Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Régi Motorosok ;)


NeoG1

Recommended Posts

Sophiaso

óhó, milyen aranyos kis topikra bukkantam :smile:

a témához annyit, hogy én már régi néni vagyok itt (a hozzászólásaim számán nem látszik, de én mindig azt vallottam, hogy inkább a minőség a fontos. nomeg hát nem kockulok itt napestig, szerintem az nem jelent túl jót, ha valakinek 70ezer kommentje van.), még a régi előtti fórumra is emlékszem :D akkor nyitottam egy olyan topikot, hogy "Hé, itt én vagyok az egyetlen lány?" :D :D mik vannak.... azóta azért én is jócskán megváltoztam, meg úgy tényleg vicces visszagondolni, hogy kik voltak itt és meddig, egyik ember 20szor változtatott nevet, társaságok alakultak majd felbomlottak, szóval tisztára mint egy....szappanopera. :D :rolleyes:

egyébként a számom 1447, ha jól emlékszem, magyarán tényleg egészen régen itt vagyok <:wink:

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Az igaz régi motorosok azok, akiknek 4számjegyű a sorszáma. Hiába vagyok itt 2 éve kb, kismak vagyok :tongue:

Link to comment
Share on other sites

joxer

Inkább arról volt szó, hogy igenis megváltozott a fórum hangulata... Hígul a nép, és ez igen fájó...

Anno pont ezért hagytam itt a fórumot... Most is csak néha nézek fel. :/ Drizzt az meg egy külön kategória, de valahol igaza van szerintem...

Jó látni téged is, Zsófi. :D

Link to comment
Share on other sites

Dan1EL

Anno pont ezért hagytam itt a fórumot... Most is csak néha nézek fel. :/ Drizzt az meg egy külön kategória, de valahol igaza van szerintem...

Jó látni téged is, Zsófi. :D

téged is jó látni errefelé, néha benézhetnél a topikodba :D

2003-mas reggem nekem is van, de én is elfelejtettem a jelszavát... XD aztán 2004-ben bukkantam fel ismét :D

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Anno pont ezért hagytam itt a fórumot... Most is csak néha nézek fel. :/ Drizzt az meg egy külön kategória, de valahol igaza van szerintem...

Jó látni téged is, Zsófi. :D

nekem meg ma olyan fórumozhatnékom volt, tehát...jöttem, láttam, kommenteltem :D . hígul a fórum? lehet. de azért régen is voltak "rossz arcok", nemkívánatos személyek mindig és mindenhol vannak, persze ez is szubjektív, mert én lehet, hogy nem kedvelem X-et, de attól még te imádhatod. :smile: és ha már az ember fórumra jön, akkor vállalja a "kockázatát" annak, hogy találkozik valami szuperintelligens Paris Hilton-klónnal (férfi híresség ilyen intelligenciával nem jut eszembe hirtelen), de hát ezen túl kell lépni, megesik, ez van, ilyenek tömegesen teremnek Julcsi néni kertjében, viszont írtani nem lehet őket, mert túl szaporák. Meg hát nem Postalban élünk. :D

Link to comment
Share on other sites

Gyu

nekem meg ma olyan fórumozhatnékom volt, tehát...jöttem, láttam, kommenteltem :D . hígul a fórum? lehet. de azért régen is voltak "rossz arcok", nemkívánatos személyek mindig és mindenhol vannak, persze ez is szubjektív, mert én lehet, hogy nem kedvelem X-et, de attól még te imádhatod. :smile: és ha már az ember fórumra jön, akkor vállalja a "kockázatát" annak, hogy találkozik valami szuperintelligens Paris Hilton-klónnal (férfi híresség ilyen intelligenciával nem jut eszembe hirtelen), de hát ezen túl kell lépni, megesik, ez van, ilyenek tömegesen teremnek Julcsi néni kertjében, viszont írtani nem lehet őket, mert túl szaporák. Meg hát nem Postalban élünk. :D

Szerintem nem hígul...csak változik...régiek elmennek, újak jönnek: közöttük is vannak jó arcok szerencsére.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jóreggelt! Nos ezeket az embereket leginkább a PUBban lehet megtalálni, de remélem itt is sokan előkerülnek majd :smile:

Szerintem nem hígul...csak változik...régiek elmennek, újak jönnek: közöttük is vannak jó arcok szerencsére.

