Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Cyberpunk 2077


-OJ-

Recommended Posts

XCube
1 hour ago, Cori said:

A fő story maga olyan 30 óra + side content megint 30-40, 100 óra se lesz a játékban, de mondjuk nekem ez plussz pont. :D Egyelőre én is nyomogatom, jó cucc, jó a világ, karakterek, habár tele van gyermeteg hülyeségekkel, ami vagy ki lesz javítva vagy így marad. Igazából a gameplay szórakoztató, szval ha a story jó lesz akkor ez nála már nyerő játék lesz.

Eddig a leggyorsabb küldetésem is egy órába tellett, mert mindent elolvasok és megnézegetek (akárcsak a Morrowind -ben annak idején). A városban is szeretek random rohangálni és felfedezni. Így szerintem meg lesz a 200 óra corporate, utána meg ott van még a másik két háttér.

Btw ő az én V -m:

C9C2DDCE357CBE6F731BBB4F5C5F4F20FEBB183F (3440×1440)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Emberek, ez a játék epikus... . Remélem, hogy mindenki, aki nem most játssza elkerül minden spoilert... .

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
8 hours ago, XCube said:

Emberek, ez a játék epikus... . Remélem, hogy mindenki, aki nem most játssza elkerül minden spoilert... .

Eddig sikerült. Mivel egy előzetest nem láttam, így még az Act1 vége is meglepetésként ért:cool:

 

Most Pacifikát pucolom az állatoktól, és Panam küldijeit csinálgatom.

Lv18 / Sc35

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Sííííírok :biglol::biglol::biglol:

Spoiler

cyberpunk2077_2020122q9j5k.jpg

cyberpunk2077_2020122j0kuf.jpg

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

-OJ-

LOL,

Spoiler

V mint Vincent?

For real? :biglol:

Link to comment
Share on other sites

Cori
17 hours ago, -OJ- said:

LOL,

  Reveal hidden contents

V mint Vincent?

For real? :biglol:

Spoiler

"Örülünk, Vincent?"

 

Link to comment
Share on other sites

Edemking
On 1/6/2021 at 5:02 PM, -OJ- said:

LOL,

  Reveal hidden contents

V mint Vincent?

For real? :biglol:

Ez valahol tényleg kiderül vagy csak te raktad össze fejben ? :D

Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, Edemking said:

Ez valahol tényleg kiderül vagy csak te raktad össze fejben ? :D

Szóba jön bizonyos questeknél. :D 

 

Egyébként újra nekiültem, 1 hét kihagyás után. Tetszik a dolog, de azért tele van olyan nagy hülyeségekkel, mintha nem is ültek volna rajta 8 évet. 

Főstoryt kinyomom, a mellékküldikkel még nem tudom mi lesz, majd eldöntöm. Nagyon rövid egyébként, 16 óránál vagyok, ebbe számoljunk bele checkpoint visszatöltést stb lehet van majdnem 20 de ettől nem több, és lassan act3-ba vagyok ami meg a játék vége.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Én az egész térképet pucolom, és 80 óra után (statban ennyit mutat) még mindig nem unom. Sztoriban a közepén tarthatok csak, a Voodoo Boysokat kell felkeresnem, Takemura pedig még csajjal akar beszélni a parádén. 

 

4 hours ago, Edemking said:

Ez valahol tényleg kiderül vagy csak te raktad össze fejben ? :D

 

Az Automatic Love küldiben hív így a... társalkodó személy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-
On 12/20/2020 at 9:57 AM, Edemking said:
  Hide contents

Fun fact: egyszer csak random kóboroltam a városon kívül és megtaláltam a helyet ahol ez történik. Dex teste még mindig ott van és a fegyverét el tudod venni tőle. :D 

 

Én is megkerestem, és találtam mellette egy hűtőt,

Spoiler

tele olvadt jéggel és egy hullával, amivel akkor semmit nem lehetett kezdeni.

