Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Médialejátszók


RyanTT

Milyen lejátszót használsz zenehallgatásra?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pepperoni

hello

azt szeretném tudni hogy a neten lejátszható videók közül (nem a youtubos meg metacafe-s ra gondolok)

az én gépem nem mindegyiket tudja lejátszani-

letöltöttem a Flash player Firefox-os plug-in ját de a telepítés közben megkérdezi hogy hova telepítse...hát én meg nemtom hogy az ilyenek hova kellenek (írta hogy a script mappába, és oda is telepítettem de semmi eredmény) szal még mindíg nem megy rendesen...mit tegyek?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

hello

azt szeretném tudni hogy a neten lejátszható videók közül (nem a youtubos meg metacafe-s ra gondolok)

az én gépem nem mindegyiket tudja lejátszani-

letöltöttem a Flash player Firefox-os plug-in ját de a telepítés közben megkérdezi hogy hova telepítse...hát én meg nemtom hogy az ilyenek hova kellenek (írta hogy a script mappába, és oda is telepítettem de semmi eredmény) szal még mindíg nem megy rendesen...mit tegyek?

Nincs fent véletlenül a NoScript nevű kieg FF-hoz?, mert ha az adott oldal tiltva van benne, akkor nem mindegyik videót játsza le a böngészőben.

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Nincs fent véletlenül a NoScript nevű kieg FF-hoz?, mert ha az adott oldal tiltva van benne, akkor nem mindegyik videót játsza le a böngészőben.

nincsen ilyen kiegészítés fenn. :sad:

nemtom mi lehet a baj

Link to comment
Share on other sites

mandark140

Használ valaki zenéhez rajtam kívül JetAudio-t? :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

nincsen ilyen kiegészítés fenn. :sad:

nemtom mi lehet a baj

A Windows Media Player nem akarja megnyitni?

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

Használ valaki zenéhez rajtam kívül JetAudio-t? :D

Midikhez néha. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Ryder

Hali!

Hogy tudok divx-es filmekhez feliratot rakni winamp-ben vagy windows media playerben?

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

Hali!

Hogy tudok divx-es filmekhez feliratot rakni winamp-ben vagy windows media playerben?

A feliratfájlt egy könyvtárba teszed a filmmel,és ugyanaz legyen a neve,a feliratfájnak+a filmnek is!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest

adobe flash player 9.0-t akarok letölteni.az adobe honlapon kiírja ,hogy succesfully installed csak éppen nem tölt le semmit.az activex-nél már minden engedélyezve van.a codeceknél már alacsonyra van téve minden és mégsem tudom letölteni.

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Anyám ügyesen felrakta a Windows Meda Player 11-et a "biztonsági másolat" windowsomra, és most nem tudok media playeren zenét lejátszani. NEHOGY azt merészeljétek mondani hogy más lejátszóval játszak zenét, mert ütök! Hogy tudom visszaállítani WMP 10-re? Próbáltam a vezérlőpulton, de semmi.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Anyám ügyesen felrakta a Windows Meda Player 11-et a "biztonsági másolat" windowsomra, és most nem tudok media playeren zenét lejátszani. NEHOGY azt merészeljétek mondani hogy más lejátszóval játszak zenét, mert ütök! Hogy tudom visszaállítani WMP 10-re? Próbáltam a vezérlőpulton, de semmi.

A világ legegyszerübb dolga, Win-reinstall... :D

Sajna, másképp nem megy.

Miért nem akarsz mást használni ? :blink:

Tömkelegével vannak sokkal jobb, gyorsabb, kisebb lejátszók, páldául a Media Player Classic, VLC Player stb.

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Media player classics nekem mindig loopingol, akármit teszek. És ha egy telejs albumot húzok belé, nem írja ki oldalt a dalcímeket. Más lejátszók meg rém lassan töltenek be, és mindenféle fura opciókkal kell játszani hogy egy zenét meghallgathass. Én világéletmeben minden zenét WMP-vel halgattam. És komoylan nem tudom kiszedni sehogy? A büdösk*rvarohadt életbe, pedig végre akartam egy kib*szott hónapot amikor minden baj nélkül fut a windowsom, és nem kell semmit újracsinálni vele!

Link to comment
Share on other sites

Hepathos

Na megoldottam, rensszer-visszaállítással.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Én ahogy felrakom a Windows-t mindig azzal kezdem h kigyomlálom a felesleges dolgokat mint pl az új WMP-t.

