Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kosárlabdás Játékok (NBA 2K, NBA Live)


Drakeamarth

Recommended Posts

Gyu

Ez van ,ezt kell szeretni...

Vagyis pontosítva:Szerencsére nem kell szeretni. :D

Juteszembe,a passzokat is megcsinálhatnák végre élethûre,mert még mindig inkább kislányok labdadobására hasonlít egy passz,mint egy valódi NBAs kosaraséra <_<

Fogadni mernék, hogy a 60 körüli PG-k passzolási tudása minden 3. passznál eladott labdát jelent. Mert ez régen így volt és ez nagyon nevetséges....

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

SZERINTEM NAGYON ELCSESZTÉK A 08-AT :sad:

Link to comment
Share on other sites

skybot

Az, a baj, hogya Fifa mellet nagyon elhanyagolja az EA a többi játékot, Fifánál szinkron meg minden fene, itt meg semmi, télleg még mindig 800x600-as a menü? <_<

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Sztem ez 640x480 :unsure:

Link to comment
Share on other sites

battyo02

Az, a baj, hogya Fifa mellet nagyon elhanyagolja az EA a többi játékot, Fifánál szinkron meg minden fene, itt meg semmi, télleg még mindig 800x600-as a menü? <_<

"Fifánál szinkron meg minden fene"

szinkron meg minden micsoda? semmi. de még csak a szinkron is szitne ugyanaz mint tavaly

ebben az évben az ea pc-re tett nagy ívbõl,csak konzolra dolgoztak

nem mondom hogy rmeélem jövõre nem igy lesz,mert az én szememben már rég elásták magukat

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát de nehogy már egy évet várjak egy normális kosaras programig? Szánalmas <_<

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Imádkozzunk,h a Konami hamarosan készít egy kosárlabda-játékot :smile: :) :smile:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem lenne rossz, de tõlem jöhet a 2k Sports is...

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

szóval a 08 is szar lett??

van ilyen....

utoljára a 2003-mal játszottam, de a legjobb a 2000 volt (számomra)......istenem tesómmal mennyi meccset lenyomtunk vele.....a legtöbbször kikaptam, de attól még jó volt :D De sajnos XP-n nem tuttam elindítani....az intróig eljutott aztán kilépet......

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

Sztem ez 640x480 :unsure:

Bizony...

Egyébként, mostanság kicsit többet tudtam vele játszani, így gondoltam megosztom veletek tapasztalataim.

Nos elõször ledöbbentem a grafika láttán, ugyanis semmit sem változott az elõzõ szériához képest. A roster hiányos, a választható játék opciók nem bõvültek (nagyon hiányolok egy 2v2-t...)

Kezdetben úgy is álltam hozzá, h ez mekkora egy fostalicska játék. Ám most jön a de; lehet, h a grafika még mindig hagy kivetnivalót maga után, de a játékmenetet most szó nem érheti. Végre nincs az az idióta CPU-s viselkedés, h a PG-vel betör a palánk alá és erölteti a ziccert. Ehelyett a gép üres!!!!! zárásokat ad, körbeforgatja a labdát, taktikákat alkalmaz. A mozgás is, ha nem is sokkal, de változott amelyektõl élvezhetõbb lett. Végre nincs ez az idióta hullámzás ami oly jellemzõ volt a 07-es részre, gondolok itt most a nekem megy 5 percig, most a CPU-nak megy a dobás pár percig fluktuációról.

7perces negyedeket játszom, de vlgre nem irreális pontszámok születnek. Az új védekezõgomb funkciót (kitámasztást) hasznosnak találtam, gyakran alkalmazom, támadásban azonban lehetne kicsit finomabb, kidolgozottabb a mozgás.

Összességében a játékmenet sokkal élvezhetõbb lett a tavalyihoz képest, igaz, h ezt elérjék, nem sokat kellett dolgozniuk, de legalább megtették és ez a lényeg.

Az, h a hangok, a textúrák, az All-Star Game semmit sem változott, az engem hidegen hagy, hisz úgyse játszok ASG-t minden nap.

Sajnos a 2K8 kicsit késik, remélem a 7végén végre letesztelhetem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
PassaTosh

Hát nem tudom,nekem nagyon bejövõs a játék.Igaz rosterben még tényleg van egy két baki.ÉN a grafikában se látok nagyon kivetnivalót mivel teljesen full graffon játszok vele,egyedül a nézõk az ami szánalmas teljesen.Tetszik ,hogy végre lehet lenni országokkal.(bár még egy kettõ elfért volna benne)A mozgás sztem sokat fejlõdött végre nem nyúl át az ember a palánkon meg hasonló kamuk,sokkal élethübb lettek ezek a dolgok benne.Jövõre lehet ,hogy több újítás lesz benne,de nekem igy is bejövõs :smile:

Link to comment
Share on other sites

Toure_BAN

Szevasztok! Tudja valaki hogyan lehet e 2008ban játékosokat importálni válogatottakba?

Link to comment
Share on other sites

PassaTosh

Na engem most ért az agyhalál.Játszok midnen megy tök jól.csak van egy kis bökkenõ.Amikor az ellenfél idõt kér.(CSAK AKKOR) kilép a játék h az exe hibát észlelt blabla..nagyo nkirály egy egeem már bánja miután szezon felét lejátszottam és törölte a metnséeim i love this shit :angry:

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

Na engem most ért az agyhalál.Játszok midnen megy tök jól.csak van egy kis bökkenõ.Amikor az ellenfél idõt kér.(CSAK AKKOR) kilép a játék h az exe hibát észlelt blabla..nagyo nkirály egy egeem már bánja miután szezon felét lejátszottam és törölte a metnséeim i love this shit :angry:

Jéé, micsoda fordulat az elõzõ kommentedhez képest :smile: Egy nagy kaki...

