Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hearthstone


_Jazz_

Recommended Posts

Mikimano

grizzlit tedd ki a pakliból, 3/3 taunt az nem alegjobb

2/4-es gnómot is alap priest pakliban nagyon sok a laphúzós mechanic, elvagy nélkülük is ( naga és shrine combo sok kártyát ad)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ti tudtok olyanról, hogy a játékban van bot? Oo

Most voltam egy shaman ellen, akit levittem 3 hp-ra (nekem 30 volt) És visszahozta, sõt meg is verhetett volna, de nem használta a támadó lapjait túl jól Oo pl volt egy 5/2-es mobján windfury, de 1x sem használta kétszer. Pedig volt olyan kör, hogy 8-ra is felvitte az attackot (+windfury rajta) és üresen betámadhatott volna, de nem tette Oo.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

talán kaphatott bugot vagy valami

Link to comment
Share on other sites

jetine

talán kaphatott bugot vagy valami

Az is lehet, csak gyanús volt végig, az hogy 2x nem használhatta még lehet bug, és nagy szívás, de sokszor kihagyott támadókat, pedig üresen voltam D:. Minden esetre sajnálom, mert megnyerhette volna.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Najó tényleg fogy a lelkesedésem. Ha nem számolom a mák faktort h konkrétan a gép dönti el h ki nyerjen nem a skillen múlik elejétõl kezdve, meg azt se h az ellenfélnek olyan durva lapjai vannak összevásárolva h csak végig pislogod az egészet. Még akkor is ott van h egyes kasztokat egyszerûen nem éri meg használni mert a másik kasztnak sokkal hasznosabb kaszthoz kötött lapjai vannak h egyszerûen nem is éri meg azzal játszani. és innentõl már nem az van h azzal játszol amivel szeretnél hanem azzal amivel "muszáj" ha nyerni akarsz.

Link to comment
Share on other sites

Razon

és innentõl már nem az van h azzal játszol amivel szeretnél hanem azzal amivel "muszáj" ha nyerni akarsz.

Ez nálam soha nem játszik, Rogue-al akarok játszani akkor azzal is fogok :D 8:0 a w/l rankedben eddig, rank 19, sima gyõzelem volt szinte mind. Össze kell szedni pár használható kártyát és akkor nagyobb az esély gyõzelemre. Csak ahhoz kell vagy 150 meccs/arena

Link to comment
Share on other sites

jetine

Najó tényleg fogy a lelkesedésem. Ha nem számolom a mák faktort h konkrétan a gép dönti el h ki nyerjen nem a skillen múlik elejétõl kezdve, meg azt se h az ellenfélnek olyan durva lapjai vannak összevásárolva h csak végig pislogod az egészet. Még akkor is ott van h egyes kasztokat egyszerûen nem éri meg használni mert a másik kasztnak sokkal hasznosabb kaszthoz kötött lapjai vannak h egyszerûen nem is éri meg azzal játszani. és innentõl már nem az van h azzal játszol amivel szeretnél hanem azzal amivel "muszáj" ha nyerni akarsz.

Akkor toljad az arénát szerintem. Ott csak megadott lapokat választhatod ki, senkinek sincs elõnye, csak rajtad múlik milyen decket raksz össze. 150 arany se sok, csak ne 3 lossal kezdj D:

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Najó tényleg fogy a lelkesedésem. Ha nem számolom a mák faktort h konkrétan a gép dönti el h ki nyerjen nem a skillen múlik elejétõl kezdve, meg azt se h az ellenfélnek olyan durva lapjai vannak összevásárolva h csak végig pislogod az egészet. Még akkor is ott van h egyes kasztokat egyszerûen nem éri meg használni mert a másik kasztnak sokkal hasznosabb kaszthoz kötött lapjai vannak h egyszerûen nem is éri meg azzal játszani. és innentõl már nem az van h azzal játszol amivel szeretnél hanem azzal amivel "muszáj" ha nyerni akarsz.

és mi van ha azt mondom hogy az elõzõ patchig a basic lapok volt ak alegerõsebbek és azokat akarják nerfelni a jövõben is

abban igazad van hogy vannak kevésbé erõs hõsök ( top tier most a priest és a pala a erf ellenére is) de továbbra is vannak olyan kártyakombós egyéb kasztok hogy kettéáll a füled tõle

ha tényleg nagy bajod van a kártyákkal hogy nincsenek akkor menj arénázni, nézz videókat priority orderrõl, hogym it érdemesebb vinni stb

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Hali

tudom,hogy elég esélytelen de valakinek nincs egy felesleges beta key-e?

Megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

nyakunkon az open beta, szerverek többm int 1 napja nem mûködnek és 2k-d csak van ha nagyon nem bírod ki

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

nyakunkon az open beta, szerverek többm int 1 napja nem mûködnek és 2k-d csak van ha nagyon nem bírod ki

Nem tudtam, de kösz az infot. Nem akartam olcsójánoskodni , csak nem sok ilyen fajta infót kaptam.

Link to comment
Share on other sites

Razon

12:0 voltam rankedben, aztán jött a legújabb metagame druid, kinyírt a rohadék. Nem volt gyors válaszom 4 darab 5/10 es tauntra (2+2faceless manipulator). Ha 1 körrel tovább bírom nyerek :/ Asszem kell legalább egy darab Assassinate a deckembe.

