Jump to content
GSForum - Segélyvonal

BioShock sorozat


takacs86

Recommended Posts

hurtNIN

akko gyülytögetni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Balee

Megnéztem ezt a közel 400 MB-s videót és le vagyok nyügözve, ez vmi hihetetlen egy game lesz, fantasztikus a hangulata, a grafikáról már nem is beszélek (ez a vízábrázolás vmi elképesztő, ilyet még nem láttam), már én is nagyon várom a játékot! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

Akkor terjessze mindenki az igét. IPB Image :lol:

Lassan jöhetne a következő adag videó. Kezdenek elvonási tüneteim lenni. :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Arch-

Akkor terjessze mindenki az igét. IPB Image :lol:

Lassan jöhetne a következő adag videó. Kezdenek elvonási tüneteim lenni. :blink: :D

igen vaalmi új már igazán jöhetne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Megnéztem ezt a közel 400 MB-s videót és le vagyok nyügözve, ez vmi hihetetlen egy game lesz, fantasztikus a hangulata, a grafikáról már nem is beszélek (ez a vízábrázolás vmi elképesztő, ilyet még nem láttam), már én is nagyon várom a játékot! :smile:

Hát unreal 3.0-ás motor mellett nem is váok mást :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

harahara

Hát unreal 3.0-ás motor mellett nem is váok mást :rolleyes:

Bioshock még mindíg Unreal Engine 2.5 egy felturbózott változatán nyugszik. Nem liszenszelték az UE3.0 motort...

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Bioshock még mindíg Unreal Engine 2.5 egy felturbózott változatán nyugszik. Nem liszenszelték az UE3.0 motort...

a guru azt írta hogy megvették hozzá a 2.5 mellé a 3.0át is, de én is 2.5-ről tudok még....

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

a guru azt írta hogy megvették hozzá a 2.5 mellé a 3.0át is, de én is 2.5-ről tudok még....

Egy alaposan átírt UE2-t használ amit a cég át is keresztelt Vengeance-re ,ennek az engine-k a korábbi változatai mentek a SWAT 4-ben és a Tribes 3-ba ,UE3-at álítólag egy vadi új játékhoz fogják használni ,álítólag az is nagy pukk lesz de elöbb kapjuk meg a Bioshockot . :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

A Vengeance (UE2.5 alaposan felturbózott verziója) mellé beépítettek elemeket az UE3-ból. Ez tény. Azt nem tudni, mennyit, de gyanítom, a vízeffektek nagy része az UE3-nak köszönhető. :wink: Emellett meg ki tudja, mi még az új motor műve. :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
MuMa01

előre ajánlok mindenkinek egy nagyon szuper hangulat teremtő eszközt ehhez a játékhoz: zöld trugyis láva lámpa! :lol: :lol: :D :D van most egy nekem és totál mintha ott lennék a raptoron :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tenderlumpling

Ebben most kislányokat kell molesztálni, vagy mi? :tongue:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ebben most kislányokat kell molesztálni, vagy mi? :tongue:

Nagyon leegyszerűsítve igen :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na, egyébként nem ilyen egyszerű a hozzáállásom. Imádtam a System Shockot, a videó alapján ez is ütni fog. Remélem. Csak milyen gép kell ehhez? Újítani kell, az tuti.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Na, egyébként nem ilyen egyszerű a hozzáállásom. Imádtam a System Shockot, a videó alapján ez is ütni fog. Remélem. Csak milyen gép kell ehhez? Újítani kell, az tuti.

SS2 nekem is nagy kedvencem. Gépigényt még nemigen tudni. Videók/képek alapján NAGY :D

Remélem jól lesz optimalizálva és nem kell majd a NASA-tól erőműveket meglovasítani B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

ÖCssém ez nagyon durva lesz :o :ph34r: :huh: :D :lol: B) Már nagyon várom , ááh ez kemény lesz....

MSOt várok jó pár dolgot amiért érdemes élni xD :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

csak fusson is a gépünkön rendesen

Link to comment
Share on other sites

Chaser

bakker ez UE2.5-ös enginel megy? :blink: egy-két képre ránéztem aztem UE3, nagyon dúrvá néz ki, és jónak tűnik, várom má :tongue:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

bakker ez UE2.5-ös enginel megy? :blink: egy-két képre ránéztem aztem UE3, nagyon dúrvá néz ki, és jónak tűnik, várom má :tongue:

nem, ez unreal 3.-al megy, csak korábban azt mondták hogy ezzel megy, de már váltottak a háromra....

Link to comment
Share on other sites

Chaser

nem, ez unreal 3.-al megy, csak korábban azt mondták hogy ezzel megy, de már váltottak a háromra....

na dejó....akkor szépen fog futni.... xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Necros_21

Megjelenési dátum!!! 2007 június. B)

Ja, és fellőtték a honlapot is. :smile:Katt ide. Nagyon szép. B)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Megjelenési dátum!!! 2007 június. B)

Ja, és fellőtték a honlapot is. :smile:Katt ide. Nagyon szép. B)

Tényleg, igényes. Igazából a játék kinézete neke furcsa, olyan műanyag, meg nem is tudom, de hangulatban biztosan odaver.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Tényleg, igényes. Igazából a játék kinézete neke furcsa, olyan műanyag, meg nem is tudom, de hangulatban biztosan odaver.

Műanyag? :huh::blink::unsure: nem értem....

Szerintem nagyon szép a grafija :smile: de nem fontos... angyon jó játék lesz ez is :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Műanyag? :huh::blink::unsure: nem értem....

Szerintem nagyon szép a grafija :smile: de nem fontos... angyon jó játék lesz ez is :smile:

Olyan furcsa, sötétélénk színek vannak benne. De nem baj, egyedi.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Tényleg, igényes. Igazából a játék kinézete neke furcsa, olyan műanyag, meg nem is tudom, de hangulatban biztosan odaver.

szerintem pedig épp hogy a valósság és az ilyen "látszik hogy játék" szélén van, néhány helyen tényleg műanyagos, sok helyen pedig valósszerűnek találom a grafot :smile:

Link to comment
Share on other sites

Necros_21

A képek nem adják vissza 100%-ig a hangulatot, a grafika szépségét. A videókban nekem nem tűnik műanyagosnak. :smile: Bezzeg a Doom3... Pfff... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...