Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Küszöbön a "Threshold"


payskin

Recommended Posts

payskin

Nem vagy egyedül, szerintem is borzasztó. Nagyon várom, hogy egyszer csak bejelentik, hogy visszaraktak alá valami normális grafikus motort és kinézetet... A flat-nek nem okvetlenül kéne primitívet is jelentenie. :(

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Hát pedig... :mérges: Nem győzöm elégszer ismételni és hangsúlyozni, hogy az összes cég megbolondult ezzel a flat dizájn majmolással.

Nem linkelem, de legutóbb döbbentett meg az Acronis céglogó(!) változása. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ez már inkább fapad mint flat... Ha ez így marad a win csak játékra lesz használva, a többire ott a kubuntu.

Link to comment
Share on other sites

Gaborovics

Kíváncsi leszek, milyen fogadtatása lesz ennek a "téglagyárnak". A Windows 9-es is könnyen pofára eshet emiatt a kinézet miatt. Nem tudom elhinni, hogy Redmondban nem látják, érzik azt, hogy ismét csak olyan lépést készülnek megtenni, amivel csak tovább tolják a lejtőn lefelé a Windows szekerét. Pedig ahogy a Windows 8 esete is bizonyítja, csak apróságokon csúszik el a dolog. A nyolcas is egy teljesen jól használható, jól működő op. rendszer, mégis nagyon alacsony a felhasználási aránya. Apróságokon múlik, de erre odafönt miért nem jönnek rá? S ha a kilences is elbukik, akkor vajon mit lépnek rá MS-ék?

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Azzal nekem nincs bajom, hogy szögletes. Azzal sem, hogy nem áttetsző, sőt még jobb is.

A gond az, hogy így ebben a formában a csempék és hasonlók igénytelen pár bites grafikája nagyon vérszegény, ötlettelen, gagyi kinézet.

Kellene valami informívabb és élő látvány, visszajelzés, info rajtuk, mert a lehetőség "négyzetméterben" adott. Kevés, ami kihasználná, az is úgy ahogy. Hogy pontosan hogy lehet és kinek, az nem az én asztalom, de az dühít, hogy miért megy akkor a közvetlen Windowson kívüli világ is ebbe az irányba. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Ma valószínűleg kiderül ez is, meg még egy és más. Meg hogy a próbaverzió mikortól tölthető le.

Azt én is remélem, hogy legalább a 8/8.1-ről ingyenesen lehet frissíteni.

 

A kompatibilitás a régebbi prociknál úgy emlékszem, hogy igazából csak a 64 bites 8.1 frissítésnél merült fel.

Az én lassan 7 éves rendszerem csont nélkül simán viszi az x64 8.1-et. Akinek nem, persze nem vigasz.

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ott is csak az olcsó Inteles procikkal volt a gond, az AMD-s procik gond nélkül vették az akadályt. Az Intellel az a baj olcsó kategóriában, hogy úgy spórolnak, hogy kihagynak pár utasítás készletet, ami nem feltétlenül jó megoldás. Az AMD ezért nem is alkalmazza ezt a módszert.

Link to comment
Share on other sites

SkyBird

Nem vitázom én ebben, mert tudom, hogy az AMD inkább a szíved csücske. :D

Csak a pontosság miatt: azért az AMD régebbi procijai sem kompatibilisek a CMPXCHG16b utasítás hiánya miatt a 64 bites Windows 8.1 oprendszerrel. Ezek az Athlon 64, Athlon x2 64, Opteron 185 típusok.

Hogy ez most akkor mennyiben lenne tömegesebb az Intel régi olcsóbb procijainál, azt nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

TothTibor

Hát úgy néz ki, hogy mégsem Windows 9 lesz, hanem Windows 10 !!!

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Ezek az Athlon 64, Athlon x2 64, Opteron 185 típusok.

Nálam ezek már matuzsálemek, nem régiek. :D Azért az Intel részéről sokkal újabb procikkal is voltak gondok belépő szinten.
Link to comment
Share on other sites

hmolnarj

Áprilisi tréfa volt a cikk, lehet, hogy Redmondban komolyan vették :)

Link to comment
Share on other sites

Gaborovics

A Windows XP nevéből elvették a "P"-t, s így megmaradt a Windows X. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Lehet, hogy csak az utóbbi években kialakult Microsoft-görcsöm miatt, de látok ebben valami cinikus "csak azért se úgy legyen, ahogy gondoltátok" dolgot. Értelmes magyarázat nincs rá, marketingileg megint baklövés, mert ha valamire nincs szüksége a Microsoftnak a Windowszal kapcsolatban, az a támadási felület. De tulajdonképpen tőlem hívhatják Windows Mukákónak is, ha jó lesz. Csinálok majd témát a Previewnak, hogy ott tudjunk róla beszélgetni.

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Sem a kinézete, sem a neve nem érdekel különösebben. Nekem az a lényeg, hogy gyors, fejlett és funkciógazdag legyen, mint a 8; és használható, mint a 7. Ha ezt elérik, még a 256 színű csempés Start menü sem fog zavarni. :)

 

Meg kéne nézzem a Preview-t, végül is volna tárhelyem, meg érdekel is. Majd meglátjuk, lesz-e időm/kedvem még a héten.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Állítólag ezért 10:

 

8DdO82p.png

 

Ha igaz, nagyon erős.

 

De tegnap olvastam, hogy azért 10, "because 7 8 9". Olyan másfél percig néztem, hogy mi van... aztán leesett és nagyon fájt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...