Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dlágaszááág - avagy a legújabb szerzeményem


ProFiler

Recommended Posts

Guest GoodSpeed

Mi a gondod a 4163-assal? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Csak annyi, ahogy kaptam............ ÁH! Hagyjuk...

Link to comment
Share on other sites

Maverick

Nem egészen értelek... :hááát: A körülmények, az egy dolog, de akkor is van egy remek, új DVD-íród... ;)

Most õszintén: jobb lett volna, ha a 4081-est -tegyük fel- olyan frankón meg tudják javítani, hogy tovább mûködik?.. :P

Attól még nem kaptál volna vissza pénzt, így pedig van egy nagyságrenddel korszerûbb DVD-íród,

ráadásul -ha jól értem- kezdõdik elölrõl a gari...

Ha 2 év múlva ez is bekrepál, már lehet, hogy egy blu-rayt kapsz... ;):D

Így nézve az LG a "Best Buy"... :ötlet::D:D

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Ez igaz lenne, ha nem beszéltem volna SirFrancisd-al az este...

Kicsit át lettem verve... :mérges:

Link to comment
Share on other sites

sirfrancisd

Én hibám valószínûleg Tomi, de azt szerettem volna az este mondani, hogy relatíve korrektül jártál, de csak azért mert éber volt a belsõ figyelmeztetõkéd, a másik varíáció; nevezetesen a plusz 18e különbözet kifizettetése, no az lett volna ám a nagy át...- szás, de ez így még elmegy. Azt meg tudnod kell, hogy ez M.O., itt senki sem fog felvilágosítani minden lehetõségedrõl, fõképp, ha nem kell; azaz nem kötelezõ neki, és megteheti.

Link to comment
Share on other sites

csibe283

Az én legújabb dlágaszágom:

Canon iP3000

Ismerõsünk mutatta és nagyon fantasztikus gép. Kevés tintát használ és szép képeket nyomtat.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Én hibám valószínûleg Tomi, de azt szerettem volna az este mondani, hogy relatíve korrektül jártál, de csak azért mert éber volt a belsõ figyelmeztetõkéd, a másik varíáció; nevezetesen a plusz 18e különbözet kifizettetése, no az lett volna ám a nagy át...- szás, de ez így még elmegy. Azt meg tudnod kell, hogy ez M.O., itt senki sem fog felvilágosítani minden lehetõségedrõl, fõképp, ha nem kell; azaz nem kötelezõ neki, és megteheti.

Klikk

Link to comment
Share on other sites

eremit

Az én új dlágaszágaim:

 

Halk processzor hûtõ: Spire Whisper Rock

 

Szintén nagyon halk tápegység: Enermax 300 W

 

A célom az volt, hogy halkabbá tegyem a gépet. Most a leghangosabb benne a videokártya ventillátora, de azt mondják, erre is van gyógymód, valamilyen komplikált passzív hûtés.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
A célom az volt, hogy halkabbá tegyem a gépet. Most a leghangosabb benne a videokártya ventillátora, de azt mondják, erre is van gyógymód, valamilyen komplikált passzív hûtés.

Vagy egy egyszerûen felszerelhetõ Arctic Cooling Silencer.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit

De ez az Arctic Cooling Silencer is aktív, nem?

 

A mostani videokártya hûtõrõl azt mondta valaki, hogy nincs jól kiegyensúlyozva a ventillátora, azért hangos (egy kicsit).

Link to comment
Share on other sites

MOSAIC
Halk processzor hûtõ: Spire Whisper Rock

Ha pedig tuningolni akarod a rendszered, akkor arra is egész jó ez a hûtõ! ;)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Alig van hangja! :)

Link to comment
Share on other sites

cereal180

Nekem Falcon Rock II-esem van ami a ventillátort kivéve ua. Jó kis borda, én 2700 rpm-es 32 CFM levegõt szállító Antec ventivel használom.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Pár hete a billentyûzetem elkezdett kihagyni betüket , pár nap alatt 6-7 olyan lett hogy többször kellett megnyomni :( . (már 4 éves elmúlt , ez van)

Döntöttem , veszek egy újat . Drágát nem akartam mert úgy gondolom ha majd az egerem is elromlik akkor veszek valamilyen jobb komplett egységet.