Full grafon? még a koliban lévő 1800 athlon xp, 9500as radeon gépemen is megy a max grafikán.... :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Oli12

Na engem most ért az agyhalál.Játszok midnen megy tök jól.csak van egy kis bökkenõ.Amikor az ellenfél idõt kér.(CSAK AKKOR) kilép a játék h az exe hibát észlelt blabla..nagyo nkirály egy egeem már bánja miután szezon felét lejátszottam és törölte a metnséeim i love this shit :angry:

PM ment.

Meglepetésemre eléggé bejön az NBA 08, ahhoz képest amiket olvastam róla.

Grafika terén nagyon nem is vártam újat, ezért nem csalódtam. De legalább már nincs annyi bug benne, mint a 07-ben. A játékmenet (ahogy elõttem is leírták) teljesen korrekt. Ha még a blokkolás is normális lenne...

Összességében elég nagyot csalódtam pozitívan. :smile: (Lehet, hogy csak azért, mert az NBA az egyetlen kosaras játék pc-re)

Link to comment
Share on other sites

Real013

PM ment.

Meglepetésemre eléggé bejön az NBA 08, ahhoz képest amiket olvastam róla.

Grafika terén nagyon nem is vártam újat, ezért nem csalódtam. De legalább már nincs annyi bug benne, mint a 07-ben. A játékmenet (ahogy elõttem is leírták) teljesen korrekt. Ha még a blokkolás is normális lenne...

Összességében elég nagyot csalódtam pozitívan. :smile: (Lehet, hogy csak azért, mert az NBA az egyetlen kosaras játék pc-re)

Végre sikerült szereznem egy XBOXot,így ki tudtam próbálni a NBA 2k7-et.Ég és a föld a két játék,talán csak annyiban jobb az NBA 08,hogy egy csöppet szebb a graf,viszont ezerszer jobb hangulatot áraszt a 2k7...Arról már nem is beszélve,hogy rengeteg a dobásfajta,nagyon jó a blokkolás,a lepattanózás,minden.Egyértelmûen jpbb,mint az EA játéka...

Link to comment
Share on other sites

Bigsmoke

Sziasztok, a 08ban dynastyt szeretnék játszani. Hogy tudom megoldani azt, hogy a rostereket ne állítsa vissza a régi felállásra?

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Üdv!

Légyszi világosítsatok már fel mi a különbség az NBA 08, az NBA Live 08, és az NBA 2K8 között.

Meik a legjobbb ezek közül meiket érdemes megvenni? (Ps3 ra érdekelne, de PC-s véleményeket is várok :unsure: )

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az NBA Live 08 és az NBA 08 ugyanaz, az EA Sports játéka, az NBA 2K8 pedig a 2K Sports-é. Mindkettõ megjelent PS3-ra, de köztudott, hogy az NBA 2K8 jobb. :smile:

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Köszi szépen...én is így tudtam csak az bizonytalanított el, hogy Ps store-on az NBA 08 demo 880mb a 2K8 meg 220...de ott a live és a sima is külön van más borító egyik 150mb-al kisebb...és azok között mi a különbség :o?

Link to comment
Share on other sites

cusl

Jolly rosszul mondta, az NBA 08 és az NBA Live 08 nem ugyanaz, a kettö két különbözö játék (NBA 08 nagyon kaki).

Amúgy ha sorrendet kell rakni a 3 játék közt akkor:

1. az NBA 2k8 2. NBA live 2008 3.NBA 08

Ha teszt is érdekel olvass utána a gamespot.com-on.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sid

Azért egy játékot felesleges fikázni, hogy szar a roster meg a rating, mert úgy sem eredeti rosterrel játszunk. ( én legalább is.).

Gép elleni játékról nem tudok nyilatkozni, 1 percet ha játszottam talán, én csak online játszok.

De szerintem 07hez képest jobb valamivel a játékmenet, bugok vannak, dehát ez ilyen. Sok idegesítõ dolog

van, pl mikor tempót olyan kifacsart SS dobással akarja nyomni, és még Boykinssal is blokkolom szegényt.

Tehát szerintem az hogy betették ezt a gép dönti el mikorr SSezünk dolog nagyon egy el.cseszett döntés

volt. Nekem nem a grafika a lényeg, hanem a mozgások meg játékélmény, ami azért jobb mint 07ben.

Majd a 09 tökéletes lesz xDDDD

Link to comment
Share on other sites

Real013

Sid:Csak annyit mondok,NBA 2k7,és azt sem tudom,mi az az NBA live 08..

Link to comment
Share on other sites

sid

Sid:Csak annyit mondok,NBA 2k7,és azt sem tudom,mi az az NBA live 08..

És lehet PCn játszani vele? Ha nem akkor micsináljak vele? :smile: Hiába van Ferrári is, hogy ha csak egy

Suzukira telik a pénzbõl... Érted ugye :wink:

Link to comment
Share on other sites

Real013

És lehet PCn játszani vele? Ha nem akkor micsináljak vele? :smile: Hiába van Ferrári is, hogy ha csak egy

Suzukira telik a pénzbõl... Érted ugye :wink:

Szerezz be egy XBOX-ot,én 10k-ért havertól vettem,megérte :rolleyes:

De amúgy igazad van,de attól még sokkal jobb :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...