Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dexter - 8. évad


-moki-

Recommended Posts

freezy

federer:

Ez oké,de akkor miért ölte meg Cassie-t? Tök jó alibi volt a csaj..így most ha nagyon akarják simán oda tudják kapcsolni a gyilkossághoz ezt a srácot,csak össze kéne rakni valakinek. Lehet amúgy tényleg ő lesz..mert lényegében más nem nagyon lehet.. :D De szerintem Cassie gyilkosa különbözik a BS-től. Bár..a franc se tudja már :D

Link to comment
Share on other sites

federer88

SPOILER

Õ ölte meg, útban is volt, mert összejöttek. Zach-rõl is tudhatta, hogy agyonverte a Norma Rivera-t, hiszen ha figyelte Dextert, akkor ez simán elképzelhetõ. Szerintem azzal, hogy megölte Cassiet, azt gondolta, hogy ki tudja iktatni a Zach gyereketet. De Dexter rájött, hogy nem Zach volt. Amúgy lehetséges akár az is, hogy ahogyan Trinity-t tanulmányozta Dexter, úgy most õt tanulmányozza az agysebész? Lehet, hogy ez az agysebész meg a spirituális anyjának tekinti a nõt vice versa és neki szánja a fõ attrakciót? Dextert? :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

SPOILER

Õ ölte meg, útban is volt, mert összejöttek. Zach-rõl is tudhatta, hogy agyonverte a Norma Rivera-t, hiszen ha figyelte Dextert, akkor ez simán elképzelhetõ. Szerintem azzal, hogy megölte Cassiet, azt gondolta, hogy ki tudja iktatni a Zach gyereketet. De Dexter rájött, hogy nem Zach volt. Amúgy lehetséges akár az is, hogy ahogyan Trinity-t tanulmányozta Dexter, úgy most õt tanulmányozza az agysebész? Lehet, hogy ez az agysebész meg a spirituális anyjának tekinti a nõt vice versa és neki szánja a fõ attrakciót? Dextert? :D

van ám spoiler gomb is. :) (második sor, balról a második) just sayin'. :)

Link to comment
Share on other sites

federer88

Nem vettem észre :S

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

van ám spoiler gomb is. :) (második sor, balról a második) just sayin'. :)

Nem azért a két fillérért, de ha csak most kezded a sorozatot nem hinném, hogy a legjobb dolog, hogy olvasgatod a posztokat :D

Link to comment
Share on other sites

getro2

Nem azért a két fillérért, de ha csak most kezded a sorozatot nem hinném, hogy a legjobb dolog, hogy olvasgatod a posztokat :D

Bölcs gondolat :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Õ ölte meg, útban is volt, mert összejöttek. Zach-rõl is tudhatta, hogy agyonverte a Norma Rivera-t, hiszen ha figyelte Dextert, akkor ez simán elképzelhetõ. Szerintem azzal, hogy megölte Cassiet, azt gondolta, hogy ki tudja iktatni a Zach gyereketet. De Dexter rájött, hogy nem Zach volt. Amúgy lehetséges akár az is, hogy ahogyan Trinity-t tanulmányozta Dexter, úgy most õt tanulmányozza az agysebész? Lehet, hogy ez az agysebész meg a spirituális anyjának tekinti a nõt vice versa és neki szánja a fõ attrakciót? Dextert? :D

De Zach miért volt annyira útban, hogy ki kellett iktatni?

Link to comment
Share on other sites

federer88

Mivel Dexter sok idõt töltött Zach-kel, szerintem rájött, hogy nagyon nehéz lenne még közelebb férkõzni hozzá. Plusz még ha tényleg tanulmányozza Dextert, akkor rá jöhetett arra is, hogy tanítja a kódot a kölyöknek. A kód meg rá nézve is veszélyes lehet. Akár 2 sorozatgyilkos vadászt is kaphatott volna a nyomába (2 sorigy. 1 sorigy. ellen, ez mondjuk eléggé mindfuck lenne, az biztos). Olvastam sok helyen, hogy Vogel az agysebész? Nem õ, hiszen a küszöbön kapta meg az agydarabkákat és még csodálkozott is abban a részben. Hacsak nem skizofrén persze. ;-) Hasonló meg volt már - tudjuk is, hogy abból mi lett. Most ahogyan írok emlékszek arra is, hogy az elsõ agysebész gyanúsítottnak (Lyan Susman, ha jól emlékszek a nevére) sem szedték ki azt az agyi részét. És õ is Dexter látókörébe került - mint elsõszámú agysebész gyanúsított -, Dexter elkezdett utána nyomozni. Susman-t és Cassiet is csak felhasználhatta a céljai érdekében. Zach meg már tényleg sok idõt töltött vele, ezért megölte. Egyébként abból a szemszögbõl is lehetne vizsgálni az agysebész dolgot, hogy eddig mit tudunk az agysebész áldozatairól? Ártatlanok voltak mind? Én nem emlékszem, hogy mondták volna, hogy kik õk. Lehet, hogy a gyilkosoknak vágja ki csak az agyát v.milyen okból? Érdekes lenne.

