Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Jade Empire


skyeu67

Recommended Posts

CsiziDani

Én ost kapásból 2 befejezést próbáltam ki, amikor legyõztem mesterem, akkor nem volt videó, csak olvasni kellett a többiekrõl. A másik az volt amikor elfogadtam az ajánlatát, hogy megöl, de nevem örökké fennmarad, itt volt videó.

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Én ost kapásból 2 befejezést próbáltam ki, amikor legyõztem mesterem, akkor nem volt videó, csak olvasni kellett a többiekrõl. A másik az volt amikor elfogadtam az ajánlatát, hogy megöl, de nevem örökké fennmarad, itt volt videó.

Akkor valami geKisTehén! van, mert mind 3-nál van video.

De ha más nem, nézd meg a youtube-on.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Betaloc

Lenne két kérdésem hátha valaki tud válaszolni nekem:

1.Nem kaptam meg a rino stilust az elején hogy tudom megszerezni késöbb(cheat nélkül)

2.az egyik küldetés adója(egy kislány) 3. fejezetben a Császár városábban nem jelenik meg a temetöbben miután felveszem a küldetést, emiat nem tudok továdhaladni benne :(

Remél valamelyikötök tud nekem mondani valami biztatot. :D

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Lenne két kérdésem hátha valaki tud válaszolni nekem:

1.Nem kaptam meg a rino stilust az elején hogy tudom megszerezni késöbb(cheat nélkül)

2.az egyik küldetés adója(egy kislány) 3. fejezetben a Császár városábban nem jelenik meg a temetöbben miután felveszem a küldetést, emiat nem tudok továdhaladni benne :(

Remél valamelyikötök tud nekem mondani valami biztatot. :D

1, Csak cheattel/moddal lehet. Ezt én is furcsáltam, hogy az egyik PC-s extra csak elõrendelõknek járt anno (ha jól emlékszem valami ilyesmi volt). De nem vesztettél sokat, mert (állítólag) gyenge volt. Lesz helyette más :).

2, hol nézted? Azt hiszem azon a helyen kell nézned, ahol a pirománnal is találkoztál, de a kapun nem tudtál bemenni. Ha jól rémlik, ezt a helyet ott találod, ahol két oldalról, lépcsõn lehetett felmenni az udvarra (ahol az anya kereste a lányát).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...