Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battlefield sorozat


Snexi

Recommended Posts

wYth-NRG

Értsd, ezzel akarják bevezetni, hogy originen is legyenek early access elérésû játékok :P

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

de egy cikkben azt írták hogy olyanoknak adnának early accesst akiknek megvan az elõzõ játék és akkor ez nem olyan early access hanem inkább béta teszt a teljes játékra. -_-

csak mindent nevezzünk másképp mert akkor másnak tûnik.

bár az is lehet hogy valóban olyan early access lesz mint steamen és akkor megvehetjük a bf-et hogy segítsünk jobbá tenni a félkész játékot. -_-

már csak az hiányzik hogy AAA title-öket is early accesseljenek,elég az indie címeknél. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
tyie

ezzel a netcode patchel annyira megjött a kedvem a játékhoz, hogy sikerült is vágni egy aratós lockert :D

ci-lyWzUtBc

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Overused music. A késeléstõl eltekintve nem volt rossz.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

ezzel a netcode patchel annyira megjött a kedvem a játékhoz, hogy sikerült is vágni egy aratós lockert :D

ci-lyWzUtBc

I don't get it. Ez most miért is volt jó?

Link to comment
Share on other sites

tyie

I don't get it. Ez most miért is volt jó?

Mire gondolsz, mi mire volt jó?

Overused? Miylen körökben? ... :D

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Mire gondolsz, mi mire volt jó?

Overused? Miylen körökben? ... :D

Noname MMO, amihez az avatarod köthetõ.

Link to comment
Share on other sites

Nafrael

Szevasztok!

Ma ez az üzenet fogadott a battlelgoban: "WE HAVE IDENTIFIED AN ISSUE WITH PUNKBUSTER SERVICES AND ARE WORKING TO RESOLVE. THERE SHOULD NO LONGER BE ANY UNWARRANTED BANS ISSUED. THANK YOU FOR YOUR PATIENCE." Azt értem, hogy mit jelent, de nem értem, hogy miért. Tegnap még teljesen ment. Most telepítettem újra a PB-t, de így sem jó. Valakinek valami ötlete?

Link to comment
Share on other sites

Meridius

ezzel a netcode patchel annyira megjött a kedvem a játékhoz, hogy sikerült is vágni egy aratós lockert :D

QcL7VKhZ-HM

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Aki egy ilyen zseniális videót downvote-ol, annak nincs homurérzéke.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Mire gondolsz, mi mire volt jó?

Overused? Miylen körökben? ... :D

Csak így nem értem mi ez? Elmegy pillanatok alá raktál zenét. Óje. So good.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
KaiL

Na ez után a patch után végre hasonlít a mozgás-reakció a BF 3-éhoz, a netcode is javult meg a kisebb-nagyobb apróságok, aki letette szerintem érdemes belenéznie megint, classic mode-ra még kíváncsi leszek, kár hogy nem raknak bele BF2 pályákat

Link to comment
Share on other sites

jim78

Valamit nagyon elszúrtak a hitregnél... mintha többet kéne belelõlni az ellenfélbe, nekem nagyon nem jött be az új patch.

Mintha egy teljesen más játékkal játszanék... újra kéne tanulni az egészet, idõm se és kedvem se...

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Mintha egy teljesen más játékkal játszanék...

Igen. Végre olyan, mintha egy jó játékkal játszanék ^_^ Kár hogy majdnem egy teljes év kellett hozzá <_<

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Valamit nagyon elszúrtak a hitregnél... mintha többet kéne belelõlni az ellenfélbe, nekem nagyon nem jött be az új patch.

Mintha egy teljesen más játékkal játszanék... újra kéne tanulni az egészet, idõm se és kedvem se...

Amúgy kevesebbet sebeznek a fegyverek. Nem néztem át egész pontosan, mert már nem játszok, de azt tudom, hogy a 25-ös sebzésû fegyverek már csak 24-et sebeznek, biztos vagyok benne, hogy a 34-esek is le lettek csökkentve 33-ra.

Link to comment
Share on other sites

Lendova87

Valamit nagyon elszúrtak a hitregnél... mintha többet kéne belelõlni az ellenfélbe, nekem nagyon nem jött be az új patch.

Mintha egy teljesen más játékkal játszanék... újra kéne tanulni az egészet, idõm se és kedvem se...

8m-ig minden assault rifle/carbine/lmg-bõl egy extra találat kell. Utána 3 fegyver kivételével (Scar-H, Bulldog, Ace 52) ugyan annyi találat kell mint elötte.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
wYth-NRG

Sorra jönnek a videók az új részről, hát a 3. rész óta nem vettem BFet, de asszem most megint eljött az ideje. Külön öröm h WWI ^^

Link to comment
Share on other sites

Cori

Nagyon komolyan fest a BF1... tudom nem a grafika minden, de atyaég, nagyon gyönyörű. Az esőcseppek a fegyvereken, járműveken, saras talaj, változós időjárás stb

Én is nagyon agyalok a vételen, de majd open beta után úgyis kiderül, hogy kell-e :P

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Az open betat már én is várom, de az még nagyon odébb van

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Egyetlen bajom vele, hogy ez is egy BF3-4 skin. Annyira látszott már a bétában is a futáson, ahogy meghalsz és összeesel, hogy pont ugyanaz az egész. Ezért aztán vétel biztos nem lesz belőle, és mert több FPS-t nem veszek multizni, a single pedig nem éri meg nekem 13k-t. Viszont, a single baromira tetszik. Visszarepített egy MOHAA / CoD1-2 korszakba - tekintsünk el tőle hogy másik világháború - és instant elöntött a nosztalgia, és úgy éreztem én ezt szeretem, nem pedig "na még egy". Kár hogy mire oda menne az ára, már el is fogom felejteni hogy létezik.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Mivel se BF3at se BF4et, se kb semmilyen BFet nem toltam 50 óránál többet, ezért ilyeneken nem agyalok. Erre vártam, h elmúljon ez a jelenkori görcs a BFből, sci-fit vártam, de ez is jó lesz. (bármi, csak ne jelenkor)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-Laslie-

