Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Google programok


Garono

Recommended Posts

Ruzsa Dániel

GooglePack

A csomagban foglaltatik egy fél évre jó, Norton 2005, ez nagyon kedvezõ, annak tudatában, hogy az ingyenes próbaverzió csak 15 napig jó. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Garono

Ezt én is akartam mutatni, csak nem vettem észre, hogy idõközben beindult a fórum. Nagyon tuti! 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Athos

Szép lett. :)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Szép lett tényleg. De mire is jó ez nekünk? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A Gmail Drive nevezetû programmal lenne kérdésem. Az nagyon szép és jó, hogy Sajátgépben elérem, de azt szinte soha nem nyitom meg. Nem tudom valahogy belevarázsolni a Total Commanderbe?

Meg még egy kérdés.

- Amit ide felmásolok, azt csak én látom, más nem férhet hozzá. (Pl URL megadásához hasonló módszerrel, tehát nem FTP szerû)

Link to comment
Share on other sites

eremit
... a megoldás...:

Parancsok menü --> Asztal könyvtár megnyitása --> Sajátgép . IPB kép

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Garono

Tegnap hallottam a NetIdők-ben (Modem Idők) a Google 3D grafikus programjáról, a Googke SketchUp-ról. Most szedtem le nem rég, és nagyon tetszik (mint eddig minden Google program). :D Egy próbát mindenképp megér, egyetlen szépséghibája, hogy az ingyenes verzióban csak Google Earth-be vagy 2D-s képbe lehet exportálni. Az Interneten keresztül pedig le lehet tölteni a mások által feltöltött anyagokat, és persze mi is tölthetünk fel. :nyíl: Google SketchUp

 

Szerk.: ja ás talán tényleg lesz Google operációs rendszer! :D

Link to comment
Share on other sites

warynski

Pár hete felraktam a Gmail Notifier-t. Egy darabig tökéletesen mûködött. Mostanság hiába megy a kapcsolat, a tálcán lévõ ikon azt mutatja, hogy Offline. Ha rányomok, hogy Check mail now, akkor is azt írja, hogy Offline. Csak a View Inbox-ra hajlandó megnyitni az Operát, de így ennek nem sok értelme van.

 

Kérdezném, hogy nektek rendesen mûködik-e?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Én egy ideig használtam, akkor mûködött. De a Gogle Desktopban is van ilyen funció, sõt, az még szebb is! Én azt használom. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chabi1

Google AdSense

Gondoltam belinkelem, mert még nem esett róla szó. >> Egy kis magyar nyelvû leírás róla << Kiegészíteném annyival, hogy a cikk 2003-as és már jó ideje lehet magyar oldalakkal is jelentkezni rá.

 

https://www.google.com/adsense/

 

Hosszútávon az volna a feladata, hogy minden kattintással minimális pénzösszeg (0,04 USD) íródik egy számlára és ebbõl a pénzbõl (megfelelõ mennyiségû kattintás esetén) több weboldal is saját szervert vagy domain nevet kaphat. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Razak_255

Bocsi, hogy itt kérdezem, de nem tudjátok megmondani, hogy mennyi idő amíg a google "robotjai", be indexelnek egy weboldalt? Egyátalán minden weboldalt beindexelnek? Mert nekem 2 hónapja van, és még azóta sem találom a keresőben. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Garono

Talán mert nem adtál meg olyan meta infókat, amik szükségesek.

 

Más:

Jelentkeztem a Google Spreadsheets-re, és kiválasztottak! 8) Tehát már tudom használni. A véleményem pedig az, hogy még van hova fejlõdnie, de ahhoz képest, hogy webes felületû táblázatkezelõ, nagyon jó! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Raven1

Segítségeteket szeretném kérni: legyen olyan kedves :) valaki és küldjön nekem egy Gmail-es meghívót vagy mi a fene az. Köszi. nem tudom h ez jelenlegi emailcímre megy-e vagy sem, de a címem visty@mailbox.hu

Link to comment
Share on other sites

Garono

Küldtem. De van gmailos topik, ott kellett volna kérned... de végülis mindegy, a Google az Google. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
szili92

Ha kell valakinek gmail-es meghívó szóljon nyugodtan. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Megint hódít a Google! A Picasa-t a webre költöztette. :)Picasaweb

Link to comment
Share on other sites

Garono

Már tudom is használni. 8)

 

Miután megkaptad a válasz levelet, egy linket adnak, ahol letöltheted a Picasa új verziójának betáját, melyben megjelent egy <Web Album> gomb, ahol fel tudjuk tölteni saját albumunkat.

 

Hát, nekem egyre jobban bejön a Google. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Garono

Aki jó angolos, azt megkérhetem arra, hogy írja le röviden ez mirõl szól?

Link to comment
Share on other sites

Garono

Hát ez beszarás, már elnézést! Még a végén nyitni kell egy Google hardverek topikot is! <click!>

De ettõl függetlenül örülök neki! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Richy

Azt néztem, hogy ha a picassaweb-re feltöltök képet, azt is beszúrhatom ide :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...