Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Jade Empire


skyeu67

Recommended Posts

ChipLecsap

Lesznek, de relatíve kevés és csere-bere alapon megy, nem úgy, mint máshol, hogy van 500 féle fegyód, amit eladsz-veszel, stb. A nagyobb hangsúly itt a + statokat adó mágikus gemeken van: ezekből lehet jó sokat találni, vásárolgatni őket, úgy, máshol a fegyókat. Legyező, meg kötőtű, meg hasonló cucc viszont tudtommal nem lesz... :tongue:

Persze ezt tudom hogy váltják egymást, csak ez igy kicsit, rossz mert igy mindig ha monddjuk uj fegyvert választasz akkó azt kell fejleszteni, persze ez logikus is csa kigy ugye pazarlás. Bár kitudja, remélem nincs szint korlát :D

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hááát...ezek az infók nem túl bíztatóak. (thx BadSectornak értük)

Így nem túl sok különbözteti meg a Prince of Persia-tól :sad: Én imádom öltöztetni a karaktereimet, felaggatni rájuk a jobbnál jobb medálokat, páncélzatot, cserélgetni a fegyvereket...ez így annyira lelombozó :sad:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

3 óra játék után az eddigi benyomások!

- a helyszínek gyönyörűek, a készítők nagyon kitettek magukért hogy ilyen tájakat összehoztak

- a fő karakterek jól kimunkáltak, az egyszerű NPCk viszont nem sokat változtak a KotOR óta (ugyanez elmondható a szövegeikről is, az NPCk nagyrészt csak darálnak)

- optimizáltság szintén megfelelő, szinte el sem mozdul 30FPSről (AA nélkül)

- a futás egy kicsit.....vicces. Úgy rohan mint aki egy falat akarna ledönteni B)

- mégiscsak hiányoznak a változatos fegyverek/ruhák/cuccok :rolleyes:

Most már csak az érdekel, mikortól vásárolható meg a játék??? :smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Belelendültem a játékba és egyre jobb, a storyja! No most legalább tudom hogy Badsector írja róla a cikket... Az inventory hiánya elösször kicsit sokkoló az átlag RPG-snek, de hamar túltettem magam rajta. A grafikából csak a Speedtree-t hiányolom, jobban nézett volna ki a mostani fáknál, egy kicsit :tongue:

Update: Most volt valami repülős lövöldözés, hát ez nem kellet volna bele, szánalmas volt. És ez az első mini-játék remélem a többi jobb lesz, ez nagyjából a mobil-játékokkal van egy szinten. Viszont az elötte lévő videoban volt hogy FPS-nézetből repül pár sec-ig. Na az jó lett volna!

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Belelendültem a játékba és egyre jobb, a storyja! No most legalább tudom hogy Badsector írja róla a cikket... Az inventory hiánya elösször kicsit sokkoló az átlag RPG-snek, de hamar túltettem magam rajta. A grafikából csak a Speedtree-t hiányolom, jobban nézett volna ki a mostani fáknál, egy kicsit :tongue:

Update: Most volt valami repülős lövöldözés, hát ez nem kellet volna bele, szánalmas volt. És ez az első mini-játék remélem a többi jobb lesz, ez nagyjából a mobil-játékokkal van egy szinten. Viszont az elötte lévő videoban volt hogy FPS-nézetből repül pár sec-ig. Na az jó lett volna!

Most mé az a mini játék tök poén volt :D felidézte benenm a régi időket :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

3 óra játék után az eddigi benyomások!

- a helyszínek gyönyörűek, a készítők nagyon kitettek magukért hogy ilyen tájakat összehoztak

- a fő karakterek jól kimunkáltak, az egyszerű NPCk viszont nem sokat változtak a KotOR óta (ugyanez elmondható a szövegeikről is, az NPCk nagyrészt csak darálnak)

- optimizáltság szintén megfelelő, szinte el sem mozdul 30FPSről (AA nélkül)

- a futás egy kicsit.....vicces. Úgy rohan mint aki egy falat akarna ledönteni B)

- mégiscsak hiányoznak a változatos fegyverek/ruhák/cuccok :rolleyes:

