Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sacred-sorozat


Alter

Recommended Posts

Hadriel
Te is említed, hogy klónnak mondja mindenki. Szerintem ma már nagyon nehéz úgy új játékot csinálni, hogy ne hasonlítson egy másikra. Ha jobban megnézzük szinte az összes játék klón, nem!? Mindben van már olyan elem, amit már láthattunk. A Sacredet nem is mondanám olyan durva klónnak. Egész jók a rúnás/kombós megoldások benne, meg a karakterek. Az is mókás, hogy a woodelf hardhitje olyan mint a railgun, meg beszorul a lovak feje az ajtóba... Az ilyen kis bugok teszik egyedivé. biggrin.gif

Ez az én véleményem...

ém pont a rúnák miatt nem kedvelem egy kicsit.Annyit ölni mire egy szörny szíveskedik ledobni egy rúnát.De ha a saját kasztodból találsz akkor sem jót,amit fejleszteni akarsz.Erre egy történet:A Battlemagemel vért izzadtam hogy találjak rúnát,és egyszer elkezdtem a woodelfet az első 5 percben már az inventoryban volt egy Meteor Shower és egy Fire Spiral mad.gif

Link to comment
Share on other sites

TaviG
ém pont a rúnák miatt nem kedvelem egy kicsit.Annyit ölni mire egy szörny szíveskedik ledobni egy rúnát.De ha a saját kasztodból találsz akkor sem jót,amit fejleszteni akarsz.Erre egy történet:A Battlemagemel vért izzadtam hogy találjak rúnát,és egyszer elkezdtem a woodelfet az első 5 percben már az inventoryban volt egy Meteor Shower és egy Fire Spiral mad.gif

Ez nálam is elég zavaró. Viszont növeli a pénztárcámat (már ha van olyan nekem a játékban). Eddig már vagy 200.000 aranyat szereztem vele a 2,5 milióbó.

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
Ez nálam is elég zavaró. Viszont növeli a pénztárcámat (már ha van olyan nekem a játékban). Eddig már vagy 200.000 aranyat szereztem vele a 2,5 milióbó.

Nem muszáj eladni őket át lehet ugye conventálni saját runeá

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Nem muszáj eladni őket át lehet ugye conventálni saját runeá

Nos én még azt sosem csináltam. Hogyan is lehet? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

medusa
Nos én még azt sosem csináltam. Hogyan is lehet? biggrin.gif

Elmész a kombo masterhez és...NEEEEEEEEE...csak hülyéskedsz!!Pontosan tod hogyan kell!! Én meg majdnem leírtam!!LOL biggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Kissista

Sziasztok! Látta már vki a gámát 1990ft-ért, amennyit a gamestar ír? A cd galaxisban még 4 rugó!!!!! Ha láttátok vhol olocsóbban, létszi írjatok! Köszi

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Elmész a kombo masterhez és...NEEEEEEEEE...csak hülyéskedsz!!Pontosan tod hogyan kell!! Én meg majdnem leírtam!!LOL biggrin.giflaugh.gif

Úgyvan... biggrin.gif

Csak teszteltem... (bocs).

Link to comment
Share on other sites

wyclef

Ez a rúnás átkonvertálás ez mi???

csak nemrég keztem a játékot és nem vágok mindent...

micsinál a kivel meddig hogy ezt az enyém legyen akkor a runa???

Link to comment
Share on other sites

Hadriel
Ez a rúnás átkonvertálás ez mi???

csak nemrég keztem a játékot és nem vágok mindent...

micsinál a kivel meddig hogy ezt az enyém legyen akkor a runa???

egyszerű.szörnyek dobnak runákat.ha összegyűlt 4db(nem saját) menj oda a combo masterhez(ekkor érdemes)és a 4 rúnáért cserébe egy szabadon válaszott saját rúnát kapsz.

Fontos:1 rune esetén nem tudsz konvertálni,2db esetén bármely faj bármely runáját megkahattod randim szerűen,3db esetén a saját runeaid közül randomot kapsz.

Link to comment
Share on other sites

wyclef

Hmm... Ez így pudinga. Még jó hogy én mindig eladtam őket és mindig qrvára idegesített hogy a sajátjaimból rohatt keveset találok... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Hmm... Ez így pudinga. Még jó hogy én mindig eladtam őket és mindig qrvára idegesített hogy a sajátjaimból rohatt keveset találok... biggrin.gif

biggrin.gif Egy ideig én is azt csináltam. Lett is sok zsém... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

First_Mep
Vagy azt csinálod,hogy a tűzföld közelébe van egy portál.Oda kevesebbet kell lovagolni/menni.

A sivatag tele van orkokkal meg ud-kal de nem gond az orkokat lazán le lehet szedni csak vigyázz!! ne fuss el előlük mert akor agyre többen jönnek és akkor van a gáz. Az ud ellen buzogány való / és ud death potion akkor nem lesz gáz a zombikat le lehet szednit távolságival is.

Link to comment
Share on other sites

TaviG
A sivatag tele van orkokkal meg ud-kal de nem gond az orkokat lazán le lehet szedni csak vigyázz!! ne fuss el előlük mert akor agyre többen jönnek és akkor van a gáz. Az ud ellen buzogány való / és ud death potion akkor nem lesz gáz a zombikat le lehet szednit távolságival is.

Nekem mikor nagyon gyilkolhatnékom van, akkor azt csinálom. Futok vagy lovagolok és gyűjtöm a népet. Volt egy lovam a mit még a kulacsos résznél szereztem, amióta azt megyilkolták, azóta szinte csak így öldöklök.

Link to comment
Share on other sites

Kutits

neten valaki játszottmár vele ?????

törtel lehet??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
TaviG

Na dobok pár képet holnap, amiket a játékból szedtem ki, Tessék nézni.

Link to comment
Share on other sites

conjurer
neten valaki játszottmár vele ?????

törtel lehet??

Ne itt tárgyaljátok meg!

Link to comment
Share on other sites

medusa

Láttátok??Az alap gém már kapható 2k HUF-ért! Akkor asszem meglesz eredetiben tongue.gifbiggrin.gifbiggrin.gif !!!

Vagy ez az ár csak nekem újdonság?

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Láttátok??Az alap gém már kapható 2k HUF-ért! Akkor asszem meglesz eredetiben tongue.gifbiggrin.gifbiggrin.gif !!!

Vagy ez az ár csak nekem újdonság?

Én láttam már 2k ért meg 3 kért is. Bolti különbség. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

medusa

Kint van az Underworld!!! Viszont kicsit bonyolult a telepítése... sad.gif Aki hozzáfér ajándékozzon meg minket egy kis hangulat jelentéssel, plz!

Link to comment
Share on other sites

TaviG
Kint van az Underworld!!! Viszont kicsit bonyolult a telepítése... sad.gif Aki hozzáfér ajándékozzon meg minket egy kis hangulat jelentéssel, plz!

Boltban? Mert akkor megyek és veszem...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

user posted image

A sereg téglát küldött utánam. Sikerült beépülnie, de nagyon. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

TaviG
user posted image
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...