Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Hearthstone


_Jazz_

Recommended Posts

Razon

akkor már cikkeket is linkeljünk ide.

Ja, ezt is akartam de lemaradt :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Na, összeraktam egy majdnem teljes murloc decket. Egy epic warleader hiányzik.

Igazából ha nem mákolnak be dolgokat, akkor egész sokat nyerek. Hunter és Mage ellen elég rossz, de az összes többi ellen jól mûködik.

Warlockos is, Shamanos is jó, de a napi quest miatt cisnáltam druidosat is, és az is meglepõen jól hozta az eredményt. :D

Link to comment
Share on other sites

Roose

Nem tudom hova tenni ezt a játékot. Vagyis nagyon tetszik meg minden, de ez így nem lesz jó. Oké, hogy f2p vagy inkább p2win?

Lehet az utóbbi... Bármit mondjanak, hogy normál játékkal is eléred azt, amit fizetve is. Rá vagyok kényszerítve a napi questekre, hogy goldot kapjak, mert az 3win/10gold mi?... nyerjek 2öt kasztokkal. Pont nem azzal amit mainnek akarok, tanulgatok(pala). Azokkal szintezzek el 10ig és még ha nyerek is lehet le kell tolni 10meccset is... olyan ritkán jön össze a 100 gold packra, vagy 150 arenara, hogy nem igaz. napi is 40gold, ha nyerek 3at 10gold, 1 atlag meccs 10perc, akarhogy szamolok, 60gold a 40mellé 3óra. Ha mar össze is szedtem arenat, kapok 3 olyan kasztot amit nem szeretek, hiaba allitok össze szerintem jo paklit persze, hogy zsinorba 3szor elvernek, mert olyan fos lapokat kapok, hogy hihetetlen. abbol kapok 1 packot oké, de mire ilyen tempoval szerzek kártyákat csak évek kérdése, hogy normáliskat gyüjtsek. Mivel jobb kártyák nem jönnek, alig szerzek, nem tudok fegyorsulni és esetleg arénára is többet menni. Arra nem gondoltak, hogy nem mindenkinek van ideje napi 6 órákat játszani, ja, hogy mert az esetleg 3 müszakban dolgozik? akkor vegyen kártyát... 10k ft és van 40pakkod amit par honap alatt lehet össze birnék szedni, vagy nem... szoval marhara de p2w az én szemszögemből. Lehet én vagyok a béna, de ez igy nem oké. Ez az egyetlen játék ami jó ideje végre leköt, de így nem tudom mennyi jövője lesz nálam, a pénznek meg jobb helyet is találok.. :( :unsure:

Bocs a sírásért csal felidegesített.

Link to comment
Share on other sites

cybertouch

Nem tudom hova tenni ezt a játékot. Vagyis nagyon tetszik meg minden, de ez így nem lesz jó. Oké, hogy f2p vagy inkább p2win?

Lehet az utóbbi... Bármit mondjanak, hogy normál játékkal is eléred azt, amit fizetve is. Rá vagyok kényszerítve a napi questekre, hogy goldot kapjak, mert az 3win/10gold mi?... nyerjek 2öt kasztokkal. Pont nem azzal amit mainnek akarok, tanulgatok(pala). Azokkal szintezzek el 10ig és még ha nyerek is lehet le kell tolni 10meccset is... olyan ritkán jön össze a 100 gold packra, vagy 150 arenara, hogy nem igaz. napi is 40gold, ha nyerek 3at 10gold, 1 atlag meccs 10perc, akarhogy szamolok, 60gold a 40mellé 3óra. Ha mar össze is szedtem arenat, kapok 3 olyan kasztot amit nem szeretek, hiaba allitok össze szerintem jo paklit persze, hogy zsinorba 3szor elvernek, mert olyan fos lapokat kapok, hogy hihetetlen. abbol kapok 1 packot oké, de mire ilyen tempoval szerzek kártyákat csak évek kérdése, hogy normáliskat gyüjtsek. Mivel jobb kártyák nem jönnek, alig szerzek, nem tudok fegyorsulni és esetleg arénára is többet menni. Arra nem gondoltak, hogy nem mindenkinek van ideje napi 6 órákat játszani, ja, hogy mert az esetleg 3 müszakban dolgozik? akkor vegyen kártyát... 10k ft és van 40pakkod amit par honap alatt lehet össze birnék szedni, vagy nem... szoval marhara de p2w az én szemszögembõl. Lehet én vagyok a béna, de ez igy nem oké. Ez az egyetlen játék ami jó ideje végre leköt, de így nem tudom mennyi jövõje lesz nálam, a pénznek meg jobb helyet is találok.. :( :unsure:

Bocs a sírásért csal felidegesített.

