Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dexter - 8. évad


-moki-

Recommended Posts

Rizzo_Daddy

Szerintem nem lett volna baj, hogyha csak a Debrás részeket mutatják. A többit csa akkor mikor már Dexter is tudja...A TV szerelőset sem. Elég ha gyanakszunk. Nem kell tudni. :D

Közben azon gondolkodtam, hogy ha nem tudjuk meg idejekorán, akkor egy csomó dolognak ki kellett volan maradnia... ha mégis bele akarták volna pakolni, akkor a 11. rész után csinálniuk kellett volna egy flashback részt, amiben rávilágítanak a korábban függőben hagyott összefüggésekre...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Addig, amíg kritizálni kell a sztorit, én is jó vagyok, mikor viszont konstruktív ötletekkel kéne előállni, akkor behal a rendszer... :D

Mint látod a legutolso hszedben ramutatsz, h mekkorát tévedtél :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Mint látod a legutolso hszedben ramutatsz, h mekkorát tévedtél :tongue:

Valóban... Néha vannak azért megvillanásaim... :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Valóban... Néha vannak azért megvillanásaim... :D

De a megfejtés az enyém B) :D

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

De a megfejtés az enyém B) :D

Persze Fega, te viszed a prímet... De majd Dexter kése alá is te mész először... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

De ha ti is annyi sorozatgyilkosos thrillert néznétek mint én, egyrészt olyan betegek lennétek mint én :lol: másrészt belátnátok, hogy ez a megoldás egyáltalán nem stílus idegen :rolleyes: Meg szerintem az igazi csattanó az akart lenni, hogy testvérek nem pedig az, hogy Deb csávója a gyilkos :smile:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

De ha ti is annyi sorozatgyilkosos thrillert néznétek mint én, egyrészt olyan betegek lennétek mint én :lol: másrészt belátnátok, hogy ez a megoldás egyáltalán nem stílus idegen :rolleyes: Meg szerintem az igazi csattanó az akart lenni, hogy testvérek nem pedig az, hogy Deb csávója a gyilkos :smile:

Az előbbi csak plusz poén szerintem, maga a gyilkos személye az, ami ilyenkor titoknak kell maradjon. Tehát lehet, hogy látjuk már 5 rész óta, de nem tudjuk róla. Ez tovább adta volna azt a feszültséget, ami az évad elején annyira klassz volt...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát én feszültem rajta bőven így is... :rolleyes: Bár szívesen láttam volna azt is, ahogy a család egyesül Debra kihült teteme felett :D Akkor tuti leraktam volna a hajam a gép mellé :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Hát én feszültem rajta bőven így is... :rolleyes: Bár szívesen láttam volna azt is, ahogy a család egyesül Debra kihült teteme felett :D Akkor tuti leraktam volna a hajam a gép mellé :lol:

Én nem csak a hajamat... :D Mindenesetre szerintem csak azért nem játszotték meg, mert közfelháborodást okozott volna a rajongók körében, akik éhezik az "elől deszka, hátul léc" hugi jeleneteit... :D

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Az a hugi elég ronda ^^

Mindenesetre, én is drukkoltam, h NE nyirja ki a hugat. nekem itt a kedvencem a harry, bar nem szerepel sokat mert már halott^^ mindenesetre nekem a harry+kodex tema jobban bejott mint a testver ^^

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Az a hugi elég ronda ^^

Mindenesetre, én is drukkoltam, h NE nyirja ki a hugat. nekem itt a kedvencem a harry, bar nem szerepel sokat mert már halott^^ mindenesetre nekem a harry+kodex tema jobban bejott mint a testver ^^

Nekem is... Nagyon jól írták meg a karakterét, az, ahogyan terelgeti Dextert a "helyes irányba", egyenesen zseniális... És mindeközben elhisszük, hogy mindezt atyai féltésből teszi...

