Jump to content
GSForum - Segélyvonal

µTorrent


VINIKOR

Recommended Posts

Denibaby

Reggel 6 órakor indítottam, természetesen az MSE is. Nem "fogja le", a kliens végig zöld jelzésű. Sebességteszt: port zárva!

Link to comment
Share on other sites

payskin

UPnP nem játszik? Mert akkor nem kell vele tökölni, átmegy a routeren, mint disznó a jégen.

 

Nálam a 2.2.1 van, ha otthon vagyok, akkor a Windows tűzfalon egyszer átengedtem, a router meg azt sem tudja, hogy létezik ilyen, hogy uTorrent. Zöld pipa, full gáz.

 

Ha bejövök dolgozni, akkor sárga felkiáltójel van, mert a benti routeren nyilván le van tiltva az UPnP.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Az UPnP társítás engedélyezés: mindig pipa van. Ez elég? Mire gondolsz még? Egész nap zöld a kliens, és elégedett vagyok a feltöltéssel. Sebességteszt: Hálózat>port: zárva (továbbra is).

Link to comment
Share on other sites

payskin

És a routereken is engedélyezve van? Csak akkor van értelme.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

A szolgáltatónak bemondtam a port számát. Töröltetett minden internetes programot. Sebességtesztnél figyelte a portot. Fél órát telefonon tárgyaltuk, végül: "csak nálam lehet a probléma, nyugodt lehetek, ők nem korlátoznak". (kb. 200 m-re van az irodájuk. Fiatal férfik: 25 és 30 évesek. Ők is használják az uTorrentet).

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ja, persze, az nem nálad van. Szerintem ebben a felállásban így jártál, mi mást tudnál csinálni?

 

Egyébként most ránéztem a sajátomra és sárga volt. Lekattintottam, rögtön zöld lett, de biztos ami biztos, ráküldtem a Network tesztet, és azt mondja, minden ok. Szóval néha besárgul csak úgy magától is, trágyadomb.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

A be és kimenő tűzfal szabályokat beállítottam (TCP és UDP ) A kliensben nem tartottam fontosnak bepipálni a "hozzáadás a kivételekhez". Működik már jól. Az nem lehet, hogy a kis vállalkozó routerén átmegy az uTorrent, de akitől bérli a vonalat (T-Com ?...nem tudom) ott már nem? Mert a sebességtesztben a port zárva. Le van ejtve, ha nálam minden jól megy, de még sincs leejtve. Egész nap zöld a kliens.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Denibaby

Op. rendszer újratelepítés után sincs nyitott portom. Nem vettem észre: ha sebességtesztnél kiveszem a pipát az "automatikus porthozzárendelés (ajánlott)" elől, akkor megszűnik az UPnP port támogatás, és a NAT-PNP port társítás. Erről eddig nem írtam, be vannak pipálva.

Reggel 5-kor, és este 9-kor biztosan zöldet mutat. Napközben ritkán akkor, ha frissítem a trackert...de nem sokáig.

A kliens alján a hátralevő idő semmit nem mutat. Én azt hittem eddig és láttam is, hogy a tracker torrentoldal felőli frissítési időt mutatja: mindig 30 perctől számolt vissza.

Hibakeresés:

A(z) Helyi kapcsolat hálózati adapter illesztőprogram-adatai:

 

Leírás . . . . . . . . . . : Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20)

Gyártó . . . . . . . . . : Realtek

Szolgáltató . . . . . . . . . . . : Microsoft

Verzió . . . . . . . . . . . : 7.2.1127.2008

Inf fájl neve . . . . . . . . . : C:\Windows\INF\netrtx64.inf

Inf fájl dátuma . . . . . . . . . : 2009. július 13. 20:37:30

Szakasz neve . . . . . . . . . : RTL8168C.ndi

Hardverazonosító . . . . . . . . . . : pci\ven_10ec&dev_8168&rev_02

Példányállapot-jelzők . . . . . : 0x180200a

Eszközkezelő állapotkódja . . : 0

Adapter típusa . . . . . . . . . . . . : 6

Fizikai adathordozó típusa . . . . . . : 14

"a windowsnak több információra van szüksége" jelzéssel. Sok mindent jelenthet a hibakód. A 0x180200a-ra sehol nem találtam megoldást. A netrtx64.inf nagyon sok, és nem is értek hozzá.

 

Miért nincs nyitott portom évek óta? A szolgáltató szerint lennie kell.

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Most 3Mbájt/sec-mal megy a feltöltés sárga jelzéssel. Hova, és milyen porton, ha csak egy tracker van? (DHT letiltva)

Link to comment
Share on other sites

Denibaby

Most folyamatosan zöld, mert elindítottam egy letöltést egy idegen oldalról, port: 80. Mire leírtam ismét sárga, de jön a letöltés.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
wrxsti29

Sziasztok!

A mai első indítás után,automatikusan kinyitotta a program listáját.Soha nem volt még ilyen.Be van állítva hogy együtt induljon a windows-al de megnyitni nem szokta.

Mi lehet ez?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
nyekk

Üdv mindenkinek!

vGXP

A képen látható hibát ír a program(Hiba: hozzáférés megtagadva, Read from disc.).

Ha megpróbálom elérni a fájlokat, megy minden hiba nélkül. Merevlemez felügyeleti prgram sem ír hibát.

Van vkine valami ötlete?

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nem lehet, hogy pont az a baj, hogy meg vannak nyitva valamiben, ami miatt az utorrent nem tudja kisajátítani őket?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Vírusirtó?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...