Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános kérdések


Neo

Recommended Posts

Garono

Közben utánaolvastam: esetleg az lehet baj, hogy 64 bites rendszerre 32 bites 7-Zipet telepítettél.

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Sikerült. Csak annyit csináltam hogy a 32bit-est letöröltem a 64bit-est feltelepítettem, és már működik is ahogy kell. Mindenféle külön állítgatás nélkül. Köszönöm a segítséget,Garono.

Lásd:

IPB kép

 

Honnét tudod hogy 64 bites rendszerem van?

Link to comment
Share on other sites

Garono

:kocc:

 

Bár szerintem érdemes kigyomlálni, hogy mi jelenjen meg, a nagy részét valószínűleg soha nem fogod használni. ;)

 

Sehonnan nem tudom, csak tipp volt. :)

Link to comment
Share on other sites

stabipapi

Persze már beállítottam, csak a kezdeti fellángolás és öröm miatt rögzítettem így.

Még egyszer köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
pcmester

Egyszerű kérdés: ha a lemezkarbantartóban kipipálom, hogy régen haszált fájlok tömörítése, akkor utána is olvashaóak lesznek, mint eddig (csak kissebb helyet foglalnak)?? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

[OP]Destroy-man

Pontosan. Illetve az elérési idő nő, mivel azokat használat előtt ki kell csomagolni.

Link to comment
Share on other sites

Temporary

És ha majd az intézőben kék betűszínnel jelennek meg fájlok vagy mappák, akkor az azért van, mert tömörítve lettek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Songokun

Sziasztok! Az lenne a problémám l, hogyha elkezdek játszani egy játékon pl. CoD, Skyrim akkor a monitorom egy idő után leáll és ki kell kapcsolnom a gépet mikor újra bekapcsolom azt írja h képernyő illesztési hiba van, ezzel mit lehetne tenni??

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Milyen monitorod van?

Más tevékenységnél nincsen ilyen?

Link to comment
Share on other sites

Songokun

Hp pavilion

 

Semmi másnál csak játékok

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Kicsit pontosabban?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Gyanítom, nem a monitor a hibás, hanem a grafikus vezérlő melegszik túl...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
kléni

Zseniális, hogy mennyire függnek ma a programok másik programoktól. Feltűnő lett, hogy a hetekben már vagy a 4. programom baszta el az auto-hide taskbar működését, ha maximalizálva volt a program, nem jött elő a tálca. Az Electorn-ban volt egy bug, amit szépen átvett mindenki,. Az Electron-nál már májusban volt egy bugfix, meg egy másik két hete. Erre a mai napon kaptam meg a VS Code frissítését, ami viszont még tartalmazza a bugot. Itt is, meg Slack-nál is eltart pár hónapig, mire lemegy az új release, pedig az eredeti hiba már ki lett javítva... Miközben ott vannak a jól bevált, többnyire bugmentes, vagy legalábbis random nem tönkremenő desktop GUI-k, amik legalább nem zabálják az erőforrásokat, mint az Electornféleségek. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...