Most már csak az érdekel, mikortól vásárolható meg a játék??? :smile::smile::smile:

Nekem AA-val is 30 FPS-en van :rolleyes: :D Amúgy rohadtul nincs hozzá kedvem, inkább tolom a Might & Magic VII-et :sleep:

Link to comment
Share on other sites

VoLcOm

vááá, valamikor a héten én is belekezdek, a leirtak alapján nagyon bejön :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Most mé az a mini játék tök poén volt :D felidézte benenm a régi időket :D

Hát jah csak nem nagyon illet bele az eddigiekbe de már kezdek ráérezni a játék hangulatára, másra számítottam...

Meg azt a harc közbeni laggot jó lenne megszűntetni mert elég zavaró midnen ellenfél mikor szembe jön, at+tab aztán vissza és akkor jól fut. Szerontem ez szánalmas....

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Hát jah csak nem nagyon illet bele az eddigiekbe de már kezdek ráérezni a játék hangulatára, másra számítottam...

Meg azt a harc közbeni laggot jó lenne megszűntetni mert elég zavaró midnen ellenfél mikor szembe jön, at+tab aztán vissza és akkor jól fut. Szerontem ez szánalmas....

Próbáld meg hogy kikapcsolod a Bloomot, én kikapcsoltam és ugy is szép a game. Harcközben nekem is kissé lasu volt de aztán mostmá türhető. Kezdek ráérezni énis, bár csekély angoltudásom miat igen nehézkes a dolgok rájövetele, de azért alakul.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

az egyszerű NPCk viszont nem sokat változtak a KotOR óta (ugyanez elmondható a szövegeikről is, az NPCk nagyrészt csak darálnak)

És még a hangjuk is ugyanaz :lol:

Meg azt a harc közbeni laggot jó lenne megszűntetni mert elég zavaró midnen ellenfél mikor szembe jön, at+tab aztán vissza és akkor jól fut. Szerontem ez szánalmas....

Nekem egyáltalán nincs ilyen, pedig minden maxon van. Lehet ki kéne próbálnod más fajta no-dvd fixet és rendbe jönne.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Meg azt a harc közbeni laggot jó lenne megszűntetni mert elég zavaró midnen ellenfél mikor szembe jön, at+tab aztán vissza és akkor jól fut. Szerontem ez szánalmas....

A játékkal semmi baj, nálam sincs ilyen probléma :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Lehet az a baj hogy nincsen 1 GB RAM-om :sad: Bár remélem hogy csak ennyi és nem a videokártya kevés....

Az viszont tetszik mikor kínaiul beszélnek az emberek, lehetne végig ilyen és lehetnének még inkább kínaiak a karakterek. Bár lehet a játék végére már hülyét kapnék tőle :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Most, hogy valamivel többet toltam, elmerültem kicsit a részletekben. Elég hosszadalmas beszélgetések is belekerültek, amelyek szerintem hangulatosak és jól eltalált karaktereket eredményeznek. A grafika és az irányítás tökéletes, ám még mindig zavar kicsit, hogy lebutított RPG.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Most, hogy valamivel többet toltam, elmerültem kicsit a részletekben. Elég hosszadalmas beszélgetések is belekerültek, amelyek szerintem hangulatosak és jól eltalált karaktereket eredményeznek. A grafika és az irányítás tökéletes, ám még mindig zavar kicsit, hogy lebutított RPG.

De még mindig értelmesebb, mint egy hack n clack :rolleyes: Egyébként ez valószínűleg ismét a modern idők számlájára írható, nehogy már az együgyű játékosnak sokat kelljen gondolkodnia míg sikerélményben lesz rész! Én eleve Hardon kezdtem el (Grand Master, asszem), mert az Easyre azt írta hogy max a főellenfeleknél halhat meg a játékos....na kössz szépen :lol:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

De még mindig értelmesebb, mint egy hack n clack :rolleyes: Egyébként ez valószínűleg ismét a modern idők számlájára írható, nehogy már az együgyű játékosnak sokat kelljen gondolkodnia míg sikerélményben lesz rész! Én eleve Hardon kezdtem el (Grand Master, asszem), mert az Easyre azt írta hogy max a főellenfeleknél halhat meg a játékos....na kössz szépen :lol:

Huh ezt nem is tudtam, lehet ujrakezdem akkor. Bár én azt hiszem már nem azon kezdtem, már nem érzem magam akkora noobnak hogy minden játákot easy-n toljak...

