Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános kérdések


Neo

Recommended Posts

Predator

HI

 

Honnan tudok letölteni vista gadgedteket mert sehol nem találok normálisakat ?

Link to comment
Share on other sites

egypeti

....fenn van az ie7 is....

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

No, egy kicsit megolvastam a netet és a következõt találtam. Ez a függvény valóban az msvcr70.dll-hez tartozik és a 7.00.9466.0 verzióban már benne is van. Egy ilyen msvcr70.dll-t kellene szerezned.

 

Link to comment
Share on other sites

egypeti

Ok! letöltöttem, hova másoljam be?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A system32-be, de készítsél másolatot arról, ami most ott van.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Sziasztok.

Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdést, de egy dvd film katalogizáló programot keresek. Valaki tudna ajánlani ilyen programot. Dvd filmjeimet szeretném számon tartani.

 

Link to comment
Share on other sites

Tibor66

A "Keresek egy programot" témánál biztosan jobb helye lett volna a kérdésnek. :lol:

De ha még aktuális, én a Könyvtár programot ajánlanám. ;)

Link to comment
Share on other sites

devergo

Tibor66 köszi a tippet, letöltöttem, jöhet a nyilvántartás készítése. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
apa

Üdv mindenkinek!

A kérdésem az lenne, hogy ha több képet akarok összecsomagolni, és a legjobb tömöritést választom akkor miért nem csökken a létrejött arhívum mérete?

Ha egy komplett mappát csomagolok, akkor sem. Most csak JPEG képekrõl van szó.

Mit nem csinálok jól? A tömörítésí módszer a legjobbra van állítva. Oprendszer :Vista Ultimate.

Kép1

Kép2

Link to comment
Share on other sites

Einstein

A jpeg fájlok már eleve tömörítettek így nem lehet olyan nagy tömörítést elérni rajtuk.

Link to comment
Share on other sites

apa

Köszönöm!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
devergo

Sziasztok.

Egy kérdésem lenne a májusi PcWorld lemez mellékletén található CrossGL Surface Clock programmal kapcsolatban. Méghozzá az, hogy ezt a programot be lehet-e állítani úgy, hogy a windowsal egyszerre induljon, ne kelljen külön indítani.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Persze, bármilyen programot be lehet állítani, hogy a Windowszal együtt induljon -- erre van a Start Menüben az Indítópult. Készítesz egy parancsikont a programról, megnyitod az Indítóputot (jobb gomb --> Megnyitás), behúzod a parancsikont és kész is vagy. Legközelebbi Windows-indításnál az óra magától el fog indulni.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Köszönöm szépen a segítséget Balázs, sikerült az általad leírtak alapján beállítanom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jagdtigger

A TrueCrypt szerintetek milyen(itt fõleg a titkosítás erõsségére gondolok)?

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nem tudok róla, hogy lenne bármilyen gyengepontja. Persze a felhasználón kívül.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Sziasztok.

Lehet hogy rossz helyen teszem fel a kérdést, de nem értem hogy amikor feltelepítem a Bluetooths monitort, miért törlõdik a Bluetooths a géprõl? Egyáltalán a Bluetooths monitor mire való, szükséges telepíteni? :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Windows XP SP2-tõl felfelé nem kell semmilyen BT szoftver.

Link to comment
Share on other sites

devergo

Köszi Pjotr a választ.

Link to comment
Share on other sites

Einstein
Windows XP SP2-tõl felfelé nem kell semmilyen BT szoftver.

Amikor XP SP2 alá vettem Bluetooth adapter az csak a saját szoftverével volt hajlandó mûködni, az XP sajátja nem volt neki jó.

Link to comment
Share on other sites

mrmatyi

Üdv!

Errõl a progiról mi a véleményetek?

ADVANCED SYSTEM CARE Free v3

ingyenes

 

 

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Csak pozitív tapasztalatom van errõl a progiról, nagyon hasznos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
devergo

Sziasztok.

Találtam a laptoppomhoz egy Pover Saver nevû programot. Az lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem, van benne egy olyan állítási lehetõség, ami a CPU-t állítja. Konkrétan CPU feldolgozási sebességét. Most 7-es szinten mûködik, ez a maximum, azt szeretném kérdezni, ha leveszem 1-es szintre, akkor nagyon nagy lassulás következik be, vagy ez nem is érzékelhetõ? Van egy jó pár beállítási lehetõség, ventilátor képernyõ, és ha mindent a minimumra állítok, teljesen hangtalanul dolgozik a gép, csak nem tudom hogy ez nem e árt neki :upsz: Remélem valamennyire érthetõ, kicsit összetettre sikerült írásom.

Válaszokat, tanácsokat a programmal kapcsolatban elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Nem ismerem a programot, utána kellene olvasnom (és neked is). Annyit mondhatok, hogy túlságosan nem szabad visszavenni a teljesítményt, mert egyrészt instabil lehet a gép az alacsony feszültség miatt, másrészt tönkre is mehet az alacsony órajel miatt.

 

RMClock-kal elég jól lehet játszani a processzor órajelének és feszültségének beállításával, de ezzel is csak a legalacsonyabb feszültséget keresném meg (ahol még stabil, legtöbb mobilprocesszor alulfeszelve is teljesen jó*), órajelhez nem nyúlnék.

 

* A gyártó azért ad neki X feszültséget, mert azon az összes darab jól mûködik, de vannak jobban sikerült processzorok, amelyek beérik kevesebbel is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...