Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Firefox


benkovics

Recommended Posts

Pubi

Kedves Balázs!

 

Hát éppen ez az!

Korábban nekem is így csinálta, de egy ideje nem hajlandó kitenni a FAV ikonokat. Nem tudom, mi lehet az oka. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Pubi

Új fejleményt figyeltem meg, ezért pontosítanék!

 

Ha a könyvjelzõk közül valamelyikre a bal egérgombbal kattintok, akkor nem teszi be a FAV ikont, de ha a jobb gombbal, és a helyi menüben a megnyitás menüre, akkor igen.

Na, ez miért lehet???

:hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pityus

A Mozilla 1.7.6 böngészõt használom, és eddig nem volt gondom vele. Érdemes a Firefox 2-re átállnom? Nem tudom, hogy melyik használata biztonságosabb és praktikusabb. Egyáltalán mi a lényeges különbség a kettõ között?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Anti

Szerbusz Pityus!

A Mozilla egyben testesítette meg a böngészőt, a levelezőt és ha jól emlékszem, a weblap szerksztőt. Egy ideig a cég párhuzamosan fejlesztette a Mozillát, és az önálló böngészőként szolgáló Firefox-t (mellé a Thunderbird-t).

Úgy emékszem, 2006. első félévében bejelentették, hogy végleg felhagynak a Mozilla fejlesztésével. Ezen időtől nincsen fejlesztés, jelentkező biztonsági hibák javítása, frissítés, stb. De ott van alternatívaként az említett két önálló alkalmazás, magyarul, és rengeteg kiegészítőkkel, ingyenesen. Átlagban 2-3 havonta adnak ki újabb verziót. (apró, nem lényeges hibákat tapasztaltam eddig, pld. nemigen frissíti magát automatikusan az újabb verzióra), de a fontos dolgokban nagyon jól működik. Merem ajánlani!

Szia: Anti

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

A korábbi Mozilla böngészõ SeaMonkey néven él tovább, és letölthetõ a Mozilla oldaláról. Egyébként már csak biztonsági megfontolásból is, és a kiegészítõk miatt is érdemes átállni a Firefoxra. Ha meg valami átfogóbb program kellene, akkor az Opera szerintem jobb. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Kovács Dávid ( Davs )

Hy!

Egy olyan kiegészítõt keresek Firefox 2.0.8-hoz, ami azt tenné lehetõvé, hogy pl. a menüsorba, vagy alá tehessek egy gomgot, amire ha rákattintok, akkor egy adott url jöjjön be (jelen esetben a 127.0.0.1-es cím). Van ilyen?

Link to comment
Share on other sites

fapuma

A menüsoron jobb klikk->Bookmarks Toolbar (Könyvjelzők Eszköztár). Ide bepakolhatsz pár gombot.

Link to comment
Share on other sites

Alni

Sziasztok

 

Segítséget szeretnék kérni, mert megakadtam és nem tudom, hogyan tovább :(

Szóval be kellene jelentkeznem egy oldalra felhasználónévvel jelszóval, semmi gond megvan, beírom de akkor mindig aköv. üzenet jön ki: A Firefox nem tud biztonságosan kapcsoladni az adott ... helyhze, mert a hely olyan biztonsági protokollt használ, ami le van tiltva!!

Ráadásul a hely az internettszolgáltatóm és igencsak fontos lenne, hogy be tudjak jelentkezni de nem megy.

Nem tudom, hogy most hol nézelõdjek tovább a Firefox oldalán v. ezen a szolgáltató oldalán?? De egyáltalon hol tudom megnézni, hogy miért és mi van letíltva :huh: megállt a tudományom.

Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...