Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Médialejátszók


RyanTT

Milyen lejátszót használsz zenehallgatásra?  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Norbee0923

Aki tud segítsen légyszi...

WMV moviek sötétek... elindítom és full sötét alig látni vmit, codeket raktam, lejáccó is van.. format is volt..

Tedd fel az ACe mega Codeket. :blink:

Link to comment
Share on other sites

kaliban

Tedd fel az ACe mega Codeket. :blink:

Isten őrizzen a codec-pakkoktól... :sad:

Összezagyválja a Win-t, az életben nem tudod letörölni normálisan, soha többet, mindíg csak azt szabad felrakni, ami feltétlen kell.

Persze, így sokkal kényelmesebb, ha egyben van minden, de ennyiféle codecet, az életben nem fogsz használni, ráadásul egy idő után csak a gond van vele...

Link to comment
Share on other sites

Anti-Flag

Az lenne a problémám,ha mediaplayer 11-el hallgatok zenét eléggé recseg. Mért van ez? Más lejátszónál nincs ilyen .. :o

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

üdv

kéne vmi jófajta codec,ami jól viszi a .rm és a .ram videókat! vagy progi thx

Szerezd be a RealPlayer nevu progit en is avval jaccom le az SP reszeket,ugyanis azokat .ram-ba szedem le :D

Lenne 1 kerdesem:

Leszedtem a 300at vmi DVDSCR.XviD.AVI verzson es probalom elinditani,de semmi se akarja lejatszani pedig csak sima .avi a kiterjesztese probaltam mar WMP-vel,winamp,BSplayer,Realplayer :S

Nagyon fontos lenne! ilyet meg nem lattam!

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Szerezd be a RealPlayer nevu progit en is avval jaccom le az SP reszeket,ugyanis azokat .ram-ba szedem le :D

Lenne 1 kerdesem:

Leszedtem a 300at vmi DVDSCR.XviD.AVI verzson es probalom elinditani,de semmi se akarja lejatszani pedig csak sima .avi a kiterjesztese probaltam mar WMP-vel,winamp,BSplayer,Realplayer :S

Nagyon fontos lenne! ilyet meg nem lattam!

Media Palyer Classic , Mplayer? :unsure:

Nekem nem volt vele semmi gondom.

Lehet, h Codec problémád van.

Link to comment
Share on other sites

Nyom191---

Hello. Vki megtudná nekem mondani hogy hogyan tudomazt megoldani Winamppel hogy egy webkamera képét és egy mikrofón hangját ki tudjam küldeni a netre?(Net TV címmel).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kuranba

Sziasztok! az lenne a problémám hogy formatáltam az MP3 lejátszómat és mikor bekapcsolom azt Írja ki ERROR: reformat media. MIt lehet ilyenor tenni? pls segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

Media Palyer Classic , Mplayer? :unsure:

Nekem nem volt vele semmi gondom.

Lehet, h Codec problémád van.

Nekem is voltak vele gondjaim,míg leszedtem az összes kodeket,ami összezavart.a

Link to comment
Share on other sites

XSB

Sziasztok! az lenne a problémám hogy formatáltam az MP3 lejátszómat és mikor bekapcsolom azt Írja ki ERROR: reformat media. MIt lehet ilyenor tenni? pls segítsetek!

nézd meg a gyártó weblapján, van-e firmware frissítés. Ha nincs, keress egy hasonló mp3 lejátszót és másolj le róla mindent! ha így se megy, akkor szervíz! Ja, és ezt az eszközt soha se formázd meg!

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

nézd meg a gyártó weblapján, van-e firmware frissítés. Ha nincs, keress egy hasonló mp3 lejátszót és másolj le róla mindent! ha így se megy, akkor szervíz! Ja, és ezt az eszközt soha se formázd meg!

Hát én ezért nem nagyon piszkálom az mp3-mamat,csak felteszem rá a zenét,és kész. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Kandabatyu

Hátha tudja valaki... :wink:

A Winamp-nak meg tudom valahogyan mondani, hogy az egyik playlist-et randomizálva játsza le, amikor megnyitom, s egy másikat pedig sorban, ahogyan a listában van. Tehát az egyiket "shufflézve" nyitom meg, a másikat pedig nem...

