Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Jade Empire


skyeu67

Recommended Posts

Leon121

Hát jah tényleg nem rosz, de én annak örülnék a legjobban ha a Bioware egy Baldurs Gate 3-at készítene...

Az AA-t majd én is kipróbálom, majd rányomom Catalyst-ból. Egyébként ha felveszem 1280-ra akkor tök szép lesz, semmi pixelhiba, ronda él, de akkor már csak 15-20 fps-em lesz ami már kevés hozzá, nomeg a harcközbeni szaggatás ugyanúgy megmarad...

Az a harc közbeni szaggatás szerintem processzor miatt lehet, nekem utoljára akkor volt ilyen tapasztalatom (nagyon látványosan ráadásul), amikor 1,7-es Celeronnal próbáltam Doom 3-at játszani. Kicsi cache = csúnya szaggatás.

off:

Meg ha nem is Baldur's Gate-et, de legalább valami komoly, összetett, nehéz RPG-t, nem ilyen hentelős akciójátékot, mint amilyennek a Jade Empire is tűnik az eddig elhangzottak alapján. :sad: Nagyon remélem, hogy a Dragon Age-dzsel visszatérnek az igazi, hardcore-osabb szerepjátékok világába, merthogy utoljára talán csak a Temple of Elemental Evil volt ilyesmi játék, az nagyon szomorú. :sad: /off

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na én is keményen elkezdtem nyomni a gamet, nagyon tetszik, gépigénye nem nagy fullon 1280x1024-ben is tökéletesen fut, és mesésen gyönyörű a grafika, bár még relatíve az elején bagyok, de feltűnt egy nagy különbség a Kotorokhoz képest: itt nem lehet váltogatni a főkarakter mellett a követők között sajnos, pedig ez nagyon jó volt anno... :sad: Amúgy nagyon kíváncsi vagyok Bad-nek mennyire fog bejönni ez a kibővített PC-s verzió az Xbox-oshoz képest!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az a harc közbeni szaggatás szerintem processzor miatt lehet, nekem utoljára akkor volt ilyen tapasztalatom (nagyon látványosan ráadásul), amikor 1,7-es Celeronnal próbáltam Doom 3-at játszani. Kicsi cache = csúnya szaggatás.

off:

Meg ha nem is Baldur's Gate-et, de legalább valami komoly, összetett, nehéz RPG-t, nem ilyen hentelős akciójátékot, mint amilyennek a Jade Empire is tűnik az eddig elhangzottak alapján. :sad: Nagyon remélem, hogy a Dragon Age-dzsel visszatérnek az igazi, hardcore-osabb szerepjátékok világába, merthogy utoljára talán csak a Temple of Elemental Evil volt ilyesmi játék, az nagyon szomorú. :sad: /off

Igen, én is egy BG szintű királyos RPG-t várok. Az se lenne gond, ha a jól bevált Infinity engine-nel tolnák, legalábbis nekem.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Lehet az a baj hogy nincsen 1 GB RAM-om :sad: Bár remélem hogy csak ennyi és nem a videokártya kevés....

Az viszont tetszik mikor kínaiul beszélnek az emberek, lehetne végig ilyen és lehetnének még inkább kínaiak a karakterek. Bár lehet a játék végére már hülyét kapnék tőle :D

Igen ez a kevés (1 GB alatti) RAM miatt lehet, mert a kolis gépemben csak 512 volt, és nálam is laggolt, de az otthoni (aláírásomban is olvasható) gépen már tökéletesen fut, nincs semmilyen akadozás, laggolás! B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Igen ez a kevés (1 GB alatti) RAM miatt lehet, mert a kolis gépemben csak 512 volt, és nálam is laggolt, de az otthoni (aláírásomban is olvasható) gépen már tökéletesen fut, nincs semmilyen akadozás, laggolás! B)

Nem valószínű, tesóm is 512MB Rammal nyomja és neki nincs semmilyen szaggatás :unsure: Inkább a proci lehet gyenge :huh:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nálam nem is tudom melyik játék ment ilyen stabilan...a töltések szinte teljesen elhanyagolhatóak, a kilépésnél, alt+tabolásnál egyetlen pillanat alatt zökkenőmentesen kirak az asztalra, az optimalizálásáról csak szuperlativuszokban beszélhetünk...főleg így, hogy konzolátirat, szerintem példaértékű.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Igen, mert van olyan hogy Chi damage, ebből gondoltam hogy lehet támadásra is használni de még nem nagyon volt anyira hatásos ,vagy a fene tudja :smile:

Ha megnyomod az E gombot harc közben, akkor a kezeid kéken világítanak majd és ez extra sebzést ad és egy kicsit minden ütésnél leszívja a chi-det. Én sosem használom, mert olyan kicsi a különbség még akkor is, ha ki van maxolva a chi damage a stílusnál.

Nálam nem is tudom melyik játék ment ilyen stabilan...a töltések szinte teljesen elhanyagolhatóak, a kilépésnél, alt+tabolásnál egyetlen pillanat alatt zökkenőmentesen kirak az asztalra, az optimalizálásáról csak szuperlativuszokban beszélhetünk...főleg így, hogy konzolátirat, szerintem példaértékű.

