Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

Warfoki

Itt jegyezném meg, hogy a következõ havi GS-hez a Planescape Torment lesz. Akinek nincs meg, az szerezze be! Bár még a felénél vagyok csak, de már most lesöpört mindent az asztalról, amit eddig zseniálisnak hittem és egyeduralkodóként átvette a terepet. :D

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Legjobbak

Morrowind

Syberia 2

Painkiller

Beyond good and evil

Legrosszabb

Wanted guns

A postal 2 is jó kifelejtettem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
rebel_-

Trine :) Az egyik nagy kedvencem az Osmos-al együtt :D

Nagyon megörültem neki hogy a Trine lett a teljes játék

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az idei szériából eddig 3 GS-em van, és bizony ez a 3. a teljes miatt. Ha nekem anno valaki azt mondja hogy teljes miatt fogom megvenni a GS-t kiröhögöm, de hát... nos ez másik topik témája lenne. Örüljünk inkább, jó cucc a TRINE nagyon, szvsz sokkal jobban jártunk mint a Painkiller "modpack-el".

Link to comment
Share on other sites

jim78

Hát nem tom én jobban örültem volna a painkillernek, lehet ez a trine is jó cucc , de biztos nem fogom feltenni (habár a pk is úgy járt volna..... idõhiány miatt )

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Hát nem tom én jobban örültem volna a painkillernek, lehet ez a trine is jó cucc , de biztos nem fogom feltenni (habár a pk is úgy járt volna..... idõhiány miatt )

Én felraktam és nem bántam meg. Nagyon ütõs cucc lett, pedig nem vártam tõle sokat(igaz szinte csak jókat hallottam róla). Sokkal jobban örülök neki, mint a Pk-nak. De hát ez szubjektív. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
nviktor91

Sziasztok.

Mostanában hogy egyetemre járok nem sûrûn veszek gamestart, évente egyszer-kétszer.

Most megvettem, mert volt benne egy csomó érdekes cikk, és kaptam hozzá egy Aliens vs. Predator 2-t. Komolyan, akkorát néztem, hogy csak na.

Kiadok 2000Ft-ot az újságért, és egy ilyen 9 éves izével szúrják ki a szemem. Olyan szívesen visszaküldeném a lemezt az AVP2-vel együtt ha lehetõség lenne rá hogy csak az újság árát kelljen kifizetnem, mert a játék meg a lemez együtt sem ér manapság 200Ft-nál többet.

Nekem ez volt a nagy csalódásom.

Megnéztem a többi számot ami idén jött ki, volt amelyikhez tök jó teljes játék volt. Pont nem azt fogtam ki. Ilyen az én szerencsém :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Freddy22

bár már régóta nem játszom a napokban ellenállhatatlan késztetést érzek hogy a bad day la c játékot újra végigjátsszam,

amit anno gs cdrõl futtattam...

de az a szomorú tény hogy nem találom azt a cd-t, és hogy internetrõl sem tudok letölteni normális nem demo változatot teljesen elkeserít.

nem szeretném megvenni a játékot de mégis akarok vele játszani (ez aztán a paradoxon)

de ha esetleg jutányosan meg lehet gs cd-t rendelni vagy vmi az tök jó lenne, vki tud segíteni ebben?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Úgy tudom lehet archív számokat venni fele áron, szerintem érdeklődj a terjesztésnél van-e még ilyesmire lehetőség (szerintem van, de ki tudja, amikor én utoljára ez iránt érdeklődtem az már nagyon rég volt).

terjesztes@idg.hu

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
monoklioszto

Sacred.

Semmi más (GS teljes) játékkal nem játszottam annyit...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
atticus005

Megpusztult ez a topic.

A legrosszabb a Vivisector( FPS a drága), ez egyértelmû. Végig se lehetett játszani mert a játék egy bizonyos pontján simán kifagyott. Bár ez inkább a forgalmazó hibája lehet. Az ok, hogy egy nagyon szánalmas bevezetõ után egyszer csak hopp ott vagyunk egy szigeten egy darab pisztollyal és persze a kötelezõ késsel. De, hogy a játékmenet kb annyiból álljon, hogy ötven azaz 50 méterenként random módon leteleportálódjon néhány aknavetõs oroszlánfejû izé... na az már sok volt(soha nem hittem, hogy leírok egy ilyen mondatot). Az uninstall mondjuk gyors volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
BurnPanda

Emberek! Akinek hibás Lara Croft The Last of Guardian adtak, azok írjanak Mocsynak, mert megnézi és ad normális kódot, amit már remélhetõleg Steamen be lehet írni! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mustang42

A mostank James Bond se egyszerû eset...

