Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Régi Motorosok ;)


NeoG1

Recommended Posts

Panther

Vampi Beatrix. :D Hiányzik a 140 betűbontos, piros BOOO!!! :D

BOO!!

Valami ilyesmi volt, de lehet, hogy nagyobb. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
3 hours ago, Panther said:

Vampi Beatrix. :D Hiányzik a 140 betűbontos, piros BOOO!!! :D

BOO!!

Valami ilyesmi volt, de lehet, hogy nagyobb. :D

Sosem jöttem rá, hogy az végülis mi akart lenni ... 

AM arra sem emlékszem ő melyik városban is lakott? Ellenben Conte biztos megtudja mondani, mivel asszem jártak vagy kavartak egy darabig. 

 

Tényleg Serenityvel mi van? 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Ha nem tudod mi akar ez lenni, akkor javaslom neked a Queen of Damned c. epikus művet, angolul. Akkor majd rájössz. :D

Várost én sem tudok, pedig elég sokat dumáltunk akkoriban. De szerintem Conte sem emlékszik már rá...

Sere? Őszintén? Nem is érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 2017. 08. 08. at 8:29 AM, Panther said:

Ha nem tudod mi akar ez lenni, akkor javaslom neked a Queen of Damned c. epikus művet, angolul. Akkor majd rájössz. :D

Várost én sem tudok, pedig elég sokat dumáltunk akkoriban. De szerintem Conte sem emlékszik már rá...

Sere? Őszintén? Nem is érdekel.

Lokids viszont Tbánya volt akkoriba. Ső , volt egy Lady is, aki kevésbé fényesen távozott végül :(

Sere? asszem sejtem ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Panther

WTF? Lady, aki kevésbé fényesen távozott? Ezt fejtsd már ki... :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 2017. 08. 21. at 9:18 AM, Panther said:

WTF? Lady, aki kevésbé fényesen távozott? Ezt fejtsd már ki... :D

Túl nagy PUBlikus story nincsen Lady távozásával kapcosltban. Ez inkább PMben menne, ha rákérdezel ott is... 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Nyalja meg a cápa a bal herédet, miért nem írtad meg ott akkor? :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 2017. 08. 23. at 7:47 AM, Panther said:

Nyalja meg a cápa a bal herédet, miért nem írtad meg ott akkor? :D

Majd megírom röviden amint lesz egy cinke időm. Csak a mai napom kész bolondokháza. 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Ez még mindig xar duma. :D Idő arra van, amire szánsz. Ezt megjegyezhetnéd. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 2017. 08. 24. at 3:13 PM, Panther said:

Ez még mindig xar duma. :D Idő arra van, amire szánsz. Ezt megjegyezhetnéd. :D

és végül megírtam. 

Sőt, még kérdeztem is :D 

Hm legalább Real benézhetne. tegnap amúgya kihalni veszélyes kapcsán Rodof (és ha már ő akkor Lokids is) került említésre egy kcosmai beszélgetés kapcsán

Link to comment
Share on other sites

Panther

Real nem rémlik... Rodof meg Lokids viszont annál inkább. :D

Jah, válaszoltam.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
5 hours ago, Panther said:

Real nem rémlik... Rodof meg Lokids viszont annál inkább. :D

Jah, válaszoltam.

Régebben írogatott ide, lapozz vissza nagyokat dumáltam vele. 

Rodofról semmi sem rémlik csak h Noszlopon lakott meg Pécsen taliztam vele először és irgalmatlanul megváratott (8 órát késett) 

Lokidsnak viszont ha beugrik a neve s még mindig Tbányán lakik akkor megtalálható ... 

 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Rodof, ha emlékeim nem csalnak, akkor Fodor Gábor volt, bár a Gábor nem biztos, csak hogy Fodor... Valaki. :D Tudod ki várt volna 8 órát, még egy nőre sem. :D

Lokids passz. Kevés embernek tudom a polgári nevét. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
21 hours ago, Panther said:

Rodof, ha emlékeim nem csalnak, akkor Fodor Gábor volt, bár a Gábor nem biztos, csak hogy Fodor... Valaki. :D Tudod ki várt volna 8 órát, még egy nőre sem. :D

Lokids passz. Kevés embernek tudom a polgári nevét. :D

Hm, ez egy jó támpont, mert igaz h van 1048576 Fodor Gábor, de már valami. 