Teljesen egyetértek. Buggal sem találkoztam még, pedig a játék vége felé járok.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Buggal sem találkoztam még, pedig a játék vége felé járok.

:blink::blink::blink::blink::blink:

Egy nap alatt végig lehet nyomni??? Na ne már

Link to comment
Share on other sites

Alwares

:blink::blink::blink::blink::blink:

Egy nap alatt végig lehet nyomni??? Na ne már

Hát remélem nem, bár én amúgyse szoktam elkapkodni a játékokat, emlékszem a BG2-vel anno egy fél évet elszórakoztam...

Igen ez a kevés (1 GB alatti) RAM miatt lehet, mert a kolis gépemben csak 512 volt, és nálam is laggolt, de az otthoni (aláírásomban is olvasható) gépen már tökéletesen fut, nincs semmilyen akadozás, laggolás! B)

Na remélem az segít mert procit ebben a gépben már nem akarok cserélni (2,8-as AMD), de RAM-ot elvileg holnap veszek...

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

:blink::blink::blink::blink::blink:

Egy nap alatt végig lehet nyomni??? Na ne már

Nem hinném, hogy bárki is végigvinné annyi idő alatt. Én tegnap előtt délután kezdtem és szerintem ma fejezem majd be. Azt olvastam, hogy úgy 15 óra a játékidő. Mondjuk mostmár nagyon könnyű a játék, pedig feltettem a legnehezebb szintre. Szóval ebben mindenképp hasonlít a kotorra.

Mellesleg azt tudtátok, hogy a Bioware azt mondta, hogy a megjelenés után majd kapunk episodic contentet? Nem bánnám, ha pár hónap múlva beraknának egy új várost, aztán új questeket, aztán....

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Nem hinném, hogy bárki is végigvinné annyi idő alatt. Én tegnap előtt délután kezdtem és szerintem ma fejezem majd be. Azt olvastam, hogy úgy 15 óra a játékidő. Mondjuk mostmár nagyon könnyű a játék, pedig feltettem a legnehezebb szintre. Szóval ebben mindenképp hasonlít a kotorra.

Mellesleg azt tudtátok, hogy a Bioware azt mondta, hogy a megjelenés után majd kapunk episodic contentet? Nem bánnám, ha pár hónap múlva beraknának egy új várost, aztán új questeket, aztán....

Hát 15 óra egy szerepjátékban szerintem eléggé kevés :sad: Epizodikus tartalom ha bioware akkor az a Mass Effectben lesz, igaz abba jobban is fog beleilleni!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Már haladtam kicsit a game-ben. Épp kimentettem Dawn Star-t Gao karjai közül B) A történet jó, a tehenes poénon majd meghaltam :lol: Végülis nincs semmi bajom a játékkal, de sajnos ez nem RPG. :sad:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Epizodikus tartalom ha bioware akkor az a Mass Effectben lesz, igaz abba jobban is fog beleilleni!

Bocsi, de remélem nincs igazad :smile:

A Bioware-től:

...we have big plans afoot at BioWare for post-release and episodic content for upcoming cool BioWare games like Mass Effect, Dragon Age, Jade Empire: Special Edition and other upcoming BioWare titles, both on console and PC."

Itt az eredeti cikk.

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Bocsi, de remélem nincs igazad :smile:

Én is remélem hogy nincsen igazam :tongue:

Link to comment
Share on other sites

FESTER

erre tudtok valami megoldást?

A jelenlegi legfrissebb ati drivert használom úgyhogy nem tudom mi lehet a baj.A resident evil 4 is sok ponton ilyen volt.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

erre tudtok valami megoldást?

A jelenlegi legfrissebb ati drivert használom úgyhogy nem tudom mi lehet a baj.A resident evil 4 is sok ponton ilyen volt.

Esetleg kevés a videókari-memória??? :huh:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

erre tudtok valami megoldást?

A jelenlegi legfrissebb ati drivert használom úgyhogy nem tudom mi lehet a baj.A resident evil 4 is sok ponton ilyen volt.

ez valami uj Technika mi? :D:D. na viccet félre téve részvétem :sad:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

ez valami uj Technika mi? :D:D. na viccet félre téve részvétem :sad:

Hát igen elég csúnyán nézki szegény. Nekem akkor csinált hasonló hibákat a gép mikor nem működött rendesen a videokártya hűtése, szerintem nézd meg nem nagyon porosak-e a ventilátorok!

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

CSá all! Srácok! Kezdek egy kicsit NAGYON ideges lenni! A játék nem akar elindulni, mindig valami XINPUT9_1_0.dll-t keres! Azt meg hol a ****** találom meg? A játék menne, de CSAK azért nem megy, mert XBOX GamePad driver kell neki????? MILYEN DOLOG EZ?????