Link to comment
Share on other sites

Leo88

Mivel Dexter sok idõt töltött Zach-kel, szerintem rájött, hogy nagyon nehéz lenne még közelebb férkõzni hozzá. Plusz még ha tényleg tanulmányozza Dextert, akkor rá jöhetett arra is, hogy tanítja a kódot a kölyöknek. A kód meg rá nézve is veszélyes lehet. Akár 2 sorozatgyilkos vadászt is kaphatott volna a nyomába (2 sorigy. 1 sorigy. ellen, ez mondjuk eléggé mindfuck lenne, az biztos). Olvastam sok helyen, hogy Vogel az agysebész? Nem õ, hiszen a küszöbön kapta meg az agydarabkákat és még csodálkozott is abban a részben. Hacsak nem skizofrén persze. ;-) Hasonló meg volt már - tudjuk is, hogy abból mi lett. Most ahogyan írok emlékszek arra is, hogy az elsõ agysebész gyanúsítottnak (Lyan Susman, ha jól emlékszek a nevére) sem szedték ki azt az agyi részét. És õ is Dexter látókörébe került - mint elsõszámú agysebész gyanúsított -, Dexter elkezdett utána nyomozni. Susman-t és Cassiet is csak felhasználhatta a céljai érdekében. Zach meg már tényleg sok idõt töltött vele, ezért megölte. Egyébként abból a szemszögbõl is lehetne vizsgálni az agysebész dolgot, hogy eddig mit tudunk az agysebész áldozatairól? Ártatlanok voltak mind? Én nem emlékszem, hogy mondták volna, hogy kik õk. Lehet, hogy a gyilkosoknak vágja ki csak az agyát v.milyen okból? Érdekes lenne.

Ja és az a lényege az elméletednek, hogy közel akar kerülni Dexterhez, de Zach miatt nem tud? Az a gáz, hogy 1 karaktert nem láttunk, aki olyan közel akarna kerülni Dexterhez... Nekem nem rémlik. A két sorozatgyilkos vadászos dolog meg nagy butaság lenne, remélem nem találnak ki ilyet, hogy a BS tényleg ettõl tartott. :D

Egyébként Vogel-t hülyeség lenne BS-nek tenni, mert undorító, hogy egy csomószor eljátszatták vele, hogy meglepõdik, hogy kap egy agydarabkát és a végén meg kiderülne, hogy csak azért, hogy a nézõk gyanúját eltereljék az írók. :D A skrizofénia meg lejárt sztori.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na csak Cassie barátja a hunyó. A végén egyértelmű volt,hogy ott van Vogelnél. Fel fog ez pörögni az utolsó 3 részre. Nekem van egy olyan érzésem,hogy olyasmi lesz a vége,amiben Dexter megszűnik sorozatgyilkos lenni, próbálna elmenni Hannahval és Harrisonnal,de a reptéren vagy valahol lekapcsolják őket és lebuknak. Vogel innentől kezdve negatív szereplővé fog vállni szvsz, védeni fogja a fiát,ahogy csak tudja.

Mindenesetre én majdnem biztos vagyok benne,hogy nem lesz happy end. Szerintem nem illene , túl nagy a nyomás,hogy ezt megússzák és puszipá. Egyszerűen nem illik oda egy vidám befejezés.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hé, Dexter, Hannah-t keresni fogják az összes Miami médiában...

Dexter: hé, Hannah, menjünk együtt autóval a priuszos barátnõdhöz.

Fuck Logic. xDD

A csavar nem volt rossz... Csak enyhén légbõlkapott. Alapozhattak volna még rá.

BTW, annyi minden utal a happy endre, hogy most vagy nagyon sima lesz az út, vagy nagyon kibas-znak mindenkivel...

Link to comment
Share on other sites

Razon

[GSF] Picture

"-Saxon must have spotted you.

-He's good at this."

:lol:

Nekem van egy olyan érzésem hogy gyenge befejezést fogunk kapni :/

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát igen, hirtelen nem tudok jól induló sorozatot, aminek a forgatókönyve ennyire ellustult volna.

Ez az évad egy nukleáris hulladék -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

[GSF] Picture

"-Saxon must have spotted you.

