Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fahrenheit/Heavy Rain


Bold_Eagle

Recommended Posts

Balee

Még nem jött ki a game?, mert szept. 6.-ra írták!

Link to comment
Share on other sites

Fhouse
Kb. annyi a köze hozzá hogy az évszázad legnagyobb hóvihara söpör végig NY-n...

Ezt lenyúlták a Max Payne 1 -bõl, ott is errõl volt szó, hogy az évszázad hóviharja tombol NY-ban.

Link to comment
Share on other sites

martin_dante
Ezt lenyúlták a Max Payne 1 -bõl, ott is errõl volt szó, hogy az évszázad hóviharja tombol NY-ban.

Kár hogy ennek értelmesebb a története... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Én a gs-tvben láttam és nagyon megtetszett. smile.gif Bár azt megnéztem volna mi lett volna ha mazur nem nyomja meg idõben a gombot amikor fut a kamionnal szemben. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Valaki elmondhatná mit kell csinálni a demóban. smile.gif Szépen megmosakodtam magamhoz vettem a kést a hullát beraktam a wc-be és mikor beszállok a taxiba valami nem ok. A csövest is mutatja nem értem miért huh.gif

Elovastam a topicot és megvan a megoldás sajna ilyen rövid biggrin.gif sajnos nem kellett sokat olvasnom sad.gif

Edited by kockaskywalker
Link to comment
Share on other sites

kirol

Még mindig semmi. sad.gif

Megjelent már egyátalán hivatalosan PC-re??

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

15.-én kellett volna megjelennie asszem. huh.gif X-boxos verziót már feltörték....

Link to comment
Share on other sites

borz2

Mi úgy tudjuk, igenbiztos forrásból hogy 20.-án kerül a boltokba. Kérdés hogy hazánkban is kerül-e.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi
Mi úgy tudjuk, igenbiztos forrásból hogy 20.-án kerül a boltokba. Kérdés hogy hazánkban is kerül-e.

Hát ha nem akkor van egy b megoldás.. rolleyes.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Bakker ez a Fahrenheit gamma egy überfaxa-atomzsír játék!!!!! IMÁDOM!!!! biggrin.gif Nagyon csúcs a demó, már várom a teljest!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

kirol

HC Gamer szerint ma jelenik meg mindenhol.

Kíváncsian várom!

Link to comment
Share on other sites

Horny_Reaper

Ez az amikor sorozatgyilkost is irányíthatunk? Torrenten már fent van

Link to comment
Share on other sites

Mariachi
Ez az amikor sorozatgyilkost is irányíthatunk? Torrenten már fent van

Igazából nem sorozat gyilkos. huh.gif Nem akart senkit megölni, de töltsd le a demót és játsz wink.gif Megéri smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Kár hogy ennek értelmesebb a története... dry.gif

Hát, a Max Payne film noir Hangulatába is marha jól beleillett a hóvihar, de az ott inkább csak a sötét hangulat erõsítéséhez kellett. De szerintem annak is értelmes volt a története, csak míg az inkább egy "rendõrsztori" volt, addig a Fahrenheit inkább okkult hangulatú szerintem.

Remélem túl sok okkultizmus nem lesz azlért benne...

Bár úgy reklámozzák mint "Paranormal Thriller"

Tetszett nekem is a demó, de nem szeretnék benne csalódni mint a Longest Journey-ben.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Felkerült a game! Aki már leszedte írjon, hogy mükszik-e!

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Hú de jó gém. Bár hogy nyolc gombot kell nyomogatni kicsit furcsa de beraktam az elsõdleges irányítást a wasd-re a másodlagost meg a nyilakra és nincs semmi gond. cool.gif Bár az irodaházban megizzadtam. smile.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

borz2

Én ennyire még nem merültem el benne, de tény a hulla huzigájása is problémát jelentett eleinte.

Link to comment
Share on other sites

Mike83

Igazán jó játék, nagyon tetszik ez az újfajta irányítás. Forradalmi újítások vannak benne, azt hiszem erre volt szükség hogy feldobja a klasszikus kalandjátékokat. A története eddig egész jó, igazából az egész játék olyan mint egy interaktív film. Elég furcsa érzés saját magunk után nyomozni, Ráadásul elég érdekes a játékmenet, mert nem tudjuk meg mi a helyes döntés, csak késõbb. Pld.: A demópályán lévõ hullát is fölösleges elrejteni, elvégre így úgy tûnik mintha teljesen tudatánál lett volna az elkövetõ (legalábbis szerintem). A hangulat-szintre viszont nem jöttem rá mire jó, lehet növeli, csökkenteni, de ezenkívûl nemigazán van eleinte még értelme...

Kicsit nehéz elsõre megtalálni a helyes dolgokat 8szinte lehetetlen), illetve kihagyunk ezt-azt... persze ennek köszönhetõen újra és újra végig tudjuk vinni anélkül hogy unalmas lenne.

Érdemes legalább egy próbát tenni, aki nem kedveli a kalandjátékokat annak is cool.gif

Úgy látom októberben elég sok pénzem fog elmenni játékokra wink.gif Fable, meg jön a FEAR, és most itt a Fahrenheit. Az elözõ fél év gyatra kinálata után végre egy kis pezsgés smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jim04

Én végigtóltam a gamet és iszonyat jó.

Mintha fílmet néztem vólna és teljesen bele tudtam élni magam.Szerintem a Feablenál jobb.A legjobb kalandjáték ebben az évben az tuti!

Link to comment
Share on other sites

Balee
Én végigtóltam a gamet és iszonyat jó.

Mintha fílmet néztem vólna és teljesen bele tudtam élni magam.Szerintem a Feablenál jobb.A legjobb kalandjáték ebben az évben az tuti!

Az elinditásával nincs gond?

Link to comment
Share on other sites

Jim04
Az elinditásával nincs gond?

Nincs

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ez tömör válasz volt! Bõvebben nem tudnád!

Link to comment
Share on other sites

zapike

ez egy hihetetlen jó játék, kész vagyok tõle. 1óta tolom és egyszerûen alig bírtam abbahagyni. nagyon jó, mindenkinek kötelezõ! cool.gif tényleg mintha film lenne

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ma már nekem is meglesz, holnap már tolom is!

Link to comment
Share on other sites

raven87

Vannak benne kemény részek! Mikor a lakásban fúj a szél és mindent elvisz magával ott izzadok most vért! Már a mikor kijutnék a lakásból mindig vissza fúj a szél pedig úgy ütöm már a billenytûzetet mint az õrült. Ráadásúl úgy hogy már majdnem az ajtónál vagyok! sad.gif Ennek ellenére jó játék!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...