Igazából köze sincs a James Bond-hoz (HOL AZ ASTON MARTIN??),mert csak egy hentfesztivál az egész....Komolyan mondom,a Serius Sam-ben nem gyaktan le ennyi embert mint itt (Ja bocs,ott nincsenek is emberek :troll: ) + a grafika...nem vagyok grafika buz*,de komolyan mondom hogy a Scarface egy Crysis hozzá képest!

Ha már játék,esetleg nem tudnátok megoldani hogy a teljes egy (valamelyik NFS rész legyen? MAX a Most Wanted-ig )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
AmazonasKutato

A mostank James Bond se egyszerû eset...

Igazából köze sincs a James Bond-hoz (HOL AZ ASTON MARTIN??),mert csak egy hentfesztivál az egész....Komolyan mondom,a Serius Sam-ben nem gyaktan le ennyi embert mint itt (Ja bocs,ott nincsenek is emberek :troll: ) + a grafika...nem vagyok grafika buz*,de komolyan mondom hogy a Scarface egy Crysis hozzá képest!

Ha már játék,esetleg nem tudnátok megoldani hogy a teljes egy (valamelyik NFS rész legyen? MAX a Most Wanted-ig )

Nem vagyok se 007, se lövölde rajongó de én jól el szórakoztam vele kemény öt és fél órát míg a végére értem. :bliss:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
twillight

Amnesia, bármelyik.

Mert nem ártott volna valahol megemlíteni (már a borítón), hogy csak X gyártó Y termékének rendelkezésre állása esetén hajalndó mûködni, mely termék egyébként minden módon teljesen fölösleges, és nagyon drága.

Plusz a kis csoda ugye megköveteli hogy

- felrakd a steamet

- figyelmeztetés nélkül fleisntallálja magát

- sz*rik szólni indításkor is

- nem lehet tudni hogy bármi probléma van, amíg youtube-on gyanúnk alapján el nem kezdjük keresni a végigjátszást (elvégre mégiscsak túlzás hogy 10 perce a töksötét képernyõn megyünk elõre).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Godzillamessage

A 2016 utolsó GS melléklete elég ütősre sikerült. Különböző (39 cím)  dobozos játékok random kerültek a magazin mellé csomagolva.

Nekem a Fallout: New Vegas jutott. :)

Itt a cikk érdemes megnézni a játéklistát, hátha valakinek valami...

Link to comment
Share on other sites

moody

Nagyon rég nem vettem GSt, de szerintem most befizetek egyre. :) Egyébként a teljes játékok zsákba macskák, vagy pedig látod, hogy melyik játék van az újsághoz mellékelve?

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nekem (előfizetőnek) zsákba macska: ezt kaptam. Újságosnál valószínűleg lehet válogatni, ha van még miből.

Link to comment
Share on other sites

moody

wasteland 2 és batman volt abban a 6 darab gamestarban ami a tescoban volt ma.... sőt, olyan szám is volt amiből ki volt lopja a teljes játék :D még megnézem máshol is a hétvégén.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
20 hours ago, m00dy said:

sőt, olyan szám is volt amiből ki volt lopja a teljes játék :D

Az volt a melléklet mentes változat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Godzillamessage

Most 100+ Steames játék közül lehet választani egyet (de utálom ezt) és addig nézegettem, míg az Of Orcs and Men-t választottam. Remélem jó lesz, magyarítást is találtam hozzá Teomusnál.

/próbáltam kimásolni a listát, de sehogy sem sikerült.

másnak igen:

0b5fbf0155483b38dac008fb410a606f428935a1

Edited by Godzillamessage
izéé
Link to comment
Share on other sites

Razon

Innen Hitman Absolution és Splinter Cell Blacklist érdekes számomra, de mindkettő megvan :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...