Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Firefox


benkovics

Recommended Posts

benkovics

Miért nem méred le? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Ezt kérdeztem, kb.2 hozzászólással ezelõtt, de Ti nem tudtatok sebességmérõt!Vagy mire gondolsz? :Sír:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Én ajánlottam egyet! Stopper? :hmm: Még mindig a legbiztosabb! 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Az biztos, de ott ott van a hiba lehetõség. Picivel elõbb vagy késõbb nyomja le, és itt az is számít.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

És tudsz mást ajánlani? Mert én nem!

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Én igen. Nézd meg a Fórum legalsó sorát. Szerepel benne egy ilyen:

Script execution time: 0.1564

 

Ez mutatja, hogy hány másodperc alatt épült fel az oldal a böngészõben. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Köszi szépen megnéztem! Nekem talán egy picivel jobb az idõm, mint neked, de nem lényeges! Az fontos, hogy segítettetek! Köszi mindekinek! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Van egy kis problémám:

 

Letükröztem egy oldalt egy progi segítségével. Alapértelmezetten a Firefox a böngészõm. Amikor duplán rákattintok a html fájlra, a Firefox azt a hibaüzit adja, hogy a fájl nem található, és kiirja az elérési utat.

 

Ezzel szemben amikor társítom az oldalt az Internet Explorerel bejön rendesen.

 

Mi lehet a gond? Kíürítettem a Firefoxban mindent a Sütiktõl a tárolt weboldalakon át mindent, mégsem egy..

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ez olyankor szokott elõfordulni, mikor már be van kapcsolva a firefox.... Tehát, ha már meg van benne nyitva egy lap, és a sajátgépedrõl akarsz egy újat megnyitni..... Lehet nem ez a gond, de nálam sajna ez így van.... De már megszoktam! :D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Csak szeptemberre jön az 1.1...(A hwsw-n az írták, hogy az 1.5-ös jön..Elírták, vagy ez így igaz?)

HWSW

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

Egy kérdés: leszippantottam egy eksztenzsönt a firefox honylapjáról (firemule 0.2.1), ami elméletileg segít letölteni az ed2k fájlokat (amúgy nem ismerem ezt a típust), viszont mikor rákattintok egy ed2k fájlra, akkor az "ed2k nincs bejegyezve" hibaüzit kapom. Természetesen telepítés után újraindítottam, sõt próbáltam a Fájl nevén jobb egérgomb -> Firemule -> Download the selected akármi -vel is, és ugyanez a hiba.

 

Mit rontottam el?

 

(megpróbáltam egy másik kiterjesztéssel is - edonkey download manager - viszont ezzel is ugyanez a hiba, tehát biztos, hogy én rontok el valamit)

 

Elõre is köszi :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

payskin

A program fel van telepítve, ami letölti ezeket? Az extensionnel azt spórolod meg, hogy a programba kézzel kelljen beírni a letöltendõ fájl címét.

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

Áhzó!

 

Na ezt nem tudtam eddig, akkor most keresek egy ilyen progit.

 

Hálás köszi

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ne ilyet, hanem kifejezetten ezt a programot keresd meg! Csak akkor fog mûködni! 8)

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Hali.

 

Olvastam valahol 1 programról amivel a Foxi böngészõlap-megnyitásait lehet finomhangolni.

Megirná valaki a nevét ill. linket?

 

Thankx

Link to comment
Share on other sites

nascar

Szerintem a Tabbrowser Preferences-re gondolsz, mely hozzáad a FireFox beállításihoz egy Preferences almenüt, ahol finomhangolhatod a böngészõlapok, és fülek viselkedését.

A link >> Tabbrowser Preferences ;)

Link to comment
Share on other sites

norc

Sziasztok!

 

Nekem olyan gondom van, hogy kb.3-4 hetenként mikor elinditom a firefox-ot, nem indul el, bejön egy kisablak és kérdezi,hogy melyik alkalmazást inditom (deifult,stb.) én az eddigit választom, és akkor kiirja,hogy nem tudja elinditani, mert használatban van.Majd ezután elindul alapon. Minden addigi beállitásom elveszik, és nem is találom! A könyvjelzõk, minden! Ha tudjátok miért lehet ez, kérlek írjatok! :pislog::(

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Valaki tud egy megodást, amivel az FF több kezdõlapot is meg tud nyitni egyszerrre?

