Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry


Chabi1

Recommended Posts

Sanzi

Szerintem is. :D

Link to comment
Share on other sites

SHADOWMAN19
Akkor vidd végig a legnehezebb fokozaton. :démonikacaj: Szerintem a Half Life2 után következik a rangsorban FPS játékok terén. ;)

Köszi a tippet, de én egy játékot csak a legvégsõ esetben viszek végig más fokozaton is, mert nekem addig izig egy játék ,amíg ne mtudom, hogy mi fog következni.. Kivétel eddig a Red Faction elsõ része volt, ezt Impossible fokozaton is végig nyomtam, amit még én sem hittem volna, hogy sikerülni fog. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zomby

Üdv!

Nagyon csúnya a kép! Nagy fekete foltok vannak a terepen, a falak iszonyatosan rondák! A gépem: MSI k8n platinum, Athlon 64 3200+, Club3D 6800 128Mb!

Ennél még a régi geforce2-vel is szebb volt a régi gépemen! :pislog:

Már próbálkoztam szinte az összes nVidia driverrel is, meg szinte az összes beállítási paramétert végigpróbálgattam!

Aki esetleg tud segíteni, az ne tartsa magában!

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

@zomby

 

Az alaplapi chipset driver fel van telepítve ?

Az AMD driver fel van telepítve ?

Link to comment
Share on other sites

nascar

@ zomby

 

Vannak hozzá javító patch-ek, ezeket kell letöltened, és feltelepíteni! Nekem ugyanezek a problémáim voltak, de megszüntek a patch-ek telepítése után!

Letöltés innen : Ubisoft :!:

Meg innen: FarCry-Ubisoft >> News >> Current :!: :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Javító patchek :upsz::pislog:

 

De jó hogy sose érdekelt ez a játék :lol:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Pedig kipróbálhatnád! :!: :ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Sziasztok! Új tag vagyok itt! Megkérhetnék valakit, hogy mondja meg nekem, hogy hol találok kódokat a játékhoz? Nagyon megköszönném! Nagyon tetszik nekem a game! Most a szabályozónál tartok!

Link to comment
Share on other sites

gaboooka

Ha eddig nem nyúltál csaláshoz, akkor most se tedd. Megöli a játék lényegét.

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92
Ha eddig nem nyúltál csaláshoz, akkor most se tedd. Megöli a játék lényegét.

Tudom, hogy nem lesz lényege, de léccike mondd meg, mert nem tudom kivinni .:(

Link to comment
Share on other sites

nascar

Hol vagy pontosan?

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Nah... Magyarul van meg, és a Szabályozónál a szörnyeket már továbbvittem, utána bent kell barangolni, és ilyen gázcsapokat kell elzárnom. Aztán kéri a kártyát, a kártya az meg is van, és nem fogadja el valamiért a kártyát! Szóval ezért kéne nekem kód, hogy csak ezt hadd vigyem ki! Ti már kipörgettétek? Nekem nagyon tetszik!

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hmm.. valami hasonló nekem is volt. Valószínûleg te sem abban a sorrendben nyitogattad ki az ajtókat ahogy a küldetésmenüben van, és ezért bolondulhatott meg, mint nálam.

 

Mielött átléped a cheattel, esetleg próbáld meg abban a sorrendben ahogy a küldetésmenüben van..

 

Visont ha sorrendben csináltad, akkor paszz.

Egyébként ha jól emlékszem 3 ajtó van 3 különbözõ kártyával. az egyik egy üvegablakos "lelátóban" van ahova egy viszonylag sötét lépcsõ visz fel, ami melellett már többször is elsiklottam.. Nem tudom megtaláltad-e mindhárom kártyát. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Köszike, hogy segítettél, meg is találtam! :D Most elvittem oda, hogy egy gépet kell elindítani. Felrobban a gép, van mellete egy ajtó, és rohadt sokan vannak. Egyébként megszámoltam és a 9. pályán vagyok! Mennyi van még a végéig?

Link to comment
Share on other sites

nascar

Még rengeteg! A felénél sem jársz! ;):P

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Ti legelõször milyen szinten vittétek végig?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Elõször Easy, majd Challengen, és végül Realistyc. (Lehet, hogy elírtam valamelyiket, de csak azért mert nem emlékszem pontosan.) Igaz realon nem nyomtam végig, mert beleszólt a játék. :S Visszább olvashatod, hogy miképpen... Számomra a FarCry amúgy a legjobb játék.

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Én is nagyon szeretem! Most vittem tovább a tizes pályára. :D

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

És ezután egyre jobb lesz. Nagyon ütõs játék. Imádom....

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Mennyivel lesz nehezebb?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Sokkal :D

Link to comment
Share on other sites

Gyalo92

Honnan lehet kódokat letölteni ?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én nem kódoztam, és csak innen tudok írról, hogy lehet használni. De fogalmam sincs arról, hogy hogyan kell õket aktiválni...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én anno csak a mentést használtam. Egyébként kódozni úgy lehet, hogy engedélyezed a konzolt, majd játék közben oda tudsz irogatni kódokat. Én csak azt a parancsot használtam, amivel soron kívül, bármikor menthettem, néha jól jött ,hogy be tudtam magam biztosítani.

Link to comment
Share on other sites

manguszta
Ezt érdemes megnézni.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...