Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vélemények a PC World friss lapszámáról


hmolnarj

Recommended Posts

petzolkri

Imádjuk a pcworld magazint!

Link to comment
Share on other sites

payskin
:hmm::hááát:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hmolnarj

pcw_dvd_201607_n.jpg

---

Nem feltétlenül silány termék az, amelyen a Made in China felirat díszeleg, sőt egyre kevésbé működik a sztereotípia. Júliusban megmutatjuk, hogy miként emelkedett fel az IT-piacon Kína, valamint a keleti ország legjobb és legrosszabb termékeit is felsorakoztatjuk. Ezzel párhuzamosan a legjobb megfizethető gamernoteszeket, játékmotorokat is felkutatjuk a 100 legjobb applikáció mellett, és a modern böngészőket is megversenyeztettük. A lap mellé két teljes verziójú szoftvert, valamint a GameStar teljes tavalyi évfolyamát adjuk ajándékba. A részletes tartalmat itt találjátok: pcworld.hu/tartalom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
petzolkri
:éljen:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
hmolnarj

pcw_dvd_201608_n.jpg

---

Véget ért az ingyenes Windows 10-es frissítési akció. Tapasztalatunk és a piaci visszajelzések szerint sokan nem éltek vele, tömegek ragadtak a Windows 7-es rendszerüknél. Ezen felbuzdulva augusztusi számunkban ismét elővesszük a még mindig népszerű rendszert, és megmutatjuk, hogy miként lehet modernizálni azt. Friss lapszámunkban ezen felül megkeressük a leggyorsabb vírusvédelmeket, a legjobb Z170-es alaplapokat, és a VR-programozás világába is bemerészkedünk. A részletes tartalmat itt találjátok: pcworld.hu/tartalom

 

Link to comment
Share on other sites

lackken

Nem tudom regisztrálni a NOD-t hiba üzenetet kapok

A webhely nem érhető el

biztonsagizona szerverének DNS-címe nem található.

ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

hmolnarj, ha megjöttél a HelloWorld táborból, mesélhetnél arról, hogy hogy működik ez a Minecraftban csinálok robotot, ami helyettem bányászik, mert erre én is azt mondom, hogy hoppácska! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hmolnarj

pc_world_cimlapok_screenshot_20160830112937_1_original_760x760.jpg

---

Kezdődik az iskola, ezért több éves szokásunkhoz híven szeptemberben megkerestük a legjobb megfizethető noteszgépeket és okostelefonokat, amelyekkel érdemes elindulni a suliba. Friss magazinunkban ezen felül összegyűjtöttük a gyártók előtelepített alkalmazásait, és hasznosságuk alapján osztályoztuk azokat, megnéztük hogyan áll Magyarország kibervédelme, valamint a legfontosabb biztonsági tippjeinket is egy helyre gyűjtöttük. A részletes tartalmat itt találjátok: pcworld.hu

Link to comment
Share on other sites

fakesz_pcw

ESET licenckulcs igénylésnél az alábbi hibaüzenetet kapom:

 

Érvénytelen vagy már lejárt havi kód!

Edited by fakesz_pcw
Link to comment
Share on other sites

payskin

Arra tippelek, hogy a mondat második felében van a rejtély kulcsa, csak nem az az eset (LOL, érted, eset!), amire a hibajelzés írói gondoltak. ;)

Link to comment
Share on other sites

fakesz_pcw

Ha ESETleg( :) ) arra célzol, hogy csak 1-jétől élne a kód, akkor sajnos a helyzet változatlan.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Pedig annyira bíztam benne. :) Hát, innentől jön majd a főnök, aztán intézi...

