Jump to content
GSForum - Segélyvonal

WarCraft III: Reign of Chaos + The Frozen Throne


redrepa3

Recommended Posts

Dante2

Minden fajnak megvan az erőssége, de nekem az elfek tetszenek. Bárhol bármikor bárkit ... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Ezzel ugy nem értek egyet, a felderítés igenis fontos dolog, ha benn van az ellen városában egy sentry wardod vegy egy shaded akkor az egész játék alatt folyamatosan tudni fogod hogy mit csinál. Nem érhet meglepetés, tudod hogy mikor kell aggresszívnak lenni és mikor inkább csak gyüjtögetni az egységeket, creepelni stb. Team gameben tényleg nem fontos de szvsz 1v1-ben ez a játék egyik alapja. A láthatatlanság pedig támadásra is nagyon jó, csinálsz 5-6 mortar teamet, láthatatlanná teszed őket, bemész velük az ellen városába, és még azelőtt leszed a főépületét meg még 1-2 épületet mielőtt odateleportálhatna. Vagy akár egész seregeket lehet láthatatlanítani.

Énn továbbra is csak azt mondom, hogyha akkor támadsz mikor nincs otthon akkor mindegy mit gyártott.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Nincs kedve valakinek 2 vs. 2-t jatszani a Warcraft III REIGN OF CHAOS-sal? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Nincs kedve valakinek 2 vs. 2-t jatszani a Warcraft III REIGN OF CHAOS-sal? biggrin.gif

Mikor? Milyen néven vagy stb.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Ugy 9-kor?

En Gamu vagyok es te?

Link to comment
Share on other sites

Madness
Ugy 9-kor?

En Gamu vagyok es te?

Asszem Guzmi néven futok a RoC-ban. Reggel vagy este 9 kor?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Most reggel! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
Most reggel! biggrin.gif

Ok. 1 per és fennt vagyok. Channel?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Nem tudom mi a nevuk, de pl. a legfelso?

Link to comment
Share on other sites

Madness
Nem tudom mi a nevuk, de pl. a legfelso?

Gyere a Warcraft iii hun-1 re

Link to comment
Share on other sites

Madness
Ok!

Nem látom hogy fenn lennél battle.neten

Link to comment
Share on other sites

Madness

Amíg előkerülsz nyomok egy 1v1-t.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Nincs kedve valakinek 2 vs. 2-t jatszani a Warcraft III REIGN OF CHAOS-sal? biggrin.gif

hm... 2v2-röl ju eszembe. hát a sok láma megy rt-zni, mert azt hiszi, ha bból lvl 99 akkor már megver bárkit 1v1-ben. szóval hagyjátok rt-t és nyomjátok solot, az az igazi kihívás. wink.gif de azt mondjuk nem mondom, hogy ne at-zzatok, mert a jó, csak nem mindegy kivel játszod... mind1, de azért ott is van, hgoy berak vmi über gosu-t és csak pislogtok, úgy le rusholnak titeket. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
hm... 2v2-röl ju eszembe. hát a sok láma megy rt-zni, mert azt hiszi, ha bból lvl 99 akkor már megver bárkit 1v1-ben. szóval hagyjátok rt-t és nyomjátok solot, az az igazi kihívás. wink.gif de azt mondjuk nem mondom, hogy ne at-zzatok, mert a jó, csak nem mindegy kivel játszod... mind1, de azért ott is van, hgoy berak vmi über gosu-t és csak pislogtok, úgy le rusholnak titeket. tongue.gif

Éppenhogy az at az aminél megmutatkozik hogy kik értik. A sima team game, amikor random társat kapsz sokkal szarabb. 1v1-t szívből gyűlölöm.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Éppenhogy az at az aminél megmutatkozik hogy kik értik. A sima team game, amikor random társat kapsz sokkal szarabb. 1v1-t szívből gyűlölöm.

mintha nem ezt magyaráznám? wink.gif 1v1-et meg nem játszák, mert sok a negatív élmény biggrin.gif szóval lol... mind1, azt játszik a noob amit akar. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
mintha nem ezt magyaráznám? wink.gif 1v1-et meg nem játszák, mert sok a negatív élmény biggrin.gif szóval lol... mind1, azt játszik a noob amit akar. unsure.gif

Van olyan team tactic is amihez noob vagy bármennyire legyél is pro 1v1-ben.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Van olyan team tactic is amihez noob vagy bármennyire legyél is pro 1v1-ben.

mire gondolsz? mert sztem ez nem egy olyan kérdés....

Link to comment
Share on other sites

Madness
mire gondolsz? mert sztem ez nem egy olyan kérdés....

