Jump to content
GSForum - Segélyvonal

WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne


redrepa3

Recommended Posts

Madness

Lehet hogy nem olyan nagyon über, de egy kupac wyvernt gond nélkül leszedhetsz max 3 batriderrel. No mindegy.

Most volt egy marhaérdekes meccsem.

3 hum és 1 nightelffel, 2 nightelf 2 undead ellen.

Nos. Rush nem igazán volt. 2-en elszórakoztatták egymást a szélen, de a többi 6 csak creepelt. Mi 3-an mass rifli+ én priest, 1-ik priest+mortar(ő csak alapszintű priestesst hozott), később gyro, másik meg mass steam tank.Le is b*sztam az egyiket hogy nem hozott socit, meg kéne legalább knight mert az hogy van egy vödör huntink melee-nek az nem yo, osztán mi lett???

Az enemy hozott mass hipporidert, mass garg, mass pók szobrok, és picit később megjelent a mass destroyer is, meg volt pár kiméra. Utóbbit elég hamar sikerült ledarálni mert mikor támadtunk kevés volt és védtelenül. Aztán megjött a mass hippo és bajban voltunk mert közben hátulról megjöttek az undeadek a sok pókkal. Ott volt egy necces gyakás, de hála egy firelordnak ( passzív képessége jótt tett a mass léginek), meg egyéb távolsági fegyveres heroinknak (no jó, az a 4-5 steam tank is megtette a magáét biggrin.gif) visszavertük őket. Aztán a végére egy olyan brutális steam tankos, gyrocopteres, riflis írtás jött hogy méég. Tiszta jó volt az a hanghatás. cool.gif Nyertünk. Az én herom halt meg legtöbbször biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Nem fogjátok elhinni mi történt velem Bneten! Emlékeztek még a mapra amit én csináltam? Már szinte el is felejtettem, de ma reggel láttam hogy valaki MEGKREÁLTA! Mármint Hostolta! Egy olyan akit nem is ismerek! Az én gamemmel játszott!!!! Micsoda sikerélmény! Belépni sajnos nem tudtam mert épp akkor telt meg, de ez marha jó. Van akinek tetszett. biggrin.gif (leírom ebbe a topicba is hogy mindenki lássa!)

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Vazz csinálnom kellett volna screnshotot. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS
Lehet hogy nem olyan nagyon über, de egy kupac wyvernt gond nélkül leszedhetsz max 3 batriderrel. No mindegy.

Most volt egy marhaérdekes meccsem.

3 hum és 1 nightelffel, 2 nightelf 2 undead ellen.

Nos. Rush nem igazán volt. 2-en elszórakoztatták egymást a szélen, de a többi 6 csak creepelt. Mi 3-an mass rifli+ én priest, 1-ik priest+mortar(ő csak alapszintű priestesst hozott), később gyro, másik meg mass steam tank.Le is b*sztam az egyiket hogy nem hozott socit, meg kéne legalább knight mert az hogy van egy vödör huntink melee-nek az nem yo, osztán mi lett???

Az enemy hozott mass hipporidert, mass garg, mass pók szobrok, és picit később megjelent a mass destroyer is, meg volt pár kiméra. Utóbbit elég hamar sikerült ledarálni mert mikor támadtunk kevés volt és védtelenül. Aztán megjött a mass hippo és bajban voltunk mert közben hátulról megjöttek az undeadek a sok pókkal. Ott volt egy necces gyakás, de hála egy firelordnak ( passzív képessége jótt tett a mass léginek), meg egyéb távolsági fegyveres heroinknak (no jó, az a 4-5 steam tank is megtette a magáét biggrin.gif) visszavertük őket. Aztán a végére egy olyan brutális steam tankos, gyrocopteres, riflis írtás jött hogy méég. Tiszta jó volt az a hanghatás. cool.gif Nyertünk. Az én herom halt meg legtöbbször biggrin.gif

Priest + mortar???

Mass steam tank??

Mass hunt???

ohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Na pontosan ezért nem játszom én szinte soha teamet... dry.gif Minden noob odamegy... szegény Madness már kapott néhány idegösszeroppanást miattuk tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Fizixulanius

Hellósztok van fenn vki?

Link to comment
Share on other sites

Madness
Priest + mortar???

Mass steam tank??

Mass hunt???

ohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gifohmy.gif

Na pontosan ezért nem játszom én szinte soha teamet... dry.gif Minden noob odamegy... szegény Madness már kapott néhány idegösszeroppanást miattuk tongue.gif

Mass hunt után volt maci is. És képzeldd ezekkel az unitokkal nyertünk mint állat. Kldtem már a replayt?