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

bla bla bla

Az egész játék luck alapú tök mind1 mit csinalsz vagy szerencséd van és jol adja a lapokat vagy nem ,ennyi tul van tárgyalva gg

Link to comment
Share on other sites

Razon

Az egész játék luck alapú tök mind1 mit csinalsz vagy szerencséd van és jol adja a lapokat vagy nem ,ennyi tul van tárgyalva gg

Persze hogy van benne luck, de azon múlik mennyire tudod kihasználni. A druid meccs alatt gondoltam jól jött volna egy assassinate. Tettem a deckembe egyet, és pont egy priest ellen dobott aki taunt+divine shield miniont rakott ki (mögötte questing adventurer), ha nem lett volna assassinate a kezemben elvesztem a meccset. Tudni kell alkalmazkodni a szituációkhoz és akkor nem csak szerencsén fog múlni a játék. Ha szerencsén múlna az egész nem lenne pár játékos aki tudja tartani a 75-80%os winratet sokkal magasabb rankokon.

Meglett a rank 16, még egy és bronze ligában vagyok :D 14 win 1 loss az eddigi állás, ha netán érdekelne valakit a deckem:

[GSF] Picture

Egy dolog változott rajta, +1 spellpower 2/2 minion helyett assassinatet tettem. Knife juggler helyére fogok még talán valami mást rakni.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

a deck full jónak tûnik, szvsz 2 gnomish inventor sok a novice E mellé, úgy hogy van még azura drake-ed

Link to comment
Share on other sites

Razon

a deck full jónak tûnik, szvsz 2 gnomish inventor sok a novice E mellé, úgy hogy van még azura drake-ed

Ja, ezen gondolkodtam én is, de marha jó érzés 5-6 kártyát a kezembe tartani míg az ellenfélnek 1-2 van :D És egész jól mûködik Dark iron dwarfal, fõleg priest ellen.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

ey sprintre cseréld ki a 2 gnomish-t és van 1 szabad helyed valamire

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ma kinyitottam 8 paklit (és ezzel már csak az 1000 wines hidden (?) quest maradt, ami aranyat ér) és lett benne egy legendary, ami egyszerre örömként fogadott, másrészt meg Bloodmage Thalnos D: szerintetek is csak 400 dustot ér?

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Ma kinyitottam 8 paklit (és ezzel már csak az 1000 wines hidden (?) quest maradt, ami aranyat ér) és lett benne egy legendary, ami egyszerre örömként fogadott, másrészt meg Bloodmage Thalnos D: szerintetek is csak 400 dustot ér?

teeee most ezel mit akarsz? dusttal nem lehet kereskedni így mit befolyásolna a véleményünk? 400 dust van ráírva akkor annyi, ha nem tetszik a kártya akkor disenchant, mid tier alját súrolja talán az L lapok között

Link to comment
Share on other sites

Richo25

War3-ban Night Elf only voltam

WoW-ban Druid only

Itt is druid decket kezdtem el gyûjtögetni EZ alapján, de ahogy nézem nem igazán van benne tauntos, lehet anélkül egyáltalán nyerni?

Link to comment
Share on other sites

Razon

War3-ban Night Elf only voltam

WoW-ban Druid only

Itt is druid decket kezdtem el gyûjtögetni EZ alapján, de ahogy nézem nem igazán van benne tauntos, lehet anélkül egyáltalán nyerni?

Régi deck, múlt héten változott a meta, most már viszik a tauntokat. Ancient of war vagy mi, aminél lehet választani hogy 5/10 legyen tauntal.

Link to comment
Share on other sites

jetine

teeee most ezel mit akarsz? dusttal nem lehet kereskedni így mit befolyásolna a véleményünk? 400 dust van ráírva akkor annyi, ha nem tetszik a kártya akkor disenchant, mid tier alját súrolja talán az L lapok között

Úgy gondoltam a "csak 400 dustot", hogy egyáltalán ér-e a kártya annyit, hogy pakliba tegyem. Mert azért még kezdõ vagyok, és egy legendaryt csak úgy nem távolítanék el, nehogy megbánjam. Viszont így utólag rájöttem, hogy én spelles karaktereket nem is szeretek tolni, így aztán mehet a levesbe D: Legalább elkezdek gyûjteni a hunter raptorra ><, már csak 1200 D:.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

War3-ban Night Elf only voltam

WoW-ban Druid only

Itt is druid decket kezdtem el gyűjtögetni EZ alapján, de ahogy nézem nem igazán van benne tauntos, lehet anélkül egyáltalán nyerni?

druid kissé béna, vannak spelljeid amivel 2/2 és tauntot adsz a lapjaidnak, olyan spelled is van amivel tauntot idézel le és van az ironbark protector és a basic lapok( shieldmasta op) és az acient of the war, azz még vicces

Úgy gondoltam a "csak 400 dustot", hogy egyáltalán ér-e a kártya annyit, hogy pakliba tegyem. Mert azért még kezdő vagyok, és egy legendaryt csak úgy nem távolítanék el, nehogy megbánjam. Viszont így utólag rájöttem, hogy én spelles karaktereket nem is szeretek tolni, így aztán mehet a levesbe D: Legalább elkezdek gyűjteni a hunter raptorra ><, már csak 1200 D:.

ha végiggondolod akkor beugrik hogy egy druid vagy mage simán eltávolítja herospellből, 1spell dmg és deah rattle helyett inkább egy loothoardert dobnék be a pakliba. az legalább visszasebezne a druidba 1-et

Link to comment
Share on other sites

Razon

Na végre egy jó pack, 5/5 jó :D

Egész jók, Baron nem annyira (4 manás panda vagy yeti+hero spell kinyírja), de legalább jó lesz dustra :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...