Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

koy

Ezt a témát azért hoztam létre, mert érdekel, hogy kinek melyik teljes játék volt a kedvence eddig. Személy szerint nekem több is volt: Tortuga, Gothic, Syberia.

Sajnos azonban van jónéhány olyan is, amelyet föl sem telepítettem, mert nem érdekelt...Ti hogy vagytok ezzel?

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur

Ezt a témát azért hoztam létre, mert érdekel, hogy kinek melyik teljes játék volt a kedvence eddig. Személy szerint nekem több is volt: Tortuga, Gothic, Syberia.

Sajnos azonban van jónéhány olyan is, amelyet föl sem telepítettem, mert nem érdekelt...Ti hogy vagytok ezzel?

Régebben amikor se net, semmi infó, akkor faltam a demókat, videókat és az aktuális teljes játékot is... de most... :rolleyes Legutóbb a Sufferinget 1 próba erejéig, elõtte meg már nem is emlékszem mit tettem fel utoljára... nem érdekel az az igazság. Ránézek persze, most is tudom, h a Paradise Cracked volt, de ha nem kelti fel az érdeklõdésem hát nem. De nem érdekel; biztos van aki jól szórakozik vele és esetleg nem tud semmihez úgy különösebben hozzájutni (mint pl. én régebben smile.gif ) vagy modemje van; na annak jó, vagy leginkább annak, akit lázba hoz. Távol álljon tõlem, h leszóljam, de a legutóbbi 6 teljes játékból 2-t tettem fel és egy se húzta 1 óránál tovább... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

lazadio

Suffering, Gothic metal.gif

Link to comment
Share on other sites

Owen

Red Faction, Syberia

Link to comment
Share on other sites

Guest

egyértelmûen a bloodrayne

Link to comment
Share on other sites

Gagabol

Gothic,Seven Kingdoms:AA,Warcraft2.

Link to comment
Share on other sites

djuwl

Duke Nukem Manhattan Project, Syberia, Bloodrayne, The Suffering és az abszolút kedvenc S.W.I.N.E.

Link to comment
Share on other sites

Barniman

eccer már volt ilyen topicom csak már meghalt sad.gif

amúgy Syberia

Link to comment
Share on other sites

-Eszmentes-

Suffering, BloodRayne, Postal 2

Link to comment
Share on other sites

cusl

Nekem van egy rakas GS játékom (kb. 20-30), de még egyet se probáltam ki dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ballas

S.W.I.N.E. ez a legértelmesebb teljes játék!!! laugh.gif Ja és a Postal 2 biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tejeskifli

Broken Sword, Postal 2, Syberia cool.gif

Link to comment
Share on other sites

rega

Gothic , Syberia smile.gif

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s
Nekem van egy rakas GS játékom (kb. 20-30), de még egyet se probáltam ki dry.gif

Hát ez szégyen!! dry.giflaugh.gif

Nekem: POSTAL 2 rullzik biggrin.gif. BloodRayne..meg még sok, de ezek a kedvencek smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tommya

Nekem:

Syberia

S.W.I.N.E.

Dave Mirra

Link to comment
Share on other sites

koy

Bocs, hogy közbe szólok, de kifelejtettem a felsorolásból Celtic kings-et, amit szintén végig is játszottam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

koy

eccer már volt ilyen topicom csak már meghalt sad.gif

amúgy Syberia

Azt hiszem nekem is át kellett volna jobban gondolnom a topic megnyitását, mert úgy fest, hogy nem sok azok száma, akiknek kedves volt valamelyik GS teljes játék sad.gif ...

A te topicod mennyit élt meg?

Link to comment
Share on other sites

ashe

Gothic, Warcraft 2, Europa Universalis, Celtic Kings meg Robin Hood Legend off Sherwood, és Sacrifice, ezek ászok voltak.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

én még egyett se próbáltam ki laugh.gif ami tetszett volna azt már rég kijátszottam dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Bergamo
a Syberia magasan a legjobb volt wink.gif de kíváncsi vagyok az ehavi játékra
Link to comment
Share on other sites

Raven

én a legtöbbet a Dave Mirrával nyomtam a gs full gammák közül biggrin.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Bloodrayne,Duke Nukem:Manhattan Project.Ezt a kettõt vittem végig,és tök jók voltak.

Link to comment
Share on other sites

j4d3n
Régebben amikor se net, semmi infó, akkor faltam a demókat, videókat és az aktuális teljes játékot is... de most... :rolleyes Legutóbb a Sufferinget 1 próba erejéig, elõtte meg már nem is emlékszem mit tettem fel utoljára... nem érdekel az az igazság. Ránézek persze, most is tudom, h a Paradise Cracked volt, de ha nem kelti fel az érdeklõdésem hát nem. De nem érdekel; biztos van aki jól szórakozik vele és esetleg nem tud semmihez úgy különösebben hozzájutni (mint pl. én régebben smile.gif ) vagy modemje van; na annak jó, vagy leginkább annak, akit lázba hoz. Távol álljon tõlem, h leszóljam, de a legutóbbi 6 teljes játékból 2-t tettem fel és egy se húzta 1 óránál tovább... sad.gif

Egyet kell értenem veled, ezzel én is úgyanúgy voltam, de mióta van net... a legutóbb a Bloodrayne-el nyomultam de nem sokáig, be kéne tölteni csak nem volt kedvem, de sztem fogom folytatni, az tetszett, a Paradise Cracked nem keltette fel érdeklõdésem, akárcsak a legtöbb mostani full game. Nem azzal van bajom hogy nem csili-vili grafika meg ienek, hanem eccerûen a régebbi gammákból se azokat adják, amik engem érdekelnének... szép álom pl. vmi X-Wing cucc vagy ilyesmi, de hát a Lucas Arts név miatt ilyesmi álom is marad. De pl. egy másik topikban említett dolog, hogy vmi SH játékkal is szívesen játszanék... vagy valami igazán jó RPG is jöhetne...

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

Nekem a kedvenceim:SWINE, Duke Nukem,Syberia meg a Bloodrayne jut hirtelen eszembe

Ja meg Speels of Gold

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a880120

Nekem egyik edvencem a Gorky 17. Amúgy egysze boe azt írta lesz a Painkiller. Na az mondjuk nagyon sül lenne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...