Leginkább én ois így érzem... Több "generációt" is átéltem már, és ha belegondolok hogy szinte talán senki sem fórumozik már azok közül akikkel kezdtem, de azok közül se nagyon, akik őket "leváltották" ...

Hű télleg,ő is jó régóta itt van

Meg még akire emlékszek az Sophiaso...még az avatárjára is emlékszem :D

Visszajönnek az emlékek ha kell xD

Én az archívumból tudok betenni akár képeket/file-okat is simán ^^

egvan pl a legelső PUB legelső oldala is valahol, csak nem lesz semmi előkeresni, ugyanis ahhoz akkori címére kellene emlékeznem ...

Link to comment
Share on other sites

lokids

Hányszor elő került már ez a téma. A régiek meg újak. :smile: Én asszem az első generáció után jöttem, még a 2. előtt, ilyen felesbe. (bár akkor még sört ittam nem felest. :smile: ) De azt kell mondanom, hogy már alig ismerek itt valakiket. (Ez betudható annak is, hogy kb fél éve erőteljes visszaesés tapasztalható az aktivitásomon)

A legelső pubnak is Pub volt a címe nem? Bár a teljese én sem emléxem, de mond, te még mindíg tárolod azt a sok giga archívumot? Nem semmi.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hányszor elő került már ez a téma. A régiek meg újak. :smile: Én asszem az első generáció után jöttem, még a 2. előtt, ilyen felesbe. (bár akkor még sört ittam nem felest. :smile: ) De azt kell mondanom, hogy már alig ismerek itt valakiket. (Ez betudható annak is, hogy kb fél éve erőteljes visszaesés tapasztalható az aktivitásomon)

A legelső pubnak is Pub volt a címe nem? Bár a teljese én sem emléxem, de mond, te még mindíg tárolod azt a sok giga archívumot? Nem semmi.

Igen előkerült... te leginkább tényleg a 2 generáció között jöttél bár inkább 1. generációnak tekintelek... (RodoF. Lisa, MZ/X, True, panther, Mersolo, Conte generácxió... )

Igen még mindig megvan. :smile: (olcsó mára merevlemez nagytételben ^^ ) Eszembejutott Gamestar iz-lik pub-lik vavgy valami ilyesmi ...

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Szerintem nem hígul...csak változik...régiek elmennek, újak jönnek: közöttük is vannak jó arcok szerencsére.

igen, ez a szerencse, ezért maradtak meg a régi felhasználók is szerintem :smile: és különben is : semmi sem tökéletes. :smile:

Link to comment
Share on other sites

NeoG1

Igen előkerült... te leginkább tényleg a 2 generáció között jöttél bár inkább 1. generációnak tekintelek... (RodoF. Lisa, MZ/X, True, panther, Mersolo, Conte generácxió... )

Igen még mindig megvan. :smile: (olcsó mára merevlemez nagytételben ^^ ) Eszembejutott Gamestar iz-lik pub-lik vavgy valami ilyesmi ...

Igen igen:D Gametar Pub-lik & Íz-lik :D

Ott aztán lehetett dumálgatni :D Én is kihagytam egy félévet tekintsük úgy hogy a tanulás hatalma miatt :D Nem voltam képes feljönni :D Hát én mivel a 11000 valahányadik vagyok lem lehetek az 1. generation akkor ezekszerint 2-es vagyok. Lassan bekéne barangolnom még a fórumot. Sophie meg van még a Fekete Kalóztársaság? :rolleyes: Vagy már szétlőtték a Galleont? :sad: KROK: Ha előtudnád szedni a Gyökerek klubját (oooh aah :D ) Akkor hálás lennék :D :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

igen, ez a szerencse, ezért maradtak meg a régi felhasználók is szerintem :smile: és különben is : semmi sem tökéletes. :smile:

Ez mondjuk igaz... De sajnos sokakat elrettent a fiatalok áradtata, mert valljuk be, hogy a 12-13 éves emberek nem nagyon tudnak a "felnőttesebb" témákhoz érdemben hozzászólni, és ezzel csak azt a hullámot erősítik, hogy az öregek távozásával (nem csak öreg regek, hanem idősebb emberek -16-tól fölfelé) tovább fiatalodik a fórum...

