Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Archeage


moody

Recommended Posts

moody

na király szereztem is kulcsot. köszi a linkeket Greb :)

hétvégén esetleg ts vagy valami fejlõdés közben?:D

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Köszi a linkeket ,nekem is lett kód ,aktiváltam de nem tudom sehol letölteni, help? :S

Link to comment
Share on other sites

moody

Köszi a linkeket ,nekem is lett kód ,aktiváltam de nem tudom sehol letölteni, help? :S

mert még nem indult el a beta. (mondjuk attól még le lehetne szedni...:DD)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

tudnak a hibáról.

nekem sem tûnt még fel a glyph-ben a játék,de állítólag dolgoznak rajta hogy megoldódjon.

na király szereztem is kulcsot. köszi a linkeket Greb :)

hétvégén esetleg ts vagy valami fejlõdés közben?:D

akár,nemtom fent vagy-e nekem steamen,ha addolsz akkor ott is tudunk dumálni. :D

remélem azért holnap reggelre vagy hogy amúgy megoldják a problémát hogy lelehessen tölteni idõben.

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

mert még nem indult el a beta. (mondjuk attól még le lehetne szedni...:DD)

le lehet szedni, glyhp-en keresztül

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

le lehet szedni, glyhp-en keresztül

de van egy bug ami miatt nem mindenkinek jelenik meg a kliensben,elõzõ postban linkeltem,dolgoznak rajta.

Link to comment
Share on other sites

moody

tudnak a hibáról.

nekem sem tûnt még fel a glyph-ben a játék,de állítólag dolgoznak rajta hogy megoldódjon.

akár,nemtom fent vagy-e nekem steamen,ha addolsz akkor ott is tudunk dumálni. :D

remélem azért holnap reggelre vagy hogy amúgy megoldják a problémát hogy lelehessen tölteni idõben.

adok majd ts3at és ott inkább :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,de most már megjelent nekem is. :D

Link to comment
Share on other sites

CastleCRS

de van egy bug ami miatt nem mindenkinek jelenik meg a kliensben,elõzõ postban linkeltem,dolgoznak rajta.

áhá, sry, my bad :ninja:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

adok majd ts3at és ott inkább :D

felõlem,de a steamet jobban szeretem és ott bármikor rátudunk írni a másikra. :D

asszem pár gigát fel kell szabadítanom,azt írja 50 giga kéne,de nekem csak 24 van.

Link to comment
Share on other sites

moody

felõlem,de a steamet jobban szeretem és ott bármikor rátudunk írni a másikra. :D

asszem pár gigát fel kell szabadítanom,azt írja 50 giga kéne,de nekem csak 24 van.

50 gb? o.O mennyit kell letölteni??:D

Link to comment
Share on other sites

Razon

50 gb? o.O mennyit kell letölteni??:D

23 a download.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

23 a download.

ja,csak 23 a download,de azt írta kb 50 giga szabad hely kell neki,gondolom az ideiglenes fájlok meg sok szar a kicsomagolás közben.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Jah,email is jött hogy letudom tölteni már lassan le is jött :) Akkor holnaptól indul? Kb hánytól?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Jah,email is jött hogy letudom tölteni már lassan le is jött :) Akkor holnaptól indul? Kb hánytól?

délután 6 elvileg.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

egy érdekes leírás,hogy kinek való a játék.

amit hozzátennék hogy azt hallottam,hogy mint a riftben majd lehet venni goldért is olyan dolgot amitől patron lesz az ember,csak ugye ahhoz kicsit grindolni kell majd.

de elvileg minden elérhető idővel f2p-ként is.

minden esetre ezek után is ígéretesnek hangzik,majd a hétvégén asszem alaposan végig nyúzom hogy valóban megéri-e majd release után az időt. :D

de azért olvasva a kommenteket,jó pár dolgot kijavítottak benne és nem biztos hogy minden igaz, aki írta elvileg csak a második bétában játszott,szóval fene se tudja,de azért alap támpontnak elmegy. :D

Link to comment
Share on other sites

moody

egy érdekes leírás,hogy kinek való a játék.

amit hozzátennék hogy azt hallottam,hogy mint a riftben majd lehet venni goldért is olyan dolgot amitõl patron lesz az ember,csak ugye ahhoz kicsit grindolni kell majd.

de elvileg minden elérhetõ idõvel f2p-ként is.

minden esetre ezek után is ígéretesnek hangzik,majd a hétvégén asszem alaposan végig nyúzom hogy valóban megéri-e majd release után az idõt. :D

de azért olvasva a kommenteket,jó pár dolgot kijavítottak benne és nem biztos hogy minden igaz, aki írta elvileg csak a második bétában játszott,szóval fene se tudja,de azért alap támpontnak elmegy. :D

pmbe ment steam elérésem

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

pmbe ment steam elérésem

nem talál a steam azon a néven,de az aláírásom egy link a profilomhoz. :D

Link to comment
Share on other sites

moody

nem talál a steam azon a néven,de az aláírásom egy link a profilomhoz. :D

felvettelek, majd fogadd el :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

asszem,mivel már több ismerősömnek nem kell kulcs és itt sem jelezte senki: ZXZK-WDR7-W37L-PQQP-3MGK

aki kapja marja,ha valaki lemaradt itt egy béta kulcs a következő bétához.

ne vesszen kárba a drága béta kulcs. :D

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nah akkor még 1+ óra és indul a béta right? :) Több szerver lesz vagy csak egy? Mehetnénk ugyanarra majd,meg akkor látom ti steamen keresztül akartok kommunikálni vagy mi,aszhem engem g0rd néven tudtok felvenni steamen.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

még fél óra,am 4 szerver lesz,de szervert és oldalt még nem választottam,a nyugati oldal szimpatikusabb,de meglátom,nem akarom azt hogyha tetszik akkor esetleg releasenél ismerjem az összes questet amit itt letolok,így lehet a másik oldalra megyek.

ezen a néven meg nem talállak meg,ez volt a gond m00dy-val is.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

még fél óra,am 4 szerver lesz,de szervert és oldalt még nem választottam,a nyugati oldal szimpatikusabb,de meglátom,nem akarom azt hogyha tetszik akkor esetleg releasenél ismerjem az összes questet amit itt letolok,így lehet a másik oldalra megyek.

ezen a néven meg nem talállak meg,ez volt a gond m00dy-val is.

Addoltalak steamen akkor én :) Szervert már választottál?

Link to comment
Share on other sites

Razon

50 ember egy helyen, várunk mob respawnra questhez, aztán mindig csak egy ember kapja meg...na ennyi elég is volt ebbõl a játékból azt hiszem.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

50 ember egy helyen, várunk mob respawnra questhez, aztán mindig csak egy ember kapja meg...na ennyi elég is volt ebbõl a játékból azt hiszem.

Hát jah ez ilyen minden mmorpgben amikor kijönnek,bár nem tudom te hol nem tudtal magadnak mobot ölni,én csak belenéztem elvittem 5-6szintre és siman tudtam magamnak soloban q mobot ölni. Gyönyörûnek tûnik,csak nagyon kopár vagy lehet csak a kezdõ terület az amin én vagyok,eddig csak egy bajom van hogy nem true action a combat benne mint a Tera-ban,mar nagyon ahoz vagyok szokva :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...