Az egy szar, úgy ahogy van... :tongue: Egy csomó baj van vele, meg állandóan kifagy... <_<

Zenéhez Winamp, filmhez BSplayer vagy MP Classic... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Én ahogy felrakom a Windows-t mindig azzal kezdem h kigyomlálom a felesleges dolgokat mint pl az új WMP-t.

Az egy szar, úgy ahogy van... :tongue: Egy csomó baj van vele, meg állandóan kifagy... <_<

Zenéhez Winamp, filmhez BSplayer vagy MP Classic... :rolleyes:

Csatlakozom. :D :D

Link to comment
Share on other sites

crazy_tom0326

én próbáltam többet is,de szerintem hangzásilag a wmp a legjobb :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

én próbáltam többet is,de szerintem hangzásilag a wmp a legjobb :unsure:

Hangzásilag, nincs sok köze mivel játszol le valamit...

A hangzás, a kodek(ekek)-től függ, ha jó minőségü van fenn, akkor jó lesz, ha nem, nem...

Link to comment
Share on other sites

Newszi

Hello! Látszólag ez a legjobb hely ennek a postnak a GameStar fórumon.

Ha esetleg mégsem, akkor kérem az adminokat, hogy lecseszés helyett, csak helyezzék át oda ahova szerintük jobban illik.

Az NMC player Developer and Testing Team felület tanulmányt készít!

Keresünk embreket, akiknek vannak elképzeléseik, hogy milyen kell legyen egy jó video/audio lejátszó felülete ( ablaka ).

Olyanokat is keresünk, akiknek ötletei vannak, vagy csak kreatívak/innovatívak.

Cél:

NMC player codename Mirelle alapértelmezett felületének kialakítása.

Ok:

Mirelle programváza lehetővé teszi a skinelhetőséget. Azomban amikor egy felhasználó először indítja el a lejátszót,

nem az az első lépés, hogy a neten skineket keressen, vagy esetleg nekiáljon skint faragni.

Ez az első benyomás nagyon fontos, ezért az alap mirelle felületre nagy hangsúlyt fektetünk.

A legtöbb felhasználó lehet, hogy soha nem is fogja használni a skineket, vagy, csak egyszerűbbeket, mint színsémák cseréje,

gombok kinézete, háttérképek...

Mirelle-ben a felület, és az összes többi teljesen elkülönített részek.

Ezért először a lejátszó jövőbeli használatát, annak módját tervezzük/készítjük el először. És a kód ennek megfelelően fog majd mögé kerülni.

Lehetetlent nem ismerünk.

Amihez te kellesz:

Többféleképpen is hozzájárulhatsz az új felülethez.

Működés:

Minden ötlet, elképzelés a gombok, beállítások, tekerés, lejátszási lista, media információ, és hasonlók működése, logikája, mikéntjével kapcsolatban meghallgattatik.

Az ötleteket felírjuk, használat egyszerűsége alapján osztályozzunk egy listán.

Felállítunk egy innováció alapján osztályzott listát is.

A kettőt egybevetve 2:1 aráynban az egyszerűség javára, eldöntjük, hogy mi kerül a végén bele a lejátszóba.

Az esetleges egymást kizáró elképzeléseket átgondoljjuk, esetleg szavaztatjuk.

Kinézet:

Minden olyan ötlet ami nem befoylásolja a működést, hanem inkább szemet gyönyörködtet, vagy épp nem.

Például a hangerő változtatására szolgáló vezérlő. Számok, hosszában, széltében egy vonal, vagy egy kerek gomb ami forog.

A legjobb, ha az elképzeléseiteket/ötleteiteket illusztráljátok is.

Grafikai/Hang tartalom:

Tervezhettek gombokat/csúszkákat ilyesmit. Egyikünk se grafikus, úgyhogy jobban járna mindenki.

Van hogy néhány gomb hangot is ad. Ilyen hangokat is adhatsz gombjaidhoz.

Ha valami grafikai/hang tartalmat küldesz hozzájárulásként, azt mindenképpen olyan licence alá tedd,

hogy azt az NMC player project, az NMC player vagy annak bármilyen leszármazottjával, legyen az ingenes vagy fizetős,

terjeszthessék.

Vagy egyáltalán ne licenszeld.

A neved mindeképp írd oda! Vagy nicket.

Amit mi tudunk adni cserébe:

Pénzt azt nem, a project eddigi valaha volt legtöbb vagyona kerek 0ft. A lejátszó ingyenes program, és nyílt fórráskódú.