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Az igaz régi motorosok azok, akiknek 4számjegyű a sorszáma. Hiába vagyok itt 2 éve kb, kismak vagyok :tongue:

anyááás nekem csak 5 :rolleyes:

de én tok régen regiztem és mégis 10000 tulvagyok

Link to comment
Share on other sites

NeoG1

Remélem továbbra is fogok még régi arckat látni errefele :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Igaz,voltak rossz emberek is...erre emlékszem.

De ami érdekes,hogy a nevükre nem emlékszem...csak azokéra akik normálisak voltak,és láttam őket párszor

Minden régi esemény megszépül

Vagy hogyvan ez :D

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Hmm nekem lövésem nincs arról mennyi a számom de az tuti hogy 3 váltást már túléltem. Az meg biztos hogy hígul a nép sőt mondhatnám hogy egyre szomorúbb a helyzet. Nagyon kevés olyan ember maradt aki nem 8 éves és képes értelmes dolgokról is beszélni. Nézelődök a topikokban és teljes szellemi leépülést látok az esetek 80 %-ban.

Voltak olyan emberek akiket nagyon sajnáltam hogy távoztak / Ed2/ és voltak olyanok is akiket egyáltalán nem bántam ( nem írok nevet/ket )

Elég sok minden történt regelésem óta voltak jó dolgok és voltak jó csaták, amik lesznek is szerintem. Ez van akkor ha az ember kimondja amire gondol és nem csak a lila köd mögött ácsorog. De élveztem a csatározásokat, még ha egészen hosszúra is nyúltak egyes esetekben. De ezt igazán csak Gyu és Krok tudja :D :D

Link to comment
Share on other sites

NeoG1

Akik frankón lemoderálták nem? :tongue: :D

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Akkoriban moderálás még nem volt. Csak később jöttek az érdekes újítások :D Régi szép idők.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Én nememléxem mivolt akkor..kár mert mostmár nemtok seehovasem irni mindegyik oan zárt hogyha valamit nemtudok akkor rogton leugatnak...foleg a játékoknál

Akkoriban moderálás még nem volt. Csak később jöttek az érdekes újítások :D Régi szép idők.

kb mikortol volt gsforum???

Link to comment
Share on other sites

kvanta

PCking: az az egy tuti hogy a játék részleg tele van öntelt emberekkel! HA leugatnak akkor ne törődj velük és kész!

Azt nem tudom mikortól van de azt tudom hogy amikor én csatlakoztam talán 2003 volt. NA pont akkor volt egy fórumváltás. Azelőtt egy fehér hátteres dolog volt s talán túlzottan elmérgesedett a helyzet ezért lett minden "kigyomlálva".

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

PCking: az az egy tuti hogy a játék részleg tele van öntelt emberekkel! HA leugatnak akkor ne törődj velük és kész!

Azt nem tudom mikortól van de azt tudom hogy amikor én csatlakoztam talán 2003 volt. NA pont akkor volt egy fórumváltás. Azelőtt egy fehér hátteres dolog volt s talán túlzottan elmérgesedett a helyzet ezért lett minden "kigyomlálva".

És milyen emberek ugatnak... :D Kedvencem még mindig az Arénában volt az egyik srác, valamelyik akkor még ott székelő off-topicban: 1000 hsz-szel a háta mögött, kb. 3 hónapos reggel kijelentette, hogy neki ne ugasson senki, mert ő veterán már itt... :D Csak a tojáshéjat felejtette a popóján épp... :D

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

PCking: az az egy tuti hogy a játék részleg tele van öntelt emberekkel! HA leugatnak akkor ne törődj velük és kész!

