Jump to content
GSForum - Segélyvonal

BioShock sorozat


takacs86

Recommended Posts

tenderlumpling

Hali , és hogyan futott el Xp alatt? Mert nekem nem akart valamiért elindulni, pedig szeretnék vele játszani. Előre is köszi az infót. System Shock 2 szeretem, csakhát Win98 nincs kedvem telepíteni, pedig azon annak idején még ment.

Beraktam, install, és megy. Érdekes módon mindenki jön nekem, hogy nem mennek XP-n a cuccok (Thief 1-2, MM6, Outcast), nálam simán megy: berakom, install, megy. Próbálkozz patchet leszedni, kompatibilitást beállítani, képrenyőfelbontás, színmélység, stb. Nekem XP professional van, ha ez segít.

Link to comment
Share on other sites

Necros_21
Amúgy a BS remélem nem lesz olyan rövid, mint az manapság divatos és már-már szabvánnyá vált <_<

Ha lenne legalább 10-15 óra játékideje annak örülnék :smile:

Szerintem minimum annyi lesz a játékidő, de inkább több. :wink:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Beraktam, install, és megy. Érdekes módon mindenki jön nekem, hogy nem mennek XP-n a cuccok (Thief 1-2, MM6, Outcast), nálam simán megy: berakom, install, megy. Próbálkozz patchet leszedni, kompatibilitást beállítani, képrenyőfelbontás, színmélység, stb. Nekem XP professional van, ha ez segít.

Mákos vagy, én 1 hétig csesztettem az idegeimet, mire betelepítette, de elindítani már nem tudtam :angry:

Már fejből fújtam mind a 1277 módszert, amivel be lehet indítani, meg legalább 5 fórumot végignyálaztam ez ügyben, de nekem nem megy :sad:

Szerintem minimum annyi lesz a játékidő, de inkább több. :wink:

Ámen :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Meg aztán, ha valaki igazán akar, vesz valahol egy negyven gigás vinyót, ha kell, használtan, vagy egy huszasat, felpakolja rá a Win98-at, és kész az öröm. Nem hinném, hogy nagy megerőletetés. Sőt, még partíció-switch-el is megoldható.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Meg aztán, ha valaki igazán akar, vesz valahol egy negyven gigás vinyót, ha kell, használtan, vagy egy huszasat, felpakolja rá a Win98-at, és kész az öröm. Nem hinném, hogy nagy megerőletetés. Sőt, még partíció-switch-el is megoldható.

Notin nehézkes ilyesmit csinálni, mikor a 40 gigából van 10 szabad :lol:

Legalábbis akkor notim volt, mikor legutóbb próbáltam... de azért új HDD-t nem fogok venni, akármilyen klasszis a játék :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Notin nehézkes ilyesmit csinálni, mikor a 40 gigából van 10 szabad :lol:

Legalábbis akkor notim volt, mikor legutóbb próbáltam... de azért új HDD-t nem fogok venni, akármilyen klasszis a játék :wink: :D

Szerintem van olyan ismerőse mindenkinek, aki eladja régi vinyóját, 3e Ft-ért... :smile: Tuti. egy 10 Gb-os elég neki. Meg vannak használtárusok. Megoldható. B)

Vagy ha kevés a helyed, rád fér az új, nagy cucc. Abból simán lecsípsz 10-15-öt, elég.

Link to comment
Share on other sites

hagren

Ez oriasi lesz, de nemtom mennyire fogom elvezni. Olyan maganyos jatek mint a SS2 vagy a Condemned.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Bocsi, ma jön az update! Ugyanis amcsi idő szerint tegnap este mondta 2KElizabeth, hogy holnap. :smile: Szóval úgy délután-este körül kell majd sűrűn frissíteni az oldalt. :D

http://www.2kgames.com/cultofrapture/updates.html

mármint a podcast-re gondolsz?

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

mármint a podcast-re gondolsz?

Igen, az volt az update. :smile: Akkor még nem tudtuk, mi lesz az. Egész érdekes, érdemes meghallgatni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Necros_21

Elkezdődött a Screenshot Contest! De sajnos csak az USA-ban élők nyerhetnek pólót... :sad:

http://www.2kgames.com/cultofrapture/screencontest1.html

A lényeg az, hogy kapunk egy szituációt és minél ötletesebb megoldásokat kell kitalálni. A legérdekesebb nyer. Két hét múlva pedig a legjobb megoldást videó formájában viszontláthatjuk. B)

A magasabb felbontású képekért látogassátok meg az oldalt. :smile:

(Nem értem, miért nincs fenn a főoldalon... <_< Küldtem hírt is.)

Ízelítő:

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

mondjuk nem sokára megjelenés! adhatnák már az anyagokat a drágáról!!! :smile::rolleyes: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

A Big Daddy videó szerintem csütörtökön vagy pénteken jönni fog. B)

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

:sad: Késik a játék! :sad:

BIOSHOCK STREET DATE IS AUGUST 21

February 28, 2007

The headline says it all: BioShock's street date is August 21st. That's a Tuesday, for all you who might be planning your "sick" days in advance.

Let the countdown begin!

http://www.2kgames.com/cultofrapture/cultofrapture.html

Sajnálom, de legalább addig is optimalizálhatnak, csiszolhatják a játékmenetet. Na, mostmár aztán ide a Big Daddy-s videóval! :angry: :D

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Az előbbi az amcsi megjelenés időpontja volt, Európában 24-én jön ki.

A Big Daddy vadászós videó pedig maximum keddig megjelenik, hoszen Ken Levine azt mondta február 6-án, hogy kevesebb, mint egy hónapon belül kiadják. A legésszerűbb a holnapi megjelenés lenne, sűrűn kell majd frissíteni az oldalt. B)

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

A Hardwired oldalra már felkerült az új videó! :D Mindenkinek kötelező! Iszonyat nagy büntetés... :o B)

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Istendúrva videó ..kösz. Csak azt az agusztusi megjelenést tudnám elfelejteni . <_<:sad:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

A Hardwired oldalra már felkerült az új videó! :D Mindenkinek kötelező! Iszonyat nagy büntetés... :o B)

láttam korábban máshol (egy nappal :D ), de nem néztem végig, hd felbontás alap :smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

B) Remélem, mire megjelenik, már tűrhető hardverem lesz... igen jó lehet.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pat66

jó lesz a játék :wink::wink::wink:

de nem mocskolom a vinyomat ezzel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Balee

a GS cikk alapján hihetetlen lesz ez a game, teljesen szabad játékmenet, kvázi varázslat rendszer, képességek, elképesztő grafika..., már csak a gépigénytől félek, bár a Stalkernél csak kisebb lehet! :wink::smile: most szinte csak ezt a gamet várom! :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

én is nagyon várom B) :D lesznek ebben is para dolgok :D :lol: :rolleyes: xD állat egy játék lesz is B)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Eddig nem nagyon hittem a játékban, sőt, egy baromságnak tartottam... de elolvastam a cikket és hát... lesz benne SOK jó dolog az biztos. B) A sztori, a környezet, a HANGULAT, egyszóval nagyon király lesz, bár 5 éven belül nem próbálom ki :sad::smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...