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS
Mass hunt után volt maci is. És képzeldd ezekkel az unitokkal nyertünk mint állat. Kldtem már a replayt?

Ezt nem értem valahogy... Mindenkinek (na jó, majdnem, főleg a nooboknak) a fejében az van, hogy team=mass. Pedig NEM! És még a legevidensebb dolgokra sem képesek rájönni, hogy például paladinnal nem holy lightot kéne tápolni amikor ott csápol a hős mellett 10 footie és 8 rifle + caster meg még csapattársak, hanem jó lenne az aura is. Vagy nem mass tankot vinni mikor meglátnak 3 kimérát. Akkor már a mass gyro is jobb mert azt nem szedi szét még akár a militia is.

Ma volt egy meccsem ami nagyon meglepett. Turtle Rock, én human, ellen is, fast level2 creep majd futás harrasolni. Mit látok?? Mass tower és tech. Na gondoltam ebből valami hülye noob taktika lesz mint például expand 15 towerrel. Közben nagyon gyengén Blizzardolja a parasztjaimat. 2 arcane tower és ne is beszéljünk róla. Elmegyek (ekkor már T2 és sorc + mortar volt meg rifli tower ellen) lechekkolni nehogy már expandoljon. Féluton vok, erre "Our town is under attack!!!". Na gyorsan tp. Hát épp hogy odaértem mire szétszedte a mainemet smile.gif Aztán sikerült is neki 8-9 mortarral, de aztán azok odavesztek, a hősét megmentette egy TP-vel meg 1 mortart is. Ez azért szar taktika, mert ez ellen elég simán újraépíteni a bázist, gyorsan egy expand, aztán nyomás techelni, és csak otthon maradni ne hit&run-oljon a drága. Felfejleszted magad eléggé akkor futás szétverni a bázisát és GG. Eyébként az első attack után kilépett smile.gif .

Nem, még nem küldted.

Link to comment
Share on other sites

Madness

Akkor majd küldöm.

Ma 4 win 1 loss.

1 loss egy leaver miatt akit aztán hiába pótoltunk. Én sb+rifli, ők mass chim + valami fődi, meg rusholtak wardennel, és a harmadik cript lord (akit többek között én is irányítottam), meg pók meg mass wyrm. Driád meg leaver miatt csokireszeléktunk (meg amiatt hogy f*sz allyk nem a huntokat ölték hanem az íjászokat próbálták).

Aztán egy noob parti:

ott asszem minden fajből 1, én ork. Én mass grunt katapult, pár headhunterrel, meg egy kodóval, és a vége felé vittem batridert hogy nem csokireszelékjuk a légit. közben apám megjött meg pakolni kellett úgyhogy télleg zseléjó volt, de azt gyorsítottam és elintéztem miközben újragyártottam a bázisom. A mass huntot, meg a bázist szerette a katapult, aztán mivel egy nightelf mindkét oldalt kiesett egy időre, és a golems in the mist pályán megvolt az expandom, ezért nyertünk. De olyan f*sz ally volt pl. hogy ugat hogy én vagyok a noob, de képtelen arra hogy mikor békésen zúzuk a bázist, akkor gyógyítsa az egy darab támadás alatt lévő lovagját.

No mindegy. Next partiban hosszú töltés hosszú lag és mielőtt elkezdődött volna már vége is volt mert leaver és a többiek követték (lvl 30-40-es sszintű játékosok valahogy nem szoktak ilyenkor 3v4 közdeni cool.gif ).

Aztán volt egy olya hogy én Undead és mas pókkal indultam, a szomszéd meg hunti, és 2v2. minket visszavertek, de lennt rendesen kiillatanyagatták az egyik sereget (hero meg pár unit odaveszett), utána hamar megvolt a második herom (dk+firelord) és jó allyk sok unit és 4v1 támadtuk azt akit először mi ketten. Aztán nagy szívás volt részükröl, pókkal magma jokerrel daráltam a hülye huntikat, meg a gohulokat, utána szükség volt egy visszavonulásra, és fast expandoltam. Majd 3-4 nekro sok pók és sok jó ally és szívták a partit.

Röviden erre emlékeszem.