Kiégek ezen az ugyanaz mint a BF3-4 meg a Battlefront Jakku pályája hozzászólásokon :S Ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a motor, mit vársz? Repüljenek? Vagy két tánc lépés között rogyjanak össze? Ennyi erővel akkor az első FPS játék után nem kellett volna kiadni többet mert minek, ugyanaz, ebbe is fegyvert kell fogni meg abban is :S

A bétát kipróbáltam, hát újra rá kellett egy kicsit tanulni a dolgokra :) nagyon mások a fegyverek mint eddig, de összességében én nagyon jól szórakoztam vele, nehéz a játék, elég hamar lehet halni, pláne ha az ember hős akar lenni :D a pálya nagyon szépen rombolható (kráterekben hasalás) :D a grafika nagyon szép, habár vannak bugok de talán pár hónap alatt kigyomlálja a DICE!
Ami negatívum nekem az a kevés jármű a pályán, lehet csak beállítás kérdése, de rendre van olyan hogy egyszerűen semmivel nem tudsz menni, így gyalogolhatsz jóóóóó sokat a pontokhoz, elkelne még pár ló, motor, dzsip a pályán.
A pálya dizájn is lehetne egy kicsit jobb, az egyik felén van fedezék de a másik fele kopár, 0 fedezékkel, értelem szerűen így halmozottan nőnek a sniperek, és sajnos volt nem egy meccs ahol a csapat 70-80% sniperrel feküdt és szartak az egész játékra hogy foglalni kellene! :(
Hiányolom az engineer kasztot, lett volna értelme a játékban, majd talán egy DLC-ben :D

A gépigény szerintem rendben volt, habár amit írtak hogy minimum egy i5 6600K proci kell hozzá minimumon na azon kiégtem, minek? Elég sok ember írta hogy még egy második generációs i5-tel is megvolt a 60FPS, nekem magas beállításokkal volt 70-80 között DX12-ben (i5 4690) jó mondjuk hivatalos gépigénynek soha ne dűljünk be tudom! :)
Szóval összességében jó volt, tetszett, nem vontam vissza az előrendelésem, sőt azóta meg is rendeltem véglegesen! :D mondjuk 16k azért egy kicsit sokk :D és akkor még jön a prémium, ugye ami megint csak ennyi lesz :S

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
57 minutes ago, -Laslie- said:

Kiégek ezen az ugyanaz mint a BF3-4 meg a Battlefront Jakku pályája hozzászólásokon :S Ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a motor, mit vársz?

Égj csak ki nyugodtan rajtuk, mert nem attól ugyanaz hogy van akinek ez a véleménye róla, hanem attól hogy pont ugyanaz. Olyan se hangzott el hogy mit várnánk helyette, speciel azért mert nem várunk semmi mást. Az FPS zsáner elérte a határait, én mondjuk ezért nem várok semmit egyiktől sem már, innentől csak mindegyik egy skin lesz és egy kicsit átkevert változata az RPG elemeknek, ennyi. Hogy ezen felül még az engine, animációk stb. mind ugyanaz, csak egy plusz indok ne hogy érdekeljen. Hogy ezzel a véleményed neked mi bajod és miért nem tudsz átlépni rajta, azt nem tudom. Mondjuk azt se hogy 3+SP, 4+SP után minek vesz még az ember Battlefield-et. Csak mert "jön"? Bár, nem is érdekel. Majd talán ha eltelt még 4-5 év. Az is egy talán.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-
57 minutes ago, SaltyDave said:

Hogy ezzel a véleményed neked mi bajod és miért nem tudsz átlépni rajta, azt nem tudom. Mondjuk azt se hogy 3+SP, 4+SP után minek vesz még az ember Battlefield-et. Csak mert "jön"? Bár, nem is érdekel. Majd talán ha eltelt még 4-5 év. Az is egy talán.


Most konkrétan nem csak a te véleményeden akadtam ki hanem már a sokadik hozzászólásban írják hogy olyan mint a BF3-4 meg ez a sivatagos pálya is dettó ugyanaz mint a StarWars Battlefront pályája! -.-"

Értem én hogy te már nem szeretnél több FPS-t venni mert repetitívnek tartod, igen tény, FPS-ben már elég nehéz ujjat mutatni megannyi játék után így 2016-ban, de sokan tényleg már olyanba kötnek bele hogy ebbe is fegyvert kell fogni, meg ugyan úgy mozog, át van skinezve, ez a pálya olyan mint a jakku, eddig az volt a baj hogy már sok a modernkori sc-fi játék, most meg majd az lesz hogy ez régi, lassúak a fegyverek, szarok a tankok, nem jók a repülők, mér nem WW2 a téma mert az jobb.
Én ilyenkor csak annyit kérdeznék tőlük : HOGY AKKOR MI KELLENE MÉG NEKTEK?????
A DICE helyében legalább 2-3pályával indítottam volna a bétát, mert akkor nem egy pálya alapján ítélkezne a sok ember, ez a pálya nekem sem volt favorit, de akkor is jól szórakoztam vele.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mondjuk WW2 tuti lesz, egy havi fizetésemet rátenném hogy az EA úgymond be akarja tömni a lyukat a most 15-16 éves generáció számára akik azt se tudják mi az a BF1942 vagy BF2, és a Battlefield 1 lesz az első világháborús, jövőre pedig az új Battlefield 2 a második világháborús, és akkor teljes lesz az 1-2-3-4 sor.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...