Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dexter - 8. évad


-moki-

Recommended Posts

Zarathos

3 rész van már és ez az új két rész magasról veri a pilotot szerény véleményem szerint. Kezd beírni a főszereplő karaktere és valami nagyon, de nagyon jó dolog sült ki belőle. Ennyire hideg, beteg, elvont jellemet kitalálni és ilyen szinten alakítani, boszorkányos :smile: A "hangos gondolatok" valami elképesztően megdobják az egészet. Vááá beleszerettem :wub::smile:

Majd elkérem tőled, ha neten leszel. Még erre a kettőre kíváncsi vagyok a végső vélemény kialakítása előtt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_NemTom_

én még csak az első részen vagyok túl, de megfogtak :DDD

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Pilot alapján igencsak bejövős. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Pilot alapján igencsak bejövős. :rolleyes:

Hát a 4. rész promója nagyon dúúúúrva! :o Hát mikor lesz már hétfő? Én nincs most Pre-air! Meg fogok őrülni addig :ph34r: Vááá nem akarok spoilerkedni, de áhh :D Nah nem mondok semmit :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát a 4. rész promója nagyon dúúúúrva! :o Hát mikor lesz már hétfő? Én nincs most Pre-air! Meg fogok őrülni addig :ph34r: Vááá nem akarok spoilerkedni, de áhh :D Nah nem mondok semmit :D

Ne is, mert én feliratváró vagyok. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Ne is, mert én feliratváró vagyok. :tongue:

De meddig leszünk azok... :sad::sad::sad: Igazán lehetne már legalább egy englis felirat.

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Most szedem az első három részt, kiváncsi vagyok rá :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Pilot jó volt..Sőt, kifejezetten bejövős..Majd töltöm a többit is... :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Pilot jó volt..Sőt, kifejezetten bejövős..Majd töltöm a többit is... :D

Könnyű annak akinek nem kell feliratra várnia... :tongue:<_< :lol:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_
Vaaaaan englis feliraaat és Joe-Ker már ráhaladt az ügyreeeee! B) B) B) Kitartás elvtársak... :lol:
Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát a 4. rész nem lett akkora durranás, mint gondoltam. A vége ütött, de van egy olyan szörnyű érzésem, hogy a sorozat le fog ülni kicsit :ph34r: Ne legyen igazam...

Link to comment
Share on other sites

tyuklepes

Hát ilyen a világon nincs, hogy ennyi ideig készüljön 1-2 felirat :sad: :angry: :huh: :o :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A 2.-3.-4. részhez kész a magyar sub (hosszupuska.freeweb.hu), bár az utóbbi kettőhöz "tördelésre szorul" utótag van hozzábiggyesztve. Azért meg lehet nézni szvsz így is, Bs-ben ugráltatni lehet szépen a feliratot ha nem pontos :wink:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

A 2.-3.-4. részhez kész a magyar sub (hosszupuska.freeweb.hu), bár az utóbbi kettőhöz "tördelésre szorul" utótag van hozzábiggyesztve. Azért meg lehet nézni szvsz így is, Bs-ben ugráltatni lehet szépen a feliratot ha nem pontos :wink:

Ha eddig bírtam várni...Inkább várom Joe-Ker feliratát ő úgyis csak profi munkát enged ki a "kezei közül"... :wink:

Nah de előbb PB aztán Heroes aztán jön csak a Dexter :lol:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Ha eddig bírtam várni...Inkább várom Joe-Ker feliratát ő úgyis csak profi munkát enged ki a "kezei közül"... :wink:

Nah de előbb PB aztán Heroes aztán jön csak a Dexter :lol:

Én is így gondolom! :smile: És így is fogok cselekedni. :D

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Nah, már Joe-ker felirata is tölthető, a komment alapján egy kis időzítési hibával küzd (mondjuk engem nem zavar, már hozzá vagyok szokva, hogy BSPlayerben "tologatni" kell :D )

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nah, már Joe-ker felirata is tölthető, a komment alapján egy kis időzítési hibával küzd (mondjuk engem nem zavar, már hozzá vagyok szokva, hogy BSPlayerben "tologatni" kell :D )

Nekem ma már örülök ha a Heroesra lesz időm az ünnep miatt, de csütörtökön bepótolom és remélem addig House is lesz B)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Megnézten. Ez a sorozat kezd egyre betegebb lenni, de mégis szeniális!

A feliratok.hu-n lévő sub tökéletes, az MMI-féle release-hez pontosan passzol az időzítése. :wink:

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Nem rossz ez a második rész, de nekem a pilot jobban tetszett. Kevés volt a gyilok meg lassú volt :sad: Azért a harmadik jobb ugye ? :unsure: UGYE ?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Megnéztem ma én is nekem tetszett. :rolleyes:

Nagyon morbid egy sorozat. Az elején lévő reggeli készülődést pedig soha nem láttam még ilyen undorítóan ábrázolva...

Link to comment
Share on other sites

Edward

Jön lefelé az 5.rész.. :D Nagyon bejön.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

A mostani rész hibátlan volt. Parás volt, feszültséggel teli és jól is végződött. Egyre jobban kúszik fel a listámon ez a sorozat :smile:

Amúgy nem lepődnék meg, ha Deb lenne a Hűtőkocsis gyilkos :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát kicsit gáz, hogy csak én írok ebbe a topicba :D Nem tudjátok miről maradtok le. A mostani rész volt sztem az egyik legjobb ebben a szezonban. Nagyon durva nyitás, végig tartva a színvonalat, majd a végén egy nagy csavar, ami megint arra ösztökél, hogy tűkön ülve várjam az új részt :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát kicsit gáz, hogy csak én írok ebbe a topicba :D Nem tudjátok miről maradtok le. A mostani rész volt sztem az egyik legjobb ebben a szezonban. Nagyon durva nyitás, végig tartva a színvonalat, majd a végén egy nagy csavar, ami megint arra ösztökél, hogy tűkön ülve várjam az új részt :smile:

Eeezaz, forgasd bennem a tőrt... :sad:

Esetleg ha írnál feliratot. :D

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_

Hát kicsit gáz, hogy csak én írok ebbe a topicba :D Nem tudjátok miről maradtok le. A mostani rész volt sztem az egyik legjobb ebben a szezonban. Nagyon durva nyitás, végig tartva a színvonalat, majd a végén egy nagy csavar, ami megint arra ösztökél, hogy tűkön ülve várjam az új részt :smile:

Írnék én, csak felirat hiányában lassan nézem a részeket... Eddig megvolt három rész. A harmadikban olyan kegyetlen beszólásai voltak Dexternek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...