Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kikapcsol a monitor


sosó

Recommended Posts

Csaba_#

200 db parancsaikon !? :pislog: Rátenném a kalapom, hogy nem használod mindet. :hááát: Rendezd őket külön mappákba kategóriák szerint.

Az alaplapi driver CD meg ne kavard bele, neked PCI-E videokarid van, és több mint valószínű, hogy nem kell hozzá AVIVO.

Link to comment
Share on other sites

pilaka69

Köszi , a mappákban már van másik 200 :D , de ezek ,amik az asztalon vannak álltalában kellenek , illetve szeretem gyorsan elérni ezeket,illetve a gyerekek .

Edited by pilaka69
Link to comment
Share on other sites

pilaka69

Szia , megcsináltam mindent , régi drivereket kitakarítottam , legújjabb Ati-t feltelepítettem , ezután a gép nem Asus EAH- nak látta a videokártyát , hanem valami ATI HD-nek ....?...na jó mondom csak működjön.

Eltelt egy nap és megint kikapcsolgatja a monitort és a szinek is összezavarodnak ? Ezután már nem volt , olyan üzenet , hogy a CCC nem ehhez a harverhez való , hanem azt üzente , hogy a VPU recover alaphelyzetbe állítja a grafikus meghajtót , és ezt folyamatosan ismétli. Ötlet...?

Edited by pilaka69
Link to comment
Share on other sites

madmanus

A CCC-be a VPU recover elõl vedd ki a pipát!Vagy egy másik megoldás hogy újrarakod a wint,ami gondolom felejtõs?!

Link to comment
Share on other sites

pilaka69

Hát.........kivehetem a pipát , de ez egy védekezõ mechanizmus , amely probléma esetén megoldja , hogy mégis mûködjon a grafikus modul.........tehát a probléma oka érdekelne , és ha van , akkor megoldás.

Link to comment
Share on other sites

madmanus

A probléma megoldása a Win újrarakás!Nekem is ez volt a problémám.Első kőrbe a recover pipa levétel volt,innentől kezdve nem kapcsolt le a kártya de engem is zavart hogy nehogy a kártyát sz..ja el.Újraraktam a wint,felraktam a net2.0 keretrendszert,és utána tettem fel a CCC-t.Innentől kezdve tökéletesen működik.

Megpróbáltad update-on frissíteni a netkeretet? Nálam egy update után kezdte el ezt produkálni!

Link to comment
Share on other sites

pilaka69

Köszi , de a 6.oldalon már leírtam , hogy új telepítésre raktam a gyári cd-rõl a drivereket , ez felvitte a NET2.0-t is, ezek után a fentiek alapján lecseréltem a drivereket az is felvitte a NET 2.0 át, de ugyanez a probléma elõjött .

Link to comment
Share on other sites

madmanus

Olvastam már előtte is!Köszi!Megpróbálhatnád feltenni a net3.0-t.(driver le,net3.0 fel,driver fel)Hátha segít!Az gyári cd-t meg hagyd!

Link to comment
Share on other sites

pilaka69

Megpróbálok én mindent ......legutóljára a kisfejszés trükköt felülrõl lefelé ,hirtelen és erõs mozdulattal :gonosz::D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
hun_marczy

Sziasztok.

 

Nekem is hasonló a problémám, hogy vagy be nem kapcsol (csipogással jelzi, hogy nincs vid. kártya), vagy elõfordul, hogy kikapcsolja a monitort a kártyám. kb: 2 éves kártyám van, GeForce GTX 260-as. Eddig semmi baja nem volt, 1-2 hetes probléma.

Csak resettel oldható meg az ujrainditás.

 

Lenne valami ötlet??

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pjotr
:tap:
Link to comment
Share on other sites

hun_marczy

enermax 600W

 

most szétszedtem a gépet, kitakaritottam, és akkor láttam, hogy az egyik tápcsatlakozó piros tüskéje ki volt lazulva (ki is tudtam huzni). Jó erõsen visszadugtam, most elindult. Elõtte nem. Remélem csak ez volt a hiba...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...