Majd egy olyan meccs volt még (megvan a replay) hoyg nálunk hamar egy leaver, 3 hum 1 ork (ork elment) és én lovag+ breaker, az orkkal sámán+ tau, és fast creep, sok unit, és mikor már jöttek a breakereim, meg ovlt 2 sámán akkor megindultunk és hátulról megcumiztattunk az egyik bázist, A 2 másik hum tankot, riflit castert hozott, és egyik towerezett. Szívtákk mert a breakerekkel meg a blademasterrel gyaláztam a herokat. Aztán 2v2-vé fajult a dolog de minden légi problémánkat hárította a sok jó item, mercenary, lvl 6-os mágia, és tank.

Link to comment
Share on other sites

List-en

Sziasztok beleolvasgattam egy két dologba!:smile:

Háááát én csak annyit füznék hozzá a teamgamekhez, hogy aki massol annak 80% az esélye hogy nyer:)

Mi pl 3v3 Atzunk...nagyon bejönn fölleg az uj taktikkal 2 Ne és 1 Ud imba csapat mindent bedarál..smile.gif

És persze játszottunk már lvl 40 sekkel 28 asokkal meg sorolhatnám, vannak olyan replayek is amiket elmentettünk, hogy 3 orc ellen játszottunk, szokásos imba taktikkal jöttek, mass headhunter aki még nem vágja 3man nagyon imbák:)

végén 3v1 lett belöle, és nyertünk

majd re

Link to comment
Share on other sites

Madness

És 3 farseert vagy3 shadow huntert hoztak?

Én meg úgy utálom hogy eőre tudom hogy az undead mass destroyert hoz meg lesz mellette még valami g*ci air, és mondjuk pók, vagy diád, és nem tudok semmit ellene tenni.

Link to comment
Share on other sites

Fizixulanius

Most kezdtem újra Warcraftozni és costumon nyomtam egyet hogy emlékezzek. Én a humánokat kedvelem de a többi népet sem vetem meg. Volt ellenem 2 undead, 1 humán és 1ork meg egy nightelf. Egyből be is gyakták egymást. Azt szetertném megtudni eme okos emberektől, hogy melyik a legolcsóbb, de legerősebb egység a humánoknál, mert betülneten az orkokkal mészárlok, de a humánnal kevés vagyok.

Please help. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness

Én a lovag+soceress párosításra szavazok. Esetleg melléjük siege tankot. Soceress ugyebár varázslóárfolyamon van, és ahhoz képest nagyon durva. Légire, földire polymorph, gyenge unitokra invisible (felderítésre, és titok, tetü attackra is nagyon jó), amúgy meg csak lassítás. A lovag azért jó mert barakkból hozható és gyorsan közlekedik. Meg természetesen osztja az igét meg a damage-ot. Siege tank a rakettás fejlesztéssel légi ellen jó. 3-4 ilyen és már nagyon csúnyán néz az ellenfél. De hogy, hogy jutsz el addig hogy ezek meglegyenek, az már a te dolgod.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Na, a siege tanlkos mesét meg sem hallottam. Ez csak abban az esetben jó ha az ellen légit hoz (tudom, te is ezt mondtad), tehát semmi képpen sem szabad berakni a seregedbe, "hátha air-el jön", mert minden más ellen hatástalan, ha csak nem mass tornyozik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Na, a siege tanlkos mesét meg sem hallottam. Ez csak abban az esetben jó ha az ellen légit hoz (tudom, te is ezt mondtad), tehát semmi képpen sem szabad berakni a seregedbe, "hátha air-el jön", mert minden más ellen hatástalan, ha csak nem mass tornyozik smile.gif

ha láthatatlan footmannel korábban már felderítettél akkor tudni fogod hogy kell-e. Ha nem lesz mass légi akkor 4 tankot be a bázisába miközben feléd battyog hogy megostromoljon, és ledarálni a főépületet. Arra jó. Utána lehet ütni a heroját mert az úgysem fog haza tp-zni. Nem lesz hova. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS
ha láthatatlan footmannel korábban már felderítettél akkor tudni fogod hogy kell-e. Ha nem lesz mass légi akkor 4 tankot be a bázisába miközben feléd battyog hogy megostromoljon, és ledarálni a főépületet. Arra jó. Utána lehet ütni a heroját mert az úgysem fog haza tp-zni. Nem lesz hova. laugh.gif

Ez az ideális változat. A rosszabb pedig az hogy hazaTP-zik mikor te rakod ki a tanjaidat, leöli, és neked annyi. Ő egy TP-t veszített, te az összes tankodat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Ez az ideális változat. A rosszabb pedig az hogy hazaTP-zik mikor te rakod ki a tanjaidat, leöli, és neked annyi. Ő egy TP-t veszített, te az összes tankodat smile.gif