Link to comment
Share on other sites

daddybear

Sziasztok!

 

Hogy lehet a PCWORLD DVD-jén is szereplõ forecast beépülõmodult telepíteni? Ezt írják hozzá:

 

"Egy nagyszerû Firefox beépülõmodul, amelynek segítségével böngészés közben mindig tudni fogjuk, hogy milyen idõ van és lesz."

 

A DVD-n egy forecastfox-0.8.xpi fájl van. Mit kell ezzel csinálni?

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A fájlon jobb egérgombbal klikk, és válaszd a Társítást. Keresd ki a Firefox.exe-t, és máris telepítheted. A Firefox ujraindítása után fog véglegesen felkerülni. Beállítani az Eszközök-Kiterjesztések menüpontot kiválasztva kijelölöd a ForecastFox sorát, és nyomd meg a Beállítások-at.

 

De gyorsabb, ha innen telepíted a legújabb verziót. :)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Amúgy szerintem ez egy nagyon hasznos eksztenzsön én is használom, mert bizony arra is lusta vagyok, hogy hátra forduljak az ablakhoz. Nagyon jó, mindenki töltse le, százor jobb és megbízhatóbb, mint az AIGNER SZILÁRD! Bocs! :upsz:

Link to comment
Share on other sites

daddybear
A fájlon jobb egérgombbal klikk, és válaszd a Társítást. Keresd ki a Firefox.exe-t, és máris telepítheted. A Firefox ujraindítása után fog véglegesen felkerülni. Beállítani az Eszközök-Kiterjesztések menüpontot kiválasztva kijelölöd a ForecastFox sorát, és nyomd meg a Beállítások-at.

 

De gyorsabb, ha innen telepíted a legújabb verziót. :)

Kösz a tanácsot és a részletes leírást + az újabb verzió letöltését, már mûködik is! Remélem, nem jelez majd mû-ködöt :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bubonics

Most lett csak netem, és a IE-rõl hallott rossz hírek miatt és a Firefoxról hallott jók miatt úgy döntöntöttem, hogy kipróbálom az utóbbit. Felraktam 2 kiegészítõt is : Adblock-ot, és a ForecastFox-ot. Az elõbbit nem tudom, hogy kell hasznáni, esetleg be kell-e valamit állítani.

Egy problémám akadt, nem tudom, hogy ez okozta-e.

WWW.freemail.hu-t behozza, de amikor a felhasználói nevemmel és a jelszómmal megpróbálok bejelentkezni, akkor az nem megy, csomó ideig tölt, Valami olyasmit ír ki alul,h. válaszra várva.

Utána blokkoltam az AdBlockot (alul írja: Disabled), de így se hozza be. Mit kellene csálnom? Eltávolítani a plugint? Segítséget kérek!!!

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Ha az aDBlock telepítve van, akkor az oldalak "villogó" :) reklámjainál találsz 1 kis fülecskét amire AdBlock van ráírva, arra kattints rá és akkor az a reklám le lesz tiltva az oldalon.

 

IE-val bejön a freemail ? Lehet hogy magával a freemail szerverrel van gond ... nekem nem akadt ilyen problémám még a Foxival, max. olyan hogy a freemailben más betütípost jelenített meg a menükben...

 

ui.: Csak magánvéleményként, ha már amugyis a biztonságosabb dolgokat szereted inkább ajánlom a Gmail póstafiókot ami sokkal biztonságossab és jobb spamszüröje van mint a freemailnek, és létezik olyan Foxi bövítés ami jelzi ha új leveled jött. Akarod szívesen meghívlak regisztrálás céljából a Gmailbe (oda át is irányíthatod a freemailt ).

 

Bye

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Az AdBlock-hoz le lehet tölteni szûrõlistákat, Ajnász csinált egyet, én csak azt használom, és hónapok óta nem láttam reklámot.

 

http://ajnasz.uw.hu/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...