Nagyot néztem, mikor vissza kellett oda mennem, és kiderült, kicsoda a tag :whoa:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
31 minutes ago, -OJ- said:

Kint az 1.1-es patch

Ha valaki PC-n tolja patch után az dobjon egy kis infót mennyivel lett jobb az optimalizáció megjelenéshez képest.

Link to comment
Share on other sites

XCube
4 hours ago, kaszman1 said:

Ha valaki PC-n tolja patch után az dobjon egy kis infót mennyivel lett jobb az optimalizáció megjelenéshez képest.

Sokkal jobb. Az 1.06 és ez az új 1.1 hozott nekem helyzettől függően kb. 20 - 30% teljesítménytöbbletet.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
10 minutes ago, XCube said:

Sokkal jobb. Az 1.06 és ez az új 1.1 hozott nekem helyzettől függően kb. 20 - 30% teljesítménytöbbletet.

Ezt örömmel hallom. Mellesleg mennyire bugos még? Ilyen teleportáló rendőrök, meg AI marhaságok még gyakoriak?

Úgy döntöttem lehet újra előveszem, csak egy ideje nem követem a fejleményeket patch téren, mert csak a sárdobálás megy mindkét oldalról. Minden marhasága ellenére nagyon érdekelne a sztori, meg a világ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

Vizsgaidőszak vége itt az ideje lazulni. Azt hiszem el leszek egy darabig a térkép méretét nézve.... :D  (Közbe meg mehet az ingyen "szauna" ha értitek mire gondolok.... :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
jagdtigger

Kivégeztem az első kört, nomád karival céges végződés. Nem kellett volna.....  Újrakezdtem megint egy nomáddal de ezúttal ott fogom átb@szni az összes céget ahol csak lehet.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
On 3/30/2021 at 7:53 PM, jagdtigger said:

Kivégeztem az első kört, nomád karival céges végződés. Nem kellett volna.....  Újrakezdtem megint egy nomáddal de ezúttal ott fogom átb@szni az összes céget ahol csak lehet.

A többi befejezés sem sokkal jobb

Spoiler

mindegyikben meghalsz, csak a körülmények változnak

 

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger
1 hour ago, -OJ- said:

A többi befejezés sem sokkal jobb

Ott legalább nem laborpatkányként......

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
8 minutes ago, jagdtigger said:

Ott legalább nem laborpatkányként......

A végén ott sem.

Nekem tetszett az Arasaka befejezés, ráadásul az az egyetlen, ahol baráti viszonyban maradsz Takemurával, a többiben mindig a pokolba kíván.

És Takemura egy bro, nem szívesen toltam ki vele.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger
2 minutes ago, -OJ- said:

És Takemura egy bro, nem szívesen toltam ki vele.

Ez azért elég erős volt, inkább tipikus "corpo rat". Összeállt veled mert nem akar megdögleni meg pont kapóra jössz a céljai eléréséhez.... Takemura meg amúgy is megpatkol amikor beszélgetsz azzal a nővel és lerohannak szóval scheißegal.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-
10 hours ago, jagdtigger said:

Takemura meg amúgy is megpatkol amikor beszélgetsz azzal a nővel és lerohannak szóval scheißegal.

He-he-he.

Csak akkor, ha sorsára hagyod.

Ha megmented, utána végig melletted lesz, az Arasaka befejezésben is vele beszélgetsz az űrállomáson, nem a tudós krapekkal. És láthatóan megviseli, hogy nem tud segíteni rajtad, vele jóval hatásosabb a corpo befejezés.

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger
3 hours ago, -OJ- said:

Csak akkor, ha sorsára hagyod.

Na ja, már ha előtte a netrunneres résznél nem kell beleküldenem az összes létező skúlómat abba pacákba hogy megfeküdjön még lehet el is gondolkodtam volna..... :dry:  Épp elég volt a saját bőrömet menteni, azt is csak éppenhogy mert elég csúnyán kiluggattak....  A céges véződést meg soha többet nem játszom meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

Ma hajnalban végeztem a nomádos végződéssel. Fényéveket ver a corpo változatra...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jagdtigger

shuttle.jpg

:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...