Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Rajz, Grafika, Art


atryl

Recommended Posts

Selene

Nem kemény a kritika. Nem zavar. Bár ezt a négyzetes cucc dolgot nem értem. Ne rajzoljak négyzet alakú képeket?

Mit szólnál(szólnátok) egy kis versenyhez. Minden héten valaki mond egy témát, és mindenki azt rajzolja. Aztán közzéteszük, megbeszéljük a hibákat, kinevezzük a nyertest, és ő mondhatja a következő témát. Ha tetszik az ötlet, akkor akár lehetne a diszkoszvető az első téma.

Nincs szkennerem, szal én nem veszek részt benne.

Amúgy a lónál a papíron jó az önárnyéka, csak (íme a remek szkennere a Zolinak) a gépen kissé....Izé...Szar. dry.gifsmile.gif

Úgy értem, h komolyan rajzolj le egy embert, mert az a sötét alak bazijó lenne, ha nem kocska-emberke lenne, hanem emberi-alakja lenne.

Sok sikert, várom az újabb rajzokat! smile.gif

Amúgy ha a lovasnak a földre vetett árnyékára gondolsz, akkor elmondom, hogy annak nincs, mivel DIREKT nem adtam neki talapzatot.

A másik ló meg egy fehér ló, ami du. 4-5 örakkor készült, nyáron, tehát a fényviszonyok is így diktálták az árnyékot, szal abba aztán nem köthetsz bele, mivel abban olyanok az árnyékok. Kereshetek egy hasonló képet a neten, ha nem hiszel nekem...

Link to comment
Share on other sites

Engel
Nincs szkennerem, szal én nem veszek részt benne.

Amúgy a lónál a papíron jó az önárnyéka, csak (íme a remek szkennere a Zolinak) a gépen kissé....Izé...Szar. dry.gifsmile.gif

Úgy értem, h komolyan rajzolj le egy embert, mert az a sötét alak bazijó lenne, ha nem kocska-emberke lenne, hanem emberi-alakja lenne.

Sok sikert, várom az újabb rajzokat! smile.gif

Amúgy ha a lovasnak a földre vetett árnyékára gondolsz, akkor elmondom, hogy annak nincs, mivel DIREKT nem adtam neki talapzatot.

A másik ló meg egy fehér ló, ami du. 4-5 örakkor készült, nyáron, tehát a fényviszonyok is így diktálták az árnyékot, szal abba aztán nem köthetsz bele, mivel abban olyanok az árnyékok. Kereshetek egy hasonló képet a neten, ha nem hiszel nekem...

Kár, pedig szerintem jó lett volna.

A sima lóra gondoltam. Lehet, hogy tényleg szkennelési hiba. Így nagyon erősek a kontúrok. Sztem.

Link to comment
Share on other sites

Selene
Kár, pedig szerintem jó lett volna.

A sima lóra gondoltam. Lehet, hogy tényleg szkennelési hiba. Így nagyon erősek a kontúrok. Sztem.

Az, majd a fórumtalin (ha akarod) megmutatom az eredeti rajzot. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Engel
Az, majd a fórumtalin (ha akarod) megmutatom az eredeti rajzot. smile.gif

Kétlem, hogy valaha is eljutok egy fórumtalálkozóra. Max, ha Fehérváron, vagy jövőre Pesten lesz. biggrin.gif De azért köszi! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene
Kétlem, hogy valaha is eljutok egy fórumtalálkozóra. Max, ha Fehérváron, vagy jövőre Pesten lesz. biggrin.gif De azért köszi! rolleyes.gif

BP-n szokott lenni. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR

Hány ember szokott ilyenkor lenni és mit csináltok?

Link to comment
Share on other sites

Engel
BP-n szokott lenni. laugh.gif

Akkor talán egyszer. Amúgy hova valósi vagy?

Link to comment
Share on other sites

Selene
Hány ember szokott ilyenkor lenni és mit csináltok?

Gyu-t kérdezd, mer' én eddig még egyre sem mentem el!

Engel: Visegrádon lakom. te?

Link to comment
Share on other sites

Engel
Gyu-t kérdezd, mer' én eddig még egyre sem mentem el!