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Asszem alapból, Masterre álítja :D legalább is én megnéztem, most mert én nem nyultam hozzá, és ott a Combat Master, meg a mini game is master, nekem bőven elég :D Igy is meghalok párszór, bár má kezdem elsajátítani a dolgokat, rájöttem hogy mire jó az a Tolvaj technika vagy mi amit egy csaj, ad hogy el lopjuk az ellenfél Chíjét :D. Bár némi felvilágosítást azé kérnék , mert van pá dolog amit nem értek, pl most megnyomo az E-t akkó igy összegyüjti az energiáit, és akkó erősebbet üt? továbbá vannak olyan technikák amik nem is sebeznek

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Asszem alapból, Masterre álítja :D legalább is én megnéztem, most mert én nem nyultam hozzá, és ott a Combat Master, meg a mini game is master, nekem bőven elég :D Igy is meghalok párszór, bár má kezdem elsajátítani a dolgokat, rájöttem hogy mire jó az a Tolvaj technika vagy mi amit egy csaj, ad hogy el lopjuk az ellenfél Chíjét :D. Bár némi felvilágosítást azé kérnék , mert van pá dolog amit nem értek, pl most megnyomo az E-t akkó igy összegyüjti az energiáit, és akkó erősebbet üt? továbbá vannak olyan technikák amik nem is sebeznek

Azt én se értem mire jó a Chi összegyűjtés az E-vel, igaz nem is nagyon használtam eddig...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Azt én se értem mire jó a Chi összegyűjtés az E-vel, igaz nem is nagyon használtam eddig...

Pl a Chi-t használod mikor gyógyítod magad, sztem kb ez a legfontosabb hatása :wink: De támadásra is alkalmazható

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Pl a Chi-t használod mikor gyógyítod magad, sztem kb ez a legfontosabb hatása :wink: De támadásra is alkalmazható

Igen, mert van olyan hogy Chi damage, ebből gondoltam hogy lehet támadásra is használni de még nem nagyon volt anyira hatásos ,vagy a fene tudja :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Pl a Chi-t használod mikor gyógyítod magad, sztem kb ez a legfontosabb hatása :wink: De támadásra is alkalmazható

Azt tudom left shift-el lehet, elég hasznos. Meg így lövöm a tűzlabdáimat is amik szintén nagyon hatásosak, persze nem gyógyításra :D !

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Nehéz letenni ezt a játékot :smile:

IPB Image

Ez pedig egyszerüen gyönyörű :smile:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Valóban nem rossz :D

IPB Image

IPB Image

Grass: Igazad volt, nyugodtan rátehettem az AA-t, ugyanúgy 30FPSsel megy :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

És olyan dögösek ezek a csajok :D De minden téren télleg jó, Kotor óta az egyik legjobb amivel játszottam :smile: illetve játszok :D

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Most még fiatal, most még pimasz kaland vágyó csajocska, aki nem veti meg az ezüstöt :D

IPB Image

Ezek meg a Technikák, nem sok és nem mind fejlett de egyenlőre jól elvagyok velük, mint egy kis kezdő lázadozó harcos, aki kalandot izgalmat keres, és végül Hős lessz, vagy anti Hős, majd kiderül :D

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Alwares

És olyan dögösek ezek a csajok :D De minden téren télleg jó, Kotor óta az egyik legjobb amivel játszottam :smile: illetve játszok :D

Hát jah tényleg nem rosz, de én annak örülnék a legjobban ha a Bioware egy Baldurs Gate 3-at készítene...

Az AA-t majd én is kipróbálom, majd rányomom Catalyst-ból. Egyébként ha felveszem 1280-ra akkor tök szép lesz, semmi pixelhiba, ronda él, de akkor már csak 15-20 fps-em lesz ami már kevés hozzá, nomeg a harcközbeni szaggatás ugyanúgy megmarad...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...