Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Archeage


moody

Recommended Posts

moody

50 ember egy helyen, várunk mob respawnra questhez, aztán mindig csak egy ember kapja meg...na ennyi elég is volt ebbõl a játékból azt hiszem.

én elõbb logoltam ki a japán csajjal. ott semmi ilyesmi gond nem volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

fuck,nekem egy hibaüzenet miatt nem enged tovább a szerver választáson,egyszer sikerült túljutnom rajta de azóta nem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát én nagyon sok mindent próbáltam,egyik threadben azt írták az a szar anti hack program akad össze valamivel,szóval próbálkoztam,de még úgysem akart mûködni hogy csak a driverek indultak a windows-al,egyetlen egy indítás után sikerült túl jutnom a szerver választón,de mivel alt tabra érzékeny,alt f4-elnem kellett és azóta nem akar újra mûködni (elõtte sem mûködött). :unsure:

remélem holnapra fixelik,de állítólag a második closed béta alatt is megvolt pár embernél ez a hiba.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

hát én nagyon sok mindent próbáltam,egyik threadben azt írták az a szar anti hack program akad össze valamivel,szóval próbálkoztam,de még úgysem akart mûködni hogy csak a driverek indultak a windows-al,egyetlen egy indítás után sikerült túl jutnom a szerver választón,de mivel alt tabra érzékeny,alt f4-elnem kellett és azóta nem akar újra mûködni (elõtte sem mûködött). :unsure:

remélem holnapra fixelik,de állítólag a második closed béta alatt is megvolt pár embernél ez a hiba.

:( Remélem megoldódik a problem. Mondjuk most nagyon Risen 3 lázban égek alig bírom letenni,iszonyat jó lett,csak a karakter arcok amik undoritoan gagyik és csúnyák(mármint human npck meg igazaból a fõhös se olyan szép :D ,de a monszták azok ütösen néznek ki ,nah meg a környezet is odavág ahoz képest)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

közel 24 óra szenvedés,újra telepítés,meg miegymás szarság után még mindig nem jó. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

Nekem a rajz hatású menük és UI miatt teljesen GW2 feelinget ad, viszont valamiért sokkal jobban tetszik EDDIG. Tény, hogy sok mindent még nem láttam belõle, de az már nagyon bejövõs, hogy low lvl-en mountot kapsz és igazából farmerkodással is fejlõdhetsz. :)

Viccesnek ígérkezik.

Link to comment
Share on other sites

GenDrameron

Alkottam kicsit :)

Akinek esetleg nem jutott kulcs 9DQN-9PNF-7YET-RXKE-QTGH

RIYrxVlg9f8

Link to comment
Share on other sites

GenDrameron

Archeage Public Farming Bevezetõ

yLVGvvsohVQ

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Archeage Public Farming Bevezetõ

yLVGvvsohVQ

Hmm melyik szerón vagytok? (látom,h magyar guildben vagy) Bár már lehet mindegy hisz már csak 2nap van hátra,vagy tudni mennyi closed beta event lesz még? Bár ugye azokra se fix ,hogy bejutok bár erre elég easy volt kulcsot szerezni :) Ma nyomtam tovabb,ugye alapból ez a shadowplay vagy milyen nevû kasztal vagyok,mellé ilyen warrior szerûség aztan 10esen meg az archert beraktam így elég jónak tûnik sztem ez lehet a max dps build soloként,bár van még egy class ami buffos az lehet többet dob a dpsen ha csak meleezek de kivancsi vagyok hogy pl dungeonok/raidek-ben lehet az archery klassz nem rossz ötlet,csak a X évnyi WoW-ból kiindulva,bár tudom hogy olyan mechanikájú bossok kb sehol máshol nincsenek,ott örült volna a melee ember ha rangedként is tud azért dpselni mert nem kevés olyan fight van ami meleekent pokol,nem tudom itt mi a helyzet,nah meg ugye a pvp :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

még 1 closed béta lesz,aztán open béta és release,de pontos dátumot nem tudni.

azt tippelik az emberek hogy ilyen tempóban szeptember,október körül már release.

remélem a cb4 még augusztusban lesz és addigra fixelik a hibát.

Link to comment
Share on other sites

Richo25

még 1 closed béta lesz,aztán open béta és release,de pontos dátumot nem tudni.

azt tippelik az emberek hogy ilyen tempóban szeptember,október körül már release.

remélem a cb4 még augusztusban lesz és addigra fixelik a hibát.

Szóval kiadják egyidõben Draenorral, hogy biztos senki ne játszon vele?

Link to comment
Share on other sites

moody

Szóval kiadják egyidõben Draenorral, hogy biztos senki ne játszon vele?

biztos fognak vele játszani, csak nem olyan sokan :) wowt választom amugy én is :D haha

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Szóval kiadják egyidõben Draenorral, hogy biztos senki ne játszon vele?

mert nyilván mindenki wowozik,ugye? ögüü

mellesleg meg ha minden jól megy még elõtte kijön.