... légyszíves adjatok linket vagy valamit, mert nem találok sehol se! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Barniman

CSá all! Srácok! Kezdek egy kicsit NAGYON ideges lenni! A játék nem akar elindulni, mindig valami XINPUT9_1_0.dll-t keres! Azt meg hol a ****** találom meg? A játék menne, de CSAK azért nem megy, mert XBOX GamePad driver kell neki????? MILYEN DOLOG EZ?????

... légyszíves adjatok linket vagy valamit, mert nem találok sehol se! :sad:

Xbox gamepad driver biztos nem kell , nekem olyan nincs és megy :unsure:

amúgy van 1 olyan bug hogy nem telepíti fel a játékot , csak ha a DVD-t megnyitod és ott az autorunnal indítod a telepítést...nem lehet hogy nálad is ez történt?

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

CSá all! Srácok! Kezdek egy kicsit NAGYON ideges lenni! A játék nem akar elindulni, mindig valami XINPUT9_1_0.dll-t keres! Azt meg hol a ****** találom meg? A játék menne, de CSAK azért nem megy, mert XBOX GamePad driver kell neki????? MILYEN DOLOG EZ?????

... légyszíves adjatok linket vagy valamit, mert nem találok sehol se! :sad:

Az X-ből meg 9-ből arra gondolok, hogy telepítened kellene a DirectX-et a DVD-ről :wink:

Link to comment
Share on other sites

Edward

Nagyon jó a játék,de egyszerűen képtelen vagyok tovább vinni :sad:

Ott tartok,amikor gonoszként kiállok a rókanővel és az elefánttal.Csakhogy utóbbit képtelen vagyok kinyírni,mivel immunis minden varázslatra és én Only Fire varázsló vagyok.Fegyverrel pedig iszonyatosan elenyésző a támadásom.Esetleg aki úgy vitte végig,a jó választásból adódó harc is ilyen nehéz?Mert talán fel tudok áldozni egy rossz pontot.

Még 1 kérdés:a városban(ahol lezuhantunk), van egy nő és egy férfi.A férfi akkor tanítja meg a style-ját,ha látja,hogy elég gonosz vagyok.De hát egészen pontosan mennyi gonoszságra gondol?Mert sosem hajlandó tanítani :blink:

Reapor Cool kérdésére pedig: nekem is ez volt a problémám,csak telepítsd fel újra a DirectX-et a játék könyvtárállományából :wink:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nagyon jó a játék,de egyszerűen képtelen vagyok tovább vinni :sad:

Ott tartok,amikor gonoszként kiállok a rókanővel és az elefánttal.Csakhogy utóbbit képtelen vagyok kinyírni,mivel immunis minden varázslatra és én Only Fire varázsló vagyok.Fegyverrel pedig iszonyatosan elenyésző a támadásom.Esetleg aki úgy vitte végig,a jó választásból adódó harc is ilyen nehéz?Mert talán fel tudok áldozni egy rossz pontot.

Még 1 kérdés:a városban(ahol lezuhantunk), van egy nő és egy férfi.A férfi akkor tanítja meg a style-ját,ha látja,hogy elég gonosz vagyok.De hát egészen pontosan mennyi gonoszságra gondol?Mert sosem hajlandó tanítani :blink:

Reapor Cool kérdésére pedig: nekem is ez volt a problémám,csak telepítsd fel újra a DirectX-et a játék könyvtárállományából :wink:

Én nem küzdöttem meg vele igy pasz. Viszont az Arénában találkoztam elefántal, azt bizony ugy kell ahogy Rocky szokta :D Kikell ütni nincs mese :D. Én ugy csinátal hogy közelmentem hozzá és ütni kezdtem, majd amint védekezésbe ált, egyfolytában ütni kell, és ütni és ütni. Én a Whitem Demon.e másodlagos ütését használtam :smile: És végül kifeküdt :D

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Nagyon jó a játék,de egyszerűen képtelen vagyok tovább vinni :sad:

Ott tartok,amikor gonoszként kiállok a rókanővel és az elefánttal.Csakhogy utóbbit képtelen vagyok kinyírni,mivel immunis minden varázslatra és én Only Fire varázsló vagyok.Fegyverrel pedig iszonyatosan elenyésző a támadásom.Esetleg aki úgy vitte végig,a jó választásból adódó harc is ilyen nehéz?Mert talán fel tudok áldozni egy rossz pontot.

Én a jó oldalon csináltam és a másik harc nevetségesen könnyű.

Még 1 kérdés:a városban(ahol lezuhantunk), van egy nő és egy férfi.A férfi akkor tanítja meg a style-ját,ha látja,hogy elég gonosz vagyok.De hát egészen pontosan mennyi gonoszságra gondol?Mert sosem hajlandó tanítani :blink:

Ha addig csak gonosz/jó voltál, akkor ha megcsinálsz minden questet a városban(ki sem kell menned az erdőbe), akkor elvileg össze kellene jönnie.

Link to comment
Share on other sites

Edward

Megint el vagyok akadva.Hogy tudok eljutni a gáthoz?Már beszéltem a hajóssal, megvan a kulcs is,de sehol se tudom használni.Valami romokról beszéltek nekem,ott lesznek z Assasinok is,akiktől energiaforrást kell szereznem? :huh: PLZ help

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...