Lokids az Krisztán ... 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Krisztián is alig van pár millió, szóval ez is egy támpont... XD Costa, MZ, True se rémlik. Costáról annyit tudok, hogy vizilabdázott. :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
On 2017. 08. 30. at 9:14 AM, Panther said:

Krisztián is alig van pár millió, szóval ez is egy támpont... XD Costa, MZ, True se rémlik. Costáról annyit tudok, hogy vizilabdázott. :D

Igen Costa vizilabdázott  de még a keresztneve sem rémlik :(

Ellenben MZ/X és True teljes neve megvan, sőt Truenak még a 14 évvel ezelőtti címe is. 

Max damage amerikában azt tudom (néha szoktunk beszélni, kb évente egyszer) , Zathar, Bangyee és Rizzo nevére is emlékszem, de csak Bangyeenak tudom a 12 évvel ezelőtti címét körülbelülre (jártam fent nála kétszer)

Link to comment
Share on other sites

Panther

Hát esélyes, hogy azok a címek már rég nem aktuálisak. :D Annyi nekem is megvan, hogy MZ, True (meg még valaki/k) Érdiek (voltak). Most mi a helyzet... Franc se tudja.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
4 hours ago, Panther said:

Hát esélyes, hogy azok a címek már rég nem aktuálisak. :D Annyi nekem is megvan, hogy MZ, True (meg még valaki/k) Érdiek (voltak). Most mi a helyzet... Franc se tudja.

Igen, MZ meg True érdiek voltak. Hogy most is azok-e azt nem tudom. 

De hogy egy  klasszikus storyt megemlítsek (nem az egyes daru :D ) de egyszer s mindnekorra megjegyeztem Érd alsó és Érd fontosságát xD 

Nem tudom ismered a storyt, nem? 

 

Link to comment
Share on other sites

Panther

Nem igazán hallottam erről, csak az egyes daruról. XD De jah, nem mindegy, hogy Érd-Alsó/Felső vagy Érd. :D Azért pár km van köztük... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK
On 2017. 09. 04. at 8:07 AM, Panther said:

Nem igazán hallottam erről, csak az egyes daruról. XD De jah, nem mindegy, hogy Érd-Alsó/Felső vagy Érd. :D Azért pár km van köztük... :D

Röviden annyi volt, hogy felmentünk Pestre. Megint valami fórmtalit szerveztünk 1-2 ember Pesten volt, későbbre lebeszélve. valamiért az akkori barinőm is felment családostul, megvolt beszélve h együtt megyünk fel a Halászbástyához, cska ők elmennek kajálni, mi megszedjük össze az embereket.
Mi mivel Zolesszel ráértünk, nagy felelőtlen módon kitaláltuk, hogy meglepjük True-t és MX/X-et, és kimegyünk Érdre, és együtt visszajövünk.
Na felültünk a vonatra (jegyet nem vettünk, mert ha megtettük volna nincs ez az egész) és szépen elindultunk. Némi zötykölődés után megérkeztünk Érd-Alsóra. Megállapítottuk h király ez már Érd alsó akkor mindjárt jön Érd és ott leszállunk. Majd kifutottunk a megállóból és haladtunk tovább. Csak nem akart jönni Érd, már jött más elepülés is, de Érd sehol. majd egy jó óra múlva előkerítettük a kalajt, hogy Érdre mennénk és mikor jön már, mert azt hittük sokkal közelebb van. 
Erre nevetett és azt mondta, h már régen elhagytuk, csak Érd-Alsón van vasútállomás ott kellett volna leszálljunk. A köv megállónál leszálltunk valami isten hátamögötti helyen. Vártunk majd 1 órát a köv vonatra, majd felszálltunk és begurultunk Pestre. Közben szóltunk MZnek és Truenak h terv módosulás van mert így jártunk. 
A barinőmmel megdumált helyre beszéltem meg velük is a talit csak arányosan később. Erre mi történik? Odamegyünk, tali a haverokkal és pont akkor jönnek le családostul a hegyről, és nekem esik h együtt akartunk felmászni és jajj mert nekem a haverok fontosabbak voltak. természetesen a történetünket nem hitte el, és hazamentek (Debrecenbe) engem meg hátrahagytak Pesten. 
Akkor nem volt ez olyan jó fordulat de így utólag féléjszaka ezen nevettünk hogy azt hittük, Érd-Alsó, Érd, Érd-felső így lesznek a megállók.
Azért még jó h elkezdtünk gyanakodni Zolesszel, mert ha nem tesszük lehet h a balatonig vagy a Horvát tengerpartig xD megyünk :D

Így utólag visszagondolva tényleg eléggé képtelen story.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...