Amúgy ugyanaz a színész (James Remar) játsza Harryt, mint aki a Jericho-ban a szőke lány apját... :smile: Meg játszott még uszkve 20 másik sorozatban is... :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ugye csak vicceltek? :smile: Jennifer Carpenter egy tündérbogár haláli csaj, ráadásul a teste se megvetni való :rolleyes: Amit láttunk belőle... ne mondjátok, hogy annyira jaj de rossz volt :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Ugye csak vicceltek? :smile: Jennifer Carpenter egy tündérbogár haláli csaj, ráadásul a teste se megvetni való :rolleyes: Amit láttunk belőle... ne mondjátok, hogy annyira jaj de rossz volt :lol:

Hát, nekem picit más a nőideálom... Inkább Jessica Alba felé hajlok... :D Ez a csaj picit lapos nekem, meg a feje sem épp egy tündérmese... :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát, nekem picit más a nőideálom... Inkább Jessica Alba felé hajlok... :D Ez a csaj picit lapos nekem, meg a feje sem épp egy tündérmese... :D

Aha, szóval nálad a fő irányvonal az, hogy a barátnőd fennmaradjon a vizen, ha hajótörést szenvedtek? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rizzo_Daddy

Aha, szóval nálad a fő irányvonal az, hogy a barátnőd fennmaradjon a vizen, ha hajótörést szenvedtek? :lol:

Többek közt... :D Inkább az a bajom hugival, hogy erőszakos arca van. Nem ronda, ne érts félre, csak nekem inkább a kedves arcok tetszenek, mint Alba nénié...

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Nemtudom, szerintem a hugicanak mar a karatkere sem jött be nekem ^^

Ha már nőideál... akkor Kocsis Orsi : )

ráadasul ő természetes, semmi mátét, és még igy is tokeletes : P

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Aha, szóval nálad a fő irányvonal az, hogy a barátnőd fennmaradjon a vizen, ha hajótörést szenvedtek? :lol:

Nem tudok mást hozzátenni :D Itt a pont

Amúgy meg nőideál Allison a Houseból :wub: Csinos és okos ráadásul bírja a sérült embereket...:wub:

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Nehogymé meghaljon a topic :sad:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nehogymé meghaljon a topic :sad:

Nem sok értelmét látom "mesterségesen" fenntartani, mivel elég messz a második évad. Jobb is ha előbb utóbb törlik aztán ha esetleg leadják itthon akkor jöhet újra a topic.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nem sok értelmét látom "mesterségesen" fenntartani, mivel elég messz a második évad. Jobb is ha előbb utóbb törlik aztán ha esetleg leadják itthon akkor jöhet újra a topic.

Hm, leadni itthon? :D Amúgy érdekes, hogy kint 22:50 körül adták, itthon olyankor még javában a Vészhelyzet szokott menni.:lol: Hogyha csak a Maffiózókat nézzük, ami néha hajnal kettőkor ért véget, akkor sztem ez a sorozat max hajnal 3 és 4 között adható le :lol:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Hm, leadni itthon? :D Amúgy érdekes, hogy kint 22:50 körül adták, itthon olyankor még javában a Vészhelyzet szokott menni.:lol: Hogyha csak a Maffiózókat nézzük, ami néha hajnal kettőkor ért véget, akkor sztem ez a sorozat max hajnal 3 és 4 között adható le :lol:

HBO 22:00-tól adhatná és erre látok is némi esélyt igaz addigre már a második évad is lemegy...Kint.

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Elég régóta ez az első igazán jó "kezdő" sorozat, hisz a heroes meg a jericho elég "öregek ^^"

Perzse, ez csak nekem van igy, mert en akkor kezdtem el nezni mikor mar lement az evad, ezert ilyen uj nekem.

De ha szerinted töröljék, csak tessék, de akkor ha lesz 2. évad azonnal nyissuk meg ujra: )

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Elég régóta ez az első igazán jó "kezdő" sorozat, hisz a heroes meg a jericho elég "öregek ^^"

Perzse, ez csak nekem van igy, mert en akkor kezdtem el nezni mikor mar lement az evad, ezert ilyen uj nekem.