Helyette viszont mindenki akinek a munkáját a lejátszó felhasználja kap egy sort a lejátszó névjegyén,

plusz a neve mellé odaírjuk a hozzájárulásod természetét.

Példa: Googol József Graphics Design vagy Pitagorasz Kálmán Button graphics

Plusz akinek a legtöbb hozzájárulása kerül bele a csomagba, az mondhat egy kívánt funkciót, amit szeretne,

hogy ezen felül belekerüljön a programba.*

Plusz mindenkinek aki beküld valamit képet/hangot ötletet, ami nem spam,és nem a vicc, szivatás, vagy anyázás kategóriába tartozik,

a nevét/nickjét feltesszük a honlapra, és a fórumra is.

Plusz Ezennel meghírdetem a második NMC player logó pályázatot, ami egyben az első Mirelle logó pályázat.

A licence szabályok ugyan azok mint a Grafikai tartalomnál.

Amit figyelembe kell venned.

1. A logónak jól kell kinéznie, nem árt ha használ alfacsatornát

2. Nem árt ha kiderül belőle, hogy egy valami média/video alkalmazás

3. Szeretnénk ha valahogy emlékeztetne a Noir anime Mirelle szereplőjére, hiszen róla kapta a nevét.

4. Nem árt ha emlékeztet a Vombat vagy az USTEAM Special logóra

A pontok fontossági sorrendben vannak. Ha mind a négynek megfelel, de van olyan, amelyik jobban néz ki, és jobban tetszik akkor azt választjuk.

Alapvetően azomban mind a négy pont lenne a legjobb.

A logópályázat nyertese a logó használatának teljes ideje alatt ( beleáthatatlan ideig ) a weboldalon, a programban és a dokumentációban megjelnik.

Plusz ahogy az előző logó pályázatnál is, a nyertes mondhat egy extra funkciót, amit prioritásosan belerakunk a szotfverbe.*

Ha túl sok jó logó érkezne, akkor azokat is szavaztatjuk.

Az ötleteidet/hozzájárulásaidat/pályázatot a newszi kukac users.sourceforge.net e-mailcímre lehet beküldeni.

Kérdezni itt a fórumon inkább.

*Már ha teknikailag lehetséges. De mi nem ismerünk lehetetlent.

Link to comment
Share on other sites

Newszi

Hangzásilag, nincs sok köze mivel játszol le valamit...

A hangzás, a kodek(ekek)-től függ, ha jó minőségü van fenn, akkor jó lesz, ha nem, nem...

Hacsak nem az SRS WOW effektekre gondolt, mert azt nem tudja minden lejátszó. :D

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Hacsak nem az SRS WOW effektekre gondolt, mert azt nem tudja minden lejátszó. :D

Az effektek, nem a minőséget javítják(avagy rontják...), hanem a hangzásképet változtatják meg, ami erősen izlés kérdése.

Például, a világ legjobb erősítőin, csak egy ki-bekapcsoló, egy hangerőszabályozó, és bemenet-kimenet választó gombok vannak, hangszinszabályozót, még véletlenül sem találsz rajtuk...

Link to comment
Share on other sites

Newszi

Az effektek, nem a minőséget javítják(avagy rontják...), hanem a hangzásképet változtatják meg, ami erősen izlés kérdése.

Például, a világ legjobb erősítőin, csak egy ki-bekapcsoló, egy hangerőszabályozó, és bemenet-kimenet választó gombok vannak, hangszinszabályozót, még véletlenül sem találsz rajtuk...

Ebben neked tökéletesen igazad volt, de senki nem beszélt minőségről. Azt te találtad ki magadnak. :D

én próbáltam többet is,de szerintem hangzásilag a wmp a legjobb :unsure:

Amint látod ő "legjobb" -ról beszél, az nem csak hangminőséget takar. Én meg hoztam egy példát ami helytálló volt szeritnem. :D

Link to comment
Share on other sites

buub

szükségem lenne egy olyan lejátszóra ami kevés memóriát eszik.

Link to comment
Share on other sites

kaliban

szükségem lenne egy olyan lejátszóra ami kevés memóriát eszik.

Media Player Classic. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gomez_-

Nem tudjátok honnan lehet letölteni a 3w player nevű programot? (ha jól tom így írják)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Nem tudjátok honnan lehet letölteni a 3w player nevű programot? (ha jól tom így írják)

Egybe kell írni, és ahogy látom a hivatalos oldal nem is műxik, a google-ban már az első oldalon bejönnek a warez oldalak, szal arra tippelek h nem ingyenes progi lehet lehet....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...