Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain


Bold_Eagle

Recommended Posts

Cnensuska
hello allz!

valki segitene nekem annal a resznel amikor a kisgyerekkel kell menni es az oroket kene kijaccani? mert nem tom h. hogyan kell... letszi videoban ha lehet az mindent elarul biggrin.gif kocce

mar megcsinaltam..reg.. csak szolok mielott itt valki leirna v. videozna..

Link to comment
Share on other sites

CriticSpirit
Akkor kitalálom hogy egy picit rövid a játék, vagy egész idáig nyomtad? biggrin.gif

egyáltalán nem rövid sztem.amúgy sztem akció-kaland játék.elég filmes lett,a kameranézeteknek,illetv a cselekvéseknek köszönhetõen.nagyon jó lett...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Én is végigvittem. Ha lesz idõm, még vagy 2-szer végigtolom biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Makker
Akkor kitalálom hogy egy picit rövid a játék, vagy egész idáig nyomtad? biggrin.gif

Nekem nem tûnt rövidnek, kb. 10-15h alatt lehet végigtolni wink.gif

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG
Nekem nem tûnt rövidnek, kb. 10-15h alatt lehet végigtolni wink.gif

Az mostanában középkategóriába sorolható (sajna sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof
Az mostanában középkategóriába sorolható (sajna sad.gif )

laugh.gif Hátigen, manapság egy ember nem 1 vagy 2 órát ül a gép elõtt, hanem 7-et vagy 8-at

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG
laugh.gif Hátigen, manapság egy ember nem 1 vagy 2 órát ül a gép elõtt, hanem 7-et vagy 8-at

Az mind igaz, inkább kint lennén a friss levegõn, de ehelyett a doboz elõtt ülünk és nyomkodjuk a klavót! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof

Én még csak ma kezdtem el játszani vele, de tényleg nagyon jó. Az egész játék teljesen forradalmi. A történet szerintem szuper, irányításról meg annyit, hogy 1 perc után meg lehet szokni de valami fantasztikus, hogy megcsinálták. Na meg ezek a részek amik idõre mennek tényleg izgalmasak...és amikor a megölt ember hirtelen mögöttünk termet az meg tényleg parás. Szerintem ez egy nagyon frankó kis játék. wink.gif Bár nálam a full játék telepítésekor és a fõmenüben is a régi cím Fahrenheit van kiírva blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof
Az mind igaz, inkább kint lennén a friss levegõn, de ehelyett a doboz elõtt ülünk és nyomkodjuk a klavót! laugh.gif

Én minden nap vagyok a friss levegõn. Kinyitom az ablakot laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG
Én minden nap vagyok a friss levegõn. Kinyitom az ablakot laugh.gif

De nem te mész a friss levegõre, hanem az jön hozzád! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

onimusha

vagyok én eleget friss levegõn, otthon - egyetem - otthon - kondi- otthon, míg ezeket a távokat megteszem nagyon sokat vagyok outside biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

onimusha

én is ülnék szívesen 6-7 órát a masín elõtt, de max napi 3 ha jut, igaz néha a 7végék gamingról szólnak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
én is ülnék szívesen 6-7 órát a masín elõtt, de max napi 3 ha jut, igaz néha a 7végék gamingról szólnak biggrin.gif

Akkor mi egy cipõben járunk. 4 napot járok az egyetemre, este 7kor érek haza de túl fáradt vagyok ahhoz hogy játszak. A 3napos hétvégén pedig a játélk mellett tanulni, filmet nézni és végre aludni is kell. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof

Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy amikor a könyvtárban a kínai mondd valamit miután megvizsgáltuka a gyilkosság helyszínén hagyot könyvet és mennénk el. Itt mit kell csinálni? Teljesen elakadtam, nem értem mit mond. Pls help me sad.gif

Link to comment
Share on other sites

_McCheap_
Srácok! Valaki meg tudná mondani, hogy amikor a könyvtárban a kínai mondd valamit miután megvizsgáltuka a gyilkosság helyszínén hagyot könyvet és mennénk el. Itt mit kell csinálni? Teljesen elakadtam, nem értem mit mond. Pls help me sad.gif

beszélsz vele és aztmondja h segít akkor ha megtalálszneki egy könyvet a könyvtárban , na de én nemtalálom dry.gif

Link to comment
Share on other sites

_McCheap_

légyszí segítsetek , merre van a könyv a könyvtárban? nemtalálom sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof

Igen segítsetek nekünk laugh.gif DE azt nem hittem volna, hogy te is itt akadsz pont velem egyszerre meg biggrin.gif Egyébként valami kék könyv kell vagy mi, de azzal meg utána mit kel csinálni? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

3. emelet és ahol fehéren világít a lámpa ott. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof
3. emelet és ahol fehéren világít a lámpa ott. wink.gif

Megvan köszi rolleyes.gif Ezt utána le kell vinni a nagyítóhoz?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Megvan köszi  rolleyes.gif Ezt utána le kell vinni a nagyítóhoz?

nem ezt viszed vissza az öreghez wink.gif a nagyitó ahhoz kellett volna, hogy megtaláld ezt a könyvet de lusta vagyok leírni biggrin.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Meddig tart a telepítés? Én elindítottam Daemonnal de már vagy 45 perce telepíti?

Link to comment
Share on other sites

Bulletproof
Meddig tart a telepítés? Én elindítottam Daemonnal de már vagy 45 perce telepíti?

Nekem volt olyan 10 perc...de sztem ez géptõl függ. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

kuglefang

Hi! Valaki el tudná mondani nekem hogy a játéknak a vége, mégis mirõl szól? miért történik ami történik? Mert én kajak nem vágom. Van egyáltalán valami értelme vagy csak annyi hogy az indigó gyereket meg kell menteni?

Link to comment
Share on other sites

Nattefrost

Valaki meg tudná mondani, hogy mien ütemben kell nyomogatni a balra-jobbra nyilat, amikor már a végefelé a háztetõn bunyózás után a kislánnyal kéne elfutni?

Már próbáltam mindenhogy de nem sikerül.Lassan kezdve majd felgyorsítva-meghalok, ha gyorsan kezdem nyomogatni akkor is meghalok,ha közepes sebességel majd felgyorsítok akkor is meghalok.

Vagy csak én vagyok a béna?

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Na, végre-valahára sikerült feltelepíteni és azonnal el is indult. Csak foglal 7GB-ot a lemezen. Jajj. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...