De ha szerinted töröljék, csak tessék, de akkor ha lesz 2. évad azonnal nyissuk meg ujra: )

Ez nem olyan dolog hogy szerintem töröljék. Csak nem nézne ki jól ha off-al lenne fenntartva a topic.

Amúgy meg ez tök változó, hogy mi és mennyire jó, de én "egyidősnek" venném a Jerichot Heroest Dextert mert mind a 2006/2007-es szezon új sorozatai.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Én is megnéztem az első évadot. Sajnos, az h ki a jeges, eléggé hamar lejött... de azért jobb lett volna, ha 1 kicsit jobban eldugjak ^^ marmint a titkokat. Mindenesetre varom a 2. évadot... tűköm űlve.

Vááá, hogy engem mennyire idegesít ez a "jeges" kifejezés... Nem értem, hogy miért nem tartották meg az "eredeti" feliratban (fordításban) szereplő "hűtőkocsis gyilkos" kifejezést. <_<

Végülis ctrl+h Wordben és a probléma megoldva, eltekintva a toldalékolásból adódó hibákból. :D

Rájöttem, hogy mi zavart engem az évad második felében: többet tudtunk, mint Dexter. Többek közt azért volt szimpi a sorozat, mert végig vele együtt jöttünk rá a dolgokra. Azzal, hoigy megmutatták őt és a műhelyét, infoelőnyben voltunk Dexterhez képest. Onnantól aztán megint jó volt, hogy a 11. részben rájött az igazságra. :smile:

Nekem meg pont az tetszett, hogy mi tudtuk, ő pedig nem. Már ez a tény adott egy feszült alaphangulatot a részeknek. Végig szinte már a monitorhoz beszéltem, hogy "Hé, Dex, Rudy az a gyilkos, aki veled űzi ezt a morbid - számodra pedig felpezsdítő - játékot!". :D

Szerintem ez nem igy van. ugyanis mi tudtok, mi hol merre van, es innentol kezdve nem volt ertelme vegighallgatni dexter elmefutatásait. perzse, ha benne lenne a filmben az az agy alatti jelenen akkor meg johogy tudnunk kene, de nem kellett volna leloni a fo jeges poent tok koran!

Tökéletesen egyet értek! :smile:

(Mivel időrendben olvasok, előfordulhat, hogy olyat is leírok, ami már elhangzott - mint jelen esetben)

De ha ti is annyi sorozatgyilkosos thrillert néznétek mint én, egyrészt olyan betegek lennétek mint én :lol: másrészt belátnátok, hogy ez a megoldás egyáltalán nem stílus idegen :rolleyes: Meg szerintem az igazi csattanó az akart lenni, hogy testvérek nem pedig az, hogy Deb csávója a gyilkos :smile:

Ismét csak egyet tudok érteni! :D

Habár én valahogy nem számíottam rá (vagy ahogy Provolone mondta: "Tudtam, csak nem sejtettem!" :D ), pedig nem ez az első hasonló témájú film, amit láttam.

Hát én feszültem rajta bőven így is... :rolleyes: Bár szívesen láttam volna azt is, ahogy a család egyesül Debra kihült teteme felett :D Akkor tuti leraktam volna a hajam a gép mellé :lol:

Hát, az sem lett volna kispályás befejezés, az egyszer biztos. A fene se tudja, hogy hogy lett volna jobb. Nekem talán jobban tetszik, hogy Dexter jelleme fejlődőtt egy hatalmasat. És végre talán érzései is támadtak. Bár valami ilyesmi már egyszer a Ritával történő randi után is megfogalmazódótt benne.

Egyébként szerintem sem rossz csaj Debra, habár én sem szeretem az ennyire sovány lányokat. A sorozatban eléggé hullámzott a kinézete, de még így sem volt rossz. Ellenben Rita. :rolleyes::wub: Egyszerűen tökéletes. Főleg amikor Lara Croftnak öltözik, és amikor először fekszenek le (sőt már szeretkeznek!) Dexterrel... Istennő!!

Link to comment
Share on other sites

-Thingol-

Neked a blow job mar szeretkezés?:smile:

Nekem rita nem jott be. De deb se ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...