Ne sirj, menj arenázni, azzal jön a legjobban a dust a paklikhoz, illetve egy pakli jár mindig. 5 winnél visszakapod a belépõt. Ehhez skill kell, de legalább van lehetsõség, ennyi. Kitartás kérdése az egész, nem vagy rákényszerítve semmire, az eleje a legnehezebb.

Nekem a mainem a pala és a hunter, hunternek egy olcso aggro decket használok, epic sincs benne.

2x Flare `

2x Tracking `

2x Unleash the Hounds `

2x Stonetusk Boar `

2x Timber Wolf `

2x Young Dragonhawk `

2x Explosive Trap `

2x Misdirection

2x Snipe `

2x Ironbeak Owl `

2x Novice Engineer `

2x Starving Buzzard `

2x Eaglehorn Bow `

2x Deadly Shot `

2x Kill Command

Pala deckemen még dolgozok. De Tirion megvan, a legbüszkébb darabja a gyüjteményemnek.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Bocs a sírásért csal felidegesített.

nem is úgy lett kitalálva,hogy napi 6 órát játszol vele,hanem letolod a dailyket,aztán ha van kedved akkor játszol párat,40-60 sõt tegnap 100 goldot érõ dailyt kaptam,rengeteg kártyám van márl,meg rengeteg dustom és kb 2 hete ha játszok,úgy hogy 1 centet nem fizettem.

még 2db legendarym is van már,packbõl. :rolleyes:

egyáltalán nem p2w,mert ugyanazt elérheted mint mások fizetve,csak kicsit lassabban,de minden f2p mmo-ban ezt a modelt követik,nem értem a felháborodást. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

shit,szutyok fórum elküldte kétszer a postomat és még csak nem is fűzte egybe. -_- -_-

Link to comment
Share on other sites

skyeu67

nem is úgy lett kitalálva,hogy napi 6 órát játszol vele,hanem letolod a dailyket,aztán ha van kedved akkor játszol párat,40-60 sõt tegnap 100 goldot érõ dailyt kaptam,rengeteg kártyám van márl,meg rengeteg dustom és kb 2 hete ha játszok,úgy hogy 1 centet nem fizettem.

még 2db legendarym is van már,packbõl. :rolleyes:

egyáltalán nem p2w,mert ugyanazt elérheted mint mások fizetve,csak kicsit lassabban,de minden f2p mmo-ban ezt a modelt követik,nem értem a felháborodást. :unsure:

Vagy még ezt a modelt sem...lehetne ennél rosszabb is a helyzet.

Én nem panaszkodom, eddig kb 5000-6000 Ft értékû kártya mennyiséget bontottam úgy, hogy egy petákot nem költöttem rá. A gyõzelmi arányom is ilyen 10/7 gyõzelem általában, és sok deckem alig különbözik a könnyen összeállítható alap pakliktól. ( Van egy full minionos deckem, oda csak a starter, max expert szintû lapokat raktam, tök jól mûködik az is)

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

pay2win

ember egy egy CCG, bárhol máshol ez van, also ez még béta és majd feljődik ez

also TotalBiscuit játszik 19 és 24 legendary-s deck-el, amik nem synergizálnak és egy alap paklival meg lehet bszni, van róla füles hogy a basic kártyákat akarják majd nerfelni

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jaj de jó, hogy az a gyökér TB ezzel is játszik, remélem semmilyen szinten nem találkozok a jelenlétével.:D

Egyébként Roose, ez még Béta. Fejlõdik még majd az egész, van hír dungeonokról, ahol gép ellen kell nyerned egymás után, végén erõsebb boss, mint a tutorialban Illidan volt, satöbbi. Szóval ez egyáltalán nem végleges verzió. Amit most csinálhatsz, az a napi quest, meg pár játék, ez tényleg nem olyan, hogy órákat ülsz elõtte.

Érdemes minden classt felvinni 10-re, mert meglesznek a kártyáid, plusz érte goldot is. Ha megvan minden basic kártyád, könnyebb összerakni egy olyan paklit, amivel tudod teljesíteni a dailyt.

A véletlen nagyon nagy szerepet játszik benne, én is utálom. Például mikor a 20lény+10 spell pakliból feljön mind a 10 spell lények sehol.:D

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

jah és van egy ilyen lista is

Here’s the entire list of hidden quests in Hearthstone:

Complete a game in play mode – Award: 1 booster pack

Unlock every hero – Award: 100 gold

Get any class to level 10 – Award: 1 booster pack

Win 100 games in any mode – Award: 300 gold

Win 1,000 games in any mode – Award: 300 gold

Defeat all expert AI – Award: 100 gold

Disenchant a card – Award: 95 Arcane Dust

Enter the arena – Award: Free arena entry

Own every pirate card – Award: Captain’s Parrot

Own every golden pirate card – Award: Golden Captain’s Parrot

Own every Murloc card – Award: Old Murk-Eye

Own every golden Murloc card – Award: Golden Old Murk-Eye

Make a real money purchase in the game – Award: Golden Gelbin Mekkatorque (beta only)

