Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sacred-sorozat


Alter

Recommended Posts

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG

user posted image

Itt nagy szerencsém volt mert, egy ilyen tárgyat akartak szerezni. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG

user posted image

Na jelenleg itt tartok.

Link to comment
Share on other sites

putya

Hi srácok, elkezdtem a sacredet megint, és megint ugyanott akadtam el, nagyon az eleje valami sakura vagy mi, amikor valpr küldött a sivatag mellõl a varjú várba, onnan meg a krapek elküldött egy hegyvidéki téjra valami shakura egységekhez hogy majd azok segítenek, az a bibi hogy nem találom a modját az eljutáshoz a sakurákhoz sad.gifsad.gifsad.gif lécci valaki helpeljen valamien eszközzel elöre is kösz byez

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Hi srácok, elkezdtem a sacredet megint, és megint ugyanott akadtam el, nagyon az eleje valami sakura vagy mi, amikor valpr küldött a sivatag mellõl a varjú várba, onnan meg a krapek elküldött egy hegyvidéki téjra valami shakura egységekhez hogy majd azok segítenek, az a bibi hogy nem találom a modját az eljutáshoz a sakurákhoz sad.gifsad.gifsad.gif lécci valaki helpeljen valamien eszközzel elöre is kösz byez

Wilbur-t már megtaláltad? Majd megnézem és szólok ha megtalálom a megoldást. Szerintem meg mindenképpen el kell tudnod jutni oda mert ez a fõküldetés egyik része.

Link to comment
Share on other sites

putya
Wilbur-t már megtaláltad? Majd megnézem és szólok ha megtalálom a megoldást. Szerintem meg mindenképpen el kell tudnod jutni oda mert ez a fõküldetés egyik része.

persze wilbur nevû csávó velem hentel, csak van az a demoray vár ami mögött ki lhet a sárki kampecálni, na oda is eljutottam fõküldi szálon, na ott a következõ fõkülivel elkell menni a shakura vagy mien légióhoz, csak nem találom az odavezetõ utat sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
persze wilbur nevû csávó velem hentel, csak van az a demoray vár ami mögött ki lhet a sárki kampecálni, na oda is eljutottam fõküldi szálon, na ott a következõ fõkülivel elkell menni a shakura vagy mien légióhoz, csak nem találom az odavezetõ utat sad.gif

Vhol északon lesz egy Wolfdale nevû hely.Asszem ez de a wolf benne van,attól nem messze Kb É,ÉNY-ra egy barlangbejárat lesz.Menj azon rajta(rövid de kb 3 medve van ott)és a másik oldalról már simán odatudsz jutni

Link to comment
Share on other sites

putya
Vhol északon lesz egy Wolfdale nevû hely.Asszem ez de a wolf benne van,attól nem messze Kb É,ÉNY-ra egy barlangbejárat lesz.Menj azon rajta(rövid de kb 3 medve van ott)és a másik oldalról már simán odatudsz jutni

megvan kösz mindenkinek a helpet smile.gif 5dikre csak végigviszem már smile.gif mégegyszer kösz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TaviG
megvan kösz mindenkinek a helpet smile.gif 5dikre csak végigviszem már smile.gif mégegyszer kösz smile.gif

Ancariának legyen hála. smile.gifsmile.gif Ha elakadsz megint csak szólj. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gagabol

ÁÁÁ elegem van.46. szintû voltam a Sacredben,15000 ellenséget gyilkoltam le,megvolt Bahamut szinte teljes páncélja és erre mi történik?Újra kell telepíteni az egész gépet,úgyhogy most kezdhetem elõlröl az egészet. s09.gifs56.gifs46.gif

Link to comment
Share on other sites

Janee86

Kimenthetted volna a mentetteidet! wink.gif Amugy nekem egfy 54.szintü gladiátorom van!Szeretem a nyerserõszakot! Hehe smile.gif Jah de az ijászcsaj meg a DarkElf is komoly! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Janee86

Látom itt beraktátok a karaktereiteket, na majd ha megjelenik az Underworld feltolom a gamét és én is berakom biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Miért van olyan mély hangja benne az elf csajnak?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Nem tudja valaki,hogy hol lehet megtalálni Bahamut pengéjét és Bahamut sötét gondolatát?

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
Miért van olyan mély hangja benne az elf csajnak?

Mert ilyen szinkronhangot találtak?

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Mert ilyen szinkronhangot találtak?

Találhattak volna valami lágyabbat is,én elõször azt hittem,hogy a dark elfem ordít,pedig az elf volt. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GubZol

Van valaki, akinek a gladiátor a kedvence?

Link to comment
Share on other sites

Marine1

Milyen a játék? Érdemes beszerezni? Én a diabló szerû hentelõs gámákat szeretem, nem okozna csalódást? Köszi a választ smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Milyen a játék? Érdemes beszerezni? Én a diabló szerû hentelõs gámákat szeretem, nem okozna csalódást? Köszi a választ smile.gif

Nem! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Marine1
Nem! biggrin.gif

Ok, akkor nem szerzem meg! Kösz a segítséget biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Gagabol
Ok, akkor nem szerzem meg! Kösz a segítséget biggrin.gif

Én úgy értettem,hogy nem fogsz csalódni benne,szóval nyugodtan szerezd be!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...