Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Far Cry


Chabi1

Recommended Posts

Sanzi

Lenne a gamel egy kis gondom. A Cooler pálya legvégén, mikor a csajt kell megmenteni, akkor Easyn jött 2-3 ugrólós szörnyecske, és szépen lelöttem õkat, és kész. Ez volt Cahlengin-en is. De Realistic-on nem jön semmi, és nem tok továbbmenni. Valaki tud segíteni? Tiszta röhej, hogy a többi fokozaton ment, csak itt nem... :S

Link to comment
Share on other sites

kori

Valószínû olyan jó vagy,hogy nem mernek elõjönni. :D Komolyra fordítva ez valószínû program hiba lehet. ;)

Link to comment
Share on other sites

nascar

Lehet, hogy Realistic-ben máshol jönnek!? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nem tudom, hogy mi baja lehet... Talán a Patch-el menne. Valakinek megvan az 1.32-es Patch?

Link to comment
Share on other sites

gaboooka
Helloo!

 

Végigjátszota már valaki a Far Cry-t?

 

Eljutottam egy olyan pályára, aminek a neve valami BOAT, van rajt egy nagy tenger egy szárazfölddel és a part mellet egy nagyon nagy hajó. A feladat, hogy a hajó hátsó részén lévõ üzemanyagtartájt fel kell robbantani (FUEL) és a hajó elejére szaladni. A bomba elhelyezése és a robbantás után jön egy helikopter, amirõl elkezdenek lõni mint az álat és az istenért sem tudom lelõni a helikoptert.

Lehet, hogy én vagyok béna, de ha valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan tovább nagyon megköszönném.

Én (is) úgy csináltam, hogy a bomba elhelyezése után kiúsztam a partra. Itt a pálmafák mögött eltudsz bújni.

Link to comment
Share on other sites

nascar
...Valakinek megvan az 1.32-es Patch?

Nekem megvan! De neked is meglehet, ha letöltöd >>INNEN<< :!: :ötlet:

Ez hivatalos!

Az ehhez tartozó 1.32 magyarítás pedig >>ITT<<! Telepítési útmutatót elolvasni!!!!

Link to comment
Share on other sites

nascar
Helloo!

 

Végigjátszota már valaki a Far Cry-t?

 

Eljutottam egy olyan pályára, aminek a neve valami BOAT, van rajt egy nagy tenger egy szárazfölddel és a part mellet egy nagyon nagy hajó. A feladat, hogy a hajó hátsó részén lévõ üzemanyagtartájt fel kell robbantani (FUEL) és a hajó elejére szaladni. A bomba elhelyezése és a robbantás után jön egy helikopter, amirõl elkezdenek lõni mint az álat és az istenért sem tudom lelõni a helikoptert.

Lehet, hogy én vagyok béna, de ha valaki tudna nekem segíteni, hogy hogyan tovább nagyon megköszönném.

Én (is) úgy csináltam, hogy a bomba elhelyezése után kiúsztam a partra. Itt a pálmafák mögött eltudsz bújni.

Én ezt úgy oldottam meg (miután 20X lelõtt a helikopter), hogy egy Humvee-vel érkeztem a hajó közelébe, az átjáró után rögtön befordultam a sziklák mellett, egészen a kis szakadékig, és az utolsó pillanatban kiugrottam a dzsipbõl, és hagytam legurulni, ez pontosan a hajó mögött történik, lemegyek én is, miután leszedtem az ellenséget, beállok pontosan a hajó mögé, felmegyek a hajóra, elintézem a dolgom, gyorsan kiugrom, úszom a Humvee-hoz, beszállok... és jöhet a helikopter. A dzsip gépágyújával meg szétlövöm, mint a sz... :!: :ötlet::démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

gaboooka

Ez is egy megoldás! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
Az ehhez tartozó 1.32 magyarítás pedig >>ITT<<! Telepítési útmutatót elolvasni!!!!

Hol található ez az útmutató??? (kösz a linket)

Link to comment
Share on other sites

nascar

Az útmutató a telepítés közben olvasható!

De a lényeg, hogy bárhová telepítetted a FarCry-t, oda kell telepítened a magyarítást!

Pl. Program Files\Ubisoft\Crytek\FarCry, akkor ugyanezt az útvonalat kell megadnod a magyarítás telepítésekor is! Ez a lényeg!

Viszont utána egybõl magyar a játék!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ok, erre még rájöttem volna, csak nagyon beoltottál, és azthittem, hogy valami nagy buherálás kell neki... :D

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Én (is) úgy csináltam, hogy a bomba elhelyezése után kiúsztam a partra. Itt a pálmafák mögött eltudsz bújni.

