Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Médialejátszók


RyanTT

Milyen lejátszót használsz zenehallgatásra?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

RyanTT

Üdv! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

ÁÁÁÁ

ez egy jo topic

pont idejon a kérdésem: hogyan lehet a feliratot beáéllitani pl a windows media playernél???

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

ÁÁÁÁ

ez egy jo topic

pont idejon a kérdésem: hogyan lehet a feliratot beáéllitani pl a windows media playernél???

Üdv!

Nos, -vagy a WMP/Beállítások/Felirat/Felirat bekapcsolva!

-vagy pedig a felirat fájlt nevezd át a videó fájl nevére!

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Üdv!

Nos, -vagy a WMP/Beállítások/Felirat/Felirat bekapcsolva!

-vagy pedig a felirat fájlt nevezd át a videó fájl nevére!

mind a 2 megvan és semmi

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

mind a 2 megvan és semmi

Hát nem tom...esetleg ha ránézésre ugyanaz a nevük akkor se biztos!Csináld azt hogy másold át a videó fájl nevét a feliratébe rendesen-Jobb gomb/átnevez-Jobb gomb/másol-Jobb gomb átnevez/jobb gomb beilleszt....

Ha ez sen jóó akkor sajnos nem tudok segíteni :sad:

Nekem is lenne egy kérdésem!:

Sajna az XP-m nem eredeti én he fel akarom tenni a WMP 11-et akor ere hivatkozik..szvall nem tudtok olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni olyan ami fel is megy a gépemre vagy megoldani máshogy ezt??

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Hát nem tom...esetleg ha ránézésre ugyanaz a nevük akkor se biztos!Csináld azt hogy másold át a videó fájl nevét a feliratébe rendesen-Jobb gomb/átnevez-Jobb gomb/másol-Jobb gomb átnevez/jobb gomb beilleszt....

Ha ez sen jóó akkor sajnos nem tudok segíteni :sad:

Nekem is lenne egy kérdésem!:

Sajna az XP-m nem eredeti én he fel akarom tenni a WMP 11-et akor ere hivatkozik..szvall nem tudtok olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni olyan ami fel is megy a gépemre vagy megoldani máshogy ezt??

sztem a wmp 10 és 11 közötti különbséget ugyse használnád ki!Akkor meg minek felrakni?

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

sztem a wmp 10 és 11 közötti különbséget ugyse használnád ki!Akkor meg minek felrakni?

Sokkal szebben néz ki és hha lesz Tv-Tunerem akkor azzt jobban kihasználja ,több formátumot képed megnyitni és a online rádió-kat IS jobban kihasználja....ezér!

Valaki link vagy ötlen honnan tudok egy jót leszedni??? Megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Hát nem tom...esetleg ha ránézésre ugyanaz a nevük akkor se biztos!Csináld azt hogy másold át a videó fájl nevét a feliratébe rendesen-Jobb gomb/átnevez-Jobb gomb/másol-Jobb gomb átnevez/jobb gomb beilleszt....

Ha ez sen jóó akkor sajnos nem tudok segíteni :sad:

Nekem is lenne egy kérdésem!:

Sajna az XP-m nem eredeti én he fel akarom tenni a WMP 11-et akor ere hivatkozik..szvall nem tudtok olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni olyan ami fel is megy a gépemre vagy megoldani máshogy ezt??

Vedd meg az eredeti windows-t az a helyzet.... :D

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Vedd meg az eredeti windows-t az a helyzet.... :D

jah végülis csak 50000 körül van most :D

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Mintha neked eredeti lenne Tomi! :)Te hogy oldottad meg??

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Mintha neked eredeti lenne Tomi! :)Te hogy oldottad meg??

Nem azért, de nekem simán felment hamkóra... Amúgy egyáltalán nem tetszik, ha kicsit lassabb a géped, akkor csúszik a hang. Nagy csilli-villi parasztvakítás az egész. Használjatok vlc-t, vagy media player classic-ot sztem.

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Nem azért, de nekem simán felment hamkóra... Amúgy egyáltalán nem tetszik, ha kicsit lassabb a géped, akkor csúszik a hang. Nagy csilli-villi parasztvakítás az egész. Használjatok vlc-t, vagy media player classic-ot sztem.

Te honnan szetted azt ami felment :o:O ??léci adj linket!! :smile:

Link to comment
Share on other sites

ErikCartman

Én BSplayert,winampot,és powerDVS-t használok a filmek lejátszásához

Link to comment
Share on other sites

Mercury

Te honnan szetted azt ami felment :o:O ??léci adj linket!! :smile:

Hát sajnos fogalmam sincs, de valami nagyon ismert helyről. Lehet, hogy a microsoft oldaláról :D

Sztem a win-en múlik, hogy felmegy-e.