Link to comment
Share on other sites

moody

mert nyilván mindenki wowozik,ugye? ögüü

mellesleg meg ha minden jól megy még elõtte kijön.

mindenki aki kicsit is értelmes :troll::troll:

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

mindenki aki kicsit is értelmes :troll::troll:

Hát engem elüldöztek a pandás kiegjükkel,de most ez a Dranoros cinematic awh meghozta a kedvem :D Csak már annyira elmentek az egésszel sztem,mik ezek a +5621414 agility +2130304stamina stb stb egy itemen ? :D Meg hogy van 1millió hpja a karakterednek és olyan számok poppolnak fel mikor dmgelsz hogy 5milliós crit meg ilyenek :D Bossoknak ebben a kiegben már ilyen trilliócsilliós hpjuk lesz ki se fogja tudni írni,nah nem mintha eddig kiirta volna az egészet :D De engem mostmár inkabb ezek az ázsiai mmo-k fognak meg mert számomra új stílus nah meg ha true action combatos mint a TERA akkor azt tuti megveszem csak hogy kipróbálhassam,meg persze a grafikájuk is sokkal jobb ,persze ez számít legkevésbé egy mmonál nálam is,de azért 2014ben ne baltával faragott legyen minden,de nem kell BF4 v Crysis+ grafika se mert az meg ugy se futna a gépemen :D Nah de vissza az ArchaAge-hez :D Azt lehet tudni,hogy ha én F2P-esen tolnám akkor mennyire fogok szívni? Pl hallottam hogy a ház/farm épités,AH,stb nem lesz elérhetõ? De mondjuk ez a farm nagy dolog vagy csak "roleplay" szempontjából van a játékban?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nah de vissza az ArchaAge-hez :D Azt lehet tudni,hogy ha én F2P-esen tolnám akkor mennyire fogok szívni? Pl hallottam hogy a ház/farm épités,AH,stb nem lesz elérhetõ? De mondjuk ez a farm nagy dolog vagy csak "roleplay" szempontjából van a játékban?

nem elérhetõk,de lesz egy item amit megtudsz venni más játékostól goldért és patron leszel,van ilyen riftben is.

egyébként a farmok a materialokhoz kellenek,de lehet bárhol farmerkodni,csak nem lesz védve.

Link to comment
Share on other sites

moody

Hát engem elüldöztek a pandás kiegjükkel,de most ez a Dranoros cinematic awh meghozta a kedvem :D Csak már annyira elmentek az egésszel sztem,mik ezek a +5621414 agility +2130304stamina stb stb egy itemen ? :D Meg hogy van 1millió hpja a karakterednek és olyan számok poppolnak fel mikor dmgelsz hogy 5milliós crit meg ilyenek :D Bossoknak ebben a kiegben már ilyen trilliócsilliós hpjuk lesz ki se fogja tudni írni,nah nem mintha eddig kiirta volna az egészet :D De engem mostmár inkabb ezek az ázsiai mmo-k fognak meg mert számomra új stílus nah meg ha true action combatos mint a TERA akkor azt tuti megveszem csak hogy kipróbálhassam,meg persze a grafikájuk is sokkal jobb ,persze ez számít legkevésbé egy mmonál nálam is,de azért 2014ben ne baltával faragott legyen minden,de nem kell BF4 v Crysis+ grafika se mert az meg ugy se futna a gépemen :D Nah de vissza az ArchaAge-hez :D Azt lehet tudni,hogy ha én F2P-esen tolnám akkor mennyire fogok szívni? Pl hallottam hogy a ház/farm épités,AH,stb nem lesz elérhetõ? De mondjuk ez a farm nagy dolog vagy csak "roleplay" szempontjából van a játékban?

/off

wodba a statokat redukálni fogják, viszont a régi raideket ugyan úgy lehet majd szólózni. a baltával faragott modelleket meg frissítik 6.0ban és új modelleket kapunk :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

pénteken startol a cb4,ma már osztanak kulcsokat.

remélem a tetves dc hibát kijavították. -_-

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

pénteken startol a cb4,ma már osztanak kulcsokat.

remélem a tetves dc hibát kijavították. -_-

Majd tudtok dobni ide egy linket kulcs osztó helyekrõl? :S Mert én most ránéztem neten de csak ilyet találtam ahol leirha a honlapokat ahol elv. osztanak 20.tól(tehát mától) : link viszont az itt megadott lapokon egyiken se találom az ArcheAge-s giveawayt :S

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Majd tudtok dobni ide egy linket kulcs osztó helyekrõl? :S Mert én most ránéztem neten de csak ilyet találtam ahol leirha a honlapokat ahol elv. osztanak 20.tól(tehát mától) : link viszont az itt megadott lapokon egyiken se találom az ArcheAge-s giveawayt :S

mert még nem kezdték el,csak akkor lesz kint az oldalakon.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,kösz,akkor megvan a kulcsom,remélem most már játszani is fogok tudni. :D

Link to comment
Share on other sites

DarkPhoenix

na,kösz,akkor megvan a kulcsom,remélem most már játszani is fogok tudni. :D

megjegyzem Nekem annyira lassan ért ki az e-mail, hogy mire érvényes lett volna a regisztrációm, elfogytak a kulcsok. :D

de örülök, hogy valakinek sikerült. :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

megjegyzem Nekem annyira lassan ért ki az e-mail, hogy mire érvényes lett volna a regisztrációm, elfogytak a kulcsok. :D

de örülök, hogy valakinek sikerült. :D

én már az elõzõ cb elõtt reggeltem ezekre az oldalakra. :D

Link to comment
Share on other sites

moody

megjegyzem Nekem annyira lassan ért ki az e-mail, hogy mire érvényes lett volna a regisztrációm, elfogytak a kulcsok. :D

de örülök, hogy valakinek sikerült. :D

dettó ugyan ez volt az elõzõ kulcsosztásnál velem... mindenesetre nagyon nem izgat a béta, a teljes játék annál inkább :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...