Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hearthstone


_Jazz_

Recommended Posts

Alan

Alap deckel nem tudnak játszani mert retardáltak,azt a 30.körben lerakott 5legendary meg 16db chargos buffolos murlocozni tudnak csak,ezt a decket ugy összeállítva hogy érte zsidóként addig lettek fejve a blizzard által mig nem jött ki nekik ezek a kártyák,vagy 50000óra lifeless tryhard életvitellel kifarmolta mindet :'DDDD Nem gáz elöbb meg bealáztam egy legendarys full epic deckes palát shamanként full alap deckel(biztos nem jól raktam össze amúgy) sokat ért a pénzével meg a nerd életstilusával elért kátyáival :D Csak nem értem minek van ranked meg nonranked ha nonrankeden is nálad sokkal erõsebb deckesekkel dob össze,de az én hibám,hogy egy játékot csak funolásból akarok tolni nem ilyen nerd/tryharderként aki a napi limit win goldot is mindig kinyomja hogy napi fix 1kártya csomagot tudjon bontani sorry... Ezek utan mivan rankedon? Lvl25ösként össze rak majd egy Legendary rankuval? xDD Tiszta szánalom....ennél még a LoL matchmakingja is balanceoltabb(jah és a kártyákról még nem is beszéltem,fõleg hogy a top rankosok kb mind ugyan azzal a deckel nyomjak 0különbséggel szal balance ott van gg :D de sorry hogy csak egy jót akarok kártya játékozni fél-1 órában de tényleg)

ui.: szal tud vki vmi értelmes ilyen stilusu kártyajátékot ahol lehet funolva játszani nem pedig tryhardos nerdek ellen kell nyomni?

Ajánlom neked a pasziánszt. Garantált sikerélményed lesz. Amúgy meg megsúgom, volt egy felmérés és a atop playerek körülbelül 40%-a konstruktív rankedben nem használt legendaryt :D

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

top parasztság

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Tegnap csinálta meg egy priest hogy egy 1/3-as minionból 20/20-ast csinált egy kör alatt, elõtte mondom gyenge az nem ütöm le, instantlose.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Úristen xDDD Csicska full murlock deckes warlockok xDDD Elsõ pár kör 3/2esemet egy 2/1-es unbalanced shit murlcokkal megöli meg lerak egy tauntos szart,jõ kövi kör kobold + backstab nincs taunt,kövi körbe lerak 3-4 murlockot mana kártyával erre én mindegyiket szétszedem egy buffolt fan of knivessal ,azt fel is adta XDDD Ennyi csicska rusholok csak luck alapon tudnak játszani mert amugy egy useless low deck.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Jah sorry hogy csak 3legendarys csicska warlockot kapok ki 100meccses accountal sorry tényleg xDD Gruul,Thalnos,Alexstrasza mikor már ÉN Kistehén! ÉN állnék nyerésre mikor még az epic biszem baszom molten giantjat és meg kell ölnöm mert MIÉRT ne lenne MÉG OLYANJA IS. Szánalmas Kistehén! csicska szar az egész az ilyen Puding!cibáló lifeless nerd dagadék miért nem megy rankedozni?! Jah mert agyilag zokni és szopik mint a kismalac mert skillt sajnos a blizzárd bácsi nem árúl csak deckeket gg....

ui.: Várom a nagy skilled hungarian pro hearthstone playerek szapuló kommentjeit <3

Link to comment
Share on other sites

Alan

Jah sorry hogy csak 3legendarys csicska warlockot kapok ki 100meccses accountal sorry tényleg xDD Gruul,Thalnos,Alexstrasza mikor már ÉN Kistehén! ÉN állnék nyerésre mikor még az epic biszem baszom molten giantjat és meg kell ölnöm mert MIÉRT ne lenne MÉG OLYANJA IS. Szánalmas Kistehén! csicska szar az egész az ilyen Puding!cibáló lifeless nerd dagadék miért nem megy rankedozni?! Jah mert agyilag zokni és szopik mint a kismalac mert skillt sajnos a blizzárd bácsi nem árúl csak deckeket gg....

ui.: Várom a nagy skilled hungarian pro hearthstone playerek szapuló kommentjeit <3

TBH mostmár abbahagyhatnád :(

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Jah sorry hogy csak 3legendarys csicska warlockot kapok ki 100meccses accountal sorry tényleg xDD Gruul,Thalnos,Alexstrasza mikor már ÉN Kistehén! ÉN állnék nyerésre mikor még az epic biszem baszom molten giantjat és meg kell ölnöm mert MIÉRT ne lenne MÉG OLYANJA IS. Szánalmas Kistehén! csicska szar az egész az ilyen Puding!cibáló lifeless nerd dagadék miért nem megy rankedozni?! Jah mert agyilag zokni és szopik mint a kismalac mert skillt sajnos a blizzárd bácsi nem árúl csak deckeket gg....

ui.: Várom a nagy skilled hungarian pro hearthstone playerek szapuló kommentjeit <3

Hagyd már abba játékot. Akárhányszor néztem be ide te mindig szidtál valakit valamiért. Csak hagyd abba, hidd el jobb lesz.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Hagyd már abba játékot. Akárhányszor néztem be ide te mindig szidtál valakit valamiért. Csak hagyd abba, hidd el jobb lesz.