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Hát sajnos fogalmam sincs, de valami nagyon ismert helyről. Lehet, hogy a microsoft oldaláról :D

Sztem a win-en múlik, hogy felmegy-e.

Oks,,kösz i szépen! :smile:

Link to comment
Share on other sites

_HeGe

Mintha neked eredeti lenne Tomi! :)Te hogy oldottad meg??

Kimondta hogy nem eredeti? Ne idegesíts...

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Kimondta hogy nem eredeti? Ne idegesíts...

Olyan jó HeGe ahogy leteremted az atillát :D

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Áhh, pont jókor nyílt a topic. :smile:

Valaki meg tudná mondani, hogy miért nem működnek nálam az átlátszó(glass) Winamp skinek??Ez nagyon zavar engem,de nem todom rá a megoldást. Aki tudja, vagy van valami tippje, az szóljon, köszi :smile:

Winamp 5.31-et használok.

Link to comment
Share on other sites

RyanTT

Áhh, pont jókor nyílt a topic. :smile:

Valaki meg tudná mondani, hogy miért nem működnek nálam az átlátszó(glass) Winamp skinek??Ez nagyon zavar engem,de nem todom rá a megoldást. Aki tudja, vagy van valami tippje, az szóljon, köszi :smile:

Winamp 5.31-et használok.

Üdv!

Igen ez nálam is gond volt amikor azt használtam(látod zoli jó eze topic),de nem tom mi lehet :sad:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

most ez értelmes válasz volt atilla ha nem tod akkor miért írsz? :S :lol:

Link to comment
Share on other sites

mio007

Aki tud segítsen légyszi...

WMV moviek sötétek... elindítom és full sötét alig látni vmit, codeket raktam, lejáccó is van.. format is volt..

Link to comment
Share on other sites

bandeee

Aki tud segítsen légyszi...

WMV moviek sötétek... elindítom és full sötét alig látni vmit, codeket raktam, lejáccó is van.. format is volt..

nálam van egy ACE Codec pack, egy WM9 codec, és egy DivX5... ezzel a hrmassal eddig csak azt nem tudtam lejátszani, ami hibás volt :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mio007

nálam van egy ACE Codec pack, egy WM9 codec, és egy DivX5... ezzel a hrmassal eddig csak azt nem tudtam lejátszani, ami hibás volt :smile:

Aha... jó neked.. nekem meg mindig bajon van ezekkel a pudingságokkalh a gepárdért ilyen bonyolult az egész.. nah meg még ha a winfos se lenne szar... amit megakartam nézni videt sötét volt de más jó volt. rájöttem hogy csak a wmv-vel sörskodik... ezért leszedtem mindent kezdtem előről...

Felrakom klmcodec hugyot ami nem érgi hugy hanem új... felrakja a winfos médi klasszik szart ami egy hugy... a videót megpróbálom lejáccani de nincs hang meg sós perec vmi codec hibát... megoldom h ne erre szaggat az egész demár van hang... vki mondta hogy új driver miatt lehet, visszarakom az alap gyárit,erre a videó nem sötét de nincs hang... a másik videó meg mégiscsak szaggat... unom már az egészet hogy szar az egész winfos hogy nyolcmnilló kodekkel se tudnám megnézni ráadásul felKisTehén!tam wmplayer 10-t meg vmi új divx-et de kitölhetem vele... egy egyszerü videót nem tudok megnézni.. igy tovább winfos !

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Hali !

nálam van egy ACE Codec pack

Codec pack-tól óvjon meg Bill Gates...

Ahányat kipróbáltam, annyiszor Win reinstall lett a vége...

Ehhez a Winfosnak kivételesen nincs sok köze, a codec-ek kavarnak be egymásnak, óvok tőle mindenkit.

Elég egy alap lejátszót felpakolni a gépre pld. a Media Player Classic minden nyavaját lejátszik és csak azt a kodeket tenni fel ami tényleg kell.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
qwear

Szevasztok! Van egy problémám: nem tudom lejátszani a videóimat, bármit, dvd-t, amit kiírok másik gépről,stb és nem tom, h miért, mer idáig normálisan működött, vmit elnyomhattam, de nem tom, h mit. Semmit nem töltöttem le, raktam fel, a fájlformátumot nem ismeri fel, már próbáltam beállítani, a lehetségeseket mind bejelöltem, de párat nem ismer fel, pl: xvid-et. Előre is kösz a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...