Azt nem tudom mikortól van de azt tudom hogy amikor én csatlakoztam talán 2003 volt. NA pont akkor volt egy fórumváltás. Azelőtt egy fehér hátteres dolog volt s talán túlzottan elmérgesedett a helyzet ezért lett minden "kigyomlálva".

nemagodok...csak mondom én is 2003 elsofelében csatlakoztam. de nememléxem ien fehér hátérre, de arra emléxem hogy asszem 1 éve még 1 másikvolt mint ez!

pont most olvastam az ien rangoknál hogy nem az teszi az embert hogy hány *van hanem hogy mien értelmes.én azokat az emberekewt tisztelem akik értelmesek nemoan huntok, meg aki régota regizvevan mert az Régi Motoros :wink:

Link to comment
Share on other sites

Sophiaso

Ez mondjuk igaz... De sajnos sokakat elrettent a fiatalok áradtata, mert valljuk be, hogy a 12-13 éves emberek nem nagyon tudnak a "felnőttesebb" témákhoz érdemben hozzászólni, és ezzel csak azt a hullámot erősítik, hogy az öregek távozásával (nem csak öreg regek, hanem idősebb emberek -16-tól fölfelé) tovább fiatalodik a fórum...

de azért azt is hozzá kell tenni, hogy a számítógépes játékokat elég fiatalon (és egyre fiatalabban) "művelik" az emberek. feljönnek egy Gamestar nevű, alapvetően játékújság fórumjára és ezt valószínűleg nem azért teszik, hogy az időutazásról csevegjenek... szerintem talán őket is meglepheti az, hogy mennyi minden van itt és nem csak a Tomb Raider új részéről lehet beszélgetni..és ha már látsz egy éretlen hozzászólást, jobban elnézed az embernek, hogyha 12 éves, mert még nem annyira "érett" :smile: persze vannak felnőttesen gondolkodó fiatalabbak és éretlen felnőttek is. :smile:

Hmm nekem lövésem nincs arról mennyi a számom

5946. ott van a member no.-nál a neved és avatarod mellett. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

de azért azt is hozzá kell tenni, hogy a számítógépes játékokat elég fiatalon (és egyre fiatalabban) "művelik" az emberek. feljönnek egy Gamestar nevű, alapvetően játékújság fórumjára és ezt valószínűleg nem azért teszik, hogy az időutazásról csevegjenek... szerintem talán őket is meglepheti az, hogy mennyi minden van itt és nem csak a Tomb Raider új részéről lehet beszélgetni..és ha már látsz egy éretlen hozzászólást, jobban elnézed az embernek, hogyha 12 éves, mert még nem annyira "érett" :smile: persze vannak felnőttesen gondolkodó fiatalabbak és éretlen felnőttek is. :smile:

5946. ott van a member no.-nál a neved és avatarod mellett. :smile:

Az még teljesen randben van, ha valaki csak a friss TR rész miatt jön fel, mert elakadt, ezzel nincs gáz. Ott irogat, csendben van, felteszi a kérdéseit. Viszont van köztük pár olyan, aki felismeri a lehetőségeket, és nekiáll randalírozni (értsd ez alatt: huntolni és hülyeségeket írogatni) szanaszéjjel a fórumon.

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Az még teljesen randben van, ha valaki csak a friss TR rész miatt jön fel, mert elakadt, ezzel nincs gáz. Ott irogat, csendben van, felteszi a kérdéseit. Viszont van köztük pár olyan, aki felismeri a lehetőségeket, és nekiáll randalírozni (értsd ez alatt: huntolni és hülyeségeket írogatni) szanaszéjjel a fórumon.

sajnos a mostani fiatalokban bennevan eza ha már nincsen rá szukségem tonkreteszem ugysemismernek dolog.+van 1-2 ember aki mondjuk lehujézi csakmert valami alapveto kérdést tett fel, emiatt meg tonkre akarja tenni az oromét

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...