Ha van valamilyen megoldás, akkor azt előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

Hátha tudja valaki... :wink:

A Winamp-nak meg tudom valahogyan mondani, hogy az egyik playlist-et randomizálva játsza le, amikor megnyitom, s egy másikat pedig sorban, ahogyan a listában van. Tehát az egyiket "shufflézve" nyitom meg, a másikat pedig nem...

Ha van valamilyen megoldás, akkor azt előre is köszönöm.

Ha azt akarod hogy "összevissza" játszon,benyomod a shuffle gombot,ha a másikat megnyitod akkor pedi kinyomod.

Link to comment
Share on other sites

Kuranba

nézd meg a gyártó weblapján, van-e firmware frissítés. Ha nincs, keress egy hasonló mp3 lejátszót és másolj le róla mindent! ha így se megy, akkor szervíz! Ja, és ezt az eszközt soha se formázd meg!

kösz a helpet ! de már a mp3 másolós trükk nem jött be... de keresek a mercury lejátszomhoz firmware frissítést de egynelőre nem nagyon találom a honlapját.meg kéne néznem a dobozán.

Link to comment
Share on other sites

Kandabatyu

Ha azt akarod hogy "összevissza" játszon,benyomod a shuffle gombot,ha a másikat megnyitod akkor pedi kinyomod.

Ahhoz túl lusta vagyok... :D

Link to comment
Share on other sites

bgergo93

ismeritek azt a progit amivel meg lehet csinálni hogy a winampba villogjanak a Num Lock, Casp lock, Scroll Lock gombok ütemre?

AHA

lINK:http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=31701

ElÉG JÓ KŰtyŰ DE ÍRáS KÖZbEN BEKAVaR

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ajánlom mindenkinek az NMC player-t. Az MPlayer-re épülő lejátszó, viszont nem parancssoros. Magyar nyelvet is tartalmazza és Vistán is fut :smile:

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Kijott nálam egy probléma: Ha berakok egy feliratot a filmhez akkor nem egy a film csak sotét a kép!

De ha nincs felirat normálisan lejátsza, mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kijott nálam egy probléma: Ha berakok egy feliratot a filmhez akkor nem egy a film csak sotét a kép!

De ha nincs felirat normálisan lejátsza, mi lehet a baj?

Más lejátszókkal is csinálja?

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Csá minenkinek!

A VLC media playerrel fel akarok venni egy streamet, de a formátumokkal nem vagyok megelégedve ( néha nincs kép, vagy néha a képminőség szörnyű) :sad:. Valaki tud valami fix ,,formátumot" , amivel nem csinál ilyen hülyeségeket?

A válaszokat előre köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Más lejátszókkal is csinálja?

más lejátszo nincsen fent ami le is tudja játszani a feliratot(csak a bsplayer meg a windows media)

Link to comment
Share on other sites

kaliban

más lejátszo nincsen fent ami le is tudja játszani a feliratot(csak a bsplayer meg a windows media)

Próbáld ki a Media Player Classic-ot, magyar, ingyenes.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Próbáld ki a Media Player Classic-ot, magyar, ingyenes.

az is fentvolt egy darabig

Link to comment
Share on other sites

KeLa

az is fentvolt egy darabig

Az nem lehet h codekek ütik egymást vagy valami hasonló? bár sztem annak sok köze nem lehet a feliratokhoz.

Leszedsz minden lejátszót és codeket, aztán visszaraksz 1 lejátszót, codek meg elég a divx, xvid, meg talán fddshow... ha nem műxik akkor ott valami komolyabb gond van :unsure:

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Kijott nálam egy probléma: Ha berakok egy feliratot a filmhez akkor nem egy a film csak sotét a kép!

De ha nincs felirat normálisan lejátsza, mi lehet a baj?

Próbáld meg a VLC media playerrel

Link to comment
Share on other sites

_Infinity_

Az nem lehet h codekek ütik egymást vagy valami hasonló? bár sztem annak sok köze nem lehet a feliratokhoz.

Leszedsz minden lejátszót és codeket, aztán visszaraksz 1 lejátszót, codek meg elég a divx, xvid, meg talán fddshow... ha nem műxik akkor ott valami komolyabb gond van :unsure:

Az általános probléma,haverom telenyomja gépét codekkel,utánna meg szív,mert win reinstal. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...