Engel: Visegrádon lakom. te?

Székesfehérvár. Visegrád az szép, legalábbis emlékeim szerint.

Link to comment
Share on other sites

Serenity
Gyu-t kérdezd, mer' én eddig még egyre sem mentem el!

Engel: Visegrádon lakom. te?

Gyu nem szokott lenni fórumtalálkozón. csak nyílt napon.

Link to comment
Share on other sites

Serenity
Hány ember szokott ilyenkor lenni és mit csináltok?

változó. volt hogy 5en mentünk... de voltunk már asszem tíznél többen is. beszélgetünk, piálgatunk, stb. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene
Gyu nem szokott lenni fórumtalálkozón. csak nyílt napon.

Sztem ő a nyílt napra gondolt, amúgy üdv.

Engel: igen, Visegrád elég pöpec kis hely... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

borz2
változó. volt hogy 5en mentünk... de voltunk már asszem tíznél többen is. beszélgetünk, piálgatunk, stb. smile.gif

És ez a szám csak nő.

Majd amikor mindenki eljön.

Kibéreljük a budapest sportarénát. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Seraphh

Halisztok mindjá küldök valamit!

Link to comment
Share on other sites

Seraphh

Mivel a forum nem engedi berakni a linket.....

Link to comment
Share on other sites

Selene
Mivel a forum nem engedi berakni a linket.....

Akkor csak Linkeld be. :-)

Link to comment
Share on other sites

Engel
Mivel a forum nem engedi berakni a linket.....

Hátő, én simán beírtam egy linket. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness

Nos sikerült elérkeznem újra ehhez a fórumhoz, sajna gépelvonásban részesültem, de elvileg már tudok hétfőnként. Nos. Ha megmondod melyik rajzról lenne szó, hát oké.

Amúgy több rajzom van itt:

http://winoxish.exp.hu

Meg lehet nézni. Jah és mondhattok kommenteket a készülő játékhoz is.

Thx all!

Ahogy elnéztem igen nagy hatást gyakorolt rád a War- és Starcraft. Különösképpen nem találtam benne semmi kivetnivalót. csak a képeket nézegettem, de amik vannak olyan szintesek mint a blizzard oldalán (mondjuk nem azokra a fotorealisztikus képekre gondolok amik a fanart galériában vannak). Amit felfogtam, hogy egy protoss jellegü sci-fi faj biztos hogy lesz benne, de hogy kik kikkel fognak csatában állni azt nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

Selene

Yep, van egy pár jó rajza, de... (pont én mondom, na mind1) használhatnál színeket...

Link to comment
Share on other sites

Serenity
És ez a szám csak nő.

Majd amikor mindenki eljön.

Kibéreljük a budapest sportarénát. smile.gif

attól félek én is smile.gif

Link to comment
Share on other sites

joxer

Régen én is tudtam szépeket rajzolni... Ma már... Ma már nem nagyon rajzolgatok. smile.gif

Majd tán egyszer nekiesek egy rajznak, azt bedobom ide! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ZaTHaR
változó. volt hogy 5en mentünk... de voltunk már asszem tíznél többen is. beszélgetünk, piálgatunk, stb. smile.gif

Piálgatás jol hangzik tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Selene
Régen én is tudtam szépeket rajzolni... Ma már... Ma már nem nagyon rajzolgatok. smile.gif

Majd tán egyszer nekiesek egy rajznak, azt bedobom ide! smile.gif

Alig várom.. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Serenity
Piálgatás jol hangzik tongue.gif

naná ,hgoy jól hangzik smile.gif és nagyon jó szokott lenni a hangulat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Serenity
Régen én is tudtam szépeket rajzolni... Ma már... Ma már nem nagyon rajzolgatok. smile.gif

Majd tán egyszer nekiesek egy rajznak, azt bedobom ide! smile.gif

ha ez megnyugtat, én sosem tudtam szépen rajzolni, ennek ellenére szívesen rajzolgatok. smile.gif bár néha kicsit ég a fejem, amikor megkérdezik, hogy "és ezt hány évesen rajzoltad?" laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...