Jump to content
GSForum - Segélyvonal

pcmester küzd - átmenetileg magában


pcmester

Recommended Posts

SkyBird
:fetreng: Hát ez tényleg jó. Úgy gondolod, hogy mi törjük fel neked azt a programot? És írjuk meg privátba? :hukk:
Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

@Pcmester: Még a Windowst se tudod használni, szerinted az Assembly nyelv menni fog neked? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bowie

Feltörés helyett használd inkább a NirSoft-féle RunAsDate nevű programot. http://www.nirsoft.n...un_as_date.html Ha ez egy pl. 15 napos próbaverziós program, akkor állítsd be neki az a dátumot, amikor a 15 nap indult.

 

Bár azt nem nagyon értem, miért elengedhetetlen számodra a mono hang, de mintha régen a Realtek meghajtóprogramokban lett volna ilyen lehetőség.

 

De pl. a VLC tud ilyet külön program nélkül is.

 

RPj6P.png

Link to comment
Share on other sites

pcmester

SOS!!! Egy Firefox újraindítás után rám szakadt a "pokol", ugyanis már az oldalsávban megnyíló könyvjelző helyett meg még az Eszközök/Kiegészítők helyett is a SafeFindert kapom, tehát már szinte minden helyett azt kapom, és ez már nagyon kétségbeejtő!!! Ez most zsarolna engem?! Legközelebb holnap délután vagyok a saját gépemen, de most már segítsetek VÉGLEG elpusztítani a SafeFindert (mert lassan már böngészni se lehet tőle)!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

GOTO #277

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Ezt hogy érted? Már mondtam, hogy nem akarok újra telepíteni, csak attól akarok végleg megszabadulni!

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Olvasni csak tudsz. ;) Ne a végén kezd a szöveget, bár azt is mondtam már, hogy érik az az újratelepítés.

Ha egyenként értelmezed az elejéről, amit a linkelt posztban írtam, akkor mire jutsz?

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Ne rávezetni próbálj, hanem a megoldást áruld el, jó? (angry face)

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Újratelepítés. Világos?

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Ezt hogy érted? Már mondtam, hogy nem akarok újra telepíteni, csak attól akarok végleg megszabadulni!

Nem követtem, hogy eddig hogyan próbáltál megszabadulni tőle, úgyhogy bocs, ha olyat mondok, ami már megvolt.

1. töltsd le, és telepítsd fel a Malwarebytes Anti Malware programot, frissítsd az adatbázisát, és mehet a mélyvizsgálat. Elég az ingyenes, nem kell a kipróbálható PRO. (https://www.malwarebytes.org/mwb-download/thankyou/)

2. töltsd le a Kaspersky rescue CD-jét, írd ki, és cd-ről indítva a gépet vizsgáltasd át vele. (http://rescuedisk.kaspersky-labs.com/rescuedisk/updatable/kav_rescue_10.iso)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na jó, elegem van.

 

Holnap estig mindenki mondja el, amit még ehhez a témához gondol, szombat reggel "záródnak az ajtók", és befejezzük ezt a gyagyás hülyeséget, az SOS-eket, a segítségkérés helyetti felszólító mondatokat, a nyűglődést, a haldoklást, mindent. Egy ideig vicces volt, most már nagyon nem az.

 

Úgyhogy bezárom a témát, pcmestert pedig megkérjük, hogy fáradjon át egy másik fórumba a problémáival. Javaslom a Prohardvert!

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Most már komolyra fordítom a dolgot! Már én is beláttam, hogy "kiöregedett" a hardverem, úgyhogy informálódás gyanánt javasoljatok valami jó, de olcsó (lehetőleg fekvőházas) gépet (merevlemez nélküli is jó, mert az már van)...

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Ha most azt mondanám, hogy minden gép jó, ami(g) elég messze van tőled, akkor megsértődnél, úgyhogy nem mondom. Bocs.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Akkor inkább ajánlj valamit...

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Adj pénzt egy ismerősödnek (aki ért a PC-khez), hogy vegyen egy tűrhetően erős gépet, telepítse fel rá a Windows 10-et, vírusirtót, meg amit még kötelező, csináljon neked egy korlátozott felhasználói fiókot, és ne mondja meg a rendszergazdai jelszót.

Te meg addig vidd el a floppyjaidat a 8. kerületbe, ott most lomtalanítás van. Ha vannak program CD-id, azokat is.

Ennél jobbat nem tudok ajánlani.

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

Vannak olyan boltok, ahol lehet kapni irodákból leselejtezett, nagyon jó állapotú gépeket. Dell, Hp többnyire.

Nem tudom mennyit szánnál rá, normálisakat lehet már kapni 30-tól, 60 körül már i3-asokat adnak.

Pl itt egy cég, aki ilyenekkel foglalkozik: http://www.computerimperium.hu/hasznaltpc.htm

A honlap elég "érdekes", ha lejjebb görgetsz, akkor képként bent vannak a konfigok, még lejjebb táblázatszerűen az árlista.

A kis formátumú gépek nem biztos, hogy jók hűtés/szerelés/alkatrészcsere szempontjából. De pl a Dell 760-790-ig szerintem már jónak mondhatóak.

Arra viszont számíts, hogy ezekbe már valószínűleg nem tudsz floppy meghajtót tenni.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Itt (amit MSI linkelt) ezt találtam érdemesnek:

HP_6005_Pro_SFF.jpg

Mit a véleményetek? Mennyire jó ez? Egyáltalán megérné-e (persze házhoz szállítással együtt)?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

És még a floppymeghajtónak is van benne hely...

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Pontosan, TheSaurida, ezt észrevettem már én is..., de szerintetek mennyire jó ez a gép? Mert nekem teccik... :)

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Az otthoni gépem minden paraméterében "rosszabb" ennél, egyedül egy 1 TB-s HDD, amivel több, és (nekem) jó.

Link to comment
Share on other sites

Get_in_the_Game

A házban a helye megvan, ettől függetlenül nem biztos, hogy az alaplapon is van csatlakoztatási lehetőség. Ezt azért nem árt észben tartani. Attól függ milyen alaplap van benne.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ok, de ha már ilyen olcsó, vegyél hozzá egy Windows 7 Home licencet is, hogy egyszer és mindenkorra letudjuk ezt a crack/warez szarakodást! A termékkulcsával rögtön tolhatod rá a Windows 10-et.

Link to comment
Share on other sites

pcmester

Nem, nem lesz Win7!! Maradok 32 bit Win8!! :dühös: Viszont ne hasonlítgassátok, hanem magát a konfigot véleményezzétek, please!

Link to comment
Share on other sites

payskin

De nincs 32 bites Windows 8-ad, ami nincs, annál nem tudsz maradni. :fal: Ne legyél már ennyire hülye. 10 ezer forintért az egy nagyon jó vétel.

Link to comment
Share on other sites

Nuker

Legális Windows7 frissítve legális Windows10re, vagy warez Windows8? Nehéz döntés. :) A gép OK.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...