Link to comment
Share on other sites

msebok

Sziasztok,

 

Nekem is még az Érvénytelen vagy már lejárt havi kód! üzenet jön az igényésre. :(

Link to comment
Share on other sites

fakesz_pcw

Jelentem meggyógyulta magát! :oké:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Halleluja! :hááát::D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
hmolnarj

pc_world_cimlapok_screenshot_20161006091922_1_original.jpg

---

Megérkezett az ősz, és vele együtt az októberi PC World is. A friss magazinunkban leteszteltük a legjobb DDR3 és DDR4 mobilokat, lemérve azok sebességkülönbségét. Utánajártunk, hogy vajon mennyi VRAM-mal érdemes számolni, érdemes-e még egy esélyt adni a modern alkalmazásoknak, és hogy miként figyelhet meg bennünket a telefonunk. Hamarosan érkezik a részletes tartalmunk is!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
frigoka

Több számban is volt Minecraft tipp. Ezt a programot, hogyan lehet megvenni? A minecraft.net-en próbáltam megvenni, de se a MasterCard, se a VISA kártyát nem fogadja el. Ezekkel a kártyákkal stream-en gond nélkül tudtam vásárolni.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szia frigóka! A családban összesen 6 megvett példányunk van onnan, mind MasterCarddal lett véve, ebből kettőt én vettem személyesem a sajátommal. Biztos, hogy rendes, dombornyomott, MC bankkártya és a nem hitelkártya?

 

Kipróbáltam:

b7CfmHz.png

 

Felismeri kártyaszámról, hogy MasterCard, minden ok, nyomhatnám a gombot a fizetéshez.

Link to comment
Share on other sites

frigoka

Köszönöm a választ, de eddig nekem is sikerült eljutni. A PAY lenyomása után kapom az üzenetet.

Eddig területi tiltásra gondoltam, de a válasz alapján Magyarországról is engedélyezett a vásárlás.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hááát, bocsi, de azt most nem próbálnám meg. :D Illetve, de, nagyon szívesen bárkinek, csak előbb tolja át hozzám a pénzt. ;)

Link to comment
Share on other sites

frigoka

Sikerült megvásárolni.

Először az ismerős Paypal kártyájával próbálkoztunk, de azzal szintén nem ment, majd MasterCard bankkártyájával végre igen.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Klassz! Jó szórakozást kívánok hozzá! Ha bármiben tudok segíteni, a játékok témakörben van Minecraft téma. Bár most már egy éve rá sem néztem, de az alapok azért még megvannak. ;)

Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

pc_world_cimlapok_screenshot_20161102132709_1_original.jpg

---

Nem egészen 25 évvel ezelőtt, 1992. januárjában jelent meg az első PC World magazin - ennek örömére az elkövetkező három hónapban visszaemlékszünk a mögöttünk hagyott évekre, bemutatva az informatika fejlődését, valamint a lap kiemelkedő személyiségeit. Az ünnepre extra ajándékokkal is készülünk, novemberben rögtön három teljes verzióval és egy ajándék magazinnal, valamint +8 oldalnyi tartalommal. Novemberben bemutatjuk a Windows tíz ellenségét és barátját, megkeressük a legjobb okostelefonokat, 4k monitorokat és ultrabookokat, valamint a HDR-tévék körmére nézünk. Hamarosan érkezik a friss lapszámunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
hmolnarj

pc_world_cimlapok_screenshot_20161130153052_1_original.jpg

---

Vajon tényleg minden esetben olcsóbb a Windows, mint a Mac? Az IBM szerint nem feltétlenül, ezért friss lapszámunkban utánanéztünk, hogy a kék óriás számítása a magyarországi piacra is érvényes-e. Tippjeinknél pedig utánanéztünk, hogyan futtatható egy Mac OS X Windows rendszeren, hogy ne kelljen választanunk a két platform között. A decemberi számban ezen felül belefért féltucatnyi pendrive és memóriakártya összehasonlító tesztje, a legjobb VR-szemüvegek összecsapása, és a legjobb hordozható szoftverek bemutatása. A decemberi lapszám mellé ezúttal 11 ajándék szoftvert és 1 plusz kiadványt adunk. Érdemes lesz keresni a hamarosan érkező PC Worldöt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...