Arra hogy 1 valaki adja az aranyat a másiknak, és nem gyárt unitot, az meg olyan mass huntresst nyom hogy leesel a székről, mert olyat nem látsz 1v1-ben. 3v3-ban ezzel simán lehet verni bárkit.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Arra hogy 1 valaki adja az aranyat a másiknak, és nem gyárt unitot, az meg olyan mass huntresst nyom hogy leesel a székről, mert olyat nem látsz 1v1-ben. 3v3-ban ezzel simán lehet verni bárkit.

ez olyan mint egy tech... egy rush és kész... mert 2v3 az nem igazán fair, mivel az egyik arannyal tápolja a másikat... szal ez hülyeség... tehát nem sok értelme van. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness
ez olyan mint egy tech... egy rush és kész... mert 2v3 az nem igazán fair, mivel az egyik arannyal tápolja a másikat... szal ez hülyeség... tehát nem sok értelme van. smile.gif

A nagy pudingt olyan mint egy tech. Az szerinted technek minősül ha az egyik játékos az elején 5-ből 4 wispel építkezhet? 1 Hunt hall, 1 oltár, 1 moonwell, 1 gyár.

Aztán pillanatok alatt kezdi építeni a másik két gyárat, és mire megjön az a rush addigra már olyan eszméletlen tempóban dőlnek a huntik hogy nincs az a mennyiségű íjász ami megállíthatná.

Link to comment
Share on other sites

redrepa3
mintha nem ezt magyaráznám? wink.gif 1v1-et meg nem játszák, mert sok a negatív élmény biggrin.gif szóval lol... mind1, azt játszik a noob amit akar. unsure.gif

Már nem azért de nem te vagy a noob? smile.gif Mintha kb 3 napja kérdezted volna me hogy a modemedhez érdemes-e megvenni a gémet. Na m1. Én solozni szoktam. Igaz abban kisebbek a lehetőségek, meg egy teljesen más világ mint a team, de van egy pár előnye: egyrészt ebben lehet igazán tanulni, kitapasztalni a dologkat, mert teamben a csapattársaid kijavítják a hibáid. 2. nincsenek leaver meg discer csapattársak, ha az opponent discel az meg egy freewin szal semmi probléma. Nem tudom hogy miért utálom a solot Madness.

Link to comment
Share on other sites

redrepa3

Bocs az elgépelésekért, elöbb utóbb rá kéne szoknom hogy átnézzem a szöveget mielőtt elküldöm smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Madness

Azért utálom a solo-t mert semmiből nincsen kellő mennyiség. Se alapanyagkból, se unitokból, semmiből. 40 felé kell egyszerre figyelni, és folyton KisTehén!tatják az embert, egyszerűen lehetetlen rendesen kibontakozni. Ha meg véletlenül jó úton haladok a kibontakozás felé akkor helyből b*szhatom az egész meccset mert úgyis otthagyja a másik, mielőtt még lenne valami fényes győzelmem. Különös tekintettel a szintezésre, és az ellenfelek beválasztására, utálom az egész zselé blizzardteamet, mert egyszerűen nem bírom megérteni hogy egy 3-as 4-es szintűvel 1000x több bajom van mint egy 29-es szintűvel. Team game-ben rádaásul lehet kombinálni a megfelelő unitokat, és nincs olyan hogy valaki lerusholja a másikat, mert egy normális team-et szinte lehetetlen lerusholni. A rusholást amúgy is utálom, mert az nem fun hogy lvl 4-es heroval fejezem be a játékot. Egy 10-es szintű paladinnal befejezni sokkal hangulatosabb, főleg úgy hogy egyszer sem halt meg a játék folyamán. Különben meg 1v1-ben az életben nem tanulod meg hogy irányíts egyszerre 2 bázist. Az egy dolog hogy nincs probléma olyan emberekkel akik csak azért mennek játszani hogy leölják a csapattársukat. Rendes 1v1-ben nem látsz olyat hogy 30 kiméra, és 3x ennyi gargoyle mészárolja egymást, hippogriffekkel megspékelve.

Link to comment
Share on other sites

Dark_Lord
Már nem azért de nem te vagy a noob? smile.gif Mintha kb 3 napja kérdezted volna me hogy a modemedhez érdemes-e megvenni a gémet. Na m1. Én solozni szoktam. Igaz abban kisebbek a lehetőségek, meg egy teljesen más világ mint a team, de van egy pár előnye: egyrészt ebben lehet igazán tanulni, kitapasztalni a dologkat, mert teamben a csapattársaid kijavítják a hibáid. 2. nincsenek leaver meg discer csapattársak, ha az opponent discel az meg egy freewin szal semmi probléma. Nem tudom hogy miért utálom a solot Madness.

eeeeeeeeeeeeeek.... olvass vissza.... három napja még nem is léptem fel a fórumra....... eeeeeek... nekem megvan már egy ideje... kicsit több odafigyelést kérem... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...