Ezt vettem

IPB kép

Kolink nevezetû , hangtalan , olcsó (1700) , sokat tudnak a plusszgombok.

Kiváncsi vagyok meddig bírja , egyelõre tetszik.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Ami engem érdekelne ezzel a billentyûzettel kapcsolatban:

 

:nyíl: A kivágás, másolás, beillesztés mûveletekhez vannak külön funkciógomb?

:nyíl: Alkalmazásokhoz lehet-e külön programozni a funkciógombokat?

:nyíl: Mennyire kényelmes a használata?

:nyíl: Milyen a gombok nyomásérzékenysége?

 

Köszi! :)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
De ez az Arctic Cooling Silencer is aktív, nem?

Aktív, de legalább nagyon csendes és kiválóan hût - ellenben a legtöbb passzív megoldással.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit

@cölöp

 

Mit tudnak azok a plusz gombok? Egyébként szép kis darab, és nem is volt drága.

Link to comment
Share on other sites

cölöp

@Athos

1-igen , mindhez van kombináció

2-igen , a hozzáadott szoftverrel nagyon testreszabható

3-nekem határozottan tetszik

4- viszonylag kemények abillentyûk , de nem kell erõszak :) , a plusszbillentyûket pedig véletlenül nem lehet megnyomni ha a tenyered arra téved , azokhoz határozott mozdulat kell.

 

@eremit

32 plusszbillentyû , ebbõl 20-atkedvedre beállíthatsz amire akarod.

A médialejátszót --nálam QCDPlayer--alapból kezeli szoftver nélkül , de gondolom mert az az alapértelmezett. De ha akarod ennek a gombjait is átállíthatod másra.

az oldalak , képek nagyítása , kicsinyítése billenytyûzetrõl kiválóan mûködik.

 

negatívum-1

A négyirányú görgetõgombot nehéz , vagy inkább szokatlan kezelni mert érzékeny , kis mozdulatra is sokat gördít ,de mondjuk ez engem nem zavar mert már rég rászoktam a kurzorgombokra.

negatívum-2

Elég széles , nálam pont befért a kihúzható polcra , így arégi bill mellett tartott tollaimnak új helyet kellett keresnem.

negatívum-3

Az asztalom hátulján meg kellett nagyobbítanom a lyukat mert nem fért át az USB csatlakozó.

 

esetleg akit érdekel http://www.ebolt.hu/product95472.html itt utánanézhet , rendelhet.

 

Ja , és adták hozzá a FileEncryption titkosítóprogi teljes változatát . Bár ez lehet hogy ingyenes? nem tudom , de jó dolog nagyon olyan helyen ahol többen használnak egy gépet.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Én most 2 keyboard-dal szemezgetek:

Keyboard 1:IPB kép

Keyboard 2:IPB kép

Az elsõ fantasztikus neonkék háttérvillágítással rendelkezik, a második pedig fémházban, fém billentyûkkel, ultra vékony. Mindkettõ USB-s. Nem tudom, melyiket vegyem. :bizonytalan::hmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Hát nehéz döntés, de elárulod, hogy milyen márka? Hol lehet kapni ? Mennyibe kerül?

Link to comment
Share on other sites

cölöp

A kék csúnya, szerintem :upsz:

Vedd inkább a vasat :D , már e kettõ közül.

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Hát nehéz döntés, de elárulod, hogy milyen márka? Hol lehet kapni ? Mennyibe kerül?

Huh, a márkájukat nem tudom, de mindkettõre a Saturnban bukkantam. Az áruk se vészes.

Link to comment
Share on other sites

fapuma
:nyíl: A kivágás, másolás, beillesztés mûveletekhez vannak külön funkciógomb?

Ahhoz az enyémen is van: CTRL+X, CTRL+C, CTRL+V. :démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

cölöp

@fapuma

Így igaz , ezek azok :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...