Nos, kérem ehhez kell a skill. Támadni miközben ő támad, és akkor nem biztos hogy feltűnik neki, vagy ha igen és tpz-ni támad kedve, akkor úgy megszivatni hogy meggondolja a kilépést.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
Sziasztok beleolvasgattam egy két dologba!:smile:

Háááát én csak annyit füznék hozzá a teamgamekhez, hogy aki massol annak 80% az esélye hogy nyer:)

Mi pl 3v3 Atzunk...nagyon bejönn fölleg az uj taktikkal 2 Ne és 1 Ud imba csapat mindent bedarál..smile.gif

És persze játszottunk már lvl 40 sekkel 28 asokkal meg sorolhatnám, vannak olyan replayek is amiket elmentettünk, hogy 3 orc ellen játszottunk, szokásos imba taktikkal jöttek, mass headhunter aki még nem vágja 3man nagyon imbák:)

végén 3v1 lett belöle, és nyertünk

majd re

Ezt a meccset ami most említettél asszem én is láttam... (amennyiben a Bneten volt)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jah a tegnapi nap:

1 csapatwin és 3 solo win... Lightos napocska... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Fizixulanius
Én a lovag+soceress párosításra szavazok. Esetleg melléjük siege tankot. Soceress ugyebár varázslóárfolyamon van, és ahhoz képest nagyon durva. Légire, földire polymorph, gyenge unitokra invisible (felderítésre, és titok, tetü attackra is nagyon jó), amúgy meg csak lassítás. A lovag azért jó mert barakkból hozható és gyorsan közlekedik. Meg természetesen osztja az igét meg a damage-ot. Siege tank a rakettás fejlesztéssel légi ellen jó. 3-4 ilyen és már nagyon csúnyán néz az ellenfél. De hogy, hogy jutsz el addig hogy ezek meglegyenek, az már a te dolgod.

Köszke a segítséget, de szerintem a griffes+sorceres a király pár. Ja és még a 3 hero melléjük.

DE azért kipróbálom a takidat.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Ezt AnubisEE-től lested?? smile.gif

Mert egyébként nem lenne olyan rossz taktika, csak az a kár hogy FT-ben már nem lehet nekiállni techelni, és közben harrassolgatni blizzardal, muszáj egyből footiezni, úgy meg már lassabban megy sokkal! És ki is lehet védeni egy sima antiairrel meg dispellel. Akkor neked annyi.

Link to comment
Share on other sites

Fizixulanius

Sige tankot csak akkor érdemes gyártani ha bázisra mész vagy a tiedét akarod védeni.

Link to comment
Share on other sites

MoRpH3uS

Hát ha a sajátod akarod védeni, akkor minek?? Huntress ellen?? ohmy.gif

Másrészt air ellen is kiváló.

Link to comment
Share on other sites

Madness

A griff+soceressnek csak a fairy dragon, meg a driád meg a hasonlók okozhatnak gondot (destroyer és társaik). Egyébként a Griff sem rossz, de megállapíthatom hogy bloodmage sokat dob azon a párosításon. Rátolni az ellen heora a banisht utána mindenki attackolja a b*zit. Banishelt unit lelassul, és griff is meg soceress is extrát sebez. Még hero armorra is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Fizixulanius
A griff+soceressnek csak a fairy dragon, meg a driád meg a hasonlók okozhatnak gondot (destroyer és társaik). Egyébként a Griff sem rossz, de megállapíthatom hogy bloodmage sokat dob azon a párosításon. Rátolni az ellen heora a banisht utána mindenki attackolja a b*zit. Banishelt unit lelassul, és griff is meg soceress is extrát sebez. Még hero armorra is.

Nos kösz a tippet mindent kipróbáltam, de szerintem a papnők nem pirnak érvényesülni a griffek mellett, ezért a duó mellé még gyártottam bloodmageket és így már teljes sikert arattam.

a Siege tank **ar inkább gyártok mortar teamet ha házra megyek, mert távolról az a király, bár a siege tank a madarakat is lepuffogtatja azért inkább lövök távolról ,mint 10 centiről.

Link to comment
Share on other sites

Madness

siege tank pl. akkor zseléjó mikor az enemy mass destroyerrel jön, mert akkor a griff én a soceress halott. A herodról nem is beszélve. Viszont 6 tank ledarálja őket a f*szba. És csak 200 zseton darabja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...