Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyenes Mmorpg-k


azoxign

Recommended Posts

w34p0nz

MMORPG-t keresek, ami ingyenes (vagy max. item mall van benne), hasonlít silkroad online-ra a grafikája, ami nem WoW és nem GW, és nem ilyen nyomorék kinézetû, mint pl. ez a Holic.... :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

MMORPG-t keresek, ami ingyenes (vagy max. item mall van benne), hasonlít silkroad online-ra a grafikája, ami nem WoW és nem GW, és nem ilyen nyomorék kinézetû, mint pl. ez a Holic.... :)

Sajnáljuk de ilyen nincs. :lol:

De akkor már ajánlok valamit: Rohan vagy Knight Online,bár utóbbinak kicsit csúnya a grafja. :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Fiesta hopp télleg elkezdem tölteni :D

Link to comment
Share on other sites

w34p0nz

Sajnáljuk de ilyen nincs. :lol:

De akkor már ajánlok valamit: Rohan vagy Knight Online,bár utóbbinak kicsit csúnya a grafja. :)

KnighOnline-nal játszottam, az nem tetszik... Rohan-t nem ismerem

Link to comment
Share on other sites

Mike43

akkor szerencsés vagy... :D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Mastertitan told már fel magad msn re pliz!

Link to comment
Share on other sites

Grand

Nemtudja valaki hogy a Holic online-ra mért jelez a vírusírtóm trójait miközbe patchelem? <_<

Kipróbálnám de így h a patch-re trójait jelez biztos h nem :P

Link to comment
Share on other sites

Mike43

nekem nemjelzett bár én egy ideje nemfrissítem de tegnap töröltem a holicot ma inditottam a vírusirtót és semmi holiccal kapcsolatosat nemtalált :D

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Üdv mindenkinek!

Szerettem volna kipróbálni én is pár mmo-t, mivel még nem próbálkoztam ezzel a stílussal, úgyhogy lehúztam a Last Chaos-t, meg volt egy másik is egy régebbi GameStar DVD-n, de annak már nem emlékszem a nevére.

A gond ott kezdõdik, hogy amikor elindítom, akkor bejön ez a launcher ablak és tölti be a játékot, de olyan lassan, hogy kb. 3-4 óráig tartana az egész (becslés szerint). Egy órát hagytam, hadd menjen amíg mást csinálok a gépen, de aztán meguntam a várakozást és lekapcsoltam.

Ez a folyamat tényleg ilyen lassú lenne? Vagy csak nálam?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Üdv mindenkinek!

Szerettem volna kipróbálni én is pár mmo-t, mivel még nem próbálkoztam ezzel a stílussal, úgyhogy lehúztam a Last Chaos-t, meg volt egy másik is egy régebbi GameStar DVD-n, de annak már nem emlékszem a nevére.

A gond ott kezdõdik, hogy amikor elindítom, akkor bejön ez a launcher ablak és tölti be a játékot, de olyan lassan, hogy kb. 3-4 óráig tartana az egész (becslés szerint). Egy órát hagytam, hadd menjen amíg mást csinálok a gépen, de aztán meguntam a várakozást és lekapcsoltam.

Ez a folyamat tényleg ilyen lassú lenne? Vagy csak nálam?

Net függõ,de ha lehet inkább valami normális MMO-t próbálj ki,mert a Last Chaos is valami nagyon gané game. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mike43

az egy nagy halom trágyás fos :D + télleg lassú is laggzik, minden baja van :D

Link to comment
Share on other sites

Mike43

Találtam egy gamét a neve talisman online free wow ugyszólván most töltöm a kliens 169mega(kicsi wow :D ) és ahogy láttam képeken tök oan mint a wow mármint egy kicsit hasnolít :D a leggyorsabb link a downloadhoz

http://www.gamershell.com/downloads/init.php

telepítve nemtom :D de tánnemfoglal sokat

5 kaszt van: monk, wizard, Tamer( ezaz íjász), fairy (sztem healernek fogható fel nemtom :D ), és az assasin(rogue)

vannak benne scenariók a questek melett ez engem is meglepett :D továbbá a fegyvert csak weapon talisman nak mondják sok skill satöbbi

mindenféle attribútumok vannak monknak pl buddha és tûz kell...

egy karakter kreálás/kinyírás :Dvideó:

szerk: lehet h weboldal is kéne?:

http://www.talismanonline.com

szerk2: :D majd 500 megát foglal sztem megéri kipróbálni... :D na énis azt teszem :D

Link to comment
Share on other sites

blacky

warrior nincs benne?????

KAKI

Link to comment
Share on other sites

Mike43

aza Monk

Monk=warrior

Wizard=mage

Fairy=healer(nemvok benne biztos)

assasin=rogue

Tamer=archer

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

aza Monk

Monk=warrior

Wizard=mage

Fairy=healer(nemvok benne biztos)

assasin=rogue

Tamer=archer

Én már megszoktam hogy a monk a healert jelenti,szal sztem biztos nem az lesz a wari. <_<

Link to comment
Share on other sites

Mike43

jóvanna nekem nemakart rendeset kiadni :D

am ezt a gamet már félévvel ezelõtt is megtaláltam de akkor még ratyi volt szal 5-6 hónap alatt rohadjólett belõle ahogy elnézem ja és nemsoká jön az új peccs tele új cuccokkal skillekel :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Valahonnan akkor is csinálok elég helyet és felrakom a Maplestoryt. :)

Link to comment
Share on other sites

Mike43

rajtam kívül jön még valaki Talisman onlinera?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Valahonnan akkor is csinálok elég helyet és felrakom a Maplestoryt. :)

Mivan srácok unatkozunk?(éénis :( :lol: )

Nekem amugy lentvan csak még nem gyõztem meg magam hogy feltegyem, nemtom mért.

Amugy érdekes mert gagyinak tünik de olyan aranyos kis morbiod szar hogy lefoglalja az embert. Csak tápos ha jól rémlik régrõl.

Link to comment
Share on other sites

Mike43

majd meglátjuk nemtom 2/3 peccset má megvan de a 3 adikkal várok holnapig v estig nincsrá idõm :D sztem nemszar demajd meglátjuk lehet h egész jóvá tették anno énis néztem akkor télleg szar volt de most már nem demajd kiderül :D am malesz a heroes sajnos ma nemesik de legalább megtom nézni eddig 2 héten át mindig szerdán esett és nemtuttam megnézni mert fölötünk urrogott :D

am az anima ról tudunk vmit vagy az uj nevérõl vmi p-betûs :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Mivan srácok unatkozunk?(éénis :( :lol: )

Nekem amugy lentvan csak még nem gyõztem meg magam hogy feltegyem, nemtom mért.

Amugy érdekes mert gagyinak tünik de olyan aranyos kis morbiod szar hogy lefoglalja az embert. Csak tápos ha jól rémlik régrõl.

Nemtom honnan szedek össze a rendszer particiójáról 2GB-át,de megfogom valahogy oldani.

Egyébként nemtudja valaki annak a proginak a nevét amivel formázás nélkül alakítgathatjuk a partíciók méretét,egyikbõl a másikba lehet átrakni!?

Mert túl sok minden van a másikon hogy ilyen miatt leformatáljam és elvesszen minden rajta. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mike43

õõõ valami hasonlót tud a rendszertöredezettségmentesítõ :D

am ha fenntvagy gyere fel msn re kérdezni akarok vmit

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

õõõ valami hasonlót tud a rendszertöredezettségmentesítõ :D

am ha fenntvagy gyere fel msn re kérdezni akarok vmit

Az nemerre van. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...