Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Legjobb/Legrosszabb Teljes Játék


koy

Recommended Posts

SaltyDave

Jajj kihagytam még egy istenjátékot. A Legacy of Kain: Defiance B) na az még egy nagyon zsír játék és nagy köszönet érte a GS-nek

Issssssssssssszonyat sokszor kivittem, tipikusan az a game amit mindig elõveszek, ha nagyon nincs mit csinálni.

Link to comment
Share on other sites

TIRU

legjobbak számomra egyértelmûen a SWAT 3 és a The Suffering voltak B) Elõbbi a 4. rész megjelenéséig folyamatosan fent volt a gépemen (csak úgy mint most a 4 :D) nagyon sokszor végigtoltam, utóbbit pedig félévente egyszer lagalább elõveszem, mert az a stílus és hangulat ami abban a játékban van az egyik legjobb mind közül :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bale

The Best is: Postal2 és Morwind

Link to comment
Share on other sites

jardo

The Best is: Postal2 és Morwind

igen, ezek valóban az egyik legjobb GS teljesek. fú b@sszameg postal2-ben mennyit vadultam :lol: hej, azok a komisz ifjúévek :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ExodusMark

Legjobbak:

1.Painkiller (többször is végigpörgetem)

2.Pyschonauts (joystickkal elképesztöen filinges!)

3.Postal 2

4.Duke Nukem: Manhattam Project

5.Rainbow Six: Rogue Spear

És most pedig a legrosszabbak, a legborzalmasabbak:

1.Psychotoxic (erre nem citromot kell adni, hanem ecet díjat)

2.Warlods:Battercly IV (ilyen sz*r stratégát még nem láttam, nem értem hogy választhatták teljesnek, ha kemény 57 %-ot adtak rá)

3.Spells Of God (grafika nem zavart volna, de túl sokat akart a szarka, és emiatt mindent elszúrtak benne)

4.Mashed (gagyi)

5.Pariah (elaludtam rajta)

Edited by Marking92
Link to comment
Share on other sites

jardo

4.Duke Nukem: Manhattam Project

na ezt énis rendkívül élveztem, többször is végigtoltam. nagyon király játék :) ;)

Link to comment
Share on other sites

plesonandi

the Best: Beyond Good and Evil!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Myland

Szerepjáték fanként Nekem a Gothicok voltak a kedvenceim.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dirtingfakk

Legjobb egyértelmûen Morrowind :rolleyes:

Legrosszabb a következõ lesz: Children Of The Nile [sm15]

Link to comment
Share on other sites

Bratach

Beyond Good and Evil a legjobb!!!

Link to comment
Share on other sites

PacaGS

Legrosszabb a következõ lesz: Children Of The Nile [sm15]

Nem olyan rossz az a Children Of The Nile. Legrosszabb szvsz a Psychotoxic volt.

Link to comment
Share on other sites

Shan

Nem olyan rossz az a Children Of The Nile. Legrosszabb szvsz a Psychotoxic volt.

Mmint az elmúlt fél évbõl.

Link to comment
Share on other sites

geru45

Ufo: Afterlight

Elég korlátozott ember lehetsz. LEGROSZABB ?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

5.Pariah (elaludtam rajta)

Unalmas volt de szerintem semmi rossz nem volt benne, egyszerû tucat fps.

Link to comment
Share on other sites

Julius_Caesar

miert nem latom a legrosszabbakk kozott senkinel a sarsky es hutchot? :D az volt szerintem a legalja

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

miert nem latom a legrosszabbakk kozott senkinel a sarsky es hutchot? :D az volt szerintem a legalja

talán mert nem az volt a legrosszabb? :rolleyes:

ha így gondolo, tölts el csak 5 percet is a Fire Warrior-ral.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

miert nem latom a legrosszabbakk kozott senkinel a sarsky es hutchot? :D az volt szerintem a legalja

Senki nem merte kipróbálni :D

Link to comment
Share on other sites

Julius_Caesar

talán mert nem az volt a legrosszabb? :rolleyes:

ha így gondolo, tölts el csak 5 percet is a Fire Warrior-ral.

a firewarrior jokis jatek, nekem korabban megvolt mar, felejtheto, de messze nem olyan nagyon szar. multiban meg egesz fun.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

a firewarrior jokis jatek, nekem korabban megvolt mar, felejtheto, de messze nem olyan nagyon szar. multiban meg egesz fun.

Látod, errõl beszélek. Ez az egész olyan szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik. Én pl 2 percet nem bírtam vele, míg a Starsky-val volt 15 is :lol:

Senki nem merte kipróbálni :D

vagy már mindenki végigvitte a gabonapelyhes doboz "mellékleteként" xD

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekikezdek a Dreamfall-nak, a képi világa fogott meg a fantasy oldalon. Majd meglátjuk hogy tetszik-e, mert világ életemben kalandjáték ellenes voltam.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Nekikezdek a Dreamfall-nak, a képi világa fogott meg a fantasy oldalon. Majd meglátjuk hogy tetszik-e, mert világ életemben kalandjáték ellenes voltam.

én nem sok kalandot játszottam ki, de a dreamfall köztük volt. a top3 teljes játékok között van szerintem. csodálatos volt.

Link to comment
Share on other sites

jardo

én nem sok kalandot játszottam ki, de a dreamfall köztük volt. a top3 teljes játékok között van szerintem. csodálatos volt.

hát igazság szerint én sem szeretem a kalandjátékokat. az az érdekes h egy csomó olyan van köztük, amik teccenének (pl. sztori, ötletek, képi világ, stb.) ha nem kalandjáték lenne, hanem áttennék mondjuk akció nézetbe vagy akármibe másba... :(

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Nekikezdek a Dreamfall-nak, a képi világa fogott meg a fantasy oldalon. Majd meglátjuk hogy tetszik-e, mert világ életemben kalandjáték ellenes voltam.

Én sem szeretem a kalandjátékokat. A Dreamfall sem szerettette meg velem a stílust, de önmagát mindenképp :D. Hatalmas game, bárcsak lenne folytatása...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én sem szeretem a kalandjátékokat. A Dreamfall sem szerettette meg velem a stílust, de önmagát mindenképp :D. Hatalmas game, bárcsak lenne folytatása...

Hát amikor a jósnõ (vagy ki) beszélt vagy 5 percet akkor feladtam.... de csaj jól néz ki kár hogy már az elején fel kellett öltözni :)

Mindenenesetre nem az én mûfajom, valahogy olyan érdektelen és unalmas.. de hát aki szereti a kalandjátékokat azoknak perfekt lesz mert jobbak mint amilyenekkel eddig találkoztam.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Hát amikor a jósnõ (vagy ki) beszélt vagy 5 percet akkor feladtam.... de csaj jól néz ki kár hogy már az elején fel kellett öltözni :)

Mindenenesetre nem az én mûfajom, valahogy olyan érdektelen és unalmas.. de hát aki szereti a kalandjátékokat azoknak perfekt lesz mert jobbak mint amilyenekkel eddig találkoztam.

5 perc az semmi... játszottál volna az eredeti The Longest Journey-vel. Ott vannak igazán monumentális párbeszédek.

Amiben nem lehet lövöldözni meg csatázni az sz*r. :) Na jó szerintem nem..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...