Mindig talál más játékot ahol ragelhet (lol topic jut eszembe hirtelen), szóval ez nem segít. Sõt, szerintem ilyeneket keres, hogy mindig legyen lehetõség mást okolni, ne magát.

De leírom mégegyszer neki: játsz rankedet, ott nem lesz sok epic meg legendary a lenti rankokon (tovább úgysem jutsz :D)

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Micsoda show

Kicsit viccesen hat ahogy elõadják a nagy taktikázást, a gyerek meg ott mutogat, számolgat magában, közben meg el lett verve mint a sz*r :D

Link to comment
Share on other sites

moody

ha kijön teljesbe akkor az eddigi kártyák amiket megszereztem a betaban elvesznek?

Link to comment
Share on other sites

Razon

ha kijön teljesbe akkor az eddigi kártyák amiket megszereztem a betaban elvesznek?

Nem, már nem lesz wipe.

Link to comment
Share on other sites

moody

Nem, már nem lesz wipe.

zsír. mert én azért nem játszottam, mert azt hittem hogy ha a betanak vége akkor kezdhetem elõröl. de így azt hiszem még ma neki állok én is :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

valakinek nincs beta kulcsa fölösbe? haverom is játszana, de sajnos lecsúszott a jelentkezésrõl... megköszönném

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Elsõ sikeres nyitásom. Elég sokat váratott magára. :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Elsõ sikeres nyitásom. Elég sokat váratott magára. :D

Az szép :D Befolyásolja egyébként valami, hogy milyen lapok jönnek? Ranked állása, nyert meccsek száma, átlag level, ilyesmik.

Illetve a Kidnapper Combója hogy mûködik? Egy körben egyszer el tudja nyomni a támadás mellett?

Link to comment
Share on other sites

Razon

Az szép :D Befolyásolja egyébként valami, hogy milyen lapok jönnek? Ranked állása, nyert meccsek száma, átlag level, ilyesmik.

Illetve a Kidnapper Combója hogy működik? Egy körben egyszer el tudja nyomni a támadás mellett?

Nem, random az egész.

Combo mechanikát gondolom ismered (egy lapot kell játszani a combo lap előtt), ez meg olyan battlecry mint pl. a cleric +1/+1 buffja, csak a targetelt miniont visszaküldi a kezébe. Szar kártya, semmire se jó. De hacsak nem most kell a dust nem ajánlom a disenchantolást, mert mindig van esély hogy következő patchban változtatnak a kártyán, és olyankor full dustért lehet disenchantolni.

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Nem, random az egész.

Combo mechanikát gondolom ismered (egy lapot kell játszani a combo lap elõtt), ez meg olyan battlecry mint pl. a cleric +1/+1 buffja, csak a targetelt miniont visszaküldi a kezébe. Szar kártya, semmire se jó. De hacsak nem most kell a dust nem ajánlom a disenchantolást, mert mindig van esély hogy következõ patchban változtatnak a kártyán, és olyankor full dustért lehet disenchantolni.

Oké, így már értem, csak nem volt világos, hogy Battlecry-ként funkcionál, mivel a kártyán nincs rajta. Bár gondolom azért, mert csak Combo esetén jelenik meg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Razon
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

skyeu67

WTF ? Oo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
TPSfan

Valakinek csinál a játék olyat hogy elkezd recsegni, aztán megszûnik a hang, majd minden programban fekete vibrálások vannak? Meg h leáll a Chrome meg ilyenek...Ujrainditás után jó a dolog, szal a Hearthstoneal van baj nem a gépemmel sztem...help pls!

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Az normális hogy tegnap ilyenkor küldtem friend requestet és még semmi?

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Az normális hogy tegnap ilyenkor küldtem friend requestet és még semmi?

Nemtom, hogy a Bnet még szarakszik-e, nekem múltkor 1-2 percen belül megjött a request. Úgyhogy azt mondanám nem normális. :)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nemtom, hogy a Bnet még szarakszik-e, nekem múltkor 1-2 percen belül megjött a request. Úgyhogy azt mondanám nem normális. :)

Yep, sikerült megoldani, annyi volt a gond hogy külön szerveren voltunk :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...