobb. Valósághûség powa ;) (5 perc alat 50 pont a 2003-tól :lol: )

Félre értés ne essék, játszottam az utána lévõ nba-kal is, de egy gyors meccsen kívül hosszan tartó szórakozást nem igazán nyújtottak. A 2001 után a 99 és a 2004 a legjobb ;)

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Elegem van abból, h úgy teszik nehézzé a játékot, h a franchise playerek a gyûrûre húznak egy sima zsákolást, kihagyják a ziccert, stb... MI a fenéért nem lehet úgy nehezíteni, h pl tényleg ki kelljen építeni egy taktikát, ilyen zóna olyan zóna, lefordulás, elzárás, stb...?!?!?!?! Miért kell mindenkinek a g y f a s z t okozni azzal, h pl Kobe 14-bõl egy triplát se dob be? És ebbõl 3-4 minimum teljesen tiszta dobóhelyzet!!!!!!! Penetránsan nagy k a k a ez a játék, élvezhetetlen! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

Link to comment
Share on other sites

a880120

Elegem van abból, h úgy teszik nehézzé a játékot, h a franchise playerek a gyûrûre húznak egy sima zsákolást, kihagyják a ziccert, stb... MI a fenéért nem lehet úgy nehezíteni, h pl tényleg ki kelljen építeni egy taktikát, ilyen zóna olyan zóna, lefordulás, elzárás, stb...?!?!?!?! Miért kell mindenkinek a g y f a s z t okozni azzal, h pl Kobe 14-bõl egy triplát se dob be? És ebbõl 3-4 minimum teljesen tiszta dobóhelyzet!!!!!!! Penetránsan nagy k a k a ez a játék, élvezhetetlen! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

Mert szar :unsure:

De van alternatíva, csak keresni kell ;) (nem feltétlenül az NBA-t dolgozza fel)

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Mert szar :unsure:

De van alternatíva, csak keresni kell ;) (nem feltétlenül az NBA-t dolgozza fel)

Nem akarok vitatkozni veletek mert tényleg valósághûtlen és egy nagy sz*r az nba08 (bár én jól el jáccogattam vele) de be lehet dobni kobival a 3ast csak van egy módszer illetve egy bizonyos hosszúság amennyire nyomni kell a dobást és bemegy... csomót gyakoroltam csak ugy hogy 1edül dobáltam és rájttem annó hogy kell! A ziccert meg nem azért hagyja ki mert így nehezítik a szintet hanem azért mert ha közben 3an löködnek akkor nem olyan könnyû valóságban sem bedobni...illetve vannak periódusok amikor 1es játékosok nagyon sokat hibáznak.. talán fáradság miatt! Ez mondjuk nem mentség arra hogy vannak meccsek amikor az ellenfél mindent bedob szinte!

Link to comment
Share on other sites

Real013

Nem akarok vitatkozni veletek mert tényleg valósághûtlen és egy nagy sz*r az nba08 (bár én jól el jáccogattam vele) de be lehet dobni kobival a 3ast csak van egy módszer illetve egy bizonyos hosszúság amennyire nyomni kell a dobást és bemegy... csomót gyakoroltam csak ugy hogy 1edül dobáltam és rájttem annó hogy kell! A ziccert meg nem azért hagyja ki mert így nehezítik a szintet hanem azért mert ha közben 3an löködnek akkor nem olyan könnyû valóságban sem bedobni...illetve vannak periódusok amikor 1es játékosok nagyon sokat hibáznak.. talán fáradság miatt! Ez mondjuk nem mentség arra hogy vannak meccsek amikor az ellenfél mindent bedob szinte!

Na persze...Ez EA marketing duma is lehetne. Ha látni akarod, hogy kell nehezíteni a játékot, akkor NBA 2k7,még mindig..

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ja, csak annyi a bibi, hogy Kobe hulla fáradtan 4 emberrel a nyakában is bedobja a ziccert. :D

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Ja, csak annyi a bibi, hogy Kobe hulla fáradtan 4 emberrel a nyakában is bedobja a ziccert. :D

Najó az már természetesen más kérdés :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...