-He's good at this."

:lol:

Nekem van egy olyan érzésem hogy gyenge befejezést fogunk kapni :/

Na ez meg a másik. -_-

Ennél feltûnõbben nézni lehetett volna? :unsure: Talán ha az arcába mászik ögüü

Link to comment
Share on other sites

Almier

Na ez meg a másik. -_-

Ennél feltûnõbben nézni lehetett volna? :unsure: Talán ha az arcába mászik ögüü

Ez nem újdonság, Dexternek ez már szokása egy ideje :D

Ha most Dex-el azért történik valami mert odaállt a pofájába, ahelyett hogy most elintézte volna Olivert én nagyon mérges leszek :D

De komolyan, miért akarják az írók mindenképpen ekkora balPuding!nak beállítani? Ezzel akarják jelképezni, hogy már nem az a sorozatgyilkos aminek megismertük, hanem rendes ember? Nem értem.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát ez a rész inkább sitcom volt most. :D Bár, csak helyenként tervezték annak, de én végigröhögtem. Nem kell komolyan venni egy kicsit se, úgy még tud szórakoztatni.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

junkieról, nagyonjó. :D

"Unatkoztam, milyen lenne a Dexter, amiben a szereplõk beszélnek egymással:

Kávézóban a pultos csaj Saxonnal:

- Ennyire tetszik ez a zene, hogy ötször is lejátszod?

- Régi emlék.

- Klassz, és hogy hívnak?

- Gosling. Ryan Gosling.

- Vicces vagy, hmm nem akarok beleszólni de egy fazon félórája bámul téged az ablakon át.

- Tényleg? Na majd jól kiszúrom a kerekét!*kacsintás*

- Haha te tényleg olyan vicces vagy! Még egy kávét?

Jamie felhívja Quinnt:

- Gyere át dugni, Harrison már alszik!

- És Dexter?

- Õ minden éjjel kolbászol valamerre, sose mondja hová.

- Ez érdekes, egyszer nyomoztam utána, csak Deb miatt…

- Deb? Megint Deb?!

Quinn és Batista söröznek:

- Te, ez a Deb úgy szétcsúszott, elkezdi õ ölte meg Mariat.

- Kit?

- Tudod, LaGuerta, az exfeleséged.

- Jah igen õ.

- Amúgy mit keresett egyedül egy kokainbáróval egy konténerben?

- Franc tudja Joey, kidobtam a cuccait a kukába.

- Ne emészd magad, azért szép padot csináltattál.

Jamie és Harrison pont nincsenek otthon, amikor Saxon beviszi a hullát a lakásba, és nem is õk találják meg.

Hannah az elõzõ részben a kikötõben készül elhagyni az országot, és megint új életet kezdeni. Mostani részben ha már maradt, eszébe jut el kéne menni a barátnõjéhez a félmillió dolláros bõröndért. Szõke.

Dexter sorra lepõdik meg Vogel miket nem mondott el neki, de õ minden lépését egyezteti vele.

Na majd Miller õrmester visszatér a szabadságáról, majd õ megold minden ügyet."

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, ez a zene a másik, mennyit abuzálják ezt a nagyszerû számot, amit egyébként a Lost második évadnyitójában mennyivel jobban használtak, a dal jelentése egybefonódott az akkor még ismeretlen Desmond karakterének sorsával... eh...

Egyébként meg Debra magánnyomozó fõnökérõl

?
Link to comment
Share on other sites

freezy

Hor1: Ezek rohadt jók! :D

Tender: Mondassz valamit, nekem valamiért egy az egyben Õ. De nem? :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ja, õ is, bár nehezemre esik egy mondatban említeni a két címet :D

Link to comment
Share on other sites

moody

srácok, mikor jön új dexter rész? vagy most miért nem jött ki új? tudom, biztos vannak blogok, oldalak ahol ezt leírják, de így egyszerûbb....:D

Link to comment
Share on other sites

moody

srácok, mikor jön új dexter rész? vagy most miért nem jött ki új? tudom, biztos vannak blogok, oldalak ahol ezt leírják, de így egyszerûbb....:D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Szept 8/9 éjszaka jön; valamiért a héten kimaradt.

Link to comment
Share on other sites

Almier

srácok, mikor jön új dexter rész? vagy most miért nem jött ki új? tudom, biztos vannak blogok, oldalak ahol ezt leírják, de így egyszerûbb....:D

Labor Day miatt elmaradt, jövõhéten lesz megint.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Labor Day miatt elmaradt, jövõhéten lesz megint.

Breaking Bad pölö ugyanúgy volt, pedig nagyjából egy idõben vannak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...