Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Illesztõprogramok


Pjotr

Recommended Posts

Pink0326

Szép estét Pjotr és minden jelenlévõ!

Az enyém nem annyira szép. Tegnap sikeresen beindítottam az említett hp nyomtatót, igaz képolvasni, még mindig nem tudtam vele. Ebbõl kiindulva vettem a bátorságot és felraktam egy XP prof-ot. Bízva hogy ezzel hiánytalanul tudom használni, minden készségét a nyomtatónak. Csalatkoznom kellett, csak most nem kékhalál a vége, hanem végzetes hiba címen újra indul a rendszer. A naplófájlokban történõ hibára hivatkozik eképpen: HPZius 12.SYS - Adress F77822B1

Már alaplap hibájára is gondoltam. Korábbi alplapon Win2000-re igaz javítócsomaggal, de simán feltelepítettem ezt a nyomtatót.Mi a véleményed?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zorzy

Sziasztok! Nem rég újratelepítettem egy régi számítógépet, amiben azt hiszem albatron márkájú alaplap van, csak az illetőnek az áruházban annak idején nem adtak cd-t hozzá, így nincs hangkártya driver és nagyon fontos lenne. Hol találok egy általános meghajtót hozzá, mert márka alapján lehetetlen? Intel.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Rá van szitázva az alaplapra a típusa --> kideríthetõ, milyen zajkeltõ van rajta --> Google.

Link to comment
Share on other sites

zorzy

Köszönöm! Már próbáltam, nem jött össze. De közben elõkerült a cd "valami piros lemez van itt a fiókban mainboard felirattal, ez kéne hozzá" hangzott a telefonban.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
palgaben

Sziasztok!

 

Hasonló problémával állok én is szemben. Az alaplapom MSI K9N SLI Platinium. A hozzá kapott driver cd-k vistához és xp-hez valók. Én most váltottam win7-re. Hol találok hozzá nvidia system drivert?

 

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

 

Ezen az oldalon mit kell választanom?

 

Product Type:

Product Series:

Download Type:

 

 

A válaszokat előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Van egy Asrock P4i65G alaplap, intel 865G chipsettel. Nagyon szeretnénk, hogy Win 7-el mûködjön, de nem találok hozzá Win 7 drivereket. Lenne esetleg valami alternatív megoldás, hogy mégis mûködjön?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mazda6diesel

Sziasztok!

 

Segítséget kérnék, mert nem találok drivert az A8N32-SLI Deluxe alaplapomhoz. RAID vezérlõt és még két ismeretlen dolgot kér a WIN 7 64 bit eszközkezelõje, de nem találok sehol semmit. Kerestem nFORCE 4 chipsethez 64 bites drivereket de nem találok sehol. Hol lehetne ezeket megtalálni?

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Az nvidia.com-on találsz 64 bites Vista drivert a lapodhoz, azt megpróbálhatod használni, de a Windows Update-nek is segítenie kell.

Silicon Image 3132-es RAID verzérlõ drivert itt leled meg. (Esetleg nem pont ez a változat kell, de az oldalon biztosan meglesz!)

A hangot Realtek vezérlõ szolgáltatja, azzal megint nem lehet gond (usite.hu).

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
zorzy

Sziasztok! Ehhez az alaplaphoz, msi945p neo2f keresek hang, lan, drivereket. Sajna a googleval semmi értelmeset nem találok. Vagy rosszul csinálom. Xphez kéne.

Link to comment
Share on other sites

zorzy

Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...