Collect every card in the basic set (all classes to level 10) – Award: 100 gold

Collect every card in the expert set – Award: 100 gold

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Néha elég jól kiadja ez a murloc deck, és 4-5 kristálynál vége az ellenfélnek. :D

Link to comment
Share on other sites

Razon

Néha elég jól kiadja ez a murloc deck, és 4-5 kristálynál vége az ellenfélnek. :D

Még nem láttam ellenem, bár mostanában keveset játszom, és ha igen akkor inkább arénát (kell a dust meg a packek -_- )

De ahogy nézem kb. kéthetente változik a metagame, most mindenki aggrozik

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Arról van valami infó, hogy ide is beteszik a jól megszokott achievement rendszerüket, ami minden játékukban megtalálható? :unsure:

Néha elég jól kiadja ez a murloc deck, és 4-5 kristálynál vége az ellenfélnek. :D

Akkor lehet valamelyik nap összefutottunk, hunter szintezés közben találkoztam egy murlock deckes (talán) druiddal. :­D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

SexySandKing, bár én sosem nézem az ellenfél nevét. :D

Egyébként pár napja lehet, mert Druid win volt a dailym, és mivel a murloc lapjaim megvannak, építettem mellé egy murloc decket...és meglepõen jól mûködött. :D

Egyébként Warlock/Shaman classt használok hozzá.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ha az egyik nap nem lépek be,akkor az aznapi daily questet meg sem kapom? :unsure:

tegnap volt az egyetlen nap hogy nem léptem be emiatt és eltûnt. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Tudom, tudom de valakinek van egy béta kulcsa véletlen , elfekvõben? :)

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Nah most vettem észre hogy kaptam battle-net-tõl beta key-t nyomtam is de Gepárd! Ledér! szánalmas az egész.... Most kb farmolhatok 1hónapig CSAK AI ellen mert lvl1esen olyan enemyket ad akik 10 arany rare kártyát leraknak kezdésnek szal GG sok az esélyed a legalapabb deckel .... pénzrõl szól ez az egész fos gg...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nah most vettem észre hogy kaptam battle-net-tõl beta key-t nyomtam is de Gepárd! Ledér! szánalmas az egész.... Most kb farmolhatok 1hónapig CSAK AI ellen mert lvl1esen olyan enemyket ad akik 10 arany rare kártyát leraknak kezdésnek szal GG sok az esélyed a legalapabb deckel .... pénzrõl szól ez az egész fos gg...

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

cybertouch

... pénzrõl szól ez az egész fos gg...

Bemész a boltba kaját venni, ott nem panaszkodsz, hogy fizetni kell? Kezd már nagyon unalmas lenni, tul sok síró ember kerül be a beta ba.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Nah most vettem észre hogy kaptam battle-net-től beta key-t nyomtam is de Gepárd! Ledér! szánalmas az egész.... Most kb farmolhatok 1hónapig CSAK AI ellen mert lvl1esen olyan enemyket ad akik 10 arany rare kártyát leraknak kezdésnek szal GG sok az esélyed a legalapabb deckel .... pénzről szól ez az egész fos gg...

te vagy nagyon jól játszod vagy tényleg tuskó vagy, de inkább utóbbi

Link to comment
Share on other sites

Razon

Nah most vettem észre hogy kaptam battle-net-től beta key-t nyomtam is de Gepárd! Ledér! szánalmas az egész.... Most kb farmolhatok 1hónapig CSAK AI ellen mert lvl1esen olyan enemyket ad akik 10 arany rare kártyát leraknak kezdésnek szal GG sok az esélyed a legalapabb deckel .... pénzről szól ez az egész fos gg...

Basic card decks

Ha ideges vagy ne LoL-al és Hearthstone-al játsz :lol:

http://www.bahida.net/constructed.php

Ha szeretnétek trackelni a win/loss arányt. Én is akartam egy ilyen oldalt csinálni de ha már van egy akkor jólesz

Link to comment
Share on other sites

Damnedking

Bemész a boltba kaját venni, ott nem panaszkodsz, hogy fizetni kell? Kezd már nagyon unalmas lenni, tul sok síró ember kerül be a beta ba.

Ez a slussz poén benne,hogy BETA de már kéri a blizzard a pénzedet :D Nem azt mondom hogy szar játék,csak aki nem tehetõs annak 100x annyi idõ lesz egy adott szintet elérni benne :) Kaját és egy béta free játékot összehasonlitani :S Komoly gondok vannak itten :(

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

szimplán retardált vagy,téma vége.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...