 

Én ezt úgy oldottam meg (miután 20X lelõtt a helikopter), hogy egy Humvee-vel érkeztem a hajó közelébe, az átjáró után rögtön befordultam a sziklák mellett, egészen a kis szakadékig, és az utolsó pillanatban kiugrottam a dzsipbõl, és hagytam legurulni, ez pontosan a hajó mögött történik, lemegyek én is, miután leszedtem az ellenséget, beállok pontosan a hajó mögé, felmegyek a hajóra, elintézem a dolgom, gyorsan kiugrom, úszom a Humvee-hoz, beszállok... és jöhet a helikopter. A dzsip gépágyújával meg szétlövöm, mint a sz... :!:  :ötlet:  :démonikacaj:  :démonikacaj:

 

Kompliziert! :P A megfelelõ elõkészítések után nyomtam egy backspace-t.. :démonikacaj:;):D:nevet:

 

(: Tudom, Nascar, tudom... (:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, akkor folytatom a megkezdett sztorimat. Feltettem a legújabb patch-t, ez egyel visszább lévõ mentést töltöttem be, eljutottam odái, hogy be kell menni megmenteni a csajt. De bemegyek, és a csajon kívül senki... Nagyon idegesít, mert ez az egyetlen olyan játék, amivel felhõtlenül tudok játszani.

És valakihez, akinek lenne egy kis ideje, meg kedve lenne egy kérésem. Felteszem valahova FTP-re a mentést, és valaki próbáálja meg, hogy neki mi történik. Elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

apeter

Kedves Fórumozók!

 

Mivel sok szépet olvastam az FC-rõl, hát megvettem. Feltelepítés után viszont ezt az üzenetet írja ki a játék indítása után:

"CD/DVD emulation software has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game."

Mi a fenét ért CD/DVD emuláció alatt? Segítsetek, mert már mindent végig bogarásztam de emuláló programot nem találtam, nem is telepítettem...

Nagyon szeretnék már játszani a játékkal, de így kidobott pénz az egész..

 

Köszönettel:

Péter

:dühös:

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Daemon Tools? Esetleg CloneDVD (vagy CloneCD), illetve Alcohol nincs a gépen?

Link to comment
Share on other sites

Gigah3rtz

azt hiszem le kell törölni a Clone CD-t[ha jól emléxem;)]

Link to comment
Share on other sites

apeter

Szervusztok!

 

EAC, Nero Burning ROM és Clone CD van a gépen, mint író programok.

Miért kell letörölni a CLONE CD-t? Nem lehet valamit átállítani a registryben, hogy ne foglalkozzon az FC vele?

 

Köszönettel:

Péter

Link to comment
Share on other sites

nascar

Van a gépeden Daemon Tools, Alcohol, CloneDVD, CloneCD, vagy egyéb más CD/DVD emuláló progi?

Ezt jelzi! Ezeket kell leszedni a géprõl, de még a Registry-bõl is kiirtani, csak ezután hajlandó elindulni a FarCry (meg mostanság egyre több játék pl.: Sims 2!)

Ha végképp nem megy, akkor küldj egy e-mail-t, én meg küldök egy valamit ( :démonikacaj: ), amivel elindíthatod a játékot!

Nekem is eredeti van, mégis ügyeskednem kellett, hogy induljon! Aztán nemrég konfig váltás miatt újraraktam az XP-t, ott már nem nyivákolt :!: :P

Link to comment
Share on other sites

Maverick
azt hiszem le kell törölni a Clone CD-t[ha jól emléxem;)]

Jól emlékszel! ;):D

 

Az Alcohol 120% és a Daemon Tools maradhat -legalábbis nálam nem nyivákolt ezek miatt-, viszont a CloneCD-re

allergiás a kis mocsok.. :démonikacaj::démonikacaj:

Megjegyzem, elég felháborító, hogy a szabályosan megvásárolt DVD-rõl nem lehet biztonsági másolatot készíteni... :dühös:

(Bármilyen hihetetlenül hangzik :D , tényleg CSAK biztonsági másolatról lenne szó...)

Link to comment
Share on other sites

apeter

Szomorúan olvasom hozzászólásaitokat.

Már csak egy kérdés: Ha leszedem és az FC telepítése után visszateszem a Clone-t akkor sem fog elindulni az FC?

 

Köszönettel:

Péter

:(

Link to comment
Share on other sites

payskin
Megjegyzem, elég felháborító, hogy a szabályosan megvásárolt DVD-rõl nem lehet biztonsági másolatot készíteni... :dühös:

Mit biztonsági másolatot készíteni? FUTTATNI! Elmennek a sunyiba, de szaporán, hogy beleszólnak, milyen programok lehetnek a gépemen! :mérges::nemoké:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Én most raktam egy új rendszert, és ott fut a CloneCD/CloneDVD a FarCry mellett! A lányom gépén le kellett szedni a CloneCD-t, mert ott meg a Sims-2 üvöltözött! Szóval nem értem!

De mondom, ha nem akarod törölni egyik szoftvert sem, akkor buherálni kell egy kicsit. Ehhez tudok segítséget nyújtani! :démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
apeter

Akkor kérlek segíts!

 

Köszönettel:

Péter

Link to comment
Share on other sites

SHADOWMAN19

Végig vittem, szerintem ne mvolt olyan nagy durranás, mint amilyenek beharangozták.. Bár a víz és néghány fény effekt az tutira ott volt, különösebben nem találtam izgalmasnak. Lehet, hogy azért is, mert én nem szeretem a jungle harcot..

Link to comment
Share on other sites

kori

Akkor vidd végig a legnehezebb fokozaton. :démonikacaj: Szerintem a Half Life